Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 08.10.2014, 20:30 hod.

Congr, no teď už to půjde pomaleji, schoval sis Ancíky nebo už jsi q použil?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Paladin

Příspěvek od Dragonius » 28.03.2015, 11:22 hod.

Mám dotaz :)

Nějaké základní triky jak ovládat Blessed Hammer u palacha - Hammerdina?
Po nezdarech v MF turnaji zkouším pro mne doslova novou postavu :)
Jestli je třeba lepší útočit BA a běhat dokola nebo stále blíže k potvorám či od nich.?.
Díky :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 29.03.2015, 20:07 hod.

Běháním kolem potvor akorát pohřbíš i tohoto paladina.....během běhání máš 0 defense a blokování štítem máš zredukováno na jednu třetinu. Lepší je stát na místě a kladívka se postarají o zbytek....a hýbat se jen když na tebe jde horda extra strong cursed fanatických monster nebo dual či triple enchanted, které by tě mohly odpravit, a to směrem od nich.
Nebo vyslat kladívka (ty se budou točit furt okolo místa, kde byly vyčarovány, a vystřelíš a utečeš....ale toto by ti poradili asi jiní, co ho hráli víc než já. Hammerdin mě nikdy moc nebavil, takže jsem žádného ještě neměl ani na nightmare.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Paladin

Příspěvek od Dragonius » 30.03.2015, 06:22 hod.

@Fraxinus: Dekuji Fraxi. Nejlepsi zkusenost je pokus/omyl a zatim vitezi pouzivani, ktere jsi popsal. Stat na miste a tocit kladivka jedno po druhem :) zatim jsem ve 4. aktu Normal a osvedcuje se to.

Mj. skill Blessed Hammer je zavisly na IAS nebo FCR?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 30.03.2015, 14:14 hod.

IAS ne, FCR ano! FCR je hodně znát, ale budeš bojovat mezi equipem na MF a FCR (48/75/125). Když už je pala all-inclusive, tak se portnu ke kraji davu a točím, když je ještě "slabý", tak přijdu ke kraji davu, roztočím, ustoupím, roztočím, ustoupím. Enemies mně pronásledují, takže dostanou první kladívka ještě dříve, než mně doženou a hlavně BH zády je účinější. Když stojíš na místě, tak se alespoň otáčej dokola, ať měníš trajektorie kladiv (např. na vlnách při Baal runech).
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Paladin

Příspěvek od Dragonius » 07.04.2015, 06:33 hod.

@Abuzus: I Tobe dekuji! :)

Mam tu jeste jednu otazku, jsou nejake charmy, kterymi podporim dmg? Prozatim u sebe nosim small charmy na life a resist.
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 07.04.2015, 07:26 hod.

Tezko se bude nekam portovat, kdyz nema Enigmu...Ostatni zdroje teleportu se daji vyuzivat cas od casu (jako je treba setova hul z Najs sady, charge na amuletech apod.), ale je to drahe na opravy a rozhodne se timto zpusobem neda behat vetsina cilu, co se tyce MF...Meph ale treba jo...

Jinak jak psal Abuzus je hodne dulezity FCR, idealne 105%, k tomu Ti dopomuzou Spirity RWs (stit a zbran), urcite do te doby, nez sezenes lepsi vybavu...Tato postava je velmi silna a da se rict idealni na hledani veci kdekoliv, ale bacha na to, muze byt i krehky, pokud ho nehrajes spravne, ono to svadi, ta kladiva zabijeji hodne rychle i na vysoky pocet hracu, ale pokud se dostanes do trablu, obzvlast proti packum fyzicky utocicich monster (na dalku i na blizko), tak je zle...Obzvlast vsechny packy lukostrelcu/lukostrelkyn muzou pekne zatopit, tak bacha na to...

Dalsi dulezita vec, naucit se spravne kladiva pouzivat...Ono proti packum to s vysokym FCR jde i relativne lajdacky, ale na jednotlive cile jako jsou Bossove to uz je horsi...idealni je stat pod urcitym uhlem, ten spravny jiste objevis sam ;)

Edit: Zadnymi charmy dmg nepodporis, protoze se jedna o magickou skodu a na tu elementarni charmy a charmy s max/min dmg nefunguji...Ani mercova Might aura Ti nepomuze, proto se obvykle pouziva i jiny typ merce, bud defiance, ktery pri slusne vybave dost zlepsi defense a tim padem obranyschopnost (ale pozor na to behani, jak psal Fraxi) a nebo Holy freeze, ktery mostra zmrazi...Osobne bych preferoval toho Defiance, ta Freeze aura nefunguje na Bossy a na nektera velmi nebezpecna monstra jako jsou Frenzy tauri z A5, navic ten freezer tou aurou aktivuje vsechna monstra v jejim dosahu, takze Te muze dostat do hodne spatne situace, zvlast, kdyz to neustoji a cipne ;)

Edit 2: Vlastne, u tech charmu jsem nemel tak uplne pravdu, dmg muzes zvysit skillery, tedy Grand charmy s paladinskymi skilly, to je jedina moznost

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 07.04.2015, 08:08 hod.

