Necromancer

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.08.2014, 11:18 hod.

Corpse Explosion: Poškození, které okolní nepřátelé obdrží, je v rozmezí 70–120% původních životů zabitého monstra. Navíc je složené z 50% fyzického poškození a 50% ohnivého poškození.
Navíc je jasný, že dřív než Necro začne všechno odpalovat, tak musej mít všechna monstra nad hlavou Amplifu. Pak to padá, jak když foukneš...i na p8 :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 09.08.2014, 11:22 hod.

Jo tak to jo. Na corpse explosion jsem zapomněl.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Necromancer

Příspěvek od Emperor » 21.08.2014, 00:40 hod.

Zdravím, mám dva dotazy:

1) někde jsem četl, že kostlivci můžou dávat řádově až 3000-4000 dmg, na kalkulátoru to jsou ale jen řádově stovky. (konkrétně 312 dmg při 30. levlu skillu, včetně mistrovství). Jakým způsobem lze tedy dosáhnout alespoň na tu tisícovku?

2) Co se vyplatí při hře za summonera navyšovat dřív, samotné kostlivce nebo jejich mistrovství?

Díky za odpověď ...

edit: hraju s patchem 1.13 ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Welwet » 21.08.2014, 07:24 hod.

Emperor: zdar, nejsem zrovna moc znalej nekrouše na kosti, ale jde o to ...-
30 level je i docela málo, Nekrouš na kostlivce má plno fajn věcí jako hůlky, fetishe a podobné blbosti kterejma si snadno nažene skill až někde na 35.. ;)
(ti dobří asi i přes 40) ;)

Mimo to myslím, že se počítá že bude Might merc, ideálně ještě Pride a sám nekrouš bude mít třeba fanu za rw Beast.. + Amplifa/Decrepify -
dám sem takovej malej výpočet kterej není založenej na přesnejch hodnotách, ale jen aby jsi si udělal obrázek..

kotlivec dává za 400.. + Might 150% DMG navíc, to už je 1K dmg, + Amplifa (celková hodnota 2x) = 2K dmg.....zhruba takhle nějak to funguje..když si domyslíš že merc bude mít ještě to RW Pride, a ty nahodíš na switchi Beast, už to dává smysl ne? :)
(hodnoty jsem jen tak plácnul, nevím kolik má takovej slušnej kostlivec na 35-40, ani Might u Merce)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Necromancer

Příspěvek od Emperor » 30.09.2014, 07:08 hod.

Ahoj, chci se zeptat, jak to vlastně je s kletbou Lower Resist. v Buildech, konkrétně u Spiritmancera se píše, že:
Strategie

Strategie je prostá a jednoduchá. Ve předu bude váš žoldák, golem a případní oživenci, a vy mezitím budete nepřátele likvidovat z dálky kostěným duchem/kopím. To vše za pomocí prokletí jako Sešlost, Vysátí života(s tím je váš žoldák téměř nepřemožitelný) a nebo Snížení odolnosti. Hlavně mějte vždy při ruce nějaký ten manový lektvar, jelikož Spiritmancer je manově docela dost náročný.
popř. u Bonemancera:
Prostě kouzlíte tím co máte po ruce. První to jsou Zuby (Teeth) poté Kopí (Bone Spear) atd. Bonemancer je docela silná postava. Ale lepší je hrát ho až když máte na něj nějaké věci (multiplayer). Jinak je totiž i docela slabý. Když jsou příšery immuní, tak zakouzlíte Lower Resist a jste zase o kousek výš.
přitom v přehledu skillů je toto:
Lower Resist

Sníží nepřátelům všechny odolnosti kromě Magic a Physical Resistance. Velmi vhodné pokud používáte některé skilly z větve „Poison and Bone Spells“, na podporu mágů nebo jako podpora týmu kouzelníků. Tento skill může prolomit imunity.
Takže jak to teda je? Díky.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Welwet » 30.09.2014, 08:10 hod.

