Rady pro summonera

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Pavel
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Rady pro summonera

Příspěvek od Pavel » 11.04.2014, 20:35 hod.

Ahoj,

tak jsem se po takové dlouhé době, co na tyto stránky chodím, zaregistroval. Diablo 2 jsem začal hrát v roce 2000, kdy ho domů přitáhl mámy bejvalý přítel a neskutečně mě to pohltilo. :D Nejde přestat tu hru hrát a ačkoli jsem hrál nespočet jiných her od Planescape: Torment po Diablo 3, D2 je prostě moje srdcovka a to mi nikdo nevezme. :D

Každopádně teď k věci. Po delší době jsem znovu rozehrál necrouše specializovaného na skeletony a zatím jsem ho dotáhl na 52. level. Expí se s ním rychle, takže ačkoli s ním hraji teprve 3. den, příšery padají o sto šest. Mám s ním celkem i slušnou dávku štěstí, protože mi (fakt se musím pohlubit, docela dlouho jsem to rozdejchával :D) na 16. levelu padl Eye of Etlich a před půl hodinkou Magefistky, a tak by byla škoda tohodle mrtvoláka nedotáhnout na 99. level, o kterém jsem vždycky s necrem snil.

Jedu jen SP (větší challenge :D) v patchi 1.13c + PlugY a mezi main skilly patří co jiného než skeletoni a AD + sem tam hodim Decrepify na bosse. Problém je ten, že teď jsem těsně před Diablem na NM a pořád se snažím vymyslet, jak toho prevíta co nejefektivněji sundat. Zkoušel jsem Decrepify, ale i tak ten blboun občas stihne zakouzlit pár ohavností, které mi ty skeletony sundají a já pak musím hledat mrtvoly všude možně po světě. :D Každopádně druhá věc, která mi vrtá hlavou (jsem takovej typ člověka, co pořád myslí do budoucnosti a má všechno rád naplánované a připravené :D), jsou ancients na hell, kteří asi budou pro summonera oříšek.

No a tak jsem se rozhodl, že si zde založím po tolika letech účet a nechám si od vás poradit. Bylo by super, kdyby jste mi dali několik rad pro necra, protože víc hlav víc ví. :)

Předem děkuji za rady a kdyby jste cokoliv potřebovali vědět, dejte vědět. :)

Edit.: Tak Diablo už pošel, ono stačilo jen dobře načasovat ten jeho spawn aby nestihl hned zakouzlit tu nechutnou bleskovou kravinu a pak už jen pořád kouzlit decrepify... :D Asi minutu odolával a pak se odebral za kámoškou Andariel, Durielem a Mephistem. Každopádně nad těma ancients mi stejně zůstává rozum stat, a tak by bylo fajn se připravit na nejhorší (podle mého). Ještě jednou opakuji, každou radu ocením - díky. :)

Uživatelský avatar
scaryscream
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:scaryscream#2517

Re: Rady pro summonera

Příspěvek od scaryscream » 11.04.2014, 21:17 hod.

Zdravim..
ja jsem diabla na sp s summonerem zabijel tak ze jsem si vykastil cold mage a hned na diabla clay golema + decrepif pak se nehne ale obcas hodi novu tak to prekastim a jdu odznova lepsi zpusob jsem nenasel a to sami s acientama
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady pro summonera

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.04.2014, 21:35 hod.

Pavel: S Hell Ancientama je to za Necra snad nejlehčí ze všech buildů :) Plnej bágl koster + mágů + revive + Might merc + Clay Golem + Decrepify...co víc si člověk může přát.

Jinak pokud to s ním chceš dotáhnout na lvl 99, tak by to asi chtělo Annihilus, Hellfire Torch (Necro), Enigmu a pro merca RW Pride, popřípadě najmout Rogunu a složit ji RW Faith :) Jinak na sebe haldu all skills/Necro skills/Summoning skills. Good luck s pár tisícema runů na Baala ;)

Pavel
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rady pro summonera

Příspěvek od Pavel » 11.04.2014, 21:47 hod.

Díky za rady chlapi. :) Tak jak tak toukám, asi jsem si z těch ancients dělal moc velkou hlavu. :D Jinak co se výbavy týče, všechno je v plánu. Necro mi vydrží hodně dlouho, s Javou jsem to táhnul skoro 2 roky. :D Všechno chce čas... Ještě jednou díky. :)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“