Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 05.09.2014, 01:27 hod.

já znovu připomenu že firewall je dost účinej, přirovnal bych ho k blizzu, jenom se musí umět používat ...

imho, letí to s ním po celou hru dost rychle :twisted:

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Sorceress

Příspěvek od Emperor » 27.09.2014, 12:28 hod.

Ahoj, chci se zeptat na jednu věc, co mi delší dobu vrtá hlavou. Jak fungují synergie ze skillů daných předmětem? Např. jestli se mi při použití hole, která přidává k 3 k fireboltu zvedne i dmg ohnivé koule. Díky.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 27.09.2014, 13:04 hod.

nope, snyergie nefungují ať už allskills, treeskills nebo přímo danej skill, prostě jako snyergie ti to nic nepřidá ;)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od siky8 » 28.09.2014, 13:36 hod.

Vie niekto poradiť kde by som trochu naexpil pure light sosu? Zatial lvl 89.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 28.09.2014, 14:02 hod.

no, tak já u téhle sosky taky moc netušil kam ji vzít, takže jsem nakonec běhal hlavně Countess na runy/klíče kde toho nahnala docela dost,

potom se dá běhat Arcane Sanctuary a Summoner..taky tam sem tam něco padne...no a potom už mě napadá jen Pindle a ti další dva šaškové u druhého WP v 5 aktu

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od siky8 » 28.09.2014, 14:23 hod.

Countess na p1 nedáva už nič a na P8 sa to behať neoplatí pretože hodí menej rún + je to dosť nebezpečné. Arcane som neskúšal zatial, ale Eldritcha som behal doteraz a ten tiež už skoro nič nehádže. A pindl určite nie, skúšal som ale to sa nedá.

astrophyte
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Sorceress

Příspěvek od astrophyte » 28.09.2014, 14:29 hod.

Zdravím,
něco málo k Firewall (FW):
http://suewebik.net/d2/sorFWPlatypus.html
Kdysi mi ten návod hodně pomohl, tak snad pomůže dalším, je to pro 1.10 ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 28.09.2014, 14:40 hod.

já teda běhal countessu na 8 playerů pořád a dávala ist - mal taky furt :lol: (nevěděl jsem že se dává na 1p) :lol:
zas tak o hubu to taky není pokud člověk nejde stylem port přímo doprostřed bosspacku :lol:
jako jestli ti nic nedává Eldritch tak nepočítej že ti něco někde dá nějak víc, přece jen je to bosspack v 5 aktu...

co na pindlovi nejde? samosebou že bych to asi nechodil na 8p, záleží jakej máe taky equip no...ještě by jsi mohl zkusit kravinec, pokud máš guardiana ;)
resp. dohranej hell

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od siky8 » 28.09.2014, 15:14 hod.

Ono spravil som na ňu asi 150 runov na P8 a hádzala menší počet rún (1 niekedy žiadnu runu - namiesto toho hodila item) ale na P1 hodila 1-3 runy čiže po 100 runoch som mal na P1 viac ako dvojnásobný počet rún oproti P8.

Pýtam sa preto lebo o Eldritchovi viem že dáva dobré XP ale či neni lepšia lokácia o ktorej neviem :)

Pindl dá hneď dole merca a potom už ide charge len po tebe. S Cold sosou je to iné lebo blizzard ich zmrazuje ale samotný HF Merc mi padne vždy. Možno je to mojím equipom ale pre mňa je Pindl sám o sebe veľmi nebezpečná a nemožná lokácia :D Chcem potiahnuť po lvl 93 a potom na Ancientov.. na lvli 94 mi vychádza max dmg :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Welwet » 28.09.2014, 15:43 hod.

No, já si vždy pindla představoval tak že člověk přilítne ke dveřím a sejme ho dřív než bude v dosahu pro charge, ..jestli ho nestíháš zabíjet dost rychle tak bude hold někde problém., imho dle mého je lihting silnější jak blizzard, ale chce to mít už hold nějakej ten equip a skiller no ...
už protože zmražení u pindla nehraje moc velkou roli, buď dává charge kde ti je zmražení k prdu a nebo jen sekaj, což není nějakej velkej problém :lol:
teda aspoň mě to tak vždy přišlo

řekl bych ti ty kravky, ty zkus, ale bojím se že na víc jak na 3p budeš mít problém no..,

jinak u té hraběny mít vždy 3 runy..tak to je slušné no, já je tam teda neměl a´t už jsem běhal jakejkoliv počet plyerů :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 29.09.2014, 19:32 hod.

Emperor: já se přidávám k Welwetovi a FWallu. FireO bych hrál snad jen na 200 FCR. Navíc k tomu nedávám FrozenO, ale Glacial Spike :-))
No, ještě tři lidé se vyjádří a bude to taková kombinace, že si stejně budeš muset vybrat sám. A k těm Lighting skillům - můj názor je Lighting Sosso nebo se na to vykašli úplně (nepočítám, teleport, Static a ES - jenže na něj ti u dualelementu stejně nezbydou body).
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Sorceress

Příspěvek od Emperor » 20.10.2014, 21:01 hod.

Ahoj, chci se zeptat na jednu věc, co mě zmátla: na jednom videu hrál týpek speedrun za sorcku a používal nějakou kostěnou hůlku s charged lower resist.
cca 8:42 min
Ptám se:
1) kde se dá taková hůlka sehnat
2) jak může sorcka používat nekrohůlky

Omlouvám se, pokud můj dotaz zní hloupě, ale bylo by fajn, kdyby tahle možnost pro sorcku byla ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 20.10.2014, 21:06 hod.

