Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Druid

Příspěvek od she-wa » 19.02.2012, 14:27 hod.

zkoušel někdo druida s fire claw a rabies??dojmy?

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Abuzus » 20.02.2012, 01:58 hod.

Ha, tak jsem si chtěl odpočinout od Baby, kterého jsem po mnoha peripetiích opět dostal na Hell a začal jsem WindDudu. Musím říci, že něco tak tak bezpečného jsem (kromě Summonera) ještě nehrál. Diablo, Ancienti, Baal, všechno safe. Zatím:
- maxuji Tornado
- Cyclone 5, Twister 12, Hurricane 2
- OakS 2
- Grizzly 1
Staty 100 / 120 / 80, Rezy byli full, teď kupodivu spadli pod pade :-))
Chtěl bych se zeptat:
- dáváte liány?
- zatím mi přijde i málo náročný na výbavu, zkoušel ho někdo MF?
- u duchů nevím, jestli nedat oba a nepřepínat dle potřeby, Grizzly zatím vydrží dost, ale aby pak nechyběli bodíky (i když reset....)
- nějaký nápad u žoldáka? HFreezy mi taky (zatím) přijde zbytečný. Někde jsem dokonce četl o Ironwolfovi...
- dotáhnul ho někdo na Uber???
Thnx. Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od BliiNky » 20.02.2012, 08:28 hod.

Já to jel takhle :

1) Liány ne
2) S MF se daj utáhnout i daleko slabší chary, tak proč ne Wind
3) Maxoval jsem Oak Sage, ten HP boost je super jak rpo méďu, tak pro merce a vlastně i pro tebe
4) Merce jsem zvolil Holy freeze, perma 50% zpomalení je super, zmražuje i cold immune
5) Ubery je schopnej dát, potřebuje ale dost specifickou výbavu, večer ti k tomu napíšu víc, teď jsem v práci a na záda mi dejchá šéf :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od BliiNky » 20.02.2012, 16:34 hod.

Abych to dokončil...

Uber levely jsou pro Winda docela oříšek, se správným gearem to ale jde.

Izuala sundáš jak nic, problém začíná u Duriela a taková Lilith je už defacto nedatelná. Jediná naděje spočívá v následujícím:

1) Pořádně vybav merce. Ideální složení gearu je :

- Reapers Tool (socketnuto UM, kvůli OW)
- Upped Shaftstop
- Blackthorn´s face (socketnuto Ort, to kvůli Mephovi, kterej dává zejména Lightning damage)

Vše ideálně v etheral podobě. CB nepotřebuješ, Merc má solidní defense a díky Decrepify z Reaperky a tvýmu Oakovi, kterej mu boostuje HP se z něj stává dost tuhej tank.

2) Pořádně vybav sebe. Hlavní složky tvojí výbavy jsou FHR a FCR. Resisty jsou rovněž důležitý, stačí je ale pod vlivem Mephistovy Convy držet lehce nad pozitivno, o zbytek se postará pravidelně refreshovanej Cyclone Armor, kterej absorbuje elementární škody.

3) Teleport a AR merce jsou hodně hodně důležitý. Pokud nemáš Enigmu, gambli amulety dokud nekoupíš nějakej s charges k teleportu, kontrola merce a médi je dost podstatná. AR naženeš třeba přes takovej Demon Limb.

Chce to zkoušet. Já si v hero editoru cvičně takhle equipnutýho Winda zkusil a na několikátej pokus (podotýkám že jsem nikdy neumřel) jsem tu správnou strategii vychytal a dalo se to.

Nějaký rady a triky najdeš i v tomhle videjku, kde si to ten týpek dává doslova s přehledem :

http://www.youtube.com/watch?v=MlmjzJieaSM

Máš tam i odkaz na anglický Diablo forum, kde máš do detailu rozepsaný to, co jsem tady jen lehce nastínil. Hodně zábavy a neripni :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Abuzus » 21.02.2012, 08:35 hod.

Díky za tvůj čas a info. Průběžně se zkusím pochlubit, ale hraji na střídačku 2 postavy bnet-HC a po několika ripech jsem už hrozně pomalej. Jenže zvuk Hurricane mě dostal, tak jsem se na chvilku zasekl a najednou jsem před Durim NM. Takže teď už 3..

