Postava na PVM-(HC)

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Burak3
Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Burak3 » 02.08.2010, 20:23 hod.

Zdravím, kterou postavu byste mi doporučili na PVM???(nevím jestli se to tu už někdy podrobněji řešilo...našel jsem jen něco málo,..ale né přímo podrobně proč ten a onen build) Přemýšlím nad Amou Bowkou(dexa) a palachem zealotem...hrál jsem už prakticky všechny kromě paladina a amy. Tyhle buildy by se mi asi líbili z těch dvou nejvíc. Posledního jsem měl summonera necra a ten sice nebyl špatný ale na hell mě to už přestalo bavit... chce to změnu:) mohli byste mi napsat nejlépe výhody a nevýhody těchto buildů???(hlavně na PVM) slyšel jsem třeba že bowka je a tom docela špatně s poškozením, že je dost slabá, hlavně zezačátku... (a s kterou by to taky mohlo být snažší na HC) děkuju za rady :wink:

Knee

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Knee » 02.08.2010, 21:45 hod.

Nazdar.

Ak hras singleplayer (bez veci) tak je zealot jednoduchsi vo vsetkych smeroch.

Ak mas ale nachystanu klucovu vybavu, dobru chantku a bo barbara tak je dexazonka jeden z najsilnejsich charov na HC PvM. Aj keby ma zealot vybavu za 2 Zod tak bude niekolko nasobne pomalsi. Dalsie nedostatky zealota su FE a IM.

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Mephisto » 02.08.2010, 21:47 hod.

No mas tady celý téma s HC postavama, tak se podívej, co tak lidi hrajou. Zaleží hodně, jestli ho pojedeš na realmu (lepší věci a RW) nebo na SP.
Záleží taky na tom, jestli chceš mlýnek na maso (silný char, který s dobrou taktikou nemá problémy) - Hammer, Summon nekro/druid, 2 element sorcky atd. nebo jestli chceš zkusit nějaký těžší char - Fraxinus jel meele sorcku, ddeath jel modifikovanou bowazonku, treba energy shield sorcka by nemusela být špatná.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2010, 22:30 hod.

Doporučoval jsem to už jiným, doporučím to i tobě. Nejlepší postavou na PvM je ta, za kterou nejlíp umíš. Kdyžtak na stránkách je seznam skoro všech možných i některých nemožných buildů, mezi nimiž si svou oblíbenou určitě najdeš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od damagedeath » 03.08.2010, 19:43 hod.

Taky záleží na patchi...

jinak co je jednodušší na HC?

s mě pobavil...

hlídej si HP, nezmrš build, nehrej si na sandokana, protože RIP může přijít i ve chvílích, kdy to nejméně čekáš

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Mephisto » 05.08.2010, 10:18 hod.

ddeath: To je pravda, třeba HC s 1.07 by muselo být maso :-)
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od damagedeath » 05.08.2010, 11:01 hod.

To ano, ale třeba takový summoner by mohl být zajímavý, sice jsou kostry slabší, ale podpůrné skilly fungují...to je ta jednodušší varianta.

Ale např. sosa, by byla fakt nářez, malej dmg elemental...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Fraxinus » 05.08.2010, 11:15 hod.

A pamatuje někdo ještě na Diablo II v.1.00? V tom jsem dojel teda jen normal, tenkrát na softcore, s mým prvním paladinem, co byl takový zmršený hybrid fanatika a thonsdina :lol: A pak se mi dostal do ruky LOD a přes to 1.09.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od damagedeath » 05.08.2010, 11:21 hod.

Tak normal diablo je myslím do verze 1.06 ne?

Já hrál diablo od jeho vydání, takže jsem si taky řádně zablbnul bez větší stshe, run, class itemů atp... :D

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Mephisto » 05.08.2010, 11:24 hod.

1.00 jsem kdysi hrával. Normal diablo2 je fakt do verze 1.06. Ten summon nekro v 1.07 fakt jde, ale je místy o hubu. Jel jsem ho do pulky NM a mel jsem na NM asi 10 RIPu (golem nezpomaluje, koster je hodne ale slabych - 20 koster s tretinovou silou s max kostrama a mastery). Slo by to, ale dost blbe.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od damagedeath » 05.08.2010, 11:28 hod.

