Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 12.11.2014, 11:42 hod.

to dost záleží dle lokace kam chodíš, equipu, players...ono je i normální si prohazovat equip na bosse/lokace a tak :))
např. pokud běháš andy je jasný že budeš tahat fire,..ale jinak obecně já to měl přesně naopak, a´t už u tohoto samého buildu nebo u FW/FO buildu..

hlavě když jsem běhal pit a chtěl jsem ho běhat na víc players, tak už frozen orb sám o sobě trošku pokulhával (fire spelly naprosto OK) takže jsem tahal spíš cold než fire, ačkoliv nejchytřejší by asi bylo snížit počet players a dát samé MF/HP.. :lol:

jinak jestli čekáš radu jaké skillery brát na průchod hrou, tak myslím že ti nikdo neporadí, sossa prolítne hell (hlavně pokud máš spirita a vipra) zhruba za pár hodin a potom už se zaměřuje na cílové lokace, tudíž tohle nikdo moc neřeší ... :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

non-ladder

Příspěvek od Abuzus » 11.05.2016, 13:23 hod.

Zdar, sorry za stupidní dotaz, ale potřeboval bych trošku help. Rozjel jsem non-ladder, chci si něco sám posbírat a zvolil jsem Blizznu (na MF easy i tady?).
Jenže mi vůbec nedochází, jak to hrát.
- na ES bych asi měl zapomenout, že?
- měl bych jí dát block nebo max life?
- vystačím si s jedním elementem - Blizzardem (kurasty, AT, +?)
- kam směřovat merce?

Ani Insight ani Spirit, jak s výbavou?

Nakonec si to vygooglím, ale znáte to, spíše mně zajímají Vaše zkušenosti než názory :-))
Bude to jen MF pro Barbara.
Díky moc. Teorie si přečtu.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 11.05.2016, 14:02 hod.

Čau. U ES rozhodně nic nezkazíš, když do toho dáš jen bod. Možná bude stačit. Jestli blok nebo life? Ideálně obojí. Ale kdyby to bylo na mně, šel bych do lajf. Dexterita není pro sorcku zas tak potřebná a stejně to pojedeš bezkontaktně. K Blizzu bych zkusil třeba hydry, aby dělaly křoví mercovi. A merce? Asi defenzivního. A s čím? Dej mu nějaká rare. Časem, až budeš v 5., aktu normal, tak jestli tam najdeš bílou Partizan, tak z Larzuka dostaneš 5 děr a do toho udělej Honor (Amn El Ith Tir Sol). Budeš ho mít minimálně do začátku hellu pořešeného.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 11.05.2016, 15:20 hod.

Díky Fraxi,
Honor mně nenapadl, ale má DS, 1@skill a LL, asi dobrá volba na tu cenu, jsem pro i obětovat jednoho Larzuka.
- ano, dex jedině kvůli bloku
- blok nebo life - ideálně obojí - rád bych, ale bez kvalitního štítu asi pojedu life a pak to raději resetnu, protože jinak to vidím, jako utopené body...
- ES právě že stojí - 4b a ta regenerace nebude nic moc, tak právě se ptám, jestli to nebude kontraproduktivní, když si ošetřím rezy...fakt nemám zkušenosti, vždy měla Insight...Blizz má delay, ale bude stát 42 mana...
- merce -def - popravdě mně nic jiného nenapadá...

což mně napadá, než dát do ES, tak raději ty 4b do Hydry, ale tu vůbec neznám. Min 1 bod Fire Mastery a kolik musí mít hydra na Hell, aby vůbec tomu mercovi pomohla????

Taky s ní nemusím zabít vše možná bychom to mohli řešit podle lokací ..., potřebuji alvl 85 (AT) a runy (LK + AT) nebo můžu jít ještě jinam kromě NM Meph?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 11.05.2016, 19:16 hod.

To po mně chceš moc. Já tímto stylem nehraju.

Tady když tak nabízím alternativu: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 80#p230283
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Sorceress

Příspěvek od RIP » 11.05.2016, 21:20 hod.

