Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Druid-fyzické poškození

Příspěvek od she-wa » 25.08.2012, 10:53 hod.

chtěl bych se optat tornádo je fyzický poškození když si k němu vemu žoldaka s aurou might zvedne se mi poškození?teoreticky by mělo když mám fyzické poškození ne?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid

Příspěvek od raisen » 25.08.2012, 14:10 hod.

Fyzické poškození to je, ale je to také kouzlo a na to se aury neaplikuji :-) Ty se uplatní na fyzickou škodu udělenou zbraní.
HC grál: 537/516 (-21)

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od she-wa » 25.08.2012, 17:40 hod.

jak teda jde že aura Concentration přidavá poškození Blessed Hammer,sice jen 50%.to je taky kouzlo?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid

Příspěvek od raisen » 25.08.2012, 19:33 hod.

Je to kouzlo, ale Blessed Hammer je zase magický útok, takže tam to spíše bude o tom, že to autoři tak udělali u toho paladina, aby mu to zvyšovalo poškození a aby měl nějakou auru pod sebou, když už je to ten paladin :-))
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Welwet » 18.09.2012, 20:39 hod.

Zdravicko panove,

snazim se presvedcit brachu {velkeho druidofila na promeny} ze jedine co pridava rychlost utoku za vlka, medveda je zbran,..
, jen teda nikde nemuzu najit zadne informace, tak mam tedy pravdu?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 19.09.2012, 07:59 hod.

mno, wias je u nich rozhodující. ias je jen okrajový (většinou stačí pár %), ale musíš to pořádně prozkoumat s kalkulátorem zde.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 19.09.2012, 09:49 hod.

co já vím, tak off-weapon IAS nějak funguje pouze, pokud máš velmi pomalou zbraň. Jinak je jeho účinek omezen natolik, že z 5fpa 4 neuděláš ani kdybys měl všechno osoketované fervory.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Maxim » 27.07.2013, 14:22 hod.

Dobrá postava už od prvního levelu sem si zamiloval destruktivní schopnosti :love: . Summoning se mi taky líbí ale ne tolik jako ty elementární. I vlkodlak a medvěd nejsou špatný. (Byla to moje druhá postava a taky druhá nejoblíbenější postava oboje hned po nekrovi :love: :) :D
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Lojzicek » 23.10.2013, 11:43 hod.

Ahoj,
tak vcera jsem si splnil svuj ukol a dodelal cestu z druidem na Hell.Cesta zajimava, zacal jsem jako druidik s tornadem se sekrou v ruce a stitem roztocil to a sekal.Takto sem prosel celej normal ale dal uz se to moc nedalo,tak jsem bohuzel zacheatoval a udelal si ,,respekt,,:)) prerozdeleni bodu v HE a stal jsem se vlkem. Chtel sem to dle navodu udelat u akary po splneni prvniho questu ale neslo mi to tak HE.Build sem si precetl az v pulce NM a pak sem se jakz takz dzel osnovy.PI byl pro mne problem, protoze vetev rabies sem nerozjel a ted vim ze urcite s temhle potvorama dost pomuze.Za celou dobu mi nepadlo nic peknyho obourucniho az na Burizu a s ni jsem to vcera take dokonal, ta kuse mi hodne moc pomohla, mrazi a s Fury klidne i vice nepratel.Je hodne rychla jen skoda ze nema nake to CB ale to by pak bylo moc jednoduche.No a kdyz sem dal Baala tak znej vypadl Windhammer jak naschval:)), ikdyz na druhou stranu s ratlecage brnenim a gore riderama se nake to CB najde a pak uz to jde i s kusi.Medveda sem pouzival jako tank a je opravdu super podle nej se da i poznat s kym mate tu cest kdyz rychle zatahne.Takze ted vim ze se to da projit i se spackanym buildem co mam ja.Podruhe bych body urcite prerozdelil trochu jinak. Ale char me bavil je to fakt super co vsechno vlcek stihne za par chvil.
Driudum zdar a Vlkum zvlaste :))

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Maxim » 23.10.2013, 19:23 hod.

