Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.09.2015, 15:32 hod.

Když už teda má člověk po ruce Enigmu, tak záleží na člověku, protože není port jako port.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 13.09.2015, 16:38 hod.

Tak jestli se necro portne třeba před bludičky, je to za všech okolností konečná. Dostane na jeden výstřel několikanásobek normálních škod.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Welwet » 13.09.2015, 19:46 hod.

block u necra je teda pěkná chujovina, takovou blbost člověk jaktěživ ještě nezažil, nehledě na tom že Homunuculus nebo jiné palice maj prd block, tak hlavně jeho samoté break pointu na block jsou defakto úplně mimo mísu, hned po medvědovi má nejhorší break pointy, takže tedy, realita bude taková že když zafunguje oněch 75% tak to chytne jednu ubohou pecku která nekra stopne na půl sekudy a akorát to dá čas dát další pecku páč se ještě nezotavil za předchozí, páč na to nemá a těch jeho nádhernejch 500 životů je v čudu..

říkejte si co chcete jak chcete, to mohl vymyslet jen chorej člověk .. :lol: :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 13.09.2015, 19:53 hod.

@Fraxi: Pokud vim, ta penalizace by mela platit pri behu, nikoliv pri chuzi, proto je to nejlepsi forma pohybu v osemetnych situacich...Jinak mas ale naprostou pravdu, velka cast uspechu je zalozena na tom nezpanikarit, a mit v hlave pripraveny unikovy plan pro takove situace...Coz se mi na Tvych charech a Tvem pristupu moc libi, ta uroven pripravy a planovani ;)

@Asman: Ted si dovolim spekulovat na bazi zkusenosti, ktere jsem ted ziskal s hammerem v CS, ale prijde mi, ze tesne po teleportu (treba do skupiny monster) ten blok nefunguje, jak ma...Nezridkakdy (za 1k runu) jsem takhle prisel o 50% HPs behem sekundy, ale pote pri nastupu bloku uz to problem nebyl a monstra se zdaleka netrefovala tak snadno ;) Jak rikam, mam to podlozene pozorovanim pri najezdech, ne nejakou exaktni vedou...

Jinak je pravdou, ze fyzicka dmg je zabijak...90% mych charu zabila fyzicka a ne elementalni dmg, vetsinou kombinace Fana/Might/Extra strong/Cursed apod...To je v Hell celkem bezne...Umocnete to vyssim poctem hracu a fyzicka dmg neni zadna sranda...Nevim, ale treba ty bludicky (coz jsou pocitam Gloamove a jejich odnoze), ktere zminoval Fraxi, mi pri vysokych HP (vetsinou diky BO nebo BO z CtA) starosti nedelaji, dokonce ani nechvalne znami Death lordi a jejich odnoze z A5, ale zdaleka nejhorsi jsou dolsici, neboli panenky...Je jedno, jaky char mate, tihle chlapci dokazou pri sve smrti dostat kohokoliv ;)


@DD: Ono je to slozitejsi, i ten nejlepsi hrac, pokud je unaveny a otupely z desitek ci stovek najezdu pak dela daleko snadneji chyby, a takovemu blbemu teleportu, obzvlast, pokud se snazis o maximalni rychlost, se v radu tisicu runu proste nevyhnes, at jsi sebelepsi hrac ;)


@Welwet: Dik, presto si stojim za svym...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Necromancer

Příspěvek od Dragonius » 14.09.2015, 06:02 hod.

Tak si připadám, že můj dotaz vyvolal křížovou palbu názoru a až tak jsem to nechtěl. Každý to jede podle svého uvážení. Já už na 46 lvl dávám vše do vitality a tak v tom zůstanu. Asi nemá cenu teď měnit atribut a dávat do dextery. Ale všem díky za názory :)

Teď teda další dotaz, stále na 46 lvl mám nasazený Infernal Tools, dobrá volba?
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 14.09.2015, 06:20 hod.

Spatna kamo...Na zacatku asi dobry, s lvl req 5 to neni spatny na rozjeti, ale na Tve, soucasnem lvl se to da poskladat daleko lip...Koneckoncu unikatni hulky jako Gravenspine/Umes lament jsou snadno k sehnani, ale daji se i koupit celkem slusne magic (tedy lepsi nez mas ted Ty), cepica Tarnhelma/Peasant crown, brneni Skin of the Vipermagi atd...Tenhle build je klasickej caster, potrebujes tedy co nejvic + skillu a taky rezisty...

Mimochodem, kdyz uz tu propiral Welwet ty necro hlavy, ja je pouzivam POUZE na vyvolani armady, nemam je na hlavnim/bojovem switchi, tam mam jine stity...A pokud si myslis ze rozdil mezi full vita a max blokem da nekrovi zasadni vyhodu v poctu zivotu, tak v realite to dela cca 300 hitpointu (brano odhadem a s ohledem na fakt, ze asi nemas CtA) a tohle mnozstvi je v Hell jak kdyz plivnes do reky...Jak rikam, jsou situace, kdy ani 3000hitpointu neni dost ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Necromancer

Příspěvek od Dragonius » 15.09.2015, 12:47 hod.