1) nevím, zda už od 5. aktu normal, ale na nightmare ji sežen od kteréhokoliv obchodníka, co prodává hůlky (Akara, Drognan, Ormus,...)
2) úplně normálně. Není tam žádné Necromancer only....to tam uvidíš jen na bonusy ke skillům Nekra, ale hůlku jako takovou může používat kdokoliv.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Sorceress

Příspěvek od Emperor » 20.10.2014, 21:25 hod.

aha, netušil jsem, díky ... ještě - dá se tím prolomit libovolná imunita?

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od Neposunuse » 20.10.2014, 22:34 hod.

Libovolná určitě ne, protože u některých monster zejména v 5. aktu Hell mi to nefungovalo nebo když mělo monstrum dvě imunity, tak to sundalo jen jednu (a nevím, podle jakého klíče). Ale rád bych, aby se tady k tomu vyjádřil někdo povolanější, bo mě to taky zajímá, jak to přesně funguje (jestli tam je nastavená jen nějaká šance, nebo to závisí na levelu monstra nebo co). :?:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od siky8 » 21.10.2014, 00:52 hod.

#Emperor: funguje len fire, cold, light, poison ale nie na physical a magic. Pokial je ale monster imune tak skill funguje len na 1/5

Kliatba môže dostať rezisty monštier až do mínusu. Napr. keď má monštrum 0 Fire Resist a dostane level 20 Lower Resist (-62 všetých resistov) tak bude mať monštrum -62 Fire Resist. Tým pádom každý fire attack damage je zvýšený o 62%. Pokial ale láme imunitu tak skill funguje len na 20%.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Sorceress

Příspěvek od Emperor » 21.10.2014, 07:04 hod.

Díky za odpovědi. Tudíž díky tomu je 1) pro sorcku Merc teoreticky postradatelný (aniž bych zpochybňoval jeho obecnou užitečnost - jen pokud bych ho bral jako pomocníka proti fire + cold imune potvorám a byl ještě slabý) a 2) bossové jdou ještě rychleji zabít, když hůlku použiju - např. když sečtu účinek cold mastery a kletby z hůlky ...
siky8 píše: Pokial je ale monster imune tak skill funguje len na 1/5
To číslo jsem nepochopil, jako že prolomí imunitu jen u jedné pětiny imunních potvor?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 21.10.2014, 15:06 hod.

Ne, to znamená, že když je potvora imunní, tak snížení rezistů o 30 % nezpůsobí snížení ze 100 na 70 %, ale jen ze 100 na 94 % nebo ze 102 % na 96 %.
Navíc ten efekt se ne vždy dostaví, protože odolnost 100 % není horní mez. Jsou tu i potvory, co mohou mít klidně i 200 % a ty neprolomíš v žádném případě.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 30.10.2014, 21:53 hod.

Siky8: no jestli to chápu správně, tak po lvl 90 už je expení fakt "pikaču" a využívá se jen bonusů z koncových bossáků Diabla a Baala na max možný pl. Můj Baba lvl 92 mi na pl2 (víc keys nemám) dává:
- Pindl cca 98.000
- Eldrich (včetně těch blbečků nahoře) cca 52.000
....ale na lvl 93 potřebuji 154 milionů.... = 1547 x Pindl....
- cesta k Diablovi mi dala 280.000 (Leap, Howl, Howl, Leap, sem tam jsem něco porubal)
a Diablo sám přidal 115.000
= ale jde i o čas a bezpečí. Mně vychází nejlépe (čas a bezbečí) zatím Pindl, protože pod WarCry jsou prostě jako beránci na porážce, ale u Diabla (magic, poison, Amp, ...) bych po několika pivech mohl lehce zdechnout....
Zase kdybych chtěl jenom expit, tak sundám MF gear a chodím toho Diabla celkem v poho.

Edit:
- Travincal 140.000
- Tresher 42.000

jak vidíš, moc se to neliší a jde spíšo o to, jak rychle to pobiješ na max pl .. a kolik máš času :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Sorceress

Příspěvek od Emperor » 12.11.2014, 08:26 hod.

Ahoj, chci se zeptat vás zkušenějších:
Jsem na Hellu. 76 level, primárně používám FO (na max + ovládnutí chladu), sekundárně FB (na max, 14 v ohnivé šipce jako synergii a 1 v ovládnutí ohně - bez navýšení. Mám v úmyslu dál posilovat ohnivou šipku a ovládnutí ohně, abych zvýšil poškození FB. Věci mi přidávají ke všem sorc skillům (Viper, Shako, Chromatic Ire, rare amulet + 2 k sorc, 2x SoJ)

Dotaz se týká skillerů - je pro mě lepší mít v inventáři mrazivé nebo ohnivé? Osobně si myslím, že spíš ohnivé, protože ohnivou koulí moc škody na hellu neudělám (jen kolem 2000 dmg). Ale nevím, zda bych zase neměl spíš posilovat FO, když ji používám jako primární zbraň. Problém je, že F/C imunních potvor je na hellu přibližně stejný poměr. Skillery mají ale jen jednu větev, tak nevím, kterou bych měl podporovat.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“