Myslim Abu, ze Ti muzu dat celkem komplexni odpoved, protoze presne tuhle sosu ted jedu...Tedy nechal jsem se inspirovat untwincked (bez prehozu) lvl 99 projektem, jinymi slovy, postava zacina od lvl 1, hleda si vse sama a musi dosahnout idealne lvl 99...Uz mam lvl 90 a skoro 70% gralu ;)

Takze co je nejdulezitejsi - budes opakovat najezdy?Vim, ze na battlu by to bylo slozite, pokud ji mas na singlu, tak pohoda, protoze bych to videl na dokracet do A5 Normal, zde nalevelovat, pote behat NM Countess na zakladni runy pro Insight/Spirit, pote prejit na NM Mepha pro zakladni vybavicku na Hell (Mosers, Vipermagi) a pote samozrejme Hell LK, pote Meph/Pindle a nakonec AT, kde zakotvis asi nadobro...Tu poznamku s Insightem nevim, jestli jsem pochopil, tedy jestli je nemas ci jestli je nechces pouzivat, v prvnim pripade doporucuju tu NM Countess a Normal kravky + zacatek NM, kde sezenes vse potrebne, tedy base itemy a runy...


Obrovskou vyhodou Blizzny je to, ze muze behat vsechny tyto lokace - Meph, Pindle, LK a AT pouze Blizzem, nepotrebujes sekundarni attack, a to je i ma rada - jed cistou Blizznu, a to co bude CI bud preporti nebo nech na mercovi (treba pokud slozis Obedience v necem Eth, nebo tu Insightu v eth elite zakladu, mas vyhrano - p1)...Dulezite je mit dostatecny FCR, minimum bych videl 65% jako prvni slusny breakpoint (myslim ze je 63%, ale potrebujes logicky 65%) a idealne pak 105%FCR

Co se tyce equipu, tak Spirit zbran, pote samozrejme HoTO, v NM pokud sezenes i Ocullus, v Hell bych ho kvuli nahodnemu teleportu rozhodne nedoporucoval...Helma Shako (Harley), a zbytek skladas podle toho co mas, co Ti padne ci nepadne, ale s prihlednutim na ty FCR breakpointy...Supr na MF/resy je kombo z Tal rasha setu, ale potrebujes brnco a amulet, ktere se blbe shaneji, me ted chybi to brnco...Nebo jako brnco muzes pouzivat ten Viper, coz usnadni spoustu veci, pripadne Skulldera na MF...Rukavice Chance guards/Magefist podle situace, boty Cows/ Aldurs/ Waterwalk/ War traveler zase podle zbytku equipu...Pasek idealne Arachnid, ale po delsi dobu jde taky pekny rare s resy/life atd...

Co se tyce vybavy, tak nejvic ovlivni rozhodnuti, zda budes blokovat nebo ne...Ja mam na to svuj nazor, Welwet zcela opacny a je tezke se shodnout...To, co navrhuje Fraxi je neco mezi...Pokud pojedes bez bloku, pak je jasna volba Spirit Monarch, pokud s blokem, tak Rhyme a pozdeji Sanctuary jsou skvele, za urcitych okolnosti a s equipem i Stormshield...Pokud pojedes se Spiritem, je snadne dosahnout toho 105%FCR breakpointu, zase Te ale vzdycky trefi...Moje zkusenost mi rika, ze Vita sorcka je mrtva sorcka, pohrbil jsem jich vic nez dost, kdezto me blokovaci sorcky prezivaji...To je pro me meritko uspechu...Ono vita vs block je diky tomu, ze sosa dostava malo za body ve vita v globale rozdil 300 hitpointu, a ac se to zda hodne, tak v opravdu kritickych situacich to neni nic...Samozrejme nic neni vselek, ani blok, ani defense, proste nic, jak jsme se tu bavili, ale ja preferuju blok a v LK i vybavu zamerenou krom FCR na blok a primou redukci fyzicke dmg...Vybavu je potreba, jak jsme se shodli vicemene vsichni, ladit podle lokace ;)

Skilly jasne, Blizz + Cold Mastery + Glacial spike + Ice blast + Ice bolt - presne v tomto poradi a dokonceno je na lvl 97 :lol:

Co se tyce ES - mno, ja zastavam nazor, ze na to, aby byl efektivni je potreba velka investice do skillpointu (Warmth) a proto je to na samostatny build, preci jen pozdeji, pokud s ni budes lovit, potrebujes daleko vic tu dmg, abys dal ten run co nejrychleji a tim padem za jednotku casu co nejvic runu ;)

