Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24
Re: Necromancer

Příspěvek od Sangar » 20.11.2011, 19:35 hod.

Zdravím. Rozjíždím právě HC Skeletonmancera. Mám v plánu jet Max Warior, Max Magi, Max Mastery, Max Summon Resist, 9 CE, kletby po jednom bodu jen AD 5 a Lower res 5. Ptám se zkušených, toto je rozpis pro max lvl. Mám na Hell šanci bez Golema a Revivu?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 20.11.2011, 20:39 hod.

Zkusím poradit:

nemaxuj summon resist, tak 5-10 bodů stačí, protože na vyšších levelech je ten nárůst malý. Stačí posléze navýšit all skills itemy

Golema bych jel alespoň zepár bodů do claye - dobrej na bossy - zpomalí, ale není nutnost

Revive? skeletonmancer je nemusí moc jet, spíš bych řešil, jak potunit kostry (might mercenary, beast weapon apod.)

Určitě dát body do amplify a decrepify - to kostrám hodně pomůže...LW bych ani moc nejel, protože monstra immuní na physic jsou shoditelná jak AD tak decre, decre je ještě pěkně zpomalí...5 bodů do AD je nesmysl, stejně jako to cpát do LR...stačí bod.

EDIT: důležitej je teleport, koupíš ho i v gamblu na amuletu, nebo staffka z naj´s setu (pro bohatý enigma) - pak se ti kostry neztrácejí a kontroluješ dav

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Necromancer

Příspěvek od kojot » 20.11.2011, 20:41 hod.

Tak jeden bodík bych o Clay Golema dal... Vlastně jestli budeš mít Summon Resist tak ho tam mít musíš :) . Takže bych ho používal. Ale dá se to i bez něj.
Jinak jestli to chceš celý projet se Summonerem, tak to se unudíš k smrti a zešedivíš :D .
Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 20.11.2011, 20:45 hod.

kojot:

- radit to stejný, co sem radil já, nemá smysl
- hlášky odrazujícího typu naprosto nesnáším...ať si to jede jak chce...(i skeletonmancer - ne summoner - je hodně zábavnej, zejména na hell)

Sangar: držím pěsti

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Necromancer

Příspěvek od huibik » 20.11.2011, 20:49 hod.

dokonca by som povedal, ze ak nepotunuje dmg kostier, ci uz cez aury alebo cez allskills itemy, tak bude mat dokonca velmi rusno na players x, na players 1 by to mohlo ist hladko aj bez tunovania aj na hell.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 20.11.2011, 20:55 hod.

Ano, přesně tak, hodilo by se i něco na life koster, oak nebo BO z itemů

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Necromancer

Příspěvek od kojot » 20.11.2011, 21:13 hod.

damagedeath: Sorry, ale tvůj komentář sem neviděl, musel se tam objevit mezitím co sem já psal svůj a pak sem si ho už nevšiml. Ohledně toho, že je to nuda, tak to se ti velice omlouvám, ale jenom sem vyjádřil svůj názor.

Myslím si, že tvoje reakce byla trochu zbytečně ostrá...
Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 20.11.2011, 21:24 hod.

pokud je to takhle, tak se i já omlouvám

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Necromancer

Příspěvek od Sangar » 21.11.2011, 12:53 hod.

Díky moc za rady. Ani jsem nevěděl, že jde získat amulet s teleportem z gamblu. Chtěl bych to zkusit bez Golema, jen Kostry a samozřejmě Might merc. Taky jsem uvažoval, že bych mohl Maxnout CE, společně s AD by to bylo zdrcující. Mám v plánu jet Players 1 :roll: Bude potřeba mít block? Přeci jen bude kolem mě i 20 potenciálních cílů a na HC je asi Life přednější?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 21.11.2011, 17:45 hod.

Life potřebnější bude určitě, ale záleží, jak budeš hrát, ten block podle mne zase tak nutnej není, life bude určitě lepší.

gu-staff
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od gu-staff » 23.11.2011, 10:13 hod.