EDIT: Opět už jen dvě....., vzhledem k tomu, že Might nezvyšuje dmg Tornada, tak ještě zkusím Thorns a pak se možná vrátím k HFreeze. Měl jsi pravdu, začínám Oak-ovat :-)
Greenhorn s duší Throwera

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od she-wa » 24.02.2012, 09:42 hod.

Shock Wave je magické nebo fyzické poškození?

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Druid

Příspěvek od Qoliker » 24.02.2012, 16:45 hod.

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od she-wa » 24.02.2012, 20:12 hod.

jak funguje Cyclone Armor?pořád mi mizí jakmile mě zasahne živel,to nic nevydrží? :cry:

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Druid

Příspěvek od Qoliker » 24.02.2012, 20:41 hod.

Je to jako bone armor u necra, musíš recastovat, páč to má jen omezený absorb. S maxed synergies toho absorbuje dost.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od she-wa » 24.02.2012, 22:11 hod.

takže shifterovy je k ničemu pač musí jěště k tomu honit synergii k armoru

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid

Příspěvek od she-wa » 09.03.2012, 22:01 hod.

hunger bude fungovat na physical immune?bere jen život a manu není tam žadný damage že?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 10.03.2012, 00:52 hod.

nebude fungovat. má -75% dmg. na zbylých 25% se aplikuje ten mega leech. a leechovat můžeš jen z phys dmg-tudíž z pi máš smůlu bo jim nedáš phys dmg (vyjma kdybys měl lawbringer/ažůro-to můžeš díky auře sanctuary leechovat i z pi undeadů co maj positiv leech)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Druid

Příspěvek od damagedeath » 10.03.2012, 07:57 hod.

Abuzus, k tomu mercovi, zkus jít na defiance, dost ustojí...nevím na co holy freeze, když mrazíš ty...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Abuzus » 10.03.2012, 22:12 hod.

Pozdě, už je taky v kytkách :-), ale nakonec jsem u Defiance zakotvil, páč Might ani Thorns se nijak zvlášť neprojevily. Ď.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Druid

Příspěvek od Secondface » 21.03.2012, 13:40 hod.

chtěl bych si skusit druida s FireClaws a zajímalo by mě jak je to s těma synergiema... počítá se třeba u Molten Boulder - má normaldmg firedmg a Averagedmg tak by mě zajímalo jestli se to počítá těch 22% do fireclaws ze všech tří. snažím se zjístit který z nich dává nejmenší dmg a tím pádem bych do něj vrážel body až na posled. :lol:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2012, 15:11 hod.

Prvně: 22 % jde ze všech tří synergií.
Za druhé: Nemá cenu sledovat, který skill ti dá největší/nejmenší dmg, protože budeš furt medvěd nebo vlk a ti čarovat neumí. Musel by ses odpřeměnit, začarovat, zas přeměnit a pak rubat. Byl by to vopruz.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Druid

Příspěvek od Secondface » 22.03.2012, 11:50 hod.

o to mi nešlo.. :D

chtěl jsem vědět který má největší a nejmenší damage proto, abych věděl kterej skill mi bude dávat největší bonus do Fire Claws a podle toho se rozhodl do kterých skillu budu dávat prvně abych dosáhl nejvěší damage co nejdřív ale těma Fire Claws :D

ale už jsem si to tak nějak spočítal sám :twisted:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 22.03.2012, 17:12 hod.

OK :lol: Trochu jsem nepochopil, nejasně napsané to bylo.
Je úplně jedno, s jakou synergií začneš. A synergie je dobré kvůli těm 22 % bouchat ještě před maxováním fire claw.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Druid-hladový vlk

Příspěvek od she-wa » 21.06.2012, 12:36 hod.

napadlo mě že bych skusil hrát hladového vlka se srdcovým vlkem jako max skill by byl hunger a heatr of wolverine,s defenzivním lancrem,obrany není nikdy dost,co si o tom myslíte?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Fraxinus » 21.06.2012, 13:36 hod.

já mám kodiaka - moc hladový není a raději mauluje než žere. Hunger je zabugovaný, takže budeš mít skutečnou šanci na zásah vždy méně než 50 %. Navíc ta redukce DMG o 75 % redukuje i všechny bonusy k dmg o 75 %, takže by ti wolverine byl k téměř k ničemu. Mighty Kodiak nebo vlkodlak není kvůli tomu zas tak mighty :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“