Druid - windlord

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 08.07.2013, 22:51 hod.

Moc děkuji vám oběma za ujasnění.
Aspoň v tom mám pořádek a zítra si jistě vzpomenu i na další nejasnosti, které mě dnes v práci napadly.

A samozřejmě stále uvítám jakékoli náměty k dalšímu vývoji druida, např. do čeho investovat v této fázi zbývající body (tank medvěd, zlepšení oaka, další zvyšování pomocí synergií dmg. hurikánu a tornáda, nebo nějaký mix pro lepší další postup), výbava (doufám už ve větší štěstí na runy a charmy), atd.

Jakákoliv rada od zkušených bojovníků přírody (a dalších samozřejmě taky) vítána.

Pro dnešek se ale loučím.
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Bemik » 08.07.2013, 23:29 hod.

Sakra! >:'(

Dneska mi chcípnul na hellu HC windlord, lvl 74 ... A to měl 3 ele skills amulet a 3 ele skills čelenku (se shael runou a perf rubínem), spirit a splendor v rukou... výbava není všechno, když na vás nalítne hromada stygian dolls nebo jak se jmenujou ti malí fetiši :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2013, 23:31 hod.

Škoda,
mít plošné kouzlo je tím nejlepším způsobem, jak se u panenek nechat zabít. :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid - windlord

Příspěvek od raisen » 09.07.2013, 06:36 hod.

Přesně tak, Wind druid to má u nich snad nejhorší.

Bemik: Bude další? :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 09.07.2013, 07:19 hod.

Předpokládám doufám správně, že to jsou ti malí anorektici, kteří se po smrti roztříští na kostičky a dál zraní?

Pokud ano, tak ty také nemám rád.
Když mám zrovna nahozený hurikán, tak dělám úkroky zpět a téměř nikdy mě jejich smrt nezraní, když nemám, tak zaběhnu za merce, aby si s nimi popovídal a teprve po té nahodím hurikán (on to rozdejchá snadněji, než já 8-) ).
Je ale pravda, že někdy naběhnou tak rychle, že jsou hned u mě a to pak mám prst hned na placatce. :)
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Bemik » 09.07.2013, 08:32 hod.

Fly: Počkej si, jak budou na hellu běhat rychle, až budou každá druhá skupinka minioni s extra fast bossem :D

Frax: Bohužel hurikán je zabíjí až přímo u mě :-(

Raisen: mám lvl 64 werewolfa (NM akt 4) a double swing/Leap attack barba lvl 45 (1. akt NM) ... a ani jednoho se mi hrát nechce :D protože mají na nic výbavu... ale zkusím je dojet ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Slw » 09.07.2013, 12:29 hod.

Bemik: Dwarf star by Ti bodla+neustále reacastit cyclone + nějaká dmg red. já třeba měl u winda neustále na switch spelsteel (decrepify na ně, teleport pryč a tor na ně!) jóó to byly časy :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Bemik » 09.07.2013, 20:43 hod.

Slw: 1500 life a Dwarf ;) Cyclone zrovna zaspamovanej :D Nechápu... ve vteřině na mě nalítli a všichni sme byli dead :D Asi to byl nějakej extra fast bosspack
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 10.07.2013, 13:24 hod.

Tak mi padla pěkná helmička pro druida se třemi +skill, které všechny využívám a ani jsem si jí neužil.
Při hledání druhé části na hůl ve druhém aktu v Claw Viper Temple 1 patro NM (snad to píši správně, pro mě je to chrám útočných zmijí - holt ta čeština :roll: ) se mi povedlo otevřít jedny dveře a jen sem viděl asi třetinu HP a pak už jen nápis, že mé odvážné skutky nebudou zapomenuty :cry: .
Vůbec netuším, co mě na ty dvě rány tak rychle zabilo (respektive vím, že to byly Claw Viper, ale nevím vlastnosti - kolem mrtvolky se pohybovali jen dva minioni, ale bossáka jsem nezahlédl).

Takže vzdát holt mému druidíkovi (51 level) a udělat dalšího.

Nicméně sem aspoň dostal zase trochu do ruky ovládání a hlavně si opětovným pročtením webu a fóra oživil, co a jak (sláva vašim zkušenostem ;) ) a tak s plným nasazením rozjedu druhý (v poslední době, celkově už to ani snad nespočítám) pokus.

Někdy si říkám, jestli se vůbec někdy aspoň na Baala (vlastně i Mephista a Diabla) na Hell podívám a natož jej zabiju.

Držte palce a jsem jako vždy otevřený všem vašim radám a postřehům. :wave:
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid - windlord

Příspěvek od raisen » 10.07.2013, 13:27 hod.

Tak to mě mrzí. Asi to byl nějaký nechutný bosspack s Extra Strong, možná i nějaká aura. Přeji hodně štěstí tvému dalšímu druidovi ;)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 10.07.2013, 13:39 hod.

Aura asi ne (ti minioni, které jsem viděl motat se u mé mrtvolky pod sebou žádnou neměli) ale vzhledem k rychlosti mé smrti tam asi extra strong svoji roli hrálo.

Nejvíc mě mrzí ta helma (padla zrovna před těma zapeklitýma dveřma), protože mi přidávala ke skillům, které jsem používal (cyclone armor, tornádo a ta kytka na doplňování životů) a byla i socketovatelná (2 ďury), vzhledem k tomu, že lokaci před tím mi vypadla jedna sol runa a ort se mi už delší dobu válela v truhle, tak jsem chtěl zkusit udělat si do té helmy ještě rw Lore (konečně využití run, na které jsem měl společně s charmy strašnou smůlu), ale k tomu se už nedostalo (chtěl jsem si jí vylepšit po pročištění prvního patra toho hadího chrámu).