Merc - v Normalu cokoliv, Savage recept v A2 Normal postaci i do zacatku NM, kde nasadis Insight, je dobre sehnat helmu s LL, takze Vampiregaze/Tals mask/Andariels cokoliv, pozdeji jak jsem psal bud eth elite Insight, nebo s dostatecnym mnozstvim many a obcasnym pitim flasek Reaperska, je to lepsi na bezpecnost a rychleji zabije treba CI Pindla ;) Muj merc ma ted diky LK Fortitude/ Reapers kombo a je to supr, mam i Delirium pro obtizne lokace, vse v pohode behem cca mesice a s ne moc velkym stestim na dropy ;)

Pokud jsem neco zapomnel, tak se ptej, jinak cekam, jak me tu Welwet ztrha za ten blok :lol:

Edit: Jo, zapomnel jsem, Merce Might, nez je Might, tak Prayer, a take nezapomenout na 1 bodove zazraky jako je Warmth, Static field a Telekinese + Teleport (tu Telekinezi pouzivej i na sbirani flasek, goldu, a stunovani monster pro Merce ;) )

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 12.05.2016, 03:56 hod.

RIP: Bavíme se o non-ladder. Takže žádnej insight, žádnej spirit, žádný nic ladder only.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 12.05.2016, 05:18 hod.

Tak já si dovolím dát radu, hrát leadder..protože sorcka při těch itemech těží asi nejvíc, a přijde mě zbytečné dělat postavu která má stěžejní equip leadder, místo toho kdejakej barb to má u prd...


o blocku, já bych ho nehrál, ale RIP už to celé skoro popsal, frax to doplnil tím co si taky myslím, takže je to na tobě..ES je skvělá věc, má dva faktory..
za prvé, hlavně při CTA (ale i bez) dokáže zachránit život a odvrátit od IKáčka, za druhé, je to dost slušnej luxus když člověk něco bere v LK a buší do něj nějaká lemra, nebo nesleduje ty blbé LI bolty co někdo kousek dál pouští a ES to hodně slušně odfiltruje že člověk neřeší vůbec LIFE..

na hydry, nebo cokoliv pod 40 bodů se vykašli, jak psal RIP, blizzna je krutopřísná že má spoustu možností a bohatě ji stačí blizz, u kterého je vždy radost když to padá rychleji na víc plrs..už jsem někde psal že na plrs 8 v at merc co měl v rukách Eth insi kosil slušně za pomocí staticu cold imune bosse do 10sek..

věřím že tu INSi by mohl v pohodě supplovat i nějakej lepší bonehew :) :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Sorceress

Příspěvek od RIP » 12.05.2016, 07:51 hod.

Aha, nevim, proc se Abu vydal touto cestou, ale dobra, zahrnu to do svych planu...Hmm, mozna jsem reagoval i na tu jeho poznamku ..."na MF easy i tady"... cimz jsem si rikal, mozna chce poradit i nejakou variantu tady na single player...

Na tom, co jsem psal v globale se nic nemeni...Co se tyce equipu, pokud nemuzes mit Insight a Spirit, tak nez budes mit HoTO, vystacis si s rare orbikem +1 soso, + Blizzard, resy, celkem padaji, nebo pri trose stesti Suicide branch hulku, pri fakt velke smule na runy v LK pak Wizardspike....Co se tyce blokovaci verze, tak tam se nemeni vubec nic, protoze Rhyme i Sanctuary mit muzes, co se tyce FCR verze, tak dobry bude Lidless wall stit

Co se tyce merce - hmm, jak jsem psal, ze zacatku Savage polearma recept v kostce, muzes tak ziskat Pratizanu ktera Ti dost dlouho vydrzi, pripadne z gamble nejakou Normal/Exceptional rare, pripadne Normal unique zbran muzes upnout na Exceptional verzi (to lze, na Elite uz pak ne)...Honor je vysoce problematicky, protoze potrebuje presne 5 socketu a takovou zbran ziskas vetsinou az ke konci NM, a to se stestim, takze ja bych se soustredil spis na NM Mepha ktery Ti muze dat Kelpinu a Hone sundan...Ja vim, bude to taky problematictejsi, ale NM Meph Ti muze dat dost veci, ktere Ti usnadni Hell - Kelpie snare, Hone sundan, Mosers blessed circle, Suicide branch, Tals masku, Lidless wall atd - jinymi slovy, supr zdroj itemu...Pripadne Pindle, ktery je pristupnejsi a muze davat i lepsi veci, jen se obrn trpelivosti, pac tolik nedava...Jo, a mala rada tady - nejdriv pokrop jeho pack Glacial spikem a pak pouzij Blizzard, pote uz jsou neskodni ;)

