Nejsilnější untwinked postava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 31.10.2015, 10:46 hod.

Kterápak postava je dle vašeho soudu nejsilnější/nejlehčí na hraní/projede hru na hell jak nůž máslem i na P8?
Bez náročných RW, unikátů nebo elitních setů (zkrátka jen s itemy co hráč najde během těch cca 85-ti levelů)?
HC není podmínkou.

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 31.10.2015, 10:51 hod.

Já si myslím - že Summoner. A na 2nd flek bych to viděl na TrapAssassin.
Socka FW/FO, Hammerdin, Smither, Jawazona, Windlord, třebasFrenzybarb - by to asi taky neměli mít tak težký (ale bez all skills itemů by to nejspíš taková hitparáda nebyla).
Naposledy upravil(a) SkoroPaladinIII dne 31.10.2015, 11:16 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Obter!vr » 31.10.2015, 10:53 hod.

Nemám ponětí, jak to vypadá na pl 8, ale co mě tak napadá, je amazonka s lukem (mráz + oheň) ... možná taky trapka, poison nekro (ten je z vlastní zkušenosti, ale ne hell na pl8 teda) :) těžko říct :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 31.10.2015, 13:10 hod.

Pokud bych mel brat v uvahu p8 all the way, pak Hammerdin, pripadne Necro summoner, pokud chcete i vysokou miru bezpeci ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 31.10.2015, 13:47 hod.

souhlasím, buď hammer, ale o hubu, nebo ještě trap assa, přijde mě lepší než ten summoner, má mind blast a svůj vlastní slušnej dmg, vím že jsmv předchozím trunaji běhal eldritche na 8 ...a k němu se většinou nabalila i půlka mapy, ale díky mb a CE za death sentry to šlo pomlátit..jen to byla otázka trpělivosti :)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Emperor » 19.06.2016, 14:51 hod.

Nevím, zda nejsilnější či nejrychlejší, ale nejbezpečnější je podle mé zkušenosti summoner ...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Secondface » 26.06.2016, 08:18 hod.

Summoner tak Normal nebo Nightimare..... pak nedělá na větší players dmg bez RW Faith na fanatism a all skillů.
Hlavně z čeho ty kostry budeš dělat když nic nezabiješ....
Za Hammry zkušenost nemám ale ta Trapka proč ne.... bez toho aby dávala něco bokem na úkor LS a DS atp....bude mít slušnej Fire dmg i Lighting dmg.... a hlavně ten Mind Blast :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Maarshjaz » 26.06.2016, 08:57 hod.

Z čeho bude necro dělat kostry? Z mrtvolek, která udělá merc? :P

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 26.06.2016, 11:09 hod.

Necro summon vubec neni o pitomejch kostrach, ktery udelaj dmg prd prd nic i s Might a Fana, tvoric mrtvol je tam merc, kterej musi byt vytunenej, idealne pak mit i Infinity pro zlepseni CE...Vlastne je nejdulezitejsi kombo teleport (Enigma), Convinction (merc) a AD (necro)...Kostry jenom stinujou nebo delaj stit...A pak CE, CE a CE dokud vsechno nelezi na zemi...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Secondface » 29.06.2016, 13:04 hod.

Infinity, Enigma na untwin? REALLY?? Postavil jsem od kazdeho kus... a to mam 12~16 GUARDIANU KDYZ POCITAM I MRTVOLY.. A s tou Ins. Toho moc nazabije na hellu.. a to klidne muze pichat s 3 lvl 4 soc ethereal superrior :lol: bavime se o 8 players ze? Bez zdlouhavych najezdů atp.. ma to byt nejrychleji n? Schvalne jsem se ted podival kam to vlastne pisu pac jsem mel pocit ze reaguji uplnevnavjine vlakno :lol:

Kdyz jsem naposled sel se Summonerem na guardiana tak ten drop nebyl zrovna uzasny a merc se vic jak na pl3 nechytal... zabijeli mi to rychleji nez merc je.. a kdyz uz jsem odpaloval jak divej tak pak to nebylo z ceho vyvolat.. :-D v 5 aktu bez pekne 3lvl pichatka jsem snizoval dokonce na pl1 abych u toho nezestarl...
Summoner je rychlej ale jen Normal~Nightmare... Twinked jsem ho nikdy nejel ale jestli potrebuje ty dve veco co zminil RIP tak nevim co je na tom rychleho... nechavat vsechno na mercovi :-D
Naposledy upravil(a) Secondface dne 29.06.2016, 13:49 hod., celkem upraveno 1 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.06.2016, 13:37 hod.

