Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 15.12.2014, 12:41 hod.

To si piš že ano, jeden z nejlepších setů!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.12.2014, 18:45 hod.

Vyplatí, ale pouze pro Cold Amu. Taky pak počítej s nic moc rezama.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Amazon

Příspěvek od Emperor » 18.12.2014, 08:32 hod.

Ahoj, našel jsem botky Gore rider a zdá se mi, že zabíjím potvory rychleji - je to tou šancí na crushing blow a deadly strike?

A jak funguje Deadly strike s critical strike dohromady - sčítá se to nějak (tedy že bych měl šanci na 4násobné zranění) anebo si hra vybere jen jedno z nich? Popř. se sečte jen šance na dvojnásobné zranění ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 18.12.2014, 22:53 hod.

Emperore, to si nemůžeš na stránkách https://www.diablofans.cz/diablo2lod/ tyhle věci vyčíst sám? Sekce předměty-vlastnosti tam v levém sloupku. K čemu to tam já + ostatní autoři teda psali? Nehledě na to, že tu věc s deadly strike a critical strike jsem ti tu už jednou vysvětlil... :roll: :roll: ...jak ses bavil o té magic arrow amazonce + valkyríji.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Amazon

Příspěvek od Emperor » 19.12.2014, 07:20 hod.

No já v tom případě nechápu, proč se tu ostatní uživatelé pořád na něco ptají, když si všechno mohou najít na stránkách :roll: Takže díky, že jsi mě vypeskoval jak malýho smrada :{ ... Pokud jsi mi už na to odpovídal, tak jsem zapomněl a samozřejmě se omlouvám ... na těch stránkách je to vysvětleno srozumitelně ...

Zeptám se jinak: Jsou pro mě coby amazonku nějaké lepší boty než ty zmíněné Gore Rider ?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 19.12.2014, 12:44 hod.

Emperror:já si myslím že určitě, ono v závěru ama je spíš o čistém DMG než o těhlech efektech, protože při střelbe CB a OW jsou omnohem menší než při ráně na blízku, bowa je taky hodně často v rudejch číslech resama, takže já bych volil aldur/natalya/ pěkné ráre nebo war trawelery

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 19.12.2014, 13:13 hod.

Emperor: V poho...já byl zase extrémně unavenej z práce, takže jsem trochu vyletěl jak čert.
Jinak na druhý dotaz ti Welvet odpověděl...u bot je pro Amazonku lepší bezpečnost (tedy rychklost + rezy)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Amazon

Příspěvek od Emperor » 19.12.2014, 14:14 hod.

díky ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Abuzus » 30.01.2015, 12:48 hod.

Jak pokračuje Ama Emperore? Já stihnul ripnout jednu Strafku. Fun build, nestihnul jsem složit Forti, takže ta dmg nic moc, ale Hellem prošla za cenu vysokého adrenalinu, no a pak jsem stisknul Strafe, když jsem neměl, dostal jsem se do stunu a bb..., ale tak to bylo po celou hru, nejdříve pozice, pak terpve Strafe.
Greenhorn s duší Throwera

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Amazon

Příspěvek od ihatemylifep » 01.03.2015, 22:17 hod.

Ahoj, poradí mi někdo jak se efektivně dostat s bowazonkou na hell?
Co hledat, jaké RW poskládat, kde běhat runy..
Jsem v aktu 2 normal, první akt byla hrůza, 2 socket luk s chipped topazama ...
Momentálně jsem narval 3 TAL runy do luku ale to mi dlouho nevydrží tak budu rád za každou radu ;) pálim multishotem kterého se chci držet celou hru..tedy,magic arrow + multishot,šlo by to?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 02.03.2015, 13:43 hod.

