Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:
Re: Necromancer

Příspěvek od Maxim » 09.07.2013, 09:36 hod.

Spousta věcí se mi na něm líbí hlavně summoning skilly a skilly obecně. Třeba poison nova je k nezaplacení :love: .
Líbí se mi na něm i vzhled. No a taky se mi líbí že ho mrtváci zaměstnají a necromancer ho dodělává.
K těm ostatním komentářům jasně něni to jenom na straně 49 ale všude myslíte si že to projíždim od strany 1 po stranu 50 to asi ne co.
Neberte si to špatě u Diabla 3 se nedá skoro s nikym bavit na rozdíl od dvojky. :)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Necromancer

Příspěvek od Attia » 09.07.2013, 09:56 hod.

Tak necro jde hrát nudným stylem stejně jako každej jinej char...můžeš maxovat kostráky a stát jak tydýt než to vymlátí a nebo si to můžeš udělat zajímavější a házet CE, psn novu, kletby (z toho jednoduššího soudku) nebo ho mixnout s bone skilly a švihat tam speary nebo spirity atd...každej char jde hrát nudným i zábavným způsobem, otázka je co je pro tebe nudný a co zábavný...

pokud někdo jede assassinku tak že maxne jen light trapy a nedělá nic jinýho než že háže LS a DS, ono to tak extra jiný oproti summon necrovi taky není...víc zábavy si užiješ když k tomu použiješ MB, CoS, BoS/Fade, nebo ideální když máš shadow wariora a musíš ho učit synergie atd...:-D ale to je trochu OT...

I když necro není můj favorit no.1, mám ho vcelku rád...

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Maxim » 11.07.2013, 11:58 hod.

No to sem právě myslel.
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Necromancer

Příspěvek od DeathHero » 11.07.2013, 12:45 hod.

@Maxim tak nevim mě poison nova moc nepomohla zkoušel jsem kombinaci summonera s novou moc malé poškození jinak pro mě je best paladin :love:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 11.07.2013, 14:53 hod.

Poison je nejlepsi necromantskej build, namaxujes Poison Nova/Dagger/Explotion a nejaky body v LR a pada to uplne samo...Urcite nejsilnejsi build, protoze Boner i cistej Summon jsou dost zavisli na 1 killu a pote CE...Navic, pri pouziti TO sady je to firemancer ;)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Programos » 12.07.2013, 08:10 hod.

Tak, Maxim se nam zatoulal i do vod Diabla II, no hurayee.... co dodat, je best.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Maxim » 12.07.2013, 09:22 hod.

DeathHero píše:@Maxim tak nevim mě poison nova moc nepomohla zkoušel jsem kombinaci summonera s novou moc malé poškození jinak pro mě je best paladin :love:
Ukážu ti na co se poison nova hodí
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 12.07.2013, 09:41 hod.

palec nahoru. Včera jsem praktikoval na NM podobnou taktiku s druidem, akorát místo poison novy jsem měl fissure a zbylé jedince, proti nimž už to nebylo efektivní, jsem dorážel mercem a firestormem. Jen to bylo na players 8 kapánek pracnější a drobet nebezpečnější.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2013, 13:42 hod.

Maxim: Na to, že je to p1 teda nic moc. Cokoliv krom p8 je tam ztráta času a při takovém nastavení by z něj ty krávy udělaly sekanou.

Papasmerf
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Papasmerf » 24.08.2013, 19:34 hod.

Otazka, dle vas nejlepsi necro na hrani na players 8?:-) verze 1.13 dik :-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2013, 19:36 hod.

Každej char se dá frčet na p8, jen to chce ten správnej equip. Ale asi je pravda, že Summoner může mít i průměr a bude to na p8 zvládat.

Papasmerf
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Papasmerf » 24.08.2013, 19:41 hod.

no tim si prave nejsem jistej, co jsem tady sledoval nejake buildy tak si nejsem uplne jistej co bude nejlepsi jako volba pro necra. Sumnomer je fajn :-) ale kdyz se veme sumeoner, tak kostry to asi nebude to prave orechove. Preci jen kostry rychle sfoukne kde kdo :-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Necromancer

Příspěvek od raisen » 24.08.2013, 19:43 hod.

Tak vymaxované kostry už fakt něco vydrží. A pak CE, i když to bude na pl8, udělá také hodně :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2013, 19:48 hod.

Asi před rokem jsem založil Summonera (selfound), nakopl p8 a poprvé jsem musel snížit na p5 až v River of Flame (4.akt - Hell). Do té doby to šlo jak nic. Občas nějaká kostra ripla, ale mrtvol na vyvolání bylo habakuk. Revive taky pomůžou, CE taky a Amplifa nebo Decrepify je povinnost. Pak jsem se ale dokodrcal do Frozen River a banda kašparů (Soulů) mě oprančila z offscreenu :D Jinak ale Summoner je cajk na p8 killovačku ;)

Papasmerf
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Papasmerf » 24.08.2013, 19:51 hod.

Tak co se tyka koster fajn :-) ale ze zkusenosti a z pameti ( pokud neklame) je to fajn do souboje s bosem (Diablo atd) kde padaji jak maliny, tak nevim jestli golema spise nemaxovat :-) to je prave to co nevim jak bude do budoucna.. normal neberu moc jako problem az na bosy :-D

a sumonera tedy rpes kostry?:-)) jako halvni utocnou silu?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2013, 19:56 hod.

Tak jasan. Necro jako Summoner je jen nosič + sběrač. Musíš se snažit mít na sobě co nejvíc vlastností, co přidávají All Skills, Necro Skills nebo Summoning Skills. Jako golema jsem vždy používal Clay Golema a dal do něj jen 1 bod. Bohatě stačí. 1 bod i do Golem Mastery a Summon Resist. All skilly udělají svoje :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Necromancer

Příspěvek od Attia » 24.08.2013, 20:05 hod.

pokud dáš na summonera enigmu a pride na merce, tak ty kostry ti prakticky neumřou. Kostry nejvíc umíraj když každá drtí někoho jinýho a máš je rozutíkaný po celý obrazovce. Pokud máš teleport a můžeš tak kostry směrovat na malý hloučky nebo na jednotlivce, tak většinou padne dřív než ti umře nějaká kostra. Včetně bossů.

jak psali víš, všechno je o gearu. Stejně tak pokud máš dost +all sk tak je ultimátní poison nova necro s maxlou LR + CE...

takhle bys ale mohl jmenovat kvanta buildů které s ultimátní výbavou ruší cokoli na pl8. Je ale pravda že pokud nasadíš průměrnou výbacu, kostrák je asi nejsilnější, včetně bosů. Jen prostě musíš občas portnout do města a jít si udělat znovu kostry+revivy.

Papasmerf
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Papasmerf » 24.08.2013, 20:10 hod.

vybavu bych si sice cehnat mohl, ale tak nechci si s tim ted kazit hru kdyz jsem se k tomu vratil. takze to vidim tak, ze asi pojedu pres kostry :-)) no co nadelam zkusim uvidim max. resetnu skily :-))

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 04.12.2013, 20:40 hod.

Tak tomuhle říkám Corpse explosion :green: :green:
http://video.idnes.cz/?c=A131204_102912 ... zpravy_mad
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Necromancer

Příspěvek od ZOMB » 04.12.2013, 21:18 hod.

Nihlathak byl poblíž :green: :green:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“