Mercenaries - výbava

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Welwet » 03.07.2016, 11:21 hod.

nehraješ přes plugy?

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 03.07.2016, 12:02 hod.

ne, hraju untwinked single, bez jakýchkoli upravujících modů, jen občas využiju Atmu, když jí dávám nalezené věci ... vím, že se tu někde píše, že PlugY ledacos umožňují, ale nechci je.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Welwet » 03.07.2016, 13:17 hod.

tak to bych se na summonera...a vlastně diablo vykašlal.. : :shock:
Hone sundan je fajn na bose,Bone je lepší na rubání

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 03.07.2016, 14:02 hod.

Welwet píše:Hone sundan je fajn na bose,Bone je lepší na rubání
A z těch runových?
Welwet píše:tak to bych se na summonera...a vlastně diablo vykašlal.. : :shock:
tak mám takovej nejasnej pocit, že se Diablo (a za summonera) hrálo i před vznikem Plugů, ne?

Já teda chápu, že si většina z vás říká, tak on ten hlupák nevyužívá Plugy, když už teda jsou, proč takovýmu trotlovi radit ... nicméně o tom tu nechci diskutovat ... stačí příště napsat: s takovýma se tu nebavíme. A já tu příště nebudu obtěžovat hloupými dotazy ...

omlouvám se za OT ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Welwet » 03.07.2016, 15:10 hod.

ať si to každej hraje jak chce, jen u hry kde se vše točí u dropu, nevím proč se mám ochuzovat vlastně o drop samotnej :)
nejlepší je samosebou BOTD, ideálně do nějaké eterální píky, ...jinak já bych skusil ještě jednu variantu..nebude tak silná na single target monstrum, ale v davu by to mohlo udělat slušnou neplechu..rw Crescent Moon, brnění Treachery a na hlavu andy visgae/vampu (bez tak jedno je určitě ladder :)
to rwčko do nějaké kosy, aby to sekal co nejrychleji, bude to slušně kosit akt bosse a zároveň i obyč příšery :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 15:22 hod.

Přijde mi zajímavý nechtít PlugY. V jejich případě se totiž nejedná o nějakej mód, kterej by totálně překopal základ hry. Jejich největší výhoda je ta, že nabízí nekonečnou truhlu (bye bye Atma), odemykají používání Ladder Only RW's a i na Singlu zpřístupňují eventy jako spawnutí Über Diabla a možnost vykosit Über Tristram. Stručně řečeno, PlugY jsou tu pro ty, co nechtějí hrát na zabotovaným Battle Netu. Nic ostatního PlugY nemění. Drop rate je furt stejnej, monster power, skilly atd taky při starém.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Emperor » 03.07.2016, 15:41 hod.

Welwet píše:nejlepší je samosebou BOTD, ideálně do nějaké eterální píky, ...jinak já bych skusil ještě jednu variantu..nebude tak silná na single target monstrum, ale v davu by to mohlo udělat slušnou neplechu..rw Crescent Moon, brnění Treachery a na hlavu andy visgae/vampu (bez tak jedno je určitě ladder :)
to rwčko do nějaké kosy, aby to sekal co nejrychleji, bude to slušně kosit akt bosse a zároveň i obyč příšery :)
jo dík, to jsem chtěl slyšet :D ... jinak mi zrovna z pařezu vypadla ta zmiňovaná Bonehew, akorát na ni žoldákovi chybí dva k síle ...

jinak k těm plugům - já vím, že to je super věc, jen mi přijde, že třeba právě ten omezenej inv je jedna z věcí, co dělaj Diablo Diablem, v tomto jsem spíše herní purista (ono ani tu atmu pro tuhle postavu nevyužívám, myslím tím, že bych si z ní bral věci) ... možná se k tomu nechám ukecat někdy v budoucnu a s jinou postavou ...

Jinak si teď nejsem jistý, možná to je blbost, někde jsem to četl, nebo slyšel v televizi, ale nezpůsobí ty plugy, že se po každým načtení hry mění oblast? (což by v případě LK nájezdů bylo hloupé) ...

edit - mimo to jsem se tu teď dočetl, že na patch 1.13d by mi stejně plygy nešly ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.07.2016, 16:07 hod.

Však nikde není psaný, že ty možnosti truhly u Plugů musíš využivat :)

Plugy určitě po každém načtení mapy nemění. Mapa se ti změní pouze když změníš obtížnost. Třeba když přejdeš z Hell na NM nebo z Normal na Hell, tak jen v tomto případě se smažou veškeré mapy. Ale pokud chceš dát např. na Hell 10 000x Lower Kurast, tak tu mapu budeš mít pořád stejnou.

Patch 1.13d je patch pro Battle Net a jelikož tam PlugY nejsou povoleny, tak na tento patch PlugY nefungují. Musel by sis přeinstalovat Diablo a nahodit patch 1.13c

A pokud by jsi frčel na Plugách, tak pro Summon Necra je pro Might merce top zbraň RW Pride.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 16.07.2016, 17:23 hod.

