Assasin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world
Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 17.10.2015, 15:01 hod.

crushing blow, open wounds, prev. mostr heal
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Assasin

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 17.10.2015, 15:11 hod.

Fury má prevent monster heal... ale ten šmejd se i přes to healuje. A v druhým drápu mám narvanou runu na Crush Blow (víc sem crush blow maxovat nezkoušel... ale mohlo by to být řešení).

edit.: s prevent monster heal si nejsem jistej - jestli to na něj funguje nebo ne. Resp. nevím přesně, jak ta abilita funguje. Páč já ho biju tak - že od něj odběhnu, namaxuju se (Phoenix + Thunder) na nějakejch pouličních šmejdech a rubnu ho (na to abych u něj stál dlouho a rubal jen ho, na to upe vitamíny nemám). A on se mezitím vyhealuje.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od Welwet » 17.10.2015, 15:43 hod.

Prev. monster heal nezná přesně nikdo, a kdo tvrdí že jo tak kecá..
někdy stačí bouchnout, odejít si do města pro lektvary a diablo se neléčí, někdy odběhneš o obrazovku dál a už mu vesele frčí regen..

ale
- obecně platí že když to není déle jak 15 sekund tak by se neměl léčit.., taky by jsi se něml právě příliš vzdalovat..
já umlátil diabla na pl3 za untwink pheonix assu co si našla jen bartuc, zbytek sem měl angelic kombo, hsarus kombo a podobně.. :lol:
hlavní problém vidím v tom že máš 2 efekt, čili blesky, ten na bosse moc nefrčí, mnohem lepší je ohivej, meteor , tím se bossové/archeri a velké potvory škvařej hodně slušně,..

imho, rozmysli si esli cb nebo ele. dmg, jde to obojím, ale né zároveň...to je nesmysl, jinak esli jsi obětoval ber jen kvůli CB, tak jsi pěknej blázen.. :lol:
vem si štít, opevni merce sebe, AR by díky infi neměl bejt problém..a mlať ho co to jde..

nutnost je mít merce, nebo slušné ar a + LR hůlka..potom to jde..a nezapomeň si kontrolovat počet players, na pl8 je to dost hukot, už se mě to párkrát stalo že jsem ho tak šel a čuměl jsem proč né a né jít dolů.. :lol:

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Assasin

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 17.10.2015, 16:51 hod.

No - Players sem snížil na 1 :-).

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Asman » 17.10.2015, 19:32 hod.

Prevent monsters heal nefunguje na Ubery/Diablo Clona. Crushing blow pouze redukuje HP v %. Napadají mě pokud se nemýlím jen dvě možnosti jak zastavit léčení Uber bossů, první je Open Wounds a ta druhá=poison damage. Použil jsem ho před lety na můj Normal-only gear Uber Tristram run(tehdy jsem používal Rogue se Short bow a Emeraldy). Stačí jakýkoliv charm co dává jedové poškození za xx sekund. Pokud na sobě bude mít jed tak by se léčit neměl.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od Welwet » 17.10.2015, 19:48 hod.

PM funguje na diabla ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Asman » 18.10.2015, 19:33 hod.

V tom případě jsem si to spletl s Uber Tristramem, to se omlouvám, díky za opravu, věděl jsem že se DC oproti ostatním něčím liší jen jsem zapomněl čím.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od Smashulin » 17.04.2016, 14:58 hod.

Léčení Uber bossů by teoreticky šlo zastavit i ohnivým skillem, který pod nimi vytvoří ohnivou "kaluž", například plameny z meteoru nebo z immolation arrow. Ale i tak pochybuji, že to jde, protože to léčení uber bossů jim přidává mnohem víc životů, než kolik jim nějaký oheň, jed nebo open wounds dokáže ve stejný čas ubrat.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Fraxinus » 19.04.2016, 14:52 hod.

Pozor, hra funguje tak, že je léčení zastaveno každičký frame, kdy jakákoliv postava, i nepřátelská, dostává zrovna přímé dmg...v tomto konkrétním případě z těch ohníčků. Tedy teoreticky půjde zastavit, ale jen za předpokladu, že boss zůstane trčet na místě, kam na něj budeš házet meteory aj,
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

lukas.hotovy
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od lukas.hotovy » 19.11.2016, 07:35 hod.

Taky se přiznám, že jsem za assasinku nikdy moc nehrál...Docela by mne zajímalo, jaký je nejlepší build pro ni - tzn. s kterým se lze dostat co jak nejdál?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Assasin

Příspěvek od RIP » 19.11.2016, 07:48 hod.

Nejlehci a zaroven asi nejsilnejsi, pokud nemas nejakou super vybavicku, je bleskova trapka...Tedy Lightning sentry, Death sentry + synergie...Je to v podstate kouzelnik

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: Assasin

Příspěvek od GFFT » 22.11.2016, 20:39 hod.

Tak s výbavou a s mercem s infi je to jeden z nejrychlejších zabijáků. Mě osobně se spíš líbí kicka pač boty se craftnou na excep za levno a vcelku ukope vše. Navíc pokud do 5.A normal nepadne nějakej unikát tak Anya prodá drápy s itd+ias+něco a ty stačí i na hell. Jedinej větší problém mám vždy na ancientech pač nelze použít CoS a pak když rozkuchnu ty malý červený suicide zmetky u Baala. Jsou sakra blbě vidět a jak jedu DF, CoS, kopačka do ksichtu a DS sou hned dole a já taky. Nejednu Asku jsem tam takto položil.