Tak jsem set Infernal Tools sundal a nasadil Stealth a Lore + Gravenspine, je hned znát to +skills. Díky :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Necromancer

Příspěvek od Dragonius » 19.09.2015, 10:51 hod.

Putování summonerem je pro mě něco nového, ale stále se bavim.
Teď otázka. Hned první probehnutí LK na NM a hned mám dve ohniště u teleportu. Chci se zeptat, výplatí se i na NM dělat nájezdy na LK? Díky :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.09.2015, 11:31 hod.

Pokud nepotřebuješ El - Lem, tak nevyplatí.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Abuzus » 19.09.2015, 20:20 hod.

Nevyplatí a pro nižší runy (třeba na crafty) bych stejně chodil Comtesu na pl1.
Greenhorn s duší Throwera

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Asman » 20.09.2015, 10:30 hod.

Ahoj, já jsem tam udělal docela dost runů, je to taková chudá verze LK Hell, pokud bys chtěl farmit skillery, čisté skillery bez ostatních modů tak je to bych řekl nejlepší místo, je mnohem bezpečnější jak Hell a padá tam item level 52(Skillery jsou 50+) a mám pocit že i Flawless gemy na případný reroll. Kromě skillerů jsou tam i dobré resist Grand Charmy(až +30% k jednotlivým elementům) To je ale asi jediná věc pro co se tam může chodit, jinak je to lepší na Hell.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Necromancer

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 09.10.2015, 09:27 hod.

Možná je to fajn postřeh, možná jsem mimo mísu. Každopádně ohledně Pride na Merce.
Když založím hru za Summonera, tak to Mercovi vždy oddělám (a dám mu něco jinyýho) - páč s ním získat prvního kostějáka/mága/revive je problém - páč mi dycky mrtvolu zničí skrz Pride (freezes target). A až pár poskoků mám, Mercovi do ručenky narvu Pride (mimochodem - uchvancancující song od U2 ;-)).
PS.: - co si myslíte o Infinity na Merce pro Summonera?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 09.10.2015, 11:07 hod.

Pouzivam ho a je mnohonasobne lepsi nez Pride...Summoner necro, tak jak si ho predstavuju ja, je o tom, ze kostaci jsou POUZE zivy stit, prvni kill dela merc a VSECHNY ostatni pak necro pomoci CE (a Infinity ;) ) Pride je podle me extremne draha hracka k nicemu...Fyzicky utocici chary potrebuji daleko vic Decrepify z Reapersky...Jedine sand Might merc s Pride u Strafe amy s Atmas scarabem by se vyplatil, jinak nevim nevim

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Necromancer

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 09.10.2015, 11:12 hod.

:-). Já na infinity runy mám (ale pořádnej klacek ne - to se brzo změní). Sem přemýšlel že bych zkusil i Set Trangoul + Infinity a sem tam místo CE použil Firewall a ušetřil mrtvolu (sice mnohem míň efektivní, ale myslím si že by mě to bavilo). Jinak - já za Summonera používám především Revive (tak kolem levelu 13, zbytek vytáhnu + all skills) - kostry jen do počtu když už nevím co by (páč to mám takto naučený z 1.07) a armádu přesunuju pomocí Town portalu (no teď už pomocí Enigmy).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 09.10.2015, 11:18 hod.

Na Trang oula se hodi vic Poison mancer nez Summon, diky tomu, ze ten necro set dava (+) poison skill dmg a (-) enemy resist...Tam zase ale nevyuzijes Infinity, ale Lower resist...Ale hrat by to slo, to jo, ale jak jsi psal, ne tak efektivne...Na pobaveni dobry, na najezdy ne...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.10.2015, 17:36 hod.

Co se týče Pride, tak jsem ho měl u merce se Strafe Amou a full clear Pitu p8 jsem měl do 5 minut při MF 500. Defacto jsem to zabíjel do offscreenu :)

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Necromancer

Příspěvek od Sangar » 05.04.2017, 16:43 hod.

Pořád čekám na dokončení skillů u Necromancera. Dočkáme se někdy?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 06.04.2017, 10:42 hod.

Nejspíš ne.... nelze tam vkládat nové články, ani aktualizovat stávající kvůli jedné drobné změně, která nastala před víc než dvěma lety, ale která totálně rozdrbala překladač redakčního systému.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Necromancer

Příspěvek od Sangar » 06.04.2017, 14:45 hod.

Tak to je velká škoda. Tuto stránku jsem pro vzhled a funkčnost, i přes mou neaktivitu v poslední době, velice obdivoval...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Smashulin » 24.06.2017, 18:25 hod.

Poison and bone skilly jsou už nějaký čas dokončený a u summon skillů je hotov zatím jen Raise skeleton. :-P

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“