Druid - No Skill Warrior Build.

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Druid - No Skill Warrior Build.

Příspěvek od Red Eagle » 25.06.2011, 10:10 hod.

Takze idem skusit nieco naozaj sialene :lol: Hardcore hru za Druida No Skill Warrior cize moj Druid bude nieco ako warrior v Diablu I ibaze nebude mat ziadne skilly,ziadne kuzla. Vsetky body budem investovat len do sily obratnosti a vitality do energie ziadny bod ani jeden.Nebudem mat ziadne skilly budem sa spoliehat len na vybavu zbrane brnenia.Sila a obratnost sa mi bude zvysovat rychlo kedze za kazdy level investujem do nich dva body cize Druid bude moct nosit silne itemy zbrane a pod. Som zvedavy ako daleko sa mi podari v hre dostat :D
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Drakesis » 25.06.2011, 10:19 hod.

No zrovna druid, tak to jsem teda docela zvědavej, "kedy skape". Držim pěst a palec.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od raisen » 25.06.2011, 10:51 hod.

Tak to přeji hodně štěstí :) Myslím, že to bude velká zábava :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Bemik » 25.06.2011, 11:24 hod.

Taky nechápu, proč ne Barbar ? ale uvidíme. třeba překvapí ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

xatra
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od xatra » 25.06.2011, 12:38 hod.

Tak normal na p1 asi projdeš, ale nightmare..tipuju rip tak ve 4tém aktu, ale good luck, snad to dáš :twisted:
Každým dnem sílím, abych se mohl postavit největšímu Zlu.

Kdy se už člověk naučí zálohovat data?

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od siroga » 25.06.2011, 21:33 hod.

bezskilovej druid to moc daleko nedotahne, ale na druhou stranu kdyz jde hrat za sosu s hlavnim utokem "attack" nebo "zeal" tak proc ne :D s trochu lepsima itemama (ik ruce,pasek,nohy,wepka, fort armor,...) by to mohlo jit :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.06.2011, 22:20 hod.

Víc šílený mi přijde Naked char než char bez skillů, ale good luck. Ani toto nebude žádná sranda.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Attia » 25.06.2011, 22:29 hod.

osobne si taky myslim ze je mnohem horsi naked nez no-skill...osobne si myslim ze to bude vic zdlouhavy nez tezky, narozdil od naked charu...nekde na netu jsem cetl tusim build na no skill amu. mela teda jeden jedinej bod a to v magic arrow a uspesne s tim napohodu dohral autor HELL...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Vorvy » 25.06.2011, 22:36 hod.

tak o tom lze diskutovat.. bud bude naked a bude davat nejaky "slusny" dmg, ale nic nevydrzi nebo bude bez skillu a nebude davat nic moc dmg ale zase lezos snese.. zase kdyz bude mit kombo IK rukavky, pasek, boty, maul (presne jak rika siroga) tak preci jen toho sunda dost.. ALE aby mel dmg dealing equip a obcas se i trefil, utrati dost bodu za str a dex a nezbyde mu moc bodu na vita (HP neni na HC nikdy dost).. nu nechme se prekvapit, ale i kdyz mu to preju, tak tomu moc nedavam :{
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Welwet » 25.06.2011, 22:45 hod.

mě by ještě zajímalo kde ten ik maul, ruky, boty, opasek nabere ?? :o))

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Vorvy » 25.06.2011, 22:53 hod.

tak nikde nezminil jestli to bude untwinked/twinked.. pokud to bude untwinked, tak to bude o to zajimavejsi.. ale az na ten maul se to da sehnat uz na NM (pokud tedy NM bude :D ).. pokud tedy bude mit alepon povoleny opakovany najezdy..

jinak samozrejme dobra pripominka, ja ale tak nejak predpokladal ze na NM se dostat s trochou zrucnosti da.. uvidime no :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2011, 10:04 hod.

Vovry: Bude hodně záležet na tom, jestli bude mít povoleno, jak se už tady stalo oblibou Coutness a LK. Protože jinak by to podle mě byla pohoda. Sice by to bylo na dýl, ale daly by se poskládal hodně slušný RW. Kdežto Naked ti je všechno co padne úplně prd platný. A ještě jseš bez merce. Kouzla sice jsou, ale právě bez předmětů +all skills to jsou jen takový šimrátka. A největší prů*er = resistance totálně v mínusu. Možná je to tím, že jsem to tak hrál, ale stejně si myslím, že Naked je 100x horší.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Red Eagle » 26.06.2011, 12:55 hod.

Pre Druida som sa rozhodol preto lebo postavou najviac pripomina Warriora z Diabla I.Predsa len Barbar je obrovsky chlap a Paladin je zase nieco ako Rytier preto Druid najviac pripomina aspon mne Warriora :D
No a este som zabudol napisat ze to budem hrat naozaj realisticky cize brnenie a vybavu zbrane vsetko co budem mat na sebe opravim vzdy as po splneni questu :twisted:
Town portaly samozrejme budem pouzivat ale vybavu nebudem opravovat az ked dokoncim quest.Ani v reale by si hrdina nemohol odskocit do mesta portalom opravit svetky veci a zase s vratit.Je to takto zaujimavejsie ked premyslam ze ci mi do skoncenia questu vydrzi moj armor ci to moja helma vydrzi alebo ,křupne, po nejakom silnejsom udere
.No a na zaver este dodam ze Arrows Bolts nedoplnujem.Na jeden quest mi musi vydrzat tych mojich 250 sipov alebo 150 sipiek :D
Cize to dava behom mojho ,,tazenia alebo vypravy,, priestor taktizovaniu planovaniu koho usmrtit lukom a koho radsej zblizka aby sa mi neminuli sipy.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od xXx » 26.06.2011, 13:33 hod.

Myslím, že pokud bude Red Eagle dostatečně opatrný a trpělivý, tak se to uhrát dá, každopádně hodně štěstí ;)
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od hami » 26.06.2011, 16:07 hod.

já teď rozjíždim naked assku (plánuju že si povolim eqip na merce) a je to ze začátku celkem vo*er. Určitě je začátek zdlouhavější než bez skilů, na cold plain sem potkal bandu medvídků s unikem a trvalo mi to několik minut než sem je zabil a blood raven sem taky chytal celkem dlouho, ale s lučišnicí to snad už bude rychlejší. jestli udělam první akt tak to dam do hc příběhů
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2011, 16:16 hod.

hami píše:já teď rozjíždim naked assku (plánuju že si povolim eqip na merce)
To už není Naked. Aspoň teda já bych to tak nebral. Taky jsem to jel za Trapku a žádnýho merce jsem nepotřeboval. Šlo to i bez něj až do Frozen River NM :D

Farlah
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Farlah » 26.06.2011, 18:15 hod.

Já ti tedy moc nevěřím, když ti dělá problém normal hra proti durielovi , ale budiž, možná překvapíš. :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od hami » 26.06.2011, 18:59 hod.

Dark_Deamon: no tak neni to čistý naked styl hry, ale i tak je to minimálně o úroveň těžší než normálně
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od damagedeath » 27.06.2011, 08:14 hod.

Dark_Deamon a Hami: dávejte si pozor na vulgarizmy!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sialeny Hardcore Build za Druida - No Skill Warrior Buil

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.06.2011, 12:18 hod.

hami: Tak určitě je to hra o něčem jiném. To můžu sám potvrdit, ale kdyby se mi to nějakou haluzí povedlo celý projet, tak by mě pak asi štvalo, že jsem měl merca. Já to dával celkem v pohodě dokud jsem nenarazil na Souly. To pak bylo šup šup a ležel jsem v krvi.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“