Nejsilnější untwinked postava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Smashulin » 02.07.2016, 20:18 hod.

Ale houbelec. Nejlehčí jsem neměl na mysli nejsilnější, ale nejbezpečnější. S multi Shotem zasáhneš i daleko za obzorem herní obrazovky, takže s amazonkou vůbec nemusíš přijít do kontaktu s nepřítelem a tak nutně nemusíš mít životy, ani odolnosti, obranu... opravdu stačí mít "jen" ten luk. A kdyby měl i knocback, tak hra s ní bude ještě bezpečnější.

Bezpečnější hra je snad už jen se summonerem.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Fraxinus » 02.07.2016, 23:59 hod.

Sakra, to untwinked jsem nějak přehlédl.....no jo, to ta páteční noční a následná účast na svatbě téměř beze spánku.... :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 06:25 hod.

Nejlehci + nejsilnejsi je jak rikam ten hammer - stoji, pere kladiva, vsechno chcipa i na p8 - tecka...Nejbezpecnejsi? Taky, max blok, hafo defense, max resy, slusny HP...Pokud se ty ame cokoliv dostane na kuzi, a to pocitam, ze v Hell ju (ne vsude jsou krasne otevrene lokace a ne vsecha monstra se nechaji snadno zastavit ;) ), pak je to mrtva amazonka, protoze jeden hit od Fana extra strong/ampa Might cokoliv, jses v hit recovery, ze kteryho uz se nedostanes ;)

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 03.07.2016, 07:28 hod.

Hmm, já si stejně myslím - že Hammerdin jo (enemáci budou rychle hebat a i když už ho něco trefí tak se nic moc neděje). Ale společně s ním Summoner (si myslím je nejbezpečnější ze všech a dohraje to taky ale pomaleji no) - kterej nejede kostry ale tak 10 až 15 revive. První mrtvola sice problém bude - ale v prvním aktu někoho prostě ujebe (spíš Merc s pomocí Golema a amplify). A pak už se armáda hezky rozrůstá (sice bude muset používat portály jak na běžícím pásu... ale to už jest úděl summonera bez enigmy).

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 03.07.2016, 08:03 hod.

ty kráso..untiwnked summoner je slušnej po*er na p1, natož na p8,..nevěř tomu :)

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 03.07.2016, 11:33 hod.

Proč? Dyť CE i na P8 je furt hafo efektivní (i bez +skills). A Revive potvora je taky efektivni (i bez + skills). No ačkoliv - než se člověk doplancá na vyšší level jako summoner - tak to asi žádná sranda nebude (páč dokud nebude mít revive potvory, tak bude slaboučkej).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 15:33 hod.

Čím vyšší players, tím je CE právě míň efektivní. Záleží totiž nejvíc koho čím zabíjíš. Příklad: Zabiješ Urdara a půjde kolem Storm Caster...výsledek? Ze SC zbyde mastnej flek na zdi, ale v opačném případě Urdarovi maximálně učešeš háro :)

Kdysi jsem Summonera frčel untwinked - single pass. Do konce A3 Hell jsem to jakž takže jel na p5 (Normal + NM v klidu na p8). Jenže jak jsem dolezl na A4, tak jsem musel snížit na p3 a místy i na p1. Ono je sice hezký, že si člověk řekne, že vše vykosí přes CE. Jenže realita bývá jiná. Stačí narazit na nějakej tučnej bosspack, co háže Amplifu (což je pomalu každej druhej bosspack na Hell) a je k tomu Extra Strong, Might nebo třeba Spectral Hit. Nejhorší je pak vlastnost Iron Skin. To vám pak mizí kostry po 3 co vteřina. Takže je pak celkem problém něco odpalovat přes CE, když člověk spíš potřebuje rekrutovat kostry. Další věc je ta, že pokud zhebne merce, tak jsou všechny kostry k ničemu, protože bez might pomalu nezabijou ani Fallena. Zábava taky může nastat u Ancientů na p8 :)

Taky tu asi většina z vás zapomíná na moby, co mají pierce attack. Hadi, Soulové a další takové havěti bude jedno, jestli máte koster 30 nebo 300. I přes vaši armádu vás sejmou na jeden zásah a kostry se po vaší smrti rozsypou jak nic :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 15:41 hod.

