Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9
Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 08.05.2019, 09:32 hod.

ok, a asi i něco do fany? Jak to tak počítám, mohl by to být slušný hybrid, jen jestli se vyplatí maxovat fanatismus kvůli lepšímu zdolávání LI, nebo ty body dávat do spásy, ať ještě trochu posílím primární bleskový útok

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.05.2019, 14:00 hod.

Ještě je tu možnost mercovi složit RW Infinity. Sice by neprorazil úplně všechny LI, ale u většiny monster ano.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Paladin

Příspěvek od dawemorraless » 09.05.2019, 15:28 hod.

Infi LI zlomí skoro všecko jediný z alvl 85 co neprolomí jsou scarabové v templech v Kurastu a kostění mágové ve wsk3 ...je fakt že nějakýho bosse sem tam neprolomí tudíž nějaký beranidlo nebude na škodu ikdyž to může sfouknout mercek
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 09.05.2019, 17:40 hod.

Diabolus píše:
08.05.2019, 09:32 hod.
ok, a asi i něco do fany? Jak to tak počítám, mohl by to být slušný hybrid, jen jestli se vyplatí maxovat fanatismus kvůli lepšímu zdolávání LI, nebo ty body dávat do spásy, ať ještě trochu posílím primární bleskový útok
hrej si to jak chceš. já hybridy nerad. salvation mi za ty mizerné 4% nestály nikdy. pokuď sem jel teslu untw, sestrojil sem lawbringera nejlépe do pěkného aspoň exceptional scepteru (+skills, weapon speed). a pokud máš runy na infy, tak nevím o čem se bavíme ;) to už si třeba poskládej beast (oh my caduceus +3 hshock) a val to rovnou s pasivním fanatismem 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 07.07.2019, 16:51 hod.

zdravím, simply question - Fortitude nebo Chains of Honor?

Hru jsem dohrál a chci teď farmit kravín a pit, ale víc jak na 3 players to nedávám

ostatní vybavení klasika - Upnutý Duriel, Guillem, Gore Rider, HoZ, Grief, Verdungo, Laying of Hands, Bul Kathos, Atmas Scarab (alter. Maras), switch CtA, Spirit (alter. Lightsaber), Annihilus ...

mám trochu problém s rezy proti bleskům, jinak ok, obrana ucházejících 18k, max blok, ale přijde mi, že 1800 i s pokřiky je celkem málo ...

kromě armoru mám vše asi top a stejně se mi zdá, že je to na více hráčů trochu chcípák ve výše zmíněných lokacích ...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 07.07.2019, 20:11 hod.

nwm co jedeš za build, to je stěžejní. ale na krávy asi lepší forti. bez duriho nemáš cbf. pokud jedeš zeal/fana layingy (možná i dungo) bych vyměnil za nějaký blood craft. a oba amulety sou imho taky na pikaču, higlord na fanouše (teda estli ho jedeš) cajk pokud máš. na smitera pochopitelně jiná výbavička...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 07.07.2019, 21:25 hod.

sorry, neuvedl jsem, že hraju Zeala ... atma scarab se mi vyplatil při znásilňování Countess, když jsem se snažil něco vymlátit z PI duchů (a z jednoho mi vypadla Umka), bylo to rychlejší, než s Lightsabre ... v pitu či kravíně je asi opravdu zbytečný

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 08.07.2019, 10:35 hod.

na PI buď reapersku na merce, nebo lawbringera - opět merc, nebo switch. urychlí zabíjení a máš volno na amulet (higlord je top). a budeš muset dát ravena na cbf. gl
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Paladin

Příspěvek od dawemorraless » 08.07.2019, 10:47 hod.

Na zealota forti. Off hand nedám dopustit na Exile kvůli lepšímu prcani life tap. Pokud ses bohatej tak do pracek last wish pokud ne tak grief do phase blade. Lo se dá vyběhat v LK
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 08.07.2019, 23:10 hod.

na Lastwish zdaleka nemám, Grief ve fázi mi zatím bohatě stačí ... reaperku ani highlorda zatím nemám (jsem rád, že mi před týdnem Meph konečně dal HoZ) ... lawbringer na switchi mě nenapadl - to tam nikdo nemá CtA? Merc má zatím eth Bonehew ...

zvolil jsem nakonec Fortitude, ještě čekám, až mi spadne Archon plate ... budu muset vyměnit Bul Cathos za Ravena, jakej mám dát druhej prsten, potřebuju sání života a many - nějakej blood kraft?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Paladin

Příspěvek od dawemorraless » 09.07.2019, 10:13 hod.

Tak ring nejakej s resama a AR ideál pokud máš life tap. Zealot moc many nežere. Cta na switchi je řekl bych nutnost. Pokud bys měl ještě Lo nazbyt tak forti i mercovi.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 09.07.2019, 17:20 hod.

Diabolus píše:
08.07.2019, 23:10 hod.
lawbringer na switchi mě nenapadl - to tam nikdo nemá CtA? budu muset vyměnit Bul Cathos za Ravena, jakej mám dát druhej prsten, potřebuju sání života a many - nějakej blood kraft?
já cta dávám na castery. zealot to musí naleechovat+má ukrutný block a dobrý fhr (a pokud se naučíš na switchi používat lawbringer, tak i celkem safe-nabehneš mezi moby, spustíš decripify a switch na hlavní weapon). druhý ring rezy+nejlépe dual leech
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 09.07.2019, 17:23 hod.

tak ten lawbringer je proti PI super, musím říct, díky za tip ... s lightsaber (stejně tak s baranou) jsem ty duchy pižlal mnohem dýl, nemluvě o bossech ...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Smashulin » 06.10.2019, 19:33 hod.

Tak než si kvůli PI monstrům shánět speciální výbavu do switche, kde využiješ lepší předměty (CTA), tak úplně stačí si dát 1 bod do skillu Vengeance a je po problému.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“