První postava na HC - výběr

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
První postava na HC - výběr

Příspěvek od Maarshjaz » 20.01.2013, 21:29 hod.

Koukám, že drtivá většina zdejší komunity hraje hc a musím pouze souhlasit, že to té hře dává úplně jiný nádech a rozhodl jsem se to zkusit :-)
Proto se ptám, jakou postavou bych měl začít? Abych dojel všechny tři úrovně a neměl problémy s imunitama (sosu tim pádem škrtám)
Další věc, aby se s tou budoucí postavou dal farmit mephisto, protože nepočítám, že při prvním průlezu hrou najdu unikáty.

Přemýšlel jsem o barbarovi, ale nevím, jaký skilly bych měl hrát abych němlátil skupinku fallenů na hellu půl hodiny.
trapka mě dost nadchla, ale zase maggot neprolezu ...
Nechám to na vás :-) díky

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od AlterEgo » 20.01.2013, 21:40 hod.

Hammerdin ez mode na vse.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od kojot » 20.01.2013, 21:45 hod.

No, po patchi 1.13 už to tak jednoduchý není. Má problém s Magic immune. Ale není to nic o co by se nepostaral slušně vybavenej merc a Hammerdin je jinak hodně silnej a IMO i zábavnej.
Obrázek

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Maarshjaz » 20.01.2013, 21:46 hod.

A nebudu mít problém počas hraní ? s výbavou problém asi bude ne?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od kojot » 20.01.2013, 21:55 hod.

No ani ne, pokud hraješ s PlugY, tak nahodíš do ruky Spirit do Crystal swordu. Stealth do brnění a Lore do helmy taky poskládáš hned. Později se dá hodit ještě Spirit do Monarchu a jseš vysmátej :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od DeathHero » 20.01.2013, 21:56 hod.

nejlepsi je wind druid :love:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Fraxinus » 20.01.2013, 21:59 hod.

A proč prostě nehraješ, za co to nejlíp umíš?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od raisen » 20.01.2013, 22:08 hod.

Maarshjaz: Podle mě imunity nejsou problém, co je imunní, to obejdeš a co nejde obejít, tak to na players 1 zvládne merc naprosto v pohodě.

S trapkou Maggot prolezeš v pohodě. Máš přece Fire Blast + merc + Death Sentry.

Na začátek je dobrá javazon. Na switch Lower Resist hůlku a k tomu Holy Freeze nebo Might merc a jen tak nic ji nezastaví :) Ale kdybys vážně nechtěl nic s element damage, tak doporučuji Zealota nebo toho Wind Druida.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Marast » 20.01.2013, 22:29 hod.

Jestli nemáš problémy s kouzelníky, tak velmi rozšířená a zároveň oblíbena je čarodějka specializovaná na Frozen Orb a Fire Ball, přičemž ten Fire Ball můžeš nahradit jakýmkoliv jiným ohnivým, či bleskovým kouzlem. Záleží jen na tom, co se ti zdá dostatečně efektivní a zároveň efektní....
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od RIP » 20.01.2013, 22:37 hod.

Mara ma pravdu, klidne nejakou dual element soso, ale da se hrat vicemene vsechno stylem, jak psala raisen...Ta javazonka je vyborna, stejne jako trapka, ani ten hammerdin neni marny, vsechny chary vicemene splnuji to, co by prvni postava mela - nejsou zavisle na equippu...Podle me top volba v 1.13 je Barbar s WW, pripadne Frenzy, a Berserk samozrejme na immune, a samozrejme teleport, ale to je naq vybavu narocne az hruza, tedy pravy opak toho, co zatim potrebujes ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Marast » 20.01.2013, 22:48 hod.

Mě také jako první napadl Barbar, poněvadž má díky pokřikům "kotel" životů a many. Jenže jakmile jsem si uvědomil, že dotyčná osoba chce chodit "šikanovat" Mephista, tak tam se mohou objevit veliké problémy což jistě víš Honzíku. ;) Panenky, Vampire Lords a v neposlední řadě radní s oblibou v blescích a auře conviction. Samé lahůdky, kterým by se člověk raději buď vyhnul, nebo je vybil z dálky. :{
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od RIP » 20.01.2013, 22:52 hod.

