Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fája
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordZalgo#2641
Re: Sorceress

Příspěvek od Fája » 05.02.2014, 16:04 hod.

Děkuji ^_^ a štít nemám, Heart of the Oak je obouruční :D

A když srovnám Andariel se zemí (teda snad) půjdu si pro toho jiného merce. Holy Freeze je defensive že? :)
Profil (◡‿◡✿)

For all the happiness you wish for someone, someone else gets cursed with equal misery.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 05.02.2014, 16:25 hod.

Jasně, ale pro něho se vrať na obtížnost Nightmare, na Hell bys ho nekoupila :)

Obouruční? :D A v čem to máš? :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2014, 17:00 hod.

Takže...pokud nehodláš pařit s Plugama => RW Insight, tak bych se asi smířil s tím, že ta tvoja bude nadosmrti co krok hulákat "not enought mana".

První věc, čeho bych se zbavil, tak je ta Rogue a vzal bych už zmiňovaného HF merce (NM - Defensive). Pokud nebude Insight, tak je to asi fuk, co mu dáš do ruk, páč Infinity taky neložíš.

Teď k equipu: Obouruční HotO? Jako proč ne, pokud je ta staffka 4 soc, +3 Nova a +3 Light Mastery. Ale i kdyby byla, tak bych do ní HotO stejně nedával. Kvůli tomu, že máš HotO two-hand, tak pak musíš nosit takový chujoviny, jako je Duriel's Sheel kvůli rezům. HotO se mělo narvat do 4 soc Flailu, ale na to už je asi pozdě, co :) I tak bych ale Duriel's Shell zakopal někam pod drn a nasadil bych Skin of the Vipermagi. Můžeš do něj udělat socket a dát do něj Um nebo rez jewel, pokud máš rezů málo.
Další způsob, jak si pomoct s manou...zahodit War Travelery a nasadit Silkweave a opasek Gloom's Trap. Popřípadě vyměnit Ravenfrost za Stone of Jordan. Seš Sosa...je fuk, jestli budeš zmražená půl dne...chce se to naučit portovat. Amulet by taky mohl být lepší...třeba zkusit štěstí v gamblu :) Pak nechápu smysl Lum runy v tom Circletu (+20 mana), když by ti perf Safír dal +38 many. Pokud by ti nějak slušně vycházelo FCR, tak by se možná daly vyměnit Magefisty za Frostburny. Další mega nárust many. Všechny tyto itemy padají z NM Andariel.

Nevím, jak to máš se skillama, ale mělo být nějak takto: 20 Nova, 20 Light Mastery, 20 Warmth, 1 Energy Shield + 20 Telekinesis

Uživatelský avatar
Fája
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordZalgo#2641

Re: Sorceress

Příspěvek od Fája » 05.02.2014, 17:26 hod.

No teda, děkuju moc za takové rady, budu zkoušet jak gamblování tak i drop ... a vůbec jsem si neuvědomila, že se Heart of the Oak dá dát i do flailu :D No jo, začátečnické chyby :D To samé ta Lum, asi jsem ten safír neměla zrovna k dispozici a hodila jsem tam to první, co jsem našla ...
Profil (◡‿◡✿)

For all the happiness you wish for someone, someone else gets cursed with equal misery.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 05.02.2014, 17:29 hod.

Chybami se člověk učí :) A dělali je všichni :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2014, 18:17 hod.

Přesně tak. Každej ty chyby dělal...bez vyjímky. Jinak ty itemy, které jsem vypsal (Frostburn, Silkweave, Gloom's Trap), tak kvůli vlastnosti Increase Maximum Mana x%, aby v tom bylo jasno :) Jinak na hlavu by nebyla špatná třeba Harlequin Crest. Nejlepší volba je asi Griffon Eye, ale to je už jiná liga :D

Ještě jedna věc...ty itemy na zvýšení many mají smysl jen v tom případě, že jsi dala nějaký body do Energy. Proto se pak frčí Energy Shield :) Mana je pak vlastně tvůj život. Jen si pak musíš hlídat, aby ti ho někdo neshodil. Nejčastěji Mana Burn boss. Pokud máš ale v základu málo many, tak se to dá nahnat třeba grand charmama. Jeden ti může dát až 59 many.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 05.02.2014, 18:29 hod.