P.S.: Doufám tedy, že do helmy, která přidává +skill, jde vytvořit rw (šedý nápis). a to +skill se nebere jako magická vlastnost (magický item).
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Bemik » 10.07.2013, 14:43 hod.

Fly: Nebere ;) 3 tornado a 3 huri/cyclon je ideál na Lore ...

Ale nejlepší není... Je i šance na rare helmu 3 tornado, 3 huricane a 2 dudu skills (čili jakoby 5 k huri a 5 tornado, to ujde jen na helmu)
Samozřejmě další věci jako FHR, + life, stats a další užitečnosti... + do toho de ještě dat díra u larzuka... TO BY BYL MŮJ SEN >:D


Jinak samozřejmně RIP tvýmu dudu... potká mýho dudu ve Valhalle :wave:
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 10.07.2013, 15:20 hod.

Tak to jsem rád a na druhou stranu mě o to víc ta smrt mrzí. :cry:

Ještě mám dotázek:

Vždy si ve druhém aktu vemu žoldáka, který dává auru přidávající def, a propustím lučištnici (tu si někdy nechávám fire, kterou dostanu a nebo najmu cold, podle nálady a podle jmen ;) ).
Pokud ale nepočítám Duriela, jako svého nejneobávanějšího bosse (zvlášť na normal), tak je tu samotný Diablo, se kterým si nevím rady, protože mého merce hned zabije a tak se s ním vždy pižlám strašně dlouho.
Nevydržela/nepomohla by lučištnice více, když se drží stranou a střílí narozdíl od kopiníka?
Napadlo mě si ji totiž nechat až k Diablovi (spíš už tedy rovnou až na NM Act II, kde si vemu zase holy freeze kopinoše) a tím si boj s ním, který mi vždy trvá i přes půl hodiny, usnadnit.

Jaký je váš názor?
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Bemik » 10.07.2013, 15:25 hod.

Záleží na tom, kam se postaví ta potvůrka ;) Ale když párkrát hodíš Town portal a vylezeš, tak na nějakej ten pokus si najde místečko, odkud bude nerušeně střílet a diablo ju nezasáhne red lighting hose ani po ní nepude na těsnej kontakt ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid - windlord

Příspěvek od raisen » 10.07.2013, 15:33 hod.

Tak to zkus, nech si ji až do Nightmare a uvidíš :) Ale myslím, že ji Diablo svojí Fire Novou sfoukne jako svíčku :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 10.07.2013, 16:04 hod.

Tak doufám, že ji tak rychle neuzemní.
I když pokud ano, tak se nic nestane, stejně u Diabla žoldáka ani neoživuju, protože vždy zemřel kolikrát dřív, než si stihl jednou praštit. Pokud bude lučištnice lepší, tak to bude fajn, pokud ne, nic se neděje a budu pižlat Diabla jako vždy sám.
Vyzkouším a uvidím.

I tak děkuji za názory.
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 20.07.2013, 14:44 hod.

Stalo se Vám někdy, že za projití obtížnosti normal (bez runů, atd.) padly jen 2 setové věci a 2 unik.?

Právě jsem si dohrál normal obtížnost a takovou smůlu jsem ještě za ty roky neměl ani jednou :cry: .
Vždy jsem se držel cca. na 10 setovkách a 5 unik. minimálně (a to opravdu minimálně i když jsem nehledal MF věci) a v průměru víc.

Držte palce, ať už něco padne v Nightmaru, na který se zrovna chystám (pokud jej přežiju). >:D
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.07.2013, 15:21 hod.

To je prostě Diablo :) Hodně štěstí v NM ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Druid - windlord

Příspěvek od RIP » 20.07.2013, 16:30 hod.

@Fly: Popravde nestalo a uz vubec je to divny u takove MF postavy jako je windruid...Prakticky s kazdou postavou jde mit po A1 Normal MF 100%+ (ciste na postave, nepocitam merce) a po A2 150-200%+, to pak pada kazdou chvili (na p8)...A mluvim ciste o hre BEZ PREHOZU VECI, abysme si rozumneli...Pokud umis aspon trochu anglicky, tak niz je odkaz na jednu super guide (prirucku) pro hledani veci

http://diablo.incgamers.com/forums/show ... ding-der-0

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 21.07.2013, 06:37 hod.

Díky za odkaz, s angličtinou (a obecně s cizími jazyky) si bohužel nerozumím a těch pár slovíček to nevytrhne.

Jinak já MF věci cíleně ani nehledám, jde mi o to přežít a postupně se pěkně prokousat dál, ať už konečně aspoň jednou picnu komplet Hell. Pokud se ale naskytne příležitost mít MF, tak ji samozřejmě využiju.
I přes to třeba s MF kolem 20-40% (což se vždy někde nějak objeví) nebo i s nulou mi vždy popadalo daleko více věcí tipu set/unik, než po tomhle extra chudém průchodu normalem.

Uvidíme, jak štědrá bude Nightmare, zatím jsem osvobodil Caina a jsem tuším v lokaci, kde je věž s hraběnkou, a nic nepadlo.

Moje "úspěchy" z normalu jsou:

Isenhart's Lightbrand - Act III. někde v džungli
Death' Touch - Act III. z Mephista

Griswold's Edge - Act III. z truhly ve stokách
Bverrit Keep - Act V. z Baala

Někdy si ta smůla holt musela zařádit asi, hlavně že žiju. 8-)
Nikdy není pozdě. :)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“