Assasin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Assasin

Příspěvek od hami » 05.02.2012, 18:37 hod.

runy na pride se zas neválej na každym rohu :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2012, 19:34 hod.

slw: Ale já to myslel tak, že Last Wish by šlo ke mě do ruky a ne na merca (za předpokladu, že by Migh z LW bylo lepší jak Might od merca). I když to je zatím spíš jen úvaha, protože jak říká hami, tak runy na Pride nebo na Last Wish opravdu nerostou na stromě.

Teď zkouším Bow Assu se zaměřením na maximální hodnotu poison dmg. Zatím to je paráda. Je mi ale jasný, že jak dolezu na Hell, tak budu probrán z této euforie.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 06.02.2012, 10:18 hod.

Dark_Deamon píše:slw: Ale já to myslel tak, že Last Wish by šlo ke mě do ruky a ne na merca
to sem předpokládal, no jak se rozhodneš, postni to sem-je pro moji zvědavost. (bo si mě donutil po roce spustit dia a musel sem se podívat na svoju kicku a zjistit equip ;) )
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od she-wa » 06.04.2012, 17:24 hod.

zdravím potřeboval bych poradit kterou kombinaci hrát u sasky,jestli:Tiger strike a Dragon Tail nebo Phoenix Strike a Dragon Talon,sám nevím co je lepší,každopadně něco dám do mind blast a cloak of shadows,něco do claw mastery,shadows nechci jsou k h....u,použiváte Dragon Flight?

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Assasin

Příspěvek od Ivoš155 » 19.06.2012, 16:07 hod.

Nejlepší postava v celym D2 pro mě.S naprosto skvělým buildem kicka mám dmg při plným nabití Dragon Tailu 36 000-57 000.Nabijím Tiger Strikem a ještě mám nahozenej Burst of Speed(neskutečně rychlá) a Shadow Mastera.Líbí se mi právě proto že se musí využívat hodně aktivních skillů a přitom to neni jenom klasický mlácení.K ní Lancer s aurou defense,protože do obrany je křehčí(bez Lancera defense jen necelý 2000 s nim kolem 7000)jelikož mi chybí štít a mám dvakrát Claws.Na hejna je naprosto úžasná,a i na bosse to jde.Vřele doporučuju,sice trochu náročnější na gemy a předměty ale přesto,nejzábavnější build co jsem kdy hrál.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od AnubiX » 19.06.2012, 21:02 hod.

Pro Dark Slayer Ass je lepší Shadows Master nebo Shadow Warior ? Např v tomhle builda se zde píše o https://www.diablofans.cz/diablo2lod/ass ... layer.html masterovi, ale Warior mi přijde lepší, protože kopíruje moji postavu. Pak na vyšších levelech když už mám opravdu perfektní výbavu me přijde Warior lepší než Master, co myslíte?

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Assasin

Příspěvek od Ivoš155 » 20.06.2012, 10:27 hod.

K Dark-slayerce k jako asi jedinýmu Assasin buildu právě Warriora,hlavně když máš dobrou výbavu .Master je dobrej ke Kickassce když má ty nabíjecí komba,i k Trapce,ale Slayerka je mlátička a tam bych s Masterem asi moc neobstál,resp mi moc nepomáhá.Zkoušel jsem Dark-slayerku (sice jen lev.65)a Master nic moc spíš jen poutal pozornost a Warrior byl výbornej a s narůstajcímy levely čím dál lepší.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od AnubiX » 20.06.2012, 19:35 hod.

Jaky runovy slovo byste použili na claws melee weapon pro claw assku? V buildu se píše o Zephyru, ale ten je snad na misile weapons..

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Asman » 20.06.2012, 19:52 hod.

Chaos, když jsou to clawsy? Fal Ohm Um docela drahá záležitost, ale 290–340% ED a ještě když jsou dvě, to už je k zamyšlení :)

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od AnubiX » 20.06.2012, 21:41 hod.

Něco na nižším levelu cca 35 level ?:)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Asman » 21.06.2012, 13:49 hod.

Na 35 levelu žádný slovo, buď rare(+ skills) nebo dobrý šedáky(taky + skills) s shael/amnama na přežití asi. Od 42 můžeš Bartucky, ale to je zase celkem náhoda dropnout na takovém levelu.

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Assasin

Příspěvek od Ivoš155 » 21.06.2012, 17:00 hod.