Jinak na zacatku klasicka MF vybava - helma 3x PTopaz (ta helma se da v klidu koupit jako v A5 Normal od Larzuka, dobre prodava, pokud ma postava lvl 45+) a 4x PTopaz Gothic plate ci jiny armor (to driv ci pozdejc najdes)...Pokud by Ti nahodou chybely ty topazy, nez zacnes behat NM Mepha, tak parkrat projdi LK, tam toho bordelu pada hafo...

Dalsi zvlastni vec, ted s mou soucasnou sosou mi krasne padaly runy v NM kravkach, padla MAL a UM plus nejake nizsi za par runu, a navic je dava v klidu, takze bych je parkrat zkusil nez pujdes na Hell, treba Ti tam neco dropne, co pomuze ;)

Takze sumasumarum, jak jsem rekl, prilis se toho nemeni, jak rozdeleni skillu, tak postup hrou a loveni veci/run, jen se to malicko ztizi, ale cista Blzzarderka je tak silna, ze to neni problem...a s trochu trpelivosti opravdu druhy element nepotrebujes, ikdyz ho i vlastne mas - Static field ;)

To je asi vse

Edit: Jeste jedna mala poznamecka k tomu, co psal Welwet o LK - zde NENI nic naturalne Cold immune, takze jakykoliv utok na sosu jde zastavit pomoci zmrazeni Glacial spikem...Jedini CI v teto lokaci jsou Bossaci, kteri jsou Cold enchanted /vetsinou Doom apes, a tem zmrazis kamose Glacial spikem a zbytek nechas na mercovi ;) A urcite jeste jedno doporuceni, nez tady zacnes behat, tak nejdriv dojdi do Travincalu a killni Councily, pote ti v LK Zakarumite (nebo jak se jmenujou ti jejich privrzenci) daji pokoj ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.05.2016, 16:54 hod.

Pokud není možnost nosit Spirit, tak jako jasno volbu vidím The Oculus. Ta zbraň má všechno: skills, fcr, rezy, mf + socket: Ist. V AT tě stejně nikdo trefovat nebude, tak nemá cenu rešit nějakej random Teleport. Štít je jasnej, buď Rhyme nebo Splendor. Jako rukavice se dají využít i Trang-Oul's. Záleží, jak je na tom člověk s FCR. Cílem by mělo být zmiňovaných 105%. Pokud nebude Tal's kombo (amu+armor+belt) tak ringy na FCR, life, rezy bla bla a amulet můžeš zkusit craft: 20 FCR, +2 Sorc :) Helma je jasná a boty (pokud budou třeba rezy) nějaký three rez (fire+cold+light) + FRW, jinak klasicky War Traveler :) Když to vemeš kolem a kolem, tak krom Tal's brnění tu Sosu můžeš mít hotovou díky dropům z NM Mefa.
GL a HF.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Sorceress

Příspěvek od RIP » 13.05.2016, 06:15 hod.

Libi se mi Tva sebeduvera, ale ja bych do toho nesel...Staci jeden blbej nahodnej teleport (a v ramci stovek runu kdekoliv je to jistota ;) ) a zamaznou Te jak bota ho*no...Staci, kdyz tam bude neco extra fast, cursed, fana - a to neni nijak zvlast vzacna kombinace, a adieu ;) A riskovat char kvuli takovy stupidite? Ja bych do toho nesel

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 13.05.2016, 13:21 hod.

co si pamatuju tak ten teleport spouští i LI bolty, nova..prostě cokoliv :twisted:
jinak wizard spike je fajn věc..dává dost many na ES, dává drsné res a fcr taky nádhera... :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Sorceress

Příspěvek od RIP » 13.05.2016, 13:32 hod.

Myslim, ze mas pravdu, protoze to nahodne tele mi spoustel NM Meph, kdyz jsem ho ted naposledy behal, a to pomoci kouzel a ne hitu...Jinak Wizzy je opravdu super vecicka, sice ji chybi skilly, ale dozene resy, FCR a manu coz je na zacatku behani v Hell urcite dulezite mit, a pada celkem casto

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Smashulin » 13.05.2016, 13:36 hod.