Emperor: souhlas, pánové už si možná nepamatují, jaké to je hrát s malým stashem - schovám si pásek nebo P-gem ? , na ten meč ještě nemám apod. Opravdu vím o čem mluvíš, ponech si svůj styl. Když se ti do inventáře prostě nic nevejde, tak máš sakra co přemýšlet....

Jinak ano, patch d je jen pro b-net, patch c umožňuje Plugy, které ti dají zvětšený stash - v případě untw "pro amatéry" a sdílenou truhlu - pro mfery (nemusíš použít). Jinak se nemění vůbed nic (můžeš používat Ladder RW, máš Diablo clon a můžeš si vymlátit Torch...(untw :-))

Welwet: ...u hry kde se vše točí u dropu... netočí, "a" bylo správně, ...ať si to každý hraje, jak chce... Klasický stash opravdu považuji za těžší variantu untw....

PS: ...pro amatéry... no, doufám, že jsem Vám zvedl adrenalin :-)))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od dawemorraless » 16.07.2016, 17:46 hod.

Mám dotaz nejlepčí tyčka pro Merce je Colossus voulge? A může mít víc jak 2 sockety? pár sem jich našel a vždy jen 2 sockety i přes kostku :-|
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od RIP » 16.07.2016, 19:38 hod.

@dawe: Ne, Colossus voulge muze mit max 4 sockety, coz je vetsinou i pocet, ktery potrebujes (Insight, Infinity), takze je nejlepsi pouzit quest z 5, Actu a nechat si od Larzuka dodelat dury (do bileho ci eth itemu da vzdy maximalni pocet der)

@Abu: S timhle stashem jsem hral cele roky a ano, bylo to trochu tezsi, ale nic prevratneho...Navic on psal, ze pouziva Atmu, coz je v podstate temer stejne, jen Plugy maji rozsireny ten in-game stash, ale v konecnem dusledku je to nastejno...Tak si proste dojde k waypointu a prehazi to z Atmy, haleluja :roll: Je to jen zdlouhavejsi a pracnejsi, nic vic ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Welwet » 16.07.2016, 19:57 hod.

na rovinu vidím největší zvýhiodnění plugů v uber diablo questu, kde se na realmu musí prodat opravdu velké množství prstenů...na battle netu jsou to tuším skutečné soje ne?:) ...jinak mě přijde vše ostatní o prdu..stejně se všude používají muly a nebo to každej ochčije jinak :)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Smashulin » 16.07.2016, 22:15 hod.

No, na realmu se Diablo clon neobjevil ani nepamatuji. Ani se tam neobjevila hláška, že se prodávají soje. Tam se ho už asi nikdy nikdo nedočká. :-o

A ten poleam... Já u žoldáků používám Cryptic axe. Má o trochu větší průměrné poškození než colosus voluge a hlavně nižší nároky na sílu, což se vždycky hodí.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 17.07.2016, 09:20 hod.

Dawe: http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... arms.shtml

já beru první eth, který padne a dokážu u něj vykouzlit ten správný počet děr..
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od dawemorraless » 17.07.2016, 11:02 hod.

Tak sem si to prošel (díky Abuzus) nejlepčí je asi war pike ale je teda dost pomalá jak moc to ovlivní to merce?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 19.07.2016, 13:28 hod.

Rychlost lze částečně řešit, ale je to Spear class, takže Insight, Infi, Obedience, Pride, Doom, Rift, Crescent Moon a Destruction do toho neuděláš...., ptal jsi se na Polearmy..., navíc má max 6 soc, takže Larzuk ti tam dá 6 děr a basta fidly.....:_))

Spear/melee užije snad jen RW Eternity, ale to chce taky jen 5 děr, takže x-krát cubit, nebo musí padnout přesně a ještě nejlépe eth.

takže když už mi padne elite-eth paráda, tak se jen kouknu na class a max socketů a jdu k Larzukovi. Nic jiného neřeším, protože než mi padne druhá elite-eth, tak už jsem dávno r.i.p.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od dawemorraless » 19.07.2016, 16:51 hod.

Abuzus tuto maličkost sem uplně opomenul :oops: :oops: :oops:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.07.2016, 17:02 hod.

dawemorraless: Lepší se to dovědět teď, než pozdě. Si představ ten pocit, kdy do War Pike narveš runy na Infinity. Ten pohled by pak byl asi k nezaplacení :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od dawemorraless » 19.07.2016, 18:51 hod.

DD :green: :green: nechtěl bych se vidět. To by smrdělo uinstalem aspon na měsíc :D Stejně než to infi složim po 2 tak to bude chvilku trvat beru na to runy který nepotřebuju (sbírám jen pul up..) na grál zatím mám Mal 8-)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercenaries - výbava

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 22:11 hod.

... si tady honím plíce a složil jsem RW Strenght do krásného magicu :-))) Tak moc jsem toužil po CB a nic.....
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“