Magic arrow je spis for fun nez pro rozumnej build, spis bych Ti doporucoval jet Multishot + Guided arrow, at mas taky neco solidnejsiho na jednotliva monstra ;)

Jinak hrajes v podstate amu, kterou hraju ja ted v turnaji (a Drago taky), takze se muzem navzajem podporovat...ten vyber luku bych videl idealne takto - TAL,TAL,TAL luk, pripadne Zephyr, pote Edge, Harmony,Witchwild string (unikat co muze padnout z NM Mepha), pripadne Goldstrike arch pri trose stesti - idealni je pak samozrejme Windforce, ale se shani fakt blbe a mas ho stejne vetsinou az po dohrani hry ;) Muze padnout i nejakej super rare, ale to je spis o nahode

Edit: Jinak ten Witchwild je endgame material, dohral jsem takhle svoji strafe amu /HC samozrejme ;)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Amazon

Příspěvek od Maarshjaz » 02.03.2015, 19:27 hod.

Hele ripe, ten Witchwild string mám, ale na hell to item není, mám s ním problém rozstřílet jednu skupinku minionů, asi dělám něco špatně? :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 03.03.2015, 11:17 hod.

Nevim, hral jsem Hell na p1, na Immune jsem pouzival Plague javelin :roll: , ale stacilo to, rozhodne to chce urcite Shaelky pro max rychlost...Ted me tak napada, nemluvis o te Cold ame?Ja jen, ze ja to dal s WWS se Straferkou, to by mohl byt ten podstatny rozdil ;)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Amazon

Příspěvek od ihatemylifep » 03.03.2015, 11:46 hod.

To je pravda.S tím strafe pěkně procuje Amplify damage mod na tom luku.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Amazon

Příspěvek od ihatemylifep » 04.03.2015, 02:21 hod.

Ahoj! Tak nakonec jsem dal nightmare a musim rict ze to byla fakt hracka s Freezing Arrow.Ted farmim Ancient Tunnels a ta bowa je pekna drticka,dava to rychleji nez necro s corpse explosion,nevedel jsem ze pierce funguje taky na freezing arrow,to je sila.Ted mam ale jeden problem,hraju strafe+freezing arrow,strafe pouzivam na cold imunne monstra ale mam rare luk takze ta damage moc vysoka neni..poison damage charmy toho moc neudelaji na hell a zoufale potrebuju novej luk.Takze na miste je otazka-slozit Harmony nebo Melody kdyz uz tu Ko runu mam..nebo farmit dal Ancient Tunnels a pockat na windforce ? >:D
Muj sen je hrat s multishotem ale to snad ani nejde..kde nabrat tolik physical damage? Diky za odpoved..

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 04.03.2015, 07:49 hod.

Na strafe na p1 Hell Ti staci, jak jsem psal, i WWS...Jinak pokud nejsi uplne proti respecu, tak bych Ti doporucoval jet Freeze Bow/Java Lightning hybrid, je nejvice vyvazeny, oba sloty potrebuji + skilly, kdezto to Strafe jak jsi psal fyzickou dmg...Takze bys maxnul led bow (co uz mas) a k tomu Charged strike a Lightning fury...Stejne nakonec zjistis, ze je tendence pouzivat pouze ten silnejsi skill a ten druhy vytasis pouze na imunni monstra, ta ma volba dava vetsi variabilitu, cim chces bojovat, oboji je totiz silne (p1 Hell)

Edit: Jo, a fyzicka Bowka je idealni, pokud uz mas pro ni pripravene veci, jinak se tim protrapis, tim mysli (idealne :lol: ) Fortitude, Windforce, atd

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 05.03.2015, 13:48 hod.

@ihatemylifep: Pokud jedeš Strafe nebo MS tak já bych volil Harmony kvůli fyzické dmg, ale jestli jedeš primárně elementy ice/fire tak bych volil Melody kvůli +skills, ale zamozřejmě než budou jiné luky a to lepší luky :)

Jinak i já mám otázku k Amě, zkoušel jste někdo Impale nebo Fend? Nemají sice žