Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 26.06.2013, 19:45 hod.

Určitě by byl použitelný :) Viz třeba tento starý příspěvek. Jen tam je to čistě leap attack barbarian.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2013, 20:49 hod.

raisen: Díky, že jsi mi v tom udělala jasno :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Barbarian

Příspěvek od ZOMB » 26.06.2013, 20:50 hod.

Díky... asi to zkusím, protože mě to dost láká :)

Jen bych se soustředil na polearmy místo mace (jak to jel AJey)

Nějaké rady do začátku? Moc jsem za barbara nehrál a 2-hand taky ne... max block je max block :D

Děkuju za případné rady ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 26.06.2013, 21:42 hod.

Hlavně využívat pokřiky, to dost pomůže :) Myslím, že damage bude mít docela solidní.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 29.06.2013, 17:25 hod.

@Fraxi: Diky za doplneni, myslel jsem pristat co nejbliz u Pindla...Jinak samozrejme vim, ze kdyz se to blbe sejde, tak ani 4k zivotu nestaci, ale Deamon chtel nastrel pro SANCI na dlouhodobe preziti

@Deamon: Zoldak je jasny z A2, kdyz nic jineho, muze nosit Insight, Might opravdu nenavysi skodu, kterou budes delat, takze je jedno, jakeho zoldaka pouzijes, protoze v 99% pripadu ani tu svou auru nenahodi (myslim tu vlastni, ne z itemu)...Jen si ted nejsem jisty, jestli by nebyla nejlepsi kombinace Reapers + Treachery, koneckoncu Decrepify je prokleti, ktere monstrum snizuje fyzickou odolnost a tak teoreticky by mohla zvysit ucinnost War Cry, ale zde si nejsem jisty, mohl by to nekdo potvrdit/vyvratit? Je jasne, ze na utoky typu Whirlu, Strafe apod to funguje, ale jestli s War cry :-|

@Zomb: Zivotaschopne to je, ale ne zrovna efektivni, ja osobne z Barbarskych combat skillu nejvic nesnasim Concentrate, to je jen vylepseny Normal attack...Proste pizlas monstrum za monstrem, hruza

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.06.2013, 17:55 hod.

Tak jelikož War Cry uděluje fyzické škody, tak by to mělo s Reaperkou pracovat výborně :) Určitě to pak odzkouším, ale zatím nemám ani Barbara a ani cokoliv jinýho potřebnýho k tomuto buildu :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 29.06.2013, 18:07 hod.

To vim, jen si nejsem jistej, jestli pro to prokleti je nejakej rozdil v Melee/Ranged/ vs Caster attacku...Ale jak jsem tak projizdel chary na d2.net, tak vetsinou pouzivali Insight, protoze je to fakt silenej manozrout :lol: , ale nasli se i taci, co pouzivali Reapers, tak snad to funguje ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.06.2013, 18:25 hod.

Tak žrout many to určitě je, o tom žádná. Na druhou stranu...mě by přece šlo o to, to tam vybouchat co nejdřív, takže by možná ani Insight nebylo potřeba a Reaperka by potom byla víc k užitku...pokud by stihl nahodit Decrepify. Muselo by se to odzkoušet :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 29.06.2013, 18:27 hod.

Amplifa i decrepify normálně na posílení War Crye funguje, technicky vzato je jako multishot do všech světových stran a ne AOE kouzlo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 29.06.2013, 18:30 hod.

Dik za overeni, tudize Reapers bude asi nejlepsi volba pro fast killy

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Barbarian

Příspěvek od Attia » 29.06.2013, 21:40 hod.

problem bude možná v tom že při leapu se merc "neteleportuje" s barbarem ale dobíhá za ním a je dost reálné že se sekne o vstávající zombíky před pindlem...zkoušel někdo už běhat s mercem? je vůbec platnej u pindla?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.06.2013, 21:51 hod.

Toho se nebojím. Merc za mnou doběhne :)

Jinak s Trap Assou mám naběhaných tak 5k Pindl runů a to stylem, že doběhnu do bodu, abych viděl Pindla a jeho sebranku, hodím Mind Blast (cílem je přetáhnout na svou stranu aspoň jednoho křupana) a doběhnu co nejblíž k celé skupině a hned odběhnu o pár kroků zpět. Merc reaguje na můj prvotní pohyb vpřed, takže když se vracím do bezpečné vzdálenosti, tak mě merc míjí a sprintem frčí vstříc celýmu bosspacku. Já pak v poklidu nahážu pasti a metám Fire Blast. Když je po ruce Infinity, tak se to dá v klidu šéfovat i na p8. Run mi pak zabere max 25 sec.
Stejně to praktikuju i s Cold Amou. Akorát jen do chumlu hodím Valkyrii.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 30.06.2013, 00:31 hod.

Jeste porad se da pouzit trik s nabehnutim do toho podzemi, stoji to sekundu dve navic a merc je vzdycky hned po ruce a v boji - tim myslim konkretne toho barba, assa ani ama se samozrejme nechteji vubec dostat do kontaktu

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Maxim » 09.07.2013, 09:39 hod.

Viděl jsem ho je dost dobrej asi ho vyskouším.
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.07.2013, 14:19 hod.

Takže jsem se se svým War Cry Barbarem prořval až k zamrzlé paní a ta mi otevřela portál k touženému Pindlovi.

Zatím jsem naběhal 100 runů lvl 79-->82 (p3/MF 249%) a celkem to jde. Merc za mnou v poklidu doběhne. Akorát jsem ho musel změnit z Holy Freeze na Defiance, protože ten první šohaj mi z Pindla neustále dělal kaluž vody :D Možná, až bude The Reaper's Toll a vymaxuju poslední synergii (Battle Cry), tak to půjde ještě rychleji. Co se týče přežití, tak problém není (4,8k life, resist all 75). Už jsem si užil i kombo Fana + Amplify a taky se to dalo :) Jedinej problém je, když je Pindl Physic Immune. I kdybych se s mercem přetrhl, tak nic nezmůžem.