A kolik máš FCR (Fast Cast Rate)? Podle věcí bych řekla, že asi 60 %, což ti nestačí ani na 9 framů (63 %), takže bych to případně chtělo přidat. Nejlépe pak mít FCR 105 %, samozřejmě je třeba počítat s rychlejším úbytkem many.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 05.02.2014, 19:48 hod.

Všechny ty předměty jsou sice fajn, ale mějte lidi na paměti, že Fája říkala, že je začátečník, tedy asi nebude moc bohatá...a dotyčné předměty kolikrát nebude mít hned. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.02.2014, 11:33 hod.

Děláš, jak kdybych tu vypsal TC87 poklady :D Dyť to jsou vesměs krámy, který padaj po tunách, když si dá člověk několik runů na nějakýho bosse. Třeba NM Andariel všechny tyto itemy sype jak nic ;) Až na to Shako a Griff samozřejmě :D Jen to chce tak MF 300+, což je za Sosu těžkej podprůměr.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 06.02.2014, 21:10 hod.

Pravda...přeci jen patřím spíše k zastáncům untwinked jednosměrné hry bez op. nájezdů, proto na padání konkrétních předmětů raději nesázím, spíše se snažím vysvětlit, které vlastnosti pomůžou, než abych poukazoval na konkrétní předměty. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Sorceress

Příspěvek od RIP » 08.02.2014, 18:43 hod.

Ano, vskutku je tu citit velky rozdil mezi Vasimi pristupy ke hre, ale protoze hraju oba styly, tedy jak untwinck, tak najezdy, tak muzu klidne rict, ze oba jsou ze sveho uhlu pohledu naprosto spravne ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 10.02.2014, 00:21 hod.

raisen píše:Netřeba PlugY, stačí i tohle :) Funguje to i na 1.13.
pardon, že lezu do tohohle vlákna, ale nemáte někdo ten runes.txt soubor, pls? Ten odkaz již nefunguje a Pluginy nechci. Díky abuzus@email.cz
Zrovna jedu single a složil jsem si blbec Insight :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 07:32 hod.

Divné, stáhnout mi to šlo. Poslala jsem ti to na e-mail :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Sorceress

Příspěvek od Slw » 10.02.2014, 12:41 hod.

jo, ten link u SuE je mrtvý (txt se stáhl, ale nic v něm). samo to mám na disku se vším všudy kdyby náho
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 12:55 hod.

Tak já tam v něm něco i mám, ale asi to ono nebude no :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Sorceress

Příspěvek od Slw » 10.02.2014, 17:50 hod.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 18:08 hod.

Děkuji :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 10.02.2014, 18:21 hod.

:love: Slw :love:
urrá, mám Insight, můžu najít Warshrike a mercovi Reapersku !!! Ani jsem si neuvědomil, jak už jsme si na ty Ladder zlepšováky zvykli...

**Armor** Griffon's Eye Kira's Guardian Leviathan Tyraels Might Andariel's Visage Shadow Dancers
**Weapons** Executioner's Justice Mang Song's Lesson Widowmaker Warshrike Djinn Slayer Heaven's Light The Reaper's Toll Tomb Reaver
Wraith Flight Rune Master Death Cleaver
**Misc ** Metalgrid Nature's Peace Seraph's Hymn Gheed's Fortune

@ Raisen děkuji za snahu
@ Fája obětuj dvě minuty a udělej si ten Insight nebo ta sosska bude neustále v porodních bolestech :-))

EDIT: :-( tak jsem si to pročetl ještě jednou a jestli to chápu dobře, tak to sice pozná Insight, ale Warshrike nepadne...
EDIT 2: viz raisen níže, už tomu rozumím, a mám Insight :-)
díky raisen
Sry 4 OT
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 11.02.2014, 09:58 hod., celkem upraveno 3 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 18:32 hod.

Ty Reapersky, Warshrike aj. padají i na singlu, ač mají u sebe nápis Ladder Only :) A nemusíš mít k tomu PlugY a textové soubory.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sorceress

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 21:27 hod.

Abuzus: K tomu tvému editu. Všechny předměty mohou padnout a padají na SP bez ohledu na to, jestli mají u sebe napsané ladder only nebo ne, protože to platí jen pro BN - tohle omezení platí jen pro non-ladder. Na SP padá vše a člověk k tomu nepotřebuje PlugY, ani nic jiného.
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“