Tak celkem dost pomaha Attract, Dim Vision, Terror, mno proste Curses a clovek si musi trochu pohrat, ale jde to...Ale jak rikas, existuji utoky ktere projdou skrz a Necro s chronicky nizkymi zivoty je najednou dead...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 16:15 hod.

Tak jako nejhorší hovada jsou pak v tomto Soulové. Je témeř nemožné držet se dál od svých koster, aby ony kosily moby a ty to šéfoval někde z dálky. Protože jak by určitě poukázal Frax, tak pokud Burning Soul vyšle svůj blesk a vedle tebe někdo stojí, tak schytáš double dmg. A když pak u moba zrovna zafunguje 5% šance na crit dmg, tak jseš jasnej :) Nehledě na srandy tipu Multi Shot + Fast + Conva + Extra Strong + Spectral Hit atd. :) To pak fullky lítaj "oknem" jak nikdy :D
A to se tu bavíme jen o jednom bosspacku. Jak víme, tak není problém narazit na celkem škaredej double pack :)

Jj, Welwet má moc rád křik umírajícího Necra :green:

RIP: A psal jsem ti do tvého Avengers topicu jako :)

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od kisiko » 03.07.2016, 19:15 hod.

Ja mám takého summonera prejdeného na p8 untwinked. Výbava sa pre neho dá vyskladať celkom ľahko aj z modrých vecí, neni odkázaný na unikáty:
http://i.imgur.com/MFeZTOR.jpg
http://i.imgur.com/LSTsw5L.jpg
http://i.imgur.com/prVMYF3.jpg
Treba mať aj dobre vybaveného merca (jeho DMG je bez aktivovanej might aury):
http://i.imgur.com/fZlISAt.jpg
http://i.imgur.com/pqlXpAf.jpg
Po prejdení hry hell na p8 som mu podokladal + summoning charmy čo som mal nazberané z druhými postavami, tak aby vás to nemýlilo... bez annihilusu (single player) mám 50lvl RSkel a 49lvl SMastery

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 19:28 hod.

Tak nějak se mi nechce věřit, že ti s untwinked postavou při single pass padla 4x Um. Taky ještě jedna otázka...SC nebo HC ?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 03.07.2016, 19:55 hod.

Haluze je i ty +3 summ věci..fakt málokdy se mě stává že tohle naberu na danej class, nemluvě o tom že sou všechny dírované... :lol:

jo..můj summoner vlastně hrál na pl3 a doprovázel ho SecondFace za barbara..takže kostáci měli plnohodnotné BOčko, ale u něketerejch bosspacků jim bylo stejně na prd..a jak říká DD, člověk je rád že to nějak padne..a armáda se udržuje...a sem tam něco odbouchne.. :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od RIP » 03.07.2016, 19:59 hod.

Ona uz ta necro palice je tezko k uvereni...Nerikam nemozne, ale pri klasickem pruchodu hrou dost tezko...Jinak bez prehozu nemusi nutne znamenat single pass, takze to by mohla byt jedna z odpovedi, v globale jsou to slusne itemy...Ale presto musim zopakovat, tenhle necro neni o skeletacich, ale o (idealne) porteni + Infinity + AD + CE ( ted uz samosebou mluvim o hre s prehozem veci)...Ja nerikam, ze nejde i jinak, ja tvrdim, ze ta varianta je nejvice efektivni...

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 03.07.2016, 21:49 hod.

Já si myslím že jet na P8 untwinked summonera s kostrama je k ničemu (jak už napsal něco podobnýho RIP i Daemon). Páč ty kostry budou furt jen hebat a samy neubijou takřka nic i s podporou Merce a AD (+CE/+hafo jinech kleteb). Revive si myslim sou na P8 mnohem lepší (10 allyUrdarů je 10 allyUrdarů), town portal je dokáže ukočírovat. A s CE na P8 že je slabý - absolutně nesouhlasím. Sice to bude dělat znatelně menší šlupky - ale furt sou to pořádný šlupky.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Smashulin » 03.07.2016, 23:05 hod.

