Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 08.10.2010, 06:03 hod.

ne
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Paladin

Příspěvek od Sangar » 22.01.2011, 16:37 hod.

Blessed Aim je pro čistého Zealota nějáká skrytá synergie? (Pokud je tedy primárně Fana)

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Jireky » 22.01.2011, 16:45 hod.

Každej hard-point v Blessed aim dává Palachovi pasivně +5% do AR, ať už má zapnutý cokoliv (nebo nic).
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 04.03.2011, 00:36 hod.

Zdravim.Chystam se na RW Death pro sveho Zealota.Do jake zbrane?Konkretne mam na vyber mezi phase blade,se kterou bych sekal mnohem rychleji a nebo eth ettin axe,ktera se podstatne pomalejsi,ale ma 3x vetsi max damage.Co je podle vas lepsi volba?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od hami » 04.03.2011, 15:08 hod.

pokud je dmg 3x tak bude asi lepší ta ettinka, ale nejlepší je samozřejmě berserk axe.
ale pokud máš etheral. ettin tak by ta berserk axe musela bejt taky etheral.
jinak dle mě je kvůli Ias a ceně lepší oath
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 04.03.2011, 17:13 hod.

oath nema CB,tim padem pro me nezajimave.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od hami » 05.03.2011, 12:45 hod.

skus použít tento calultor: http://diablo3.ingame.de/tips/calcs/spe ... nglish.php
normálně by se dalo říct že záleží pouze na poměru dmg ku rychlost, ale jelikož máš asi hodně cb je rozhodování trochu složitější, a taky dost záleží na ias co máš na věcech
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 09.03.2011, 09:22 hod.

Etin axe jsou pro palacha fast atack speed
Záleží na tom, jakej ias máš z ostatního equipu

Pokud ti jde hlavně o CB, klidně bych volil i Phase blade, kterej je z hlediska ias naprosto nejlepší možnou volbou a pokud máš Fortitude brnění, tak ten damage je taky zajímavej...

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Paladin

Příspěvek od Sangar » 09.04.2011, 20:31 hod.

Co je tedy u Palacha Zealota lepší jako dojezdový skill. Blessed Aim nebo Defiance. Budu moc vděčný za více než jednu odpověď...

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 09.04.2011, 20:49 hod.

ja davam blessed aim.obrana je uz tak dost velka a na hell stejne maji nektera monstra ITD,takze za me blessed aim.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 09.04.2011, 21:59 hod.

ja bych se asi nebal mu vymaxovat smite (a to co nejdriv, treba i na ukor sacrifice na zacatku) jelikoz paladin ma dost ar na normalni prisery tak nepotrebuje ani bless aim a na bosse muzes docela ucinne pouzivat smite, jestli ale chces jen ten zeal tak to bych spis kouknul na vybaveni a podle toho se uz snadneji rekne jestli to chce lepsi musku nebo lepsi def, kdyz bys to jel s dost bodama ve str/dex tak to do vita moc nezbyde , tim padem mas malo hp a je pro tebe docela dulezity dostavat malo ran, coz kdyz jedes str a dex jen na vybaveni tak vita mas dost, tim padem se jen potrebujes dobre trefovat ...

osobne mi ale prijde lepsi mit u paladina namaxovany skilly zeal,smite,HS,fana a i se spatnym vybavenim sejmes vsechno, kdyby se ale pocitalo dobry vybaveni s itd tak bych se nebal maxnout sacrifice a do zealu dat jen aby utocil 5x, kdyz se to veme kolem a kolem, pure smiter (max smite,hs,fana,defiance) + max sacrifice a 4zeal nam da 110 bodu, a je to nejultimatnejsi killer vubec (jedinej problem jsou asi PI) build je ale dost variabilni, zaklad je 20fana,hs,smite a aspon 1zeal (+3all skill snad bude vzdycky)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 09.04.2011, 23:57 hod.

to sangar:nenech se zvyklat sirogou :D.ja bych zeal za smite nevymenil.za prve nemam draculs grasp,tim padem nemam ani life tap a nemel bych jak sat zivoty (HoZ se nevzdam,takze exile neprichazi v uvahu a ani nemam potrebne runy).za druhe mi prijde,ze smite je spise na souboje 1 vs. 1,nez na hromadne probijeni se housti nepratel.ano,smite taky vyuzivam,ale mam v nem jenom jeden bod,zbytek udelaji all skill predmety.smite pouzivam pouze na bossy,abych rychle pomoci CB srazil zivoty a stejne dorazim zealem.pri beznem poletavani po mape pouzivam pouze zeal.

a jeste k tomu defiance a blessed aim.ono kdyz ted vrazim bod do defiance,tak se to projevi mnohem vice na cislech,nez kdyz dam bod do blessed aim.v bodem do BA mi naskoci asi 80 AR,bodem do defiance pres 500 obrany.ono je to ve finale stejne asi jedno,jestli ma potvora sanci do na zasah do tebe 30% nebo 35% uz je celkem jedno,stejne vetsinu zablokujes stitem a taky je stejne jedno,jestli mas ty sanci na zasah 80% nebo 81%...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 10.04.2011, 00:16 hod.