Jasne, ale chodil jsem s IK barbem Mepha a reknu Ti, ze Barba se 4k life + max fire resem a trochou fyzicke redukce ty panenky tak moc nepali, a ty lordi uz vubec ne, ale pravda, je to twincked barb...Ono by se to dalo i bez prehozu, spoustu veci jsem nasel se svym prvni Barbem, byl to cisty zerker a dozil se lvl 93, takze jak rikam, da se to, ale drive zminovane chary udelaji za min penez vic muziky ;)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Maarshjaz » 20.01.2013, 23:14 hod.

Vybral jsem si hammra, bez enigmy to bude běhání a běhání, ale když budu mít maxlí vigor + boty se 40frw, nebude to tak velký problém a vím, že resi a def bude také vcelku v pohodě.
Jenom nevim, jak to bude s kladívkama, hrál jsem ho jenom jednou, musim si na to zvyknout.
Když umřu, asi bych rozjel tu javu, ta zní taky dost dobře :-)
Dost jsem přemýšlel o bowě, nebo o tý cold/fire bowě, co si o tom myslíte?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2013, 23:32 hod.

Já bych teda doporučil moje dvě kočky a to Trap Assu a Cold Amu.

Trap Assa: I s podprůměrným equipem se dá dokodrcat na konec. Když je něco light immune, tak přichází na řadu Fire Blast. Vybavení nemusí být žádnej top. Vesměs stačí nakuopit/vygamblovat pár kousků, které přidávají Traps dovednosti. Jako "nejdražší" bych viděl RW Treachery, které by nemělo být problém do konce NM poskládat. Když se k tomu přidá Cloak of Shadow + Mind Blast, tak je to prostě bez debat.

Cold Ama: Tady je jen jeden problém a to psychicky vydržet, než padne 30. úroveň. Pak může mít v ruce člověk nasr*ný a stejně to ustřílí. Na Hell (p1, ale i p3) vše v klidu dodělá Might Merc + Valkyrie. Mystická žena k tobě navíc nikoho nepustí a když jó teče do bot, tak je tu Decoy. Vůbec bych se v tomto případě nebál, že bude jen jeden element. Říkám to znova a řeknu to zase...mám to odzkoušené...stačí minimální hodnota Crushing Blow a díky namakané Valkyrie není problém sundat Über Diabla, který má 65 000 life. A nemusí mít člověk v ruce bůh ví jakej zázrak. Jediná nevýhoda u této paní jsou špatné resisty a že si člověk chvilku zastřílí u act bosů, ale to je už detail.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Fraxinus » 21.01.2013, 00:02 hod.

Dark_Deamon: Ale houbeles....Do levlu 30 nemusí psychicky vydržet...veme to cold arrowem, což je drobný crowd control, ale zbytek dřiny zvládne luk se 3 dírami a 3x Tal. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Maarshjaz » 25.01.2013, 11:52 hod.

Hoši, vybral jsem si jako první postavu toho hamra, dostal jsem se k chaosu u diabla ale tam jak otvíráte tu pečet, na mě spadly ty venomové a bylo po mě :OXO
Včera jsem teda zkusil rozjet javu, a hle! jsem na Nightmare! Držte palce, třeba já zvládnu dokopat až na hell a budu finder jako vy :-)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Attia » 25.01.2013, 12:09 hod.

u těch pečetí se musí dávat bacha...hlavně u té v pravém křídle. pokud se mi vygeneruje mapa kde je slepá ulička tak to řeším portem do města a přes WP si to radši doběhnu znovu abych měl možnost útěku nebo abych si je moh roztahat. jinak hrozí že v tom úzkým prostoru tě zaseknou a pápá lála...

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od bubavanek » 26.01.2013, 12:49 hod.

Co se týče equipu, tak Javka je IMHO nejméně náročná, Might merc dá LI. Dmg máš obrovskou, hlavně na větší monstra, kdy všechny charged bolty z ChS jdou přímo do monstra a s LR hůlkou lvl 2 máš tuším -37% rezisty.

Teď jsem taky začal HC a začal jsem za Javku, snad to půjde, bohužel nemám tolik času na to hraní.

Uživatelský avatar
Frisian
Quill Rat
Příspěvky:14
Kontaktovat uživatele:

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Frisian » 29.01.2013, 20:55 hod.

Trap assa - Li/Fire dmg... dá se hrát relativně s nízkou výbavou
Lighting Javazon - Li dmg/trocha psychic dmg.... výborný hc hero.. má decoy, pasivní skilly, aoe dmg
Phoenix realm

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První postava na HC - výběr

Příspěvek od Welwet » 07.04.2013, 13:01 hod.

Vím že je to trošku pasé, ale přece jen mě to nedá, nikdo nezmínil bonera? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“