Kromě skillů a synergií už jen aura Concentration (ale to určitě víš, proto to RIP ani nepsal) no a potom to FCR - více dmg per sec :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Paladin

Příspěvek od Dragonius » 07.04.2015, 10:28 hod.

@RIP: Vcera jsem dodelal Diabla Normal, takze merc je defensive, ale asi u nej zustanu. Pochopil jsem, ze aury mi jsou k prdu krome Concentration :) a HF co merc udela taky nemusi byt vzdy dobre reseni, Might a AR od merce taky nevyuziju, takze asi defensive vyhraje :) jinak jak rikas, muze byt zradny. Taky jsem se presvedcil, po prekvapeni jak to Hammerdin srazi k zemi jsem myslel, ze jsem nesmrtelny a malem jsem na to doplatil. Takze beru aspekt, ze ripnout muze taky :) a co se tyce ovladani, jeste to neni na 1*, ale takova 2* to je, jen jeste najit ten grif na samotneho bosse :)

@Abuzus: jojo, charmy s +skills jsem nejak nebral, s tema pocitam :) jen mi porad neslo do hlavy to FCR u Hammerdina :)

Tak to asi inventar naplnim charmy s life a resist a posleze s +Skills :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 07.04.2015, 11:18 hod.

Presne tak, pouze Concentration aura podporuje dmg kladivek, zadna jina...Hojne vyuzivej Vigor pri presunech, stejne je to synergie pro kladivka, takze dalsi plus, pripadne to muzes kombinovat s Charge, to je pak fofr ;) Ale bacha na ty nebezpecne packy...Jinak hammer muze behat prakticky cokoliv, snad krome Maggot lairu (tam to za nej clovek nesnasi :lol: ) a tech Templu v A3 - tam je jeden z mala vyskytu Magic immune v Diablu...Ten Spirit klidne obmenuj, pokud tedy nebudes mit nejaky supr elite s 35%FCR (Sacred targe nebo Sacred rondache s +45% All res je bomba ;) ), mno, celkove proste prizpusobuj equip momentalnim potrebam, coz je vetsinou bud pruchod hrou, nebo MF najezdy

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Paladin

Příspěvek od Dragonius » 07.04.2015, 13:14 hod.

Joooo, Maggot Lair, tam to byla pohroma. Vsechno resil Sacrifice na lvl 1 a k tomu 3+skills :D ale jinak BH jako spokojen zatim, ani Diablo nedelal problem :)
A Vigor jsem zatim dal jako synergii, ale mam jej jen na 3lvl, prioritne davam do BH a Concentration. A u Drognana jsem koupil zezlo s +3 BH a +1 Concentraiom, tak zatim pouzivam tuhle hracku. Na 31lvl to pekny kousek :)

@RIP: Mj. mas ted neco rozjeteho?
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 07.04.2015, 13:20 hod.

Vzdy toho mam rozjeteho spoustu, jen je to spis o tom, jestli se mi chce nebo nechce hrat, a predevsim, jestli mam na to cas...A v soucasne dobe toho casu moc neni...Rad bych pokracoval s Maximem (Paladin bez skillu), ale ten je prave casove strasne narocny, tak snad to nekdy dopadne a zase ho trochu posunu ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 07.04.2015, 15:56 hod.

V tom Maggot lair by měla fungovat jedna finta, kterou nevím, zda jsem schopen popsat správně. Prostě nech potvoru přiběhnout až k tobě, nebo k ní přiběhni sám, a roztoč kladívko se shiftem přesně nalevo od ruky tvé postavy (takže vlevo, když se díváš nahoru a potvora je nahoře; vpravo když je potvora dole, atd.). Místa tam není moc, ale mělo by stačit, aby zasáhlo tu potvoru vedle tebe. Je to sice pomalejší, nicméně též funkční.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 07.04.2015, 23:10 hod.