SkoroPaladinIII píše:Kterápak postava je dle vašeho soudu nejsilnější/nejlehčí na hraní/projede hru na hell jak nůž máslem i na P8?
Bez náročných RW, unikátů nebo elitních setů (zkrátka jen s itemy co hráč najde během těch cca 85-ti levelů)?
HC není podmínkou.
Původní otázka zněla takto. Má odpověď je naprosto jednoduchá: Nikdo.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Secondface » 29.06.2016, 13:56 hod.

Dark_Deamon píše:[ Nikdo.
Kdyz to vezmu takhle tak mas vlastne pravdu... nikdy jsem to komplet na p8 nejel ale vlatne at mas cokoliv untwin tak to neprojdes rychle...
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Fraxinus » 29.06.2016, 15:08 hod.

Hele, dle mých zkušeností se na pl8 na hellu nejlépe chytal FoHer. Ani nepotřeboval top výbavu, stačí umět rychle běhat a být na sebe opatrný a mít defenzivně zaměřeného merce, jak skilly, tak výbavou.

Jen byla škoda, že chcípnul díky tak hloupé chybě.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 29.06.2016, 15:09 hod.

@Secondface: Ja popisoval Sumonera tak, jak je nejvic efektivni a muze jet i p8 Hell...Je to o prvni mrtvole, ke ktere pomuze vyse uvedene a pak CE CE CE...Ja nepsal, ze je to nejlevnejsi, ci varianta pro untwinck hrani, ja to psal tak, jak je to snim nejefektivnejsi...Ja vim, ze puvodni zadanií znelo jinak, ale kdyz uz jste tu nacutli summonera, tak jsem nacrtnul mou predstavu...Je to vlastne Telebomber, no...

Jinak jak rikam, puvodnimu zadani se nejvice blizi Hammerdin, obrovska nerezistovana dmg i bez nejakych prehnanych itemu, s top gearem samozrejme opet o nekolik levelu jinde...

Edit: @Fraxi: Ja vim, ze pro Tebe je na p8 Hell rychle cokoliv, mas na to jiny nahled, ktery chapu, ikdyz ne zcela sdilim, ale FOHer asi nebude splnovat podmimku nejrychlejsi/nejvice efektivni zabijak...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Abuzus » 30.06.2016, 21:27 hod.

Prý existuje někdo jako Fraxinus, pak dlouho nic, pak lidi, co mají nezměrnou trpělivost a potom "normální" hráči. Foher je pro ty prvně zmiňované.

Já jsem pro Hammera. Jen bez výbavy se musíš naučit couvat a nehnat se do packu jak ***** "čti voják nebo bude ban".
Jinak - proč ne Thrower? :-))))))))))))")¨
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Smashulin » 30.06.2016, 23:05 hod.

Nejlehčí na hraní? Já říkám Bowazonka. Ta může být prakticky úplně nahatá, jen ji stačí mít nějaký luk (ideálně s knocback efektem) a je schopna si s přehledem dát hell i na pl8. Akorát bossáky by pižlala hodně dlouho...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 01.07.2016, 11:48 hod.

Ktera? Fyzicky utocici je krute zavisla na vybave, jak spousta z nas pocitila, kdyz ji hrala bez prehozu, ta Coldova asi ano, je to jeden z nejvice bezpecnych charu, jak uz Deamon nekolikrat dokazal, ale nejrychlejsi zabijak to rozhodne neni...A zdaleka ne tak flexibilni jako hammer...Pokud neberu treba Maggot lair , tak muze behet prakticky cokoliv...Pindl s nim neni dobry, to je pravda, ale toho on ani nepotrebuje, muze misto toho behat Threshe + jakoukoliv vysokou alvl lokaci, Mepha, LK, a hlavne nema problem cokoliv zabit i na vyssi pocet hracu...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 01.07.2016, 18:04 hod.

to bych se rád podíval na tu untwin amu na p8 :lol: , když nepočítám že hru projdeš za pomocí valka tam, decoy summonerům pod nohy a běží se dál :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Fraxinus » 02.07.2016, 16:26 hod.

Abúzus: Jakooo, zas nepřeháněj. :lol:

Jinak ta amazonka si to na pl8 hezky dá, pokud máš kompletní mavinu. Jenom bacha na one-hitkillery.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.07.2016, 16:48 hod.

Untwinked postava s komplet M'avina's? :shock: :D To by musel být hodně sci-fi sen :)

Smashulin je asi z BN zvyklej na hordu botů, kteří mu zajistěj, že pak může běhat klidně naked. I když já si spíš myslím, že nemá moc ponětí, co to vůbec je untwinked - single pass.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“