Do toho 40týho levelu by možná nebylo od věci vzít jenom jedny clawy a do druhý ruky štít.Přece jen obrana assky-kicky je ze začátku malá a než se ti rozjede merc aby tě držel tak to taky chvíli trvá.A rozhodně Barthucy a na vyššim levelu 2krát pokud je možno,.Jinak do tý 40 tky věci plus skills,hodně hledat only for assasin,docela se hodí poison dmg(protože v dragon tailu máš fire dmg) tak do opozice k fire dmg.Mě se to tahle vyplatilo.:)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od AnubiX » 21.06.2012, 21:28 hod.

Já jedu dual Claws a je to ok, mám dobrý DMG. Spíš se divím že muj shadow warior dává o dost menší DMG než já a to tam mám 7 skill bodu .

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Assasin

Příspěvek od Ivoš155 » 21.06.2012, 23:56 hod.

Což to já už taky jedu dual claws,ale ze začátku to možná právě neni od věci pojistit si tu obranu(přece jen asska neni barbar,je křehčí a ani nemá moc life ze začátku)..no warriora bych já dal osobně jen k slayerce to je zabiják bez těch nabíjecích kopů,ta tu kopii sebe využije....ke kikce bych dal shadow mastera ty jeho vlastní komba mi přijdou lepší....:ale nevim třeba to jde i obráceně,mě to přišlo takhle nejvíc na pohodu když sem hrál:)a 7 bodů to je ještě tyhle kouzelný pomocnící moc neprojevujou chce to tak 23-28 bodů na nich mít,to pak uměj:D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin talon vs Flight

Příspěvek od she-wa » 31.08.2012, 13:38 hod.

chtěl bych se optat proč u kopacích asek je talon preferovanější než Flight?při mind blastu bych řekl že bude učínější Flight,ne?pokud nenastane konverze.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Fraxinus » 31.08.2012, 13:44 hod.

...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Assasin

Příspěvek od ihatemylifep » 07.04.2013, 19:32 hod.

Zdravím , potrebujem pomoc,prvýkrát v živote hrám za Assassinku , som v 1. akte na hell , hrám kick + death sentry , doteraz to išlo v pohode ,ale začal som si všímať že nech mám hocičo v ruke,tak damage sa nemení ak používam dragon talon ako hlavný útok .. :OXO od čoho sa odvíja damage? pretože aj keď nemám žiadnu zbraň tak damage je rovnaká ... akú si mám potom hľadať zbraň a equip ab som prežil na hell a zvýšil si damage ,ktorá je teraz 300-600 cca. ďakujem za odpovede,pomôžete mi fakt s tým :wave:

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od abik2 » 07.04.2013, 19:35 hod.

ihatemylifep píše:Zdravím , potrebujem pomoc,prvýkrát v živote hrám za Assassinku , som v 1. akte na hell , hrám kick + death sentry , doteraz to išlo v pohode ,ale začal som si všímať že nech mám hocičo v ruke,tak damage sa nemení ak používam dragon talon ako hlavný útok .. :OXO od čoho sa odvíja damage? pretože aj keď nemám žiadnu zbraň tak damage je rovnaká ... akú si mám potom hľadať zbraň a equip ab som prežil na hell a zvýšil si damage ,ktorá je teraz 300-600 cca. ďakujem za odpovede,pomôžete mi fakt s tým :wave:
zbran na Martial arts nema ZADNY VLIV. pouze pokud by zde bylo + Assassin skills nebo + Martial Arts... jinak vse rozhoduji pouze a jen Boty :) kdyz se podivas u bot vsimnes si ze je zde napsano + X-Y Kick damage, takze cim vyssi kick damage, tim vyssi utok u Martial arts, takze pokud mas slaby damage zacal bych spis shanet lepsi botky :wave:

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Assasin

Příspěvek od ihatemylifep » 07.04.2013, 19:43 hod.

ďakujem :twisted: tak toto by ma nenapadlo .. a to hrám D2 už dosť rokov .. nahodil som Sandstorm Trek a hneď to ide lepšie ;) ... inak,aké sú najlepšie boty pre assku ? aby som mal fakt veľký damage aj na bossov..

EDIT : a akú si mám dať zbraň ? teraz mám EarthShaker ale to asi nieje dobrá voľba ...

Uživatelský avatar
abik2
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od abik2 » 07.04.2013, 19:49 hod.

nejlepsi pro Kick Assassin by mely byt Shadow Dancer botky :) viz Kick Assassin build: http://diablo3.cz/diablo2lod/assassin-buildy-kicka.html

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“