Hodíš mi link na ten build :) na windlorda bych čekal moc dlouho než bych dostal první větrnej skill :)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od Lojzicek » 24.10.2013, 08:26 hod.

Fury je taky az na levlu 30 stejne jako tornado.
https://www.diablofans.cz/diablo2lod/dru ... ewolf.html
tohle je jistota ze das i monstra IP.

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Maxim » 25.10.2013, 19:00 hod.

Díky zkusim
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 26.10.2013, 11:02 hod.

no díval sem se na ten link hore a nevím co Nagaloni myslel tím "charmy life/mana stealing"? + feral rage využijete jen ze začátku? ale ale, feral je důležitý udržovat neustále max nabitý kvůli frw/life steal. imho je zbytečné utápět kvůli PI body v rabies/fire claws. pořiď si nějakou rychlou zbraň s ele dmg, nebo stačí obyčejný Lawbringer s šancí na decrepify.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2013, 13:39 hod.

Spousta těch buildů už pamatuje pravěk. Spousta těch buildů pamatuje dobu, když ještě nebyly synergie. Člověk na to musí myslet. Některé by ale snesly tlačítko "delete".

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2013, 14:12 hod.

Mnoho by sneslo funkci "předělat" a tlačítko "uložit". Ovšem to by tu musel někdo dát si hodinku tý práce a něco udělat. Mnohokrát už se tu vyzývalo, ať s tím někdo něco udělá, jenže kde nic není, ani smrt nebere.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 28.10.2013, 14:44 hod.

Dark_Deamon píše:Spousta těch buildů už pamatuje pravěk..
to chápu. nicméně core shifter je stejný od 1.07. co tam Nagaloni napsal je taková omáčka bez chuti.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 26.01.2014, 21:15 hod.

Co myslíte, že bude lepší (bezpečnější) pro Wind Druida na HC ?

Whitstan's Guard nebo Stormshield ?
Předpokládám, že s bezkonkurenčně nejlepším blockem se s Whitstanem dá udržet Block na 75% do nějakýho lvlu 90+... (odhad)
A taky blockuje i ne-phisic dmg, kterej je udělenej na blízko a nějaký útoky na dálku (za předpokladu, že SS nebude ani náhodou na slušném blockovacím procentu.)
Nebo je lepší SS a spoléhat se na dmg reduction?

Dodávám, že jako Wind nemám problém s rezisty, rád spamuju Cyclon armor každých pár vteřin.

Nebo je lepší jít do DMG, FHR a FCR a dát na Spirita (případně Lidles Wall) ?

Jen mě zajímá názor někoho s většími zkušenostmi.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid

Příspěvek od raisen » 26.01.2014, 21:28 hod.

Když už blok, tak bych vzala spíše Whitstan's Guard, protože nebudeš potřebovat tolik síly, aby jsi ho unesl, a tak pořád dáš dost bodů jak do dexterity tak do vitality. Kdybys měl SS, tak musíš dát nejdříve kvantum bodů do síly, pak do dexterity na blok a zbytek do vitality. A myslím, že i když má člověk Oaka, tak je rád za každý bod do vitality. SS spíše v případě Enigmy a jejího boostu do síly. Navíc při teleportu se asi více hodí ta DR%, zatímco bez teleportu to lze více hrát tak, aby člověka nikdo skoro nezasáhl (grizzly je fakt super :)),což při nízkém FCR breaku se nemusí vždy podařit.

Já osobně beru Spirit, nepřijde mi, že by byl Wind v nějak moc těsném kontaktu s nepřáteli. Navíc já na blok stejně moc nehraji.

Teoreticky bezpečnější by byl asi ten blok, ale za ztráty bodů do vitality, což tak super zase není. Docela dilema no :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid

Příspěvek od Bemik » 26.01.2014, 22:10 hod.

Právě Dilema :D Je to na HC, takže přemýšlím, že bych udržoval Whitstan's Guard do doby, než bych měl Spirita v monarchu a to i přes to, že bych měl třeba Lidless wall nebo Splendor. A i tak mi příjde pro dlouhodobou HC hru lepší sázat na Block...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 27.01.2014, 09:54 hod.

whistan bez diskuze na hc. storm chce moooc sily (nebo spirit monarch)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“