Myslíte, že má smysl se se summonerem vůbec pouštět do Über Diabla? Celou mojí skupinku sfoukne jako svíčky, golema na 3 rány, a jakýkoli poškození doléčí dřív, než dostane druhou ránu. Mám 11 koster (SM 15), 7 mágů, 13 revivů a Clay Golema (15 level, GM 15). Zkoušel jsem AD a Decrepify. Merc - lučištnice level 72, aura Thorns 15 (z luku), se moc nechytá.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 23.11.2011, 11:07 hod.

Na jakým levlu jsi ty? Lučištnice na lvlu 72 je sakra málo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Necromancer

Příspěvek od Vorvy » 23.11.2011, 12:07 hod.

ja bych mozna zkusil i vymenit merce..summoner vic nez kdo jiny oceni deserta :{
Kupodivu mě to stále baví..

gu-staff
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od gu-staff » 24.11.2011, 14:33 hod.

Já jsem také na 72, ono nám to narůstá tak nějak stejně, jedu s ní od začátku, a teď je mi líto ji vyměnit, protože jsem si na ni tak nějak zvyknul. Má slušnej damage, a dost to pomáhá kostrám v likvidaci bordelu...A ještě ke všemu si drží odstup od protivníka, takže ji málokdy zabijou (až na toho Übera, kterej ji sfoukne jak svíčku).

Myslím, že mi nezbude než expit a k Überovi se vrátit časem. Jen nevím, jestli zůstane tam, kde je teď...hru nesavuju/nevypínám, mám ji v podstatě pořád na liště).

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 24.11.2011, 15:29 hod.

Zdá se, že to vypínat a zapínat budeš muset. Überové jsou na levlech 110 a jakmile je rozdíl levlů moc velký, zabít to prostě nepůjde. Naexpi tak na level 88-90, metzitím nasbíráš nějaký i slušný itemy. Pak to zkus zase.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

gu-staff
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od gu-staff » 24.11.2011, 15:33 hod.

No jo, tak já počkám, ale chtěl jsem ho rozsekat už teď. Expení nebude problém, ale na itemy mám dost smůlu, když už nejdu něco šmakovního, je to pro sorcku, nebo barbara...a runy zatím taky nic moc.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Necromancer

Příspěvek od Qoliker » 24.11.2011, 16:07 hod.

Choď NM Baala dokud nepadne Homunculus, sbírej itemy co se dají dobře prodat a vygambli si +3summon/popřípadě +life amu, pak už jde všechno samo.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 24.11.2011, 20:35 hod.

Homunculus je ovšem u baala na nm 3. nejvzácnější unique armor item, takže si zaběhá.... :D

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Necromancer

Příspěvek od Qoliker » 25.11.2011, 07:57 hod.

Prosim tě, taky může padnout nějaká alternativa (která se prodá a hned je na homohead), nm Baal je dobrý pro Summonera a hlavně je safe. A D2 je jedna velká boss farma, běháš ať už chceš nebo ne. Pro zajímavost mi ještě řekni, co je na 1. a 2. místě. .)
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Necromancer

Příspěvek od damagedeath » 25.11.2011, 08:06 hod.

Myslel jsem pouze except unique, a zadával jsem si pouze armor, z armoru na druhém místě je herald a na prvním Black Hades,

Jinak menší šanci z těch exceptional unikátů než homunculus (co se netýká jen armoru) například arm of king leoric, blackhand key, skull collector, hand of blessed light, the fetid sprinkler, Chromatic ire, carin shard, warpspear

Dále je potřeba si uvědomit, že z baala na nm padaj i unique elitní itemy jako shako, wizardspike, bonehew atp...

Jinak šance na drop homunkula je kolem 1:4300, ale ta šance se dá samozřejmě zvýšit magic findem či /players X

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“