1.Většina těch lidí hraje na nějakém realmu kde se LR hodí , přece jenom je tam víc lidí ;)

2.Jinak jestli nějakej ten build vznikl za DÁVNÝCH dob tak dříve LR snižoval i magis res, ale to už je fakt nějaká doba.. :lol:

3.Přečti si celej buld a zjistíš že tam jsou i jiné důvody...třeba Spiritmancer prej může mít Ledového Vlka ze 3 aktu, .. :lol:
to je samozřejmě naprostá blbost tak či tak, páč chceš mrtvolky na KABOOM BOM ! :twisted:

4.být tebou neřídím se buildama, je to jen nástin toho co má člověk dosáhnout, ale jinak 90% toho obsahu člověku nic nedá, každej ti tam jen řekne že máš dát nějakejch 20 tam 20 sem, nějakou eni/forti hoto/spirit a čus blus, realita bejvá dost často horší, hlavně na HC (což zase tak 90% těch pisatelů nevidělo)

tak, shrnuto, u bonera/spirita a kdo ví jak se to ještě dá nazvat, ti je LR k prdu, je to zbytečně vyházenejch několik bodů ;)
snižuje pouze resy, které máš ty sám v kolonce resistance, nic víc, nic míň...(Fire,Cold,Li,Psn)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Necromancer

Příspěvek od Tib3rian » 02.02.2015, 00:37 hod.

to som teda nevedel, ze s bone necrom je taka prca :P
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Necromancer

Příspěvek od Dragonius » 11.09.2015, 10:30 hod.

Ahoj všichni,

po delší odmlce jsem se vrátil jak ke hraní, tak i sem. Rovnou se Vás zeptám :)

K Hammerdinovi, který teď má klid, jsem si rozehrál Necra a chci hrát s max - Raise Skeleton, Skeleton Mastery a Revive + bod do Clay Golem, Golem Mastery a Summon Resist, kde budu spoléhat na +skills. Jako podporující skill chci max. CE. A nakonec využití po bodu do Curses a i tady spoláhat na +skills.

Moje otázky jsou, jestli se dá zanevřít na Skelet Mage a místo nich využívat Revive?
Jelikož vždy funguje jen jedna kletba, jestli když nemám Skelet Mage, je lepší využívat Amplify Damege místo Lower Resist? A případně na jednotlivce Decrepify?
A poslední, zatím mam Rogue ice s lukem RW Edge s Thorns a mám v plánu RW Harmony s Vigor. Když mám minioni jako tanky, je vhodná lučištnice nebo prostě zvolit v 2. aktu NM žoldáka s Holy Freeze nebo Might pro miniony?

Normal mám za sebou a plno bodů skill nemám rozdělených, ale osvědčilo se i CE, když minioni zařídí první torza, tak přepnout a použít CE, ale zase nevím, jak moc se vyplatí jej bodovat.

Díky a všem prima den, Drago :wave:
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Welwet » 11.09.2015, 11:22 hod.

Zdar..toš, na Skeleton Magiče se dá zanevřít vždy, defakto jsou docela zbytečnostm, v závěru blokují hlavně skeleťáky na blízko a je jich prostě moc, takže to není hitparáda...navíc amplifa chce méně bodů a i po namaxování LR magičové nejsou velká hitparáda, reviev jop, ani není třeba ho maxovat, daj se tím vzít fajn příšery jako blood lordi, Blundeboři (mají cb) a další prasárny.. merce jedině might, jiná volba prostě není, bez might bouchaj všici summoni i na pl1 na hellu celkem prd, navíc amplifa + might merc + slušná insi a první tělo bude vytvářet právě merc..

no a tím se dostáváme k CE, to se vyplatí maxovat vždy, od jistéj čase to bude skill numero uno, svím způsobem při untwinked hře fungujou kosťáci především jako to křoví, nějaké dmg a hlaví skill na ničení je CE ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2015, 11:27 hod.