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Assasin

Příspěvek od Yarek » 01.08.2020, 22:50 hod.

Ahoj,

Mám pár dotazů ohledně Trapky. Projel jsem forum i buildy a i přesto jsem nenašel vše,co mě zajímá :-) Hraju asi po 10ti letech a to jsem hrál bez buildu vždy nějaký hybridy bez nejake koncepce.

Takže hraju single, 1.13c a mám plugy. A chtěl bych hrát klasickou trapku death sentry.

Zajímá mě merc - pocital jsem s tim, ze budu mit merce z NM druhy akt holly freeze pro kontrolu davu, ale někde jsem četl, že se nedoporučuje, protože jak mrazí,tak ničí těla k CE ze sentry. Je to opravdu tak a nebo je to v poho?

Dále jsem si všiml, ze pokud najdu treba charm s 2-5 fire dmg, tak to v tabulce zvedne melee dmg, ale dmg sentry je stále stejné.
Takže dmg pastí to neovlivňuje? To tedy zvýším jen itemy + traps a nebo all skill?
To samé itemy s + atack ratingem?

A ještě mi vrtá hlavou, proč se moc nehraje light sorcka kvůli velkemu rozpětí dmg(1-...), Ale u trapky to nikdo neřeší, přitom má light i death past light dmg taky s velkým rozsahem dmg.... .

A asi poslední věc co mě zajímá je, jestli se nevyplatí dát ji doruky jiné zbraně než drapy, třeba staff nebo meč a štít, kde by byly lepší bonusy než na drápech, kdyz stejně na blízko bojuju minimálně..

Diky za osvětlení a odpovědi a omlouvám se, jestli jsou to hloupé otázky, ale odpověď jsem na ně hledal marně.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Assasin

Příspěvek od Maarshjaz » 02.08.2020, 10:11 hod.

Zdar,
ještě mimo téma, hraju taky 1.13c a plugy, takže jestli by jsi chtěl hrát i s někým, můžeme se domluvit a zahrát i spolu :)
K otázkám:
merc s holy freeze mrazí a sem tam se mrtvola rozprskne na vodu, ale není to nic dramatického, takže v pohodě.
charmy zvyšují dmg jenom melee nebo ranged, ale ne na spelly a sentry je spell.
a light sosa se docela hraje, ale je asi nejvíc náchylná na itemy oproti fire nebo cold.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Fraxinus » 07.08.2020, 10:08 hod.

Zdravím Yarku,

vítej tedy zpět. Jak říká kolega, Holy Freeze merc nevadí. Sem tam něco roztříští, ale nestává se to až tak často.
Dmg pastí zvýšíš skutečně jen +skilly nebo +traps nebo +Death Sentry z předmětů. Attack rating pasti nevyužívají vůbec. Více info o skillu zde.
Light sorcka se hraje, ne že ne. Jen spousta lidí prostě raději upřednostní blizznu nebo FB.
Jiné zbraně než drápy se může vyplatit snad jedině, pokud assassinka bojuje nablízko. Tvoje ale potřebuje vlastnosti +traps a individuální +skilly k Death Sentry, a ty jinde než na drápech nenajdeš.
Neomlouvej se, od toho tady forum máme..

GL s assassinkou. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.08.2020, 15:57 hod.

Já teda nedám dopustit co se týče Trapy na RW Silence (Phase Blade) + RW Spirit (Monarch). A všechny claws se můžou jít vycpat :D Jen dvojice těch itemů dá takovej kotel all rezistances, že už je pomalu člověk nemusí hledat jinde a může se tak soustředit buď jen na vyšší dmg nebo MF. Kombiance těchto dvou RW's hodí i nějakej ten all skill, FHR, IAS a podobný srandy, co se hodí :)

Jinak ideál je rozházet 4x Light Sentry + 1x Death Sentry.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 07.08.2020, 18:51 hod.

nicméně Démone takové Cunning greater talons of quickness +3 light/death sentry taky mají své kouzlo. obzvlášť, když je Larzuk prošpikuje ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.08.2020, 18:50 hod.

Tak to né že ne :) Záleží, o co člověku jde. Jestli o max dmg nebo i o jiné módy. Taky je velkej rozdíl hrát na SC a HC. Na SC není až tak třeba řešit rezy, takže finální equip vypadá jinak jak na HC.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Assasin

Příspěvek od dawemorraless » 10.08.2020, 20:57 hod.

Ja mám Hoto + spirit kvuli fcr jelikož mam eni. Silence Spirit je super tak to mam na 2 trape. Clavy padaj dost ale zadny echt sem nepotkal. Nezapominat na ias jelikož cim vic ias tim vic Adidas. Btw griffon u assy nefunguje ja jen tak kdyby náhodou :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Assasin

Příspěvek od Yarek » 11.08.2020, 07:01 hod.

Díky za rady, zatím to jde dobře, jen by mě zajimalo, jestli člověk může nosit dvě stejná RW na postavě. Konkrétně mi jde o Spirit, jde dát jak do zbraně tak do štítu a v obou případech je to super, ale nikde jsem nenašel, že by někdo doporučoval nosit Spirit zbraň a Spirit štít zároveň.... .
Ptám se i s ohledem na to, že jsem si rozjel i sorcku, kde by se ji to taky jistě hodilo :-)

Diky za osvětlení.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“