Přesně tak, proto se kolikrát víc vyplatilo jet life tap nebo decrepify, než amplify dmg.

Já ho často jel tak, že jsem měl hybrida:

Kostry na 20
Mistrovství koster na 20
Něco do summon resist
nějaké body v kletbách (okolo 8)
Poison novu na 20
Bone spirit na 20
tak jsem ho jezdil i na 1.00, kde nebyly synergie, takže jsi měl větší zaměření, kostry obestoupily a dělaly zeď a ty jsi to smažil poison novou a spiritem...krásně akční :twisted:

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Mephisto » 05.08.2010, 11:37 hod.

No já jsem jel klasickýho summona s mágama a to asi byl ten problém. Kdybych to dal do tech kouzel asi by byl silnější.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od damagedeath » 05.08.2010, 11:43 hod.

Určitě, ale když hraješ diablo 10 let, tak ti to ani nepřijde a upižláš to i klasickým summonerem.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Fraxinus » 06.08.2010, 09:38 hod.

Nene, normal Diablo by mělo být až do současné verze 1.13 a rozhodně nekončilo 1.06 (to byl poslední patch, který byl jen na orginal). Akorát všechny změny se tam týkají jen bugů a možná menších balančních záležitostí, tedy žádné nové unikáty, žádná runová slova, žádné elitní předměty. Ale myslím si, že Diablo bez LODu dnes už asi skoro nikdo nehraje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Marast » 08.08.2010, 21:19 hod.

Občas si tak někdy říkám, že bych jej i zahrál. :Diablo To jen tak pro zpestření. Na HC by to mohlo být něco nového. Kdysi jsem to hrál ještě pouze na SC. Snad se časem podaří, co se dařit má. :|
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od agmar » 08.02.2012, 14:13 hod.

Ja som nemal problémy s lightning trapassinkou:-)

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od LoneWolf » 09.02.2012, 07:43 hod.

Trapassinka je až v datadisku LoD ne ? A tady se bavili o normálním Diablu II. Jinak za jakou postavu jet HC ? Zkus to co jsi ještě nezkoušel, nebo hraj za postavu, kterou nejlépe ovladáš.

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od agmar » 09.02.2012, 16:08 hod.

V normálnom diable by som isto odporučil hybrid amazonku zameranu na lightning fury a freezing arrow alebo aj sorcku s firewallom a blizzardom.

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Ecthe » 12.02.2012, 02:13 hod.

Ľudia po nedávnom RIPe s mojou bowazonkou :dead: , rozohranom chare a.k.a hammerdin :-| (kt. sa mi nepáči), sa nechcem dať odradiť a rád by som skúsil barbariana akožto jemný nástrel na D3 kde určite rád zaňho zahrám. Tankovanie mám v krvi ale conc barbarian je pre mňa NESKUTOČNÁ nuda. mal som 26 lvl na normale a radšej som ho zmazal. Rád by som do vydania D3 prešiel HC, ale nemám skúsenosti s buildom WW alebo Berserk a preto prosím o radu čo by bolo ísť lepšie od začiatku. HC je pre mňa výzva :!: :ble:
Nejaký tútoring by sa mi zišiel //runove slová, farmenie itemov//

P.S. príbeh dodám :wave: ;)
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Postava na PVM-(HC)

Příspěvek od Qoliker » 12.02.2012, 03:24 hod.

Berserker build mi absolutně nesedí a ještě jsi defakto forced na HC mít shield equipped.

IK WW Barb = cheap and effective, vyfarmit ik set je bez problémů.

Ale imho největší owner je Uber Frenzy Barb. Mám teď něco podobného a je to baller. Nějaký Zerk Barb se na něj v dps vůbec nechytá, o ostatních buildech ani nemluvě.

Pak je tu ještě možnost trololo-max-hp-faceroll-buildu jakým je WolfBarb, ale chce to mít luck na helmu s dobrým rollem. Ačkoliv, když je pro tebe ConcBarb nuda, tak tohle bude asi také, ale alespoň je to nevšední a stylové.

Throw Barb (do double throw dát ale jen bod, je bugnutý.. stále :S) je na HC také naprosto výtečný, ale já raději preferuji non-ranged combat. Nutno dodat, že na untwinked hraní do začátku je to asi nejlepší a určitě nejbezpečnější.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“