Ahoj :)

Jedeš klasickýho Seummonera. Nasolil bych 20 Skeleton, 20 Mage, 20 Sekel Mastery a 20 CE. Zbytek po 1b, i Revive. Dá se to v klidu proběhnout i bez Revive. Nikdy jsem je nějak moc nepoužíval v klasickým průchodu hrou. Jedině, kde jich bylo potřeba, bylo na Lilith, ale to je jinej song...Skel Mage sice moc dmg neudělaj, ale jsou fajn křoví :)

Co se týče Merce, tak jednoznačně A2 Might. Nahodí kotel dmg + Amplifa do toho....to je to, co chceš :) Ještě lepší by bylo mu složit RW Pride, ale Cham asi nedropneš :green:

Nejdůležitější je mít prostě co nejvíc all skills...čím víc all skills, tím víc demidž.

Je fajn mít třeba na helmě nebo amuletu charges na Teleport, když ti sebranka zaseká cestu. Nebo nosit knihu na TP.

Nevím, co píše Welwet, ale beztak nějaký chujoviny :green: :green:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Necromancer

Příspěvek od Welwet » 11.09.2015, 11:56 hod.

ještě že ná to přišel osvětlit ten hňup co hraje D3 :lol: :lol:

bez něj jsou tu všici total ztracení :lol:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Necromancer

Příspěvek od Dragonius » 11.09.2015, 12:36 hod.

D3? Slysel jsem, ze je to slaby odvar D2... :D :D

Super, diky za vyjadreni. S CE urcite pocitam a merce vymenim na zoldaka s Might. Me slo o nazor zkusenych jestli uprednostit maxovat Magy nebo Revive :) vyuzivam prevazne Amplify a to magu moc nepomaha, kdyz maji dmg element.
Diky :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.09.2015, 16:48 hod.

Welwet píše:ještě že ná to přišel osvětlit ten hňup co hraje D3 :lol: :lol:

bez něj jsou tu všici total ztracení :lol:
Taky si myslím :green:

Dragonius: To jak psal Welwet ohledně Revive, tak to zní sice pěkně, ale na takový monstra zas tak často nenarazíš a když už, tak ti vydrží jen 3 minuty. Spíš sebou budeš tahat nějakou drobnou havět, co má prd life a za dva prdy dmg. Proto jsem spíš vyvolával Skel Mage a spíš se soustředil na CE a hlavně na sebe. Protože sice má Necro před sebou dav jak párek, ale když se k němu něco dostane, tak je to většinou rychlovka. Revive jsem využíval jen na tužší boje => act bossové, různí superunique atd. I na to bohatě stačil ten 1b. Člověk musí všechno vyhnat přes all skills hračky.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 11.09.2015, 17:53 hod.

Zdarec kamo!

Jsem rad, ze ses tu zase objevil, doufam, ze zase nekdy dame bumbaci repete :lol: ;)

Jak psali kuci, Necro na summon je o prvnim killu a pak CE, CE a zase CE...Kostry jsou tam vyhradne jako stit, tu hlavni dmg vetsinou dela merc, ktery vytvori prvni mrtvolu a pak to lita...Curses se daji vyuzit vsechny, Revive nepotrebujes, pokud ma merc CB na Bossy, a pokud pri te trose tezsich chvil pouzijes Attract (treba proti Frenzytaurum v A5 se hodi, ti jsou schopni namlit kostry do sracek, obzvlast, pokud jsou Extra strong + Cursed) nebo Dim vision...Jinak ve vetsine pripadu Amplifu, ktera vyrazne zlepsi dmg CE, pripadne Decrepify na Bossy (zde se hodi Clay golem na zpomaleni)...Dalsi dulezita vec, jak psal DD, je mit nekde charges teleportu, tu armadu potrebujes nejak smerovat, staci hulka s chargemi, ktera se da myslim koupit od A3 Normal...