CE v kombinaci s Amplifty damage a ideálně ještě v kombinaci s conviction nadělá paseku i na P8. A fakt, že na P8 není tak efektivní jako na p1, tak to snad platí o každém skillu, no ne? Nebo snad existuje skill, který nepřátele zabíjí rychleji, když je ve hře osm hráčů než ve hře, kde je dotyčný hráč sám? :-D

Jinak je ale docela úsměvný, že již s jedním investovaným bodem v CE dokáže Necro za jistých okolností (kterých je ale hodně) způsobit větší a plošnější poškození než s namaxovaným Bone spearem a se všemi namaxovanými synergiemi. CE je zkrátka nepřiměřeně silný skill (navíc je to ještě skill přístupný už od šesté úrovně) v porovnání nejen s ostatními dovednostmi nekromanta, ale i ostatními dovednostmi všech postav a zasloužil by v nějakém budoucím patchi přepracovat. Třeba tak, že by pro všechny úrovně nebylo poškození v rozmezí 70–120%, ale že by na takové hodnoty bylo možné dosáhnout jen tehdy, pokud by hráč měl ten skill namaxovaný a ještě musel vlastnit co nejvíc předmětů s +all skills.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Abuzus » 04.07.2016, 00:01 hod.

No pokud jde jen o bezpečnost, tak třeba Conc Baba taky jen tak neripne. Má Howl, WarCry, mega Life, Defense.....
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Smashulin » 04.07.2016, 00:06 hod.

Tak on žádný barbar jen tak neripne, vyjma berserka. Ale i přesto, že conc baba je tank (s obranou klidně i 60 000+), tak paradoxně dostává víc na držku než whirlwind baba, jehož whirlwind by měl být, dle popisu skillu, riskantní. :-D Opak je však pravdou. Barbar je při whirlwindu dost blbě zasažitelný.

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od kisiko » 04.07.2016, 06:28 hod.

Postavu som dokončil na 89 lvl, je to SC. Netvrdím že som postavu prešiel za 3 dni, často som sa vracal aj do slabších lokácií, keď to už bolo ťažké...
Všetky moje postavy sú hrané na players8, akurát Singer barb šiel hell na pl2.
Tá tiara aj amulet sú z gamblenia u Gheeda. Zbieram všetko magic aj rare, všetky runy, chipped gemy, jewely....keď som plný, idem popredať, užitočné dám do truhly, prezriem čo ponúkajú v obchode, keď mám peňazí, že už nemôžem brať ďalšie, idem gambliť. U Larzuka je šanca že ti dá dve diery do magic helmy aj hlavy. Do rare a unique dá iba jednu dieru. Keby mi padla s dierami, mala by predsa predponu Jewelers ...
V normal obtiažnosti v Lut Gholein u Drognana sa dajú kúpiť biele dierované paličky, stačí hľadať + raise skeleton, a skel. mastery a hodiť do toho White, kde máš + 4 skel mastery a +3 PnB na CE
Menšie runy spájam na vyššie, stáva sa mi že na konci 2. aktu už mám Sol-ku na Lore.
Na normal keď prejdem do 2. aktu idem hneď kupovať ku Fare krisy a odkladám stafky a opasky na Savage polearm, môžeš preňho dostať už polearmu z NM. Respektíve pretáčam polearmu v kocke cez 3 chiped gemy - zmenia sa vlastnosti, a dostane zbraň dieru...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od Welwet » 04.07.2016, 06:29 hod.

než summoner nadělá kolikrát to jedno tělo (nebo i poisoner), tak obdobná megaboostlá sorcka dávno prohlíží kostkičky ledu/ohořelé zbytky :) i na p8,
nerfnout CEčko by byl nesmysl..necro sám o sobě je tak nehorázně hrozná postavička..nemá žádnej velkej mazecovej fcr break, skoro nejhorší FHR, spousta opravdu ideálního DMG equipu nemá pořádné FCR, a třeba ani žádné MF..má mizernej block a hlavy tomu zrovna nepomáhaj, o life rači ani nemluvě...celé je to defakto vykoupené tím že je to snad nejlehčí postavička na ripnutí..a jasně, má kletby a podobné blbosti ale safra tu popisujete dream equip, tak chci aby potvora ležela tuhá a já prohlížel drop a né sledovat jak se řežou navzájem/utíkaj :lol:

ty sorcky se na MF a zabíjení velkého poštu potvor hold nepoužívaj jen tak pro srandu..(nebo hammrové), v závěru každej kdo měl dobrého nekra, stejně skončí u sorcky :)

SkoroPaladinIII
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Nejsilnější untwinked postava

Příspěvek od SkoroPaladinIII » 04.07.2016, 09:10 hod.

Njn, jenže mě prostě baví koukat na to - jak se řežou navzájem (to mě okouzlilo už v staříkovi DOOMu a vydrželo mi to do teď ;-)).

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“