Dark_Deamon píše:Pokud není možnost nosit Spirit, tak jako jasno volbu vidím The Oculus.
A co takhle Doom v nějaké jednoruční sekeře? Jde složit na non leaderu a dává + 2 all skills, dává holy freeze auru a hlavně snižuje nepřátelům odolnost vůči chladu až o 60 %. Co víc si může cold sorceress přát? Ostatně nechápu, proč kouzelnice specializující se na chlad tuto zbraň nepoužívají. Viděl jsem ji u kouzelnice snad jen jednou, možná dvakrát.

FCR se dá nahnat na jiných předmětech, takže absence fcr na Doomu nemusí být problém.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.05.2016, 13:51 hod.

Welwet: Jenže pokud není na max Telekinesis, tak můžeš mít klidně milion many a stejně lehneš. K Blizz Sorc se mi ES nehodí. Člověk by přišel o jednu synergii, což je dost na dmg. Možná nošení Death's Fathom by ztrátu jedné synergie kompenzovalo.

RIP: Tak já to beru ze svého pohledu, že jsem na Teleport z The Oculus v AT nikdy neripl :) Většinou to je tak, že Sosa smázne půlku mapy na jedno vypuštění Blizzu :)

Smashulin: Z mého pohledu moc peněz (Hel + Ohm + Um + Lo + Cham) za málo muziky pro Sorc. Nejvíc by pro mě byla citelná ta ztráta FCR, který už pak právě jinde horko těžko nabereš. Bavím se o 105% FCR, protože nižší break = polomrtvá Sorc. Navíc těch -60% To Enemy Cold Resistance (a to se ti ještě musí povést perfect roll) není žádná hitparáda, když si vemeš, že máš k dispozici Cold Mastery. Ve finále ty body cpe člověk stejně sem.

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od kmotor » 13.05.2016, 14:56 hod.

u blizzard sorc staci zohnat shako, oculus a skullders ire. netreba ziadne ES ani podobne, ak nestretnes fanatism extra strong soulov, tak ta nema sancu nieco zabit.

btw nebolo by pohodlnejsie si nainstalovat PLUGY? ja by som uz sorceress bez insightu nehral. :green:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 13.05.2016, 17:31 hod.

Wow, pánové mnohokrát děkuji za Váš čas, tolik info jsem ani nečekal

Jen upřesním: je to b-net SC non-ladder Sosso s účelem MF pro pvp postavu/y
Někdo si asi říká, proč tolik muziky, když je SC??? - No protože se může stát, že když ripne (Oculus), tak jí smažu. Asi nějaký zvyk, nebo co...
Ladder se teď resetuje á 6 měsíců, takže by mi to nakonec stejně spadlo do non-ladderu, proto jsem se rozhodl to jet rovnou non-L.

Studoval jsem Vaše názory a :
- pojedu čistou Blizznu
- vynechám ES. Bez té Telekineze a Insight bych ještě musel cpát Warmth nebo do Energy. Prostě si neumím představit, jak by to s tím portováním utáhla...
- bude mít blok, ale určitě ne full - uvidíme, co padne / složím

Ještě jednou děkuji. Bude málo času, bude to na dlouho...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.05.2016, 17:32 hod.

kmotor píše:btw nebolo by pohodlnejsie si nainstalovat PLUGY? ja by som uz sorceress bez insightu nehral. :green:
Na BN těžko rozjede PlugY.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 13.05.2016, 23:25 hod.

DD: kolem 90 levlu nemáš problém mít cold větev na max a zbytek cpát do ES, nikdyj sem nestavěl ES na úkor DMG..a dá se říct že jsem ani nikdy nestavěl ES vůbec, protože to byla jednobodová záležitost..a pokud ano, spíš telekineze..

nicméně, je fakt že bez insi už je to spíš horší skill ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 15.05.2016, 08:53 hod.

Welwet: o ES jsem dumal hodně, ale právě že by to stejně byla jednobodovka s utopením v Telekinezi + Memory. Nejsem na sosso odborník a dokonce to ani neumím spočítat, ale laicky mi to bez dalších bodů ve Warmth / Energy nějak nesedí. A myslím, že by to bylo na úkor dmg nebo MF výbavy. IMO
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“