Bowazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:09 hod.

Zdravim,

Po mnoho přečtených diskuzích, článcích o Amazonce jsem se poprvé rozhodl založit Amazonku,resp.Bowazonku než jsem došel k Andariel v 1. aktu šlo vše jak po másle, ale od tý doby jako bych přepl na "Players 999" příšeru sám střílim "tejden" a kdybych neměl pomocníka jsem bezmocnej. maxuju Multiple,Critical a Guided, přitom čekam na Valkyru mam 20.lvl a v 2. aktu už si to rozhodně nedávám :o)
Tak kdyby byl někdo ochotnej mi říct, že jsem blbej že dělam něco špatně byl bych rád, díky :o)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Bowazon

Příspěvek od damagedeath » 01.11.2011, 17:16 hod.

Tak pomohlo by pár věcí, třeba výbava, zejména zbraň, přesný rozdělení skillů...

Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:19 hod.

Sběhlej v tom moc nejsem tak je více než jisté, že jsem udělal někde chybu. Každopádně jsem zapoměl říct, že nehraju MP někde na serveru zkoušim jen SP a to bude asi taky problém, že?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Bowazon

Příspěvek od damagedeath » 01.11.2011, 17:21 hod.

V tom problém nebude, skilly máš v pohodě, jen bude asi chyba v luku, takže mi uveď, co máš za zbraň...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Javurek » 01.11.2011, 17:23 hod.

Proč by to měl být problém? .)

pokud nosíš short bow tak se nedivím, zkus koupit nějakej luk v gamble, nebo nějakej lepší u charsi imbuovat na raren za splněný úkol s kladivem.

Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:24 hod.

Je to žlutý very fast Gale Horn Bow, 4-9poškození a nějaký další buffíky, je to zatim nejlešpí co mi padlo, zkoušel jsem i Gamblovat ale nic extra

Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:26 hod.

Je to Short Bow, z 2. aktu a imbuovanej u Charsi právě

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Bowazon

Příspěvek od damagedeath » 01.11.2011, 17:33 hod.

Zkus tedy gamble třeba long bow, nebo jinej

Pomohlo by i bow se 3 sockety a dát tam nějaké flawed šutry - alespoň jeden cold

Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:35 hod.

Jdu to zkusit, i Multiple mam na 13lvlu a než mi to sežere manu (4x výstřel) neuberu potvoře ani pulku

edit: A ted koukam nemam Short ale Composite bow a gamble skoro za všechny prachy a nic :o) hold si budu muset počkat až něco dropnou nebo na vyšší lvl

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Welwet » 01.11.2011, 17:43 hod.

A co staty ..? kolik máš v Dexterity?

Jinak Bowa není ze začátku moc uber killer..navíc je potřeba spoléhat i na rychlost..

Zkoušej gamble, naber někde peníze,,nejlípe se prodávají kroužkové zbroje a další verze..potom hůlky na kouzlení, paladinské palcáty..prsteny, amulety..jak bude 200k šup na gamble..nekupuj první dva luky...

Nejlepší jsou Short War Bow a Short Battle Bow... ;)
Short bow je opravdu hodně slabá záležitost,.., ať máš jakejkoliv, určitě bude slabej..

Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:45 hod.

V Dex mam 99 bodíku, jen par sem rozdělil do Str a minimum do vit. zkusim jak říkáš a uvidime jak to pude po 30tce kdy už budu mít Valkyru, prozatim vám všem moc děkuju :o)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Welwet » 01.11.2011, 17:51 hod.

Valkyra rozhodně není nic co bude nepřítele zabíjet za tebe..bude ti je držet od těla.., zaměstná je...ale nepočítej že je bude zabíjet rychleji jak ty sám..

Dex je pěknej...určitě postačující..teď už je to opravdu jen a jedině v tom určitě hrozném luku který nosíš..na to bych dal i krk..

Dudlajs
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bowazon

Příspěvek od Dudlajs » 01.11.2011, 17:56 hod.

Super, děkuju jdu se trapit se sháněním Bowu :o)

charles333
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Bowazon

Příspěvek od charles333 » 10.11.2011, 17:40 hod.

no s tou valkýrou nevim..... když má člověk trpělivost... valkýru na 20ce a zkouší kouzlit pořád valkýru než se mu povede černé kopí.... tak pak ta valkýra dává větší pecky(a to o dost) než samotná amazonka.... s kamarádem jsme hráli spolu(on zealota) a povedla se fakt dobrá valkýra.... s fanatismem si na NM dávala více méně všechny moby v 5. aktu na 1, maximálně 2 rány... a to bylo na p8.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Bowazon

Příspěvek od Fraxinus » 10.11.2011, 18:05 hod.

Valkýra a Cruel War Pike FTW ;) To sou šlupky potom.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Caliboss
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Bowazon

Příspěvek od Caliboss » 07.02.2012, 18:55 hod.

charles333 píše:no s tou valkýrou nevim..... když má člověk trpělivost... valkýru na 20ce a zkouší kouzlit pořád valkýru než se mu povede černé kopí.... tak pak ta valkýra dává větší pecky(a to o dost) než samotná amazonka.... s kamarádem jsme hráli spolu(on zealota) a povedla se fakt dobrá valkýra.... s fanatismem si na NM dávala více méně všechny moby v 5. aktu na 1, maximálně 2 rány... a to bylo na p8.

amu sem nikdy moc nejel, ale tohle je pro me zajimava novinka: valkyra se teda summonuje s ruznyma vlastnostma a equipem? existuje nejaky prehled ci seznam moznych variant?

díky
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Bowazon

Příspěvek od Fraxinus » 07.02.2012, 18:58 hod.

...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bowazon

Příspěvek od Grammator » 19.02.2012, 01:41 hod.

jen bych dodal, že výbavou valkýry se můžete pokochat pomocí maphacku (defaultně "é" když máte skill unsummon), připravte se ale na to, že váš občas naštve, že má lepší věci než vy :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“