Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 19.01.2013, 23:24 hod.

Výbavu máš fakt pěknou, jen nezapomeň dát na switch hůlku s Life Tap, popřípadě rukavice Dracul's Grasp. Přeji hodně štěstí, ať tu požadovanou výbavu seženeš :) Dej vědět, jak to dopadlo.

Deadly Strike penalizován není.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 20.01.2013, 00:03 hod.

Deadly strike penalizován je...pokud se před ním uplatní kritický úder jakéhokoliv jiného druhu. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 20.01.2013, 00:14 hod.

Drakuly a Life-Tap hůlku mam, ale tyhle rukavice na Barbarovi moc nepoužívám. Life má dost a žoldáka snad ohlídám Fullkama. U mellee bych asi přece jen upřednostnil ty Layingy, pokud Vás nenapadne ještě jiná volba.
Taky jsem uvažoval dát na switch Lawbringer a nahazovat Decre. Reapersku asi neseženu.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 20.01.2013, 08:44 hod.

Fraxinus: Tak já teď myslela penalizaci melee x ranged.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 30.01.2013, 16:03 hod.

Tak runa zatím OHM, první tři PhaseBlade se socketnuly na 2,3,3 takže zatím max Lawbringer. Rushnul jsem si sosso, a když jsem jí obléknul, resetnul a zkoušel na Hell, tak mi Ripla :-))
Pořád někde slyším, že MF nemá na hledání run vliv. Na battle netu to prostě neplatí. Nemám sice statistiku, ale stačí, když nahodím Shako místo Guillamulky a padají víc. Nejlepší je více hráčů, ale kdo to má pak na Hell zabíjet...., navíc neustálé Hostility od nabušených JSPáků.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 31.01.2013, 14:24 hod.

Hmm, tak jsem po deseti pivech huntil Mepha a doslali mne dols !!!!! ku*va
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 31.01.2013, 14:27 hod.

Tak po deseti pivech.. :) Ať odpočívá v pokoji. Bude nová postava?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 31.01.2013, 16:07 hod.

Abuzus: Mám dojem, že už tři postavy doplatily na alkohol v mé krvi... ber to pozitivně : Lepší, že tě napadlo řídit char než auto ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 31.01.2013, 19:06 hod.

Bemik: Hezky řečeno. ;)
Abuzus: S alkoholem jedině hrát na normal.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Barbarian

Příspěvek od Bemik » 02.02.2013, 22:33 hod.

Frax: Diablem ke snížení obětí alkoholu za volantem !! >:D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Barbarian

Příspěvek od Attia » 08.04.2013, 17:24 hod.

reakce pro "ihatemylifep" ze sekce "Assassinka":

tak vemu to nejdřív podle toho co bych zatím klidně nechal jak je...Helma, zbraň, boty, pásek, klidně nechej. Ty jsou celkem OK (prsteny a amulet prosím rozepiš přesně jaký máš na nich vlastnosti). Jo a čím máš socketovanej bonehew? Protože podle toho co seženeš místo aktuálních rukavic a brnka se bude socketovat shael nebo amn runou.

problém bude v rukavicích a brnění. Je mi jasný že jedeš untwinket takže budu vycházet z toho co můžeš najít s tímhle barbarem.

Nejřív rukavice. Tady bych 100% šel do blood craftu.

https://www.diablofans.cz/diablo2lod/pre ... ftove.html

náklady jsou minimální. Když si poběháš jakýkoli lokace na nm který dáváš na pohodu tak ti ingredience popadají za chvíli...Nedělej jen jeden craft (pokud nebudeš mít štěstí)...ideálně jich zkus víc...hlavní vlastnosti co hledej jsou 10-20% ias a x% life stolen perf hit. dál tam může být v ideálním případě co nejvíc crushing blow, str/dex, life atd atd...

brnění bych viděl na nějaký mid runeword. Nevím jaký máš runy, ale pokud máš um, šel bych do RW Duress nebo Gloom. Podle toho jaký máš rezisty. Pokud máš rezisty hodně slabý, tak bych složil Gloom, pokud máš rezy aspoň na 40+ tak bych šel do Duress. Pokud nemáš UM, tak bych složil Smoke. Pokud nemáš ani lum, tak běž na countes na Nm a dělej na ni nájezdy. Za chvíli LUM padne nebo popadaj runy z čeho tu LUM složíš...

takhle bych to viděl já. Pokud má někdo jinej tip, určitě ti poradí. pokud se ti podaří to splašit tak s tím pohodlně dohraješ celý hell na p1.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Barbarian

Příspěvek od ihatemylifep » 08.04.2013, 19:28 hod.

Zdar, :wave: tak Mavina´s Armor som dal mercovi,ja som si urobil Smoke,lebo na iné nemám runy a .... som v druhom akte,ukázalo sa že ani nie tak damage ako nízke resisty robili problém ;) Vďaka za rady ,teraz budem asi týžden behať Pits a Andariel a uvidí sa čo dalej ;) hlavným cieľom je nájsť Azurewrath a Stormshield a pôjde to o 100% lepšie ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2013, 11:07 hod.

Otázka asi na RIPa, jelikož o něm vím, že Pindla s Barbarem běhal/běhá. Pokud by ale věděl i někdo jinej, tak ať dá vědět.