Co se týče dropů, tak celkem mega pech, páč jsem drop/vyhodil rare Myrmidon Greaves, Corona, Archon Staff, Dimensional Shard, Hydra Bow a Sacred Armor...to vše za pouhých 100 runů a zatím s mizerným MF.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 10.07.2013, 15:36 hod.

Tak si dej na switch 2x Lawbringer. To by mohlo proti imunnímu Pindlovi pomoct :) I když ty vlastně asi nemáš tu Lem :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.07.2013, 17:43 hod.

Switch mám prázdnej no, ale Lem nemám ani jednu :D Ona se ta rychlost zabíjení a MF časem poladí :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

War Cry Baba

Příspěvek od Abuzus » 23.03.2014, 19:20 hod.

Ahoj, můžete mi prosím pomoci s WarCry Barbarem?
Ptám se na tyto věci:
- jak ustát manu? Insight a BO. Jde mi o to, jak funguje regenarace many. Jestli jsou lepší Frostburny (nárůst many) nebo Magefisty (regenerace many). Nebo se jedná o procentuální nárůst, takže v případě malého základu (jsem lvl 31) jsou lepší Frosty a až budu mít vyšší "base", tak Mage?
Dává Křikloun jako jedinný Baba body do many? Asi ne :_))

- Jak zvednout dmg? Bere dmg jen ze skillu? Nebo fungují i např. charmy +Min +Max dmg? Poison charmy? Spustí mi OW z crafted beltu? Nějaké vlastnosti on hit / on strike?
Když najdu War Traveler, přidají mi do základu dmg? Nebo CB z Golin Toe? Má cenu nějaký e-dmg jwl nebo jiný socket?

- AR jak jsem pochopil mně nezajímá?
- Decre a Amp jste již odsouhlasili, takže i normálně leechuje jako "multishot"?
- ještě poslední věc - uplatní se CS / DS? Třeba Highlord?

Díky moc, právě jsem ho rozjel a nemůžu se od toho odtrhnout...
Abu

Edit:
- hmm, tak neleechuje
- na lvl 45 opouštím Frosty, nasazuji Magefisty
- socketuji P-skullama (nejedu pvp)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.03.2014, 15:48 hod.

Co se týče many, tak určitě Insight. Snažit se ho mít s co nejvyšším levelem, protože tady to jde fakt znát, jestli ho má člověk na lvl 15 nebo 17. Jinak co se týče zásoby many, tak to je hodně diskutabilní a každej na to bude mít asi jinej pohled. Základní otázka by měla znít: "Na co ho vlastně chcu". Třeba já...když jsem WC Barbara zakládal, tak mi bylo jasný, že to bude Pindl killer. Takže tebou zmíněné Frostburny nebo Magefisty jsem nechal v truhle a narval na sebe tunu MF equipu. Manu jsem zíkal přes Grand Charmy + max Battle Orders. Pindla běhám na p3, páč tam nechcu být do Vánoc. Když je Physic Immune, tak rovnou Save and Exit.

Pokud by ti ale na maně záleželo, tak asi jako nejlepší variantu bych viděl ve Stone of Jordan. Klidně 2x. Jinak samo sebou, že můžeš nasadit Frostburny, Silkweave nebo Gloom's Trap...jak říkám...záleží, jaké máš preference ohledně MF. Taky bych doporučil FCR 105+, páč pak je to solidní cvrkot, i když rychlejc padá mana.

Co se týče DS,CS,LL,ML,CB a podobných akcí, tak na to zapomeň. War Cry je caster skill, i když má physic dmg. Jediný, co by ti "pomohlo", tak je The Reaper's Toll => Decrepify, ale zase by nebylo Insight, takže těžko říct.

Jinak nějaké povídání o WC Barbovi je i na předešlé stránce tohoto tématu.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 24.03.2014, 22:57 hod.

Ahoj Démone,
tak toho jsem se bál. Dmg je malá a 105 FCR už mně neuspokojuje .-))

Jj povídání jsem četl i nějaké ty buildy. Ale nikde to nebylo více rozepsané. Jak víš hraji na realmu, budu chodit 85-tky. Takže Insight. Teď mám low lvl, aby to žoldák unesl - zkusím lepší.

SoJe (kam na ně chodíš? Asi Andy Hell?) bych dal, jen mám pocit, že na Hell to bude chtít FCR 200 a to se Sojema neudělám. 105 mám už teď na lvl 60. Asi 5 lvlů jsem chodil v partě s Necrem a byli jsme fakt bouchači, takže kdyby padla Reaperska, tak jí možná nasadím, oželím FCR (bude double dmg) a přezbrojím na Mana-oblečky. Zatím mana 700 a stíhám regenerovat, i když se někdy musím "projít" nebo chlastat.
Na MF si nechám 2 x Alibabu na Switchi a budu horkovat.
Jen se bojím že z těch rudých koleček dostanu padoucnici. Včera po několika hodinách hraní jsem ty kolečka viděl i po ránu, když jsem si čistil zuby _)))

Doufal jsem alespoň v malinkatou možnou podporu, ale to by byl WC asi overpower, takže OW jsem dal žoldákovi - TooThrow brnko (40%). S TalRasha helmou by to mohl ustát. Goblinky s CB nefungovaly _:)) a ve slotu na Highlorda bude nějaký to FCR. No nic - zkusil jsem to. Life 3000, ale tlačím to dál, už jsem dostal i one hit za 2000.
Abu
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“