Tohle je da se rict nejlehci char, hral bych na max blok, protoze ten necro nedostava moc bodu za investovane vita pointy a zastavit 75% fyzickych utoku, ktere jsou jeho nejvetsim nepritelem se vzdy hodi (nic by pres tu armadu spravne nemelo projit, ale ver mi, obcas projde ;) )

To je asi tak vse, uvidis, ale je to velice lehke ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Necromancer

Příspěvek od Dragonius » 12.09.2015, 13:05 hod.

To RIP: To si piš Honzo, přeci jen 20.9. ma Radek s Moncou rocni vyroci svatby, tak neco podnikneme :)

A k tematu, takze rikas, ze vic nez do vitality mam davat do dextery? Tak to delam spatne, vsechny body davam do vitality.
Je zatim zajimavy a dobry, jen si zvykam na miniony, nekdy ztracim prehled :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 12.09.2015, 20:12 hod.

Ja jen rikam, ze necro dostava zivotu za body ve vitalite strasne malo, a je lepsi to honit na itemech a mit max blok...Fyzicka skoda je killer v D2 ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 12.09.2015, 22:52 hod.

Námitka. Necro summoner je většinou pohyblivý element, a v pohybu je obrana vynulovaná jak při berserku a hlavně block je ze 75 % snížen na 25 %. Tedy maxování bloku je pro summonera zbytečné. Spíše mnohem víc pomůže mít Bone Armor na nějaké solidní úrovni jako doplněk k životům.

Další věc. Je lepší tolik se nehnat, zvlášť na hellu. Třeba na battle.netu jsem viděl skapat mnoho summonerů, protože jednoduše lítali mapou jak pominutý, najednou před jejich xichtem (a kostry i merc kdesi daleko za ním) extra strong/cursed ideálně střelec, a necro summonere, nestihneš ani udělat pápá jak teletubbies, jak rychle zemřeš......ty případy, o nichž mluvím, byly navíc nařvaný BO a většinou nosily ty nejlepší předměty. A stejně se jim to stalo.

Takže pánové: FESTINA LENTE :!: (Pospíchej pomalu)
Tak se minimalizuje možnost, že by se summonerovi něco stalo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Necromancer

Příspěvek od RIP » 13.09.2015, 07:46 hod.

Namitka :lol:

Ja mam vzdy a s kazdym charem, i uber prepnuto na chuzi...Beham jen v pripade, kdy jsem si 100% jisty, ze mi nic nehrozi...Navic jsme tu zminovali port pomoci hulky a at chces nebo nechces, obcas se muze stat, ze skoncis tak blbe, ze se monstra pusti do necra a ne do jeho armady, coz se mi skutecne s mym untwinck necrem stalo...Pak ho zachrani spis ten blok nez trocha zivotu v bodobe BA navic...Ja bych rekl, ze je to otazka osobnich preferenci, ale me zkusenosti rikaji, ze max blok je vic nez trocha vitapointu navic...Ono pokud namaxuje Skeletaky + Mastery + CE (a tyto skilly maji prednost) + da do Curses, tak uz nezbyva moc prostoru na nejaky slusny BA...Ale jak rikam, je to vec herniho stylu a nazoru ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Fraxinus » 13.09.2015, 12:01 hod.

Také je to o železných nervech. Na ideální využití blocku, zkus zůstat s tím nekrem stát v klidu, když se na tebe valí horda něčeho zlého. Avšak nejsem si jistý, ale při chůzi ta penalizace možná nebude a blokuješ naplno.

trochu OT: Jsem destroyer, a insight + sacrifice + fanatismus je terno ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Necromancer

Příspěvek od Asman » 13.09.2015, 15:24 hod.

Řekl bych že většina summonerů na battle netu stejně používá enigmu, block zůstává po portu stejný ne? Jinak v tomhle souhlasím s RIPem, dřív jsem byl taky skeptický ale radši budu mít 900hp max block než 1300 hp 10% block. S max resisty jsem vždy umřel na fyzické poškození.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“