vsak ja nerikam pouzivat smite jako primarni utok, staci to mit na bosaky a kdyz si vemes ze bodu je dost na to abys vymaxoval max dmg zeal (sac,zeal,fana) a k tomu max dmg smite (smite,hs,fana) tak proc to nevyuzit, primarni utok bybyl zeal, a na bosaky by byl smite (vetsinu bosaky s tim stejne skolis tak rychle ze LT ani potreba nebude a kdyby neco tak existujou hulky) ono na normalni prisery ve hre ti bohate staci trochu solidni vybaveni a pala se zamerenim na zeal (max sac,zeal,fana) ale kdybys chtel uber bose tak je snadnejsi mit par bodu ve smite, a hs se hodi pro kazdyho paladina, nez pracne nahanet ar kterej stejne nebude nikdy dost, precejen 110lvl s obrana jak hovado je vic nez hodne xD

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 10.04.2011, 00:24 hod.

ten life tap bych ale stejne bral,bohuzel meph mi ty drakuly nechce dropnout...je to taky moznost vymaxovat i smite k zealu,ale prijde mi to zbytecne.na to,ze to pouziju 5x za obtiznost,tak to mi za maxovani nestoji.ja jsem treba utopil 10 skill pointu jenom kvuli tomu,abych mel vigor a conviction,je tam silene prerekvizit.ano,je to taky docela kravina,ale convu (physic imune) i vigor (...) vyuziju casteji,takze jsem ty body radsi utopil tam.

a co se tyce uberu,bohate staci ten jeden bod do smite.uber diabla i uber tristram jsem vycistil s jedinym bodem v smite a bez life tap.uber meph byl docela o dr*ku,ale full rejuv ty jistily.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 10.04.2011, 02:38 hod.

Lyon píše: convu (physic imune)
nejak nechapu, odkdy rusi PI?

jinak k tem bodum, samozrejme, je to vec kazdyho a nikomu nenutim ani ten svuj zpusob rozdeleni, jen mi proste prijde nejlepsi kdyz bych chtel hrat zealera (jako ze asi nejvetsi pvm killer z paladinskejch buildu) ale chtel bych pocitat i se zdolanim UT, tam bohuzel zeal s 70% sanci na hit (a to mozna prehanim , za vlka sem tam mnel okolo 65) asi stacit nebude a smite to jisti, stejne zealer se jezdi na sac,zeal,fana,hs a zbytek se dava podle potreby, tak bud si zajistim o neco vetsi def a maknu defianci, zajistim si trocha trefovani a maknu BA nebo si teda reknu ze na normalni prisery mi to trefovani i tak bohate staci a bude ho treba jen na posledni bosse a UT tak si body hodim do smitu a dostanu paladina 2v1, max zeal a max smite dmg ;)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 10.04.2011, 09:21 hod.

conva samozrejme jako pomoc pro vengeance.mas pravdu,kazdy si to muze rozdelit jak chce a kazdemu vyhovuje neco jineho.od toho diskusni fora,aby si dotazovatel precetl nazory jinych,kazdy mu rekl neco jineho a on si pak stejne nemohl vybrat :D.s tim smitem,jak jsem psal,ze UT mi stacil jeden bod a v pohode jsem to prosel,ani merce jsem nepotreboval (ten byl one hitnut...).ale schvalne se podivam,jakou mam sanci na zasah v UT,ale zda se mi,ze to bylo pres 70%.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 10.04.2011, 12:56 hod.

no u mne osobne vengeance moc nevyhrala, z nekolika duvodu - obrovska spotreba many(v mym finalnim IB je mana steal 0-3% - zalezi na blood gloveskach), nicotnej ele dmg kdyz ho nemam spoustu v itemech (a kdyz si vemu ze bych mnel spoustu ele dmg v itemech aby stala za uvazeni vengeance tak uz ji nepotrebuju a umlatim to i zealem ...) pro me prisla lepsi moznost dat mercovi wep s AD/DEC a nenarazil sem na moc priser kterym by to PI zustalo (presneji, co si tak pamatuju tak asi jen jedna, ale to uz mnel merc DEC takze s AD mozna nezustane PI nikomu ...)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Lyon » 10.04.2011, 15:10 hod.

jsme si mozna nerozumneli.ja nemam ani AD ani decre,takze vengeance je jedina moznost.samozrejme tam mam jenom jeden bod,protoze jak rikas,ta spotreba many je brutalni.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 10.04.2011, 15:25 hod.

ale AD na zbrani jde od item lvl 3 a muze bejt i na normalni modrej zbrani, sice s tim merc moc nezabije ale umozni tobe zabit vsechno ;)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Paladin

Příspěvek od Vorvy » 10.04.2011, 15:28 hod.

to uz je lepsi wandka s charges na switch ne? bude to mit i vyssi skill lvl a merc bude moct kuchat radnym zpusobem :)
Kupodivu mě to stále baví..

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“