Dragonius: Tak hurá NM.
- Ještě možný je např. Prayer - synergie k Meditaci (Insight).
- BHammer maxuj podle toho, jak jsi na tom s manou, jinak Concentration, pak synergie. Nezapomeň, že i to FCR "zvedá dmg". Spirit je levné slovo, zvedej i bílé paladinské štíty. Jeden z nich bude mít rezisty @ 45, dirky si uděláš...
- Ten Charge může být zrádný. Osobně ho používám hodně, ale jen "na pláních" nebo v lokacích, kde se můžu rozeběhnout a vídím kam. Někdy při nechtěném zásahu hodí lag - Paladin zůstane "nehybné štronzo", pak musíš rychle přepnout na off-weapon a zpět.
- Někdo to hraje i s Redemption místo Concentration, ale to spíš pro info. Každopádně bod tam hoď. Ono na útěku s Amplify nad hlavou se bude hodit. Jinak se s tím healuje v pauzách, když nebojuješ, aby jsi ušetřil lavhičky.
- Předpokládám, že pojedeš i Holy Shield (defense hlavně proti lukům). Takže pokud máš max HShield a max Conc, můžeš zkusit i Smite (stačí bod) proti Magic Imune místo Zealu (který je v mnohých buildech).
- Hammer toho hodně schytá a z těch rezů bych v případě, že je nedokážeš mít vyvážené, udělal pořadí:
1 - Lighting ( křížová palba od Doom Casterů (light dmg a mana burn) může být velmi nepříjemná
2 - Fire
3 - Poison - je to prostě otrava :-)
4 - Cold - u těhle tě taky bude více trápit mana burn
GL
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 08.04.2015, 09:59 hod.

Mno, Redemption je proste zaklad, stejne jako HS, bez tech si nedovedu predstavit zadneho Paladina, do Redemption staci 1 bod, tenhle palach je koneckoncu o + skillech...Redemtion je take duvod, proc jsem moc nepouzival Prayer merce, ikdyz to kombo s Insight je take hezke...

Co se tyce resu, tak ja bych to videl globalne v poradi Light/Fire/Cold, Poison nikdy neresim, oblasti, kde je nebezpecny je malo a staci vychlastat par antidotek a je vetsinou po problemu...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 09.04.2015, 02:09 hod.

Jen se obávám, že tak jako u většiny skillů, se ta synergie Prayer-Insight bez slušného base základu many neprojeví. Toť otázka spíše pro Fraxinuse.
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 09.04.2015, 06:07 hod.

Abych rekl pravdu, tak toto kombo jsem pouzival vetsinou u takovych manazroutu jako je treba Java, ruzne Soso apod, a to hlavne na Normal, kdy je problem s manou...Od NM dale jsem ale pouzival jine merce a nebyl liny pit flasky a mit nejaky ten ML, pripadne jiny zdroj many...Je to spis o te lenosive strance hrani nez nezbytnost, tedy pokud to neni ES sosa

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Paladin

Příspěvek od Dragonius » 09.04.2015, 10:13 hod.

A ja abych rekl pravdu, tak jsem nad skillem Redemption ani nepremyslel :shock: dam do nej bod, ale jak se vyuzije? To po zabiti monster prepnu na skill Redemption nebo uz jej musim mit aktivovany pri utoceni? A co se tyce HS, tak ten pouzivam :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 09.04.2015, 12:17 hod.

Zabijes monstra, prepnes na Redemption a za zachranu jejich dusi dostanes hafec life/many ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 09.04.2015, 16:28 hod.

Abuzus: Ale projeví, a nejlépe, pokud ten insight kvér veme do rukou paladin sám. :lol: To ale u hammerdina hrozí těžko. Ale teď vážně: když máš už tý many tak 100, což v době, kdy merc už může mít insight, budeš bez problémů mít, tak normálně regeneruješ 1 manu za 1,2 sekundy (a při 200 many by 1 mana byla zregenerována za 0,6 sekundy). Z toho plyne, že už při levlu 1 meditace, kdy máš 300% regeneraci many, bys 1 manu při celkové zásobě 100 many zregeneroval za 0,3 sekundy. Takže každou sekundu bys měl zpět 3 body many a za nějakých kolem 30 sekund bys byl zregenerován komplet (což bys byl tak jako tak při jakékoliv hladině many). Insight má kolik, 12 levl? To už by bylo nějakých skoro 600 %. Takže 1 mana by byla zregenerována za 0,15-0,16 sekundy........to by mělo stačit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“