Hypoteticky...mám War Cry Barbara a chtěl bych s ním řekněme na p3 běhat Pindla (H). Pomocí Leap náletím do středu bosspacku a všechno to tam vyřvu (snad). Zajímalo by mě, kolik bych orientačně musel mít life, abych ustál Fire Enchand a jestli je nějaká fakt brutus kombinace na kterou si třeba ty dáváš pozor. A taky jestli je to vůbec War Cry Barbar schopen uřvat.

Ptám se pro to, páč jsem v tomto charu úplně levej.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 26.06.2013, 13:09 hod.

Nereknu Ti to pomoci matematickych formuli, ale z cca 50k Pindl najezdu (upozornuju, ze na p1) bylo par okamziku, kdy jsem to jejich charge prezil rekneme s 300-500hitpointy z puvodnich 4k, takze cca 4k+ je dobra hodnota pro dlouhodobe preziti (pocitej take s max resy)...U Tebe staci jednou zarvat a mas po problemu, konkretne Cry Barb asi nebude mit problem dosahnout vysoke hodnoty life/many...Otravny je ale mana burn, ktery je pritomen opravdu skoro jednou za kazde dva/tri runy v prumeru, a nevidim duvod, proc behat na p3, protoze Pindle ma jako superunique fixlej drop a dava vzdy dva(potazmo 4, pokud se zadari pri pouziti FI) itemy...Predpokladam, ze jdes hlavne po itemech a z jeho minionu to fakt nepada...

Jinak samozrejme preju hodne stesti, me prisel Cry barb vzdycky takovej pomalej zabijak, takze zajimavej build, ale ne uplne vhodnej na najezdy...Treba se ale pletu :lol:

Edit: Ted, jak to ctu pozorneji - ja vzdy pouzival Leap attack, to je podle me lepsi skill nez Leap, v podstate nebezpecni jsou pouze s tim jejich Charge utokem, ktery se trefi vzdycky (a ten pouziji jen tehdy, pokud jsi daleko od nich)...Takze pristat uprostred nich je to nejbezpecnejsi misto, protoze jejich normalni utok neni tak nebezpecny a hlavne, zde uz zdaleka neplati, ze se trefi vzdy...Mam i video, ktere to dokumentuje

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2013, 13:53 hod.

Díky za vyčerpávající odpověď. To, jak jsi to napsal mi bohatě stačí :) Nepotřeboval jsem žádný výpočty a statistiky :) Stačilo tak zhruba. To, jestli je vhodnej nájezdář se teprv uvidí, páč je to zatím jen teorie = lvl 0 :D Proč p3 ? Občas se mi stalo, že právě z jednoho miniona padlo IK kladivo, Pul runa nebo Vampire Gaze. A jenom Leap asi pro to, že v ideálním případě bych chtěl mít 2x HotO ve Flailu, takže ten Attack by byl k ničemu.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 26.06.2013, 17:10 hod.

RIP píše:Predpokladam, ze jdes hlavne po itemech a z jeho minionu to fakt nepada...
Padá :D Já od nich mám Templar's Might. Což sice není až tak nic super, ale mám ho :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 26.06.2013, 17:17 hod.

Jen doplním RIPa: důležitý je taky přistát před xicht přímo Pindlovi, jedině ten je skutečně nebezpečný (obzvláště, je-li omightěný). Ostatních se zbavíš snadno War Cryem, ale Pindla jen s 10% pravděpodobností. Dopad o kus vedle, aby tě stihl Pindl bacit s rozeběhem, se (zvláště když má might), nesmí stát. Jinak za jistých okolností nemusí stačit ani těch 4k života.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2013, 17:44 hod.

raisen: Tak do sbírky se ale hodí :)

Fraxinus: Taky díky za reakci ;)

Ještě bych měl 2 dotazy:
1) Ovlivňuje něco rychlost Leapu? Třeba FRW nebo něco jinýho? Nebo to má konstantní rychlost?
2) Jakýho merce? Předpokládám, že z 2.aktu, protože bez Insight je to sebevražda :D Ale jakýho? Holy Freeze? Might (netuším, jestli to ovlivňuje War Cry)? Defiance? A nebo Thorns? Jsem z toho jelen. Možná je to i jedno, protože než tu auru stihne nakopnout, tak už se musí všechno válet v krvi :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 26.06.2013, 18:12 hod.

Myslím, že rychlost skoků je pořád stejná a není ničím ovlivněná.

Might nezvýší škodu War Cry, je to bráno jako kouzlo. Já bych vzala Holy Freeze nebo Defiance. Ale stejně by tě nikdo neměl moc bouchnout, tak je to asi jedno.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Barbarian

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2013, 18:56 hod.

Taky bych měl dotaz pro zkušenější, barbaři mě nikdy moc nebrali :)

Byl by tenhle build použitelný?

Leap Attack - 20 (1. main skill)
Leap - 20 (synergie)
Concentrate - 20 (2. main skill)
Battle Orders - 20 (support + synergie)

zbytek ještě nevím, ale kdyby něco zbylo tak pravděpodobně Berserk...
+ samozřejmosti jako Natural Resistance, Iron Skin, Mastery a Find Item po bodu...

Představoval bych si to tak, že skočím do skupinky (a dám pořádnou ránu) a dál to kosím Koncentrací... nebo skákat mezi skupinkami :D
To bych ještě vyřešil, praxe bude stejně ještě jiná :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“