Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 15.06.2012, 14:46 hod.

Já moc nemlátim, a když už, tak ano, používám to sacrifice, abych se aspoň trefil. Dnes jsem trochu trénoval a huntil, začal jsem trochu používat charge a smite, to by mohlo být lepší. Sigon sadu mám kompletní a do nedávna (začátek 5. aktu NM jsem ji nosil), už se mi ale nelíbí. Poskládal jsem si lionheart do boneweave se 470 def a někde jsem vyhrabal herald of zakarum, ani nevim kde už :D
Magic find si myslim že nepotřebuji, přeci jen damage nedám žádný. Od toho tu mám jiný :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 16.06.2012, 10:54 hod.

Zkus provést mírný upgrade. Místo sacrificu používej Vengeance. Ten bude dávat spolu s conviction mnohem větší řachy. Lionheart a Herald of Zakarum chválím. ;) MF bys měl pro případ, když bys chtěl hledat předměty sám.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 16.06.2012, 11:13 hod.

Na MF mám WTF OMG fail hybrid socku dohranou na hell a blizzard socku 2. akt hell. Jen jsem zjistil, že nemám jak točit countessku, tak jsem si řekl, že si zkusim udělat toho slavného zealota.
No, upřímě řečeno, připadá mi to hrozně jednoduchý. Je sice pravda, že mám koplet sigon sadu, takže mi monstra skoro nic nedělaj, ale za 3 hodiny doběhnout k diablovi a zmlátit ho bez použití jediného lektvaru na 7 players se mi zdá trochu moc :D Ten lifesteal je strašně uber. (mám na sobě 2 cathans ringy a nějakej unik s ne zcela optimálním damage, ale zatim stačí, + 8% llifesteal)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 16.06.2012, 11:47 hod.

Zkus nějakej uniq nebo rare nebo cokoliv s nadoptimálním dmg a to něco uvidíš... :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 16.06.2012, 14:30 hod.

Vyplatí se dát mercovi ať už pro tanka nebo pro zealota do zbraně RW Crescent Moon? Kvuli static fieldu na bosse. Ani ty ostatní bonusy mi nepřipadají špatný.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Paladin

Příspěvek od raisen » 16.06.2012, 15:34 hod.

Myslím, že pro merce to není vůbec špatná zbraň :-) A jestli to bude ještě pro toho convu paladina, tak to bude super. Hlavně najít dobrý etherický základ, do čeho ty runy vrazit.
HC grál: 537/516 (-21)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Asman » 16.06.2012, 18:03 hod.

Expím palacha, zkouším auradina(twinked abych co nejrychleji vyexpil) Teď jsem 42, jedu holyshock, resist lightning a 1 bod do zealu abych jenom nestál. Holy shock ale dost znatelně zvyšuje melee damage, takže s tím 1 bodem dávám zealem až za 5000(mám myslím +7 all skills). Co si to tom myslíte, dal by se takovýhle build postavit a uplatnil by se?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 16.06.2012, 20:41 hod.

Takovýhle build je dokonce velice častou volbou-říkáme mu tesladin. Auradin ve svém pravém významu jen běhá okolo potvor a přepíná aury. Uplatní se proti komukoliv, kdo není imunní na lightning. Na imunity bys potřeboval ještě jednu auru nebo bodík do skillu vengeance (a ten aby měl smysl, bys potřeboval zbraň, co má v základu pořádný dmg)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Asman » 17.06.2012, 08:39 hod.

Díky za osvětlení, už jsem myslel, že jsem vymyslel něco novýho :D Nevím jak untwinked, ale s gearem to můžu jen doporučit, aura došáhne tam, kam ani oko nedohlédne, všechno padá rychle.

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 17.06.2012, 19:13 hod.

Dotaz na equip: dá se vytáhnout 90 resist na všechno? Nepočítejte samotné resisty, klidně si pod sebe zapnu salvation, jdem mi o to, jestli jde +15 to maximum fire+cold+lightening+poison, popřípadě jakým equipem. Zatim z toho co mám dokážu poison 90 + fire 85.

Jinak dnes se nám oběvil uber diablo a musim říct, že není zas tak uber. Podařilo se mi ho utankovat s výše zmíněným paladinem bez smrti. Sice se zabíjel poměrně dlouho, protože se nám 2x dohealoval na max, ale nakonec jsme ho zdolali.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Paladin

Příspěvek od raisen » 17.06.2012, 19:25 hod.

Tak na 90 % all resist by to mělo jít s Guardian Angel :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Asman » 17.06.2012, 19:47 hod.

Jojo, na 90% stačí Guardian Angel (dobrý pro merce), jinak maximální resisty co se dají vytáhnout jsou 95% (Iratha set dává +10% max ke všemu), ale skládat to je zbytečné a ve výsledku neefektivní oproti jinému použitelnému equipu.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Paladin

Příspěvek od raisen » 17.06.2012, 20:43 hod.

Tak tam by šlo použít i lepší věci jako RW Exile (i když složit ty runy na něho..) + pásek Thundegod's Vigor a hned máme i s GA pěkné resisty. Ale kombinací by bylo více.
HC grál: 537/516 (-21)

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 17.06.2012, 22:15 hod.

Děkuji :) Určitě si něco seženu... Ten GA vypdá fakt luxusně, ale 2000x protočit baala na NM, to je na pěkně dlouho...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Paladin

Příspěvek od Vorvy » 18.06.2012, 06:27 hod.

pokud se nepletu, tak pasivne zvysuji maximalni hodnotu rezistenci i skilly resist light/fire/cold, ale je to celkem drahej spas, kterej je znat tak akorat u avengera, pripadne jednotlive u paladinu zamerenych na jednotlive elementy.
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Paladin

Příspěvek od raisen » 18.06.2012, 07:09 hod.

Jasně, to taky jde.
HC grál: 537/516 (-21)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Asman » 18.06.2012, 14:02 hod.

Lord Excalibur píše:Děkuji :) Určitě si něco seženu... Ten GA vypdá fakt luxusně, ale 2000x protočit baala na NM, to je na pěkně dlouho...
Pokud nejedeš untwinked hru, tak máš nejlepší protlačit sorcku k Hell Mephovi a farmit(nejlíp s cold, Blizz). Padne ti tam naprosto všechno kromě vyšších armorů a pár ostatních věcí. Navíc je to mnohem rychlejší než Baal při dobře vygenerované mapě na singlu.

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 19.06.2012, 08:01 hod.

Tak se poštěstilo, padl nám při záchraně Caina Grisvold armor 3 socketový... Otázka zní, co do něj? Já zatim nosim svůj Lionheart armor, Grisvold jsem dal mercovi. Prohlížel jsem si co mám a napadlo mě několik možností... 1) nějaké resistní runy, asi bych tam dal ral+ort+thul... tim by se mi vyrovnaly resisty z Lionheartu... Na druhou stranu, opravdu potřebuji resisty v armoru? Když jsem expil zealota, tak se mi oběvil uber diablo, celkem bez problému jsem ho zabil (1 smrt), takže mám ten charm. Takže mě napadlo nacpat tam pul runy na ještě větší def. Zatim mám jen 1, ale to se časem poddá. Nebo nějaký jewel? Ty moc nesbírám.
Čekám na vaše názory a rady. :)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Paladin

Příspěvek od Vorvy » 19.06.2012, 10:23 hod.

tak pokud chces resisty, tak se nejlepe jevi 3xUM,druhou rozumnou variantou jsou 3 perfektni rubiny.. pokud bys chtel mermomoci runy, tak bych tam dal treba 3xIST na MF a kdybych chtel opravdu mrhat runami, tak treba 3xBER na dmg redukci, ale to uz je enigma :D :D

S paladinem mas ohromnou vyhodu v tom, ze rezisty lze dohnat ze stitu, ktery v zakladu bez rw muzou mit az +45 tusim..
Kupodivu mě to stále baví..

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 19.06.2012, 10:48 hod.

Aha, um runa mi chybí v seznamu.. Tu tam asi vrazim. Ta pul teda význam asi nemá, že?
Jinak co se týče resistů - chci právě vytáhnout co nejvíc resistů z co nejmíň věcí. A armor a štít mají největší potenciál. Štít už asi nezlepšim, nebo je něco lepšího než herald of zakarum s perfect diamantem?
Na magic find si udělám něco levnějšího a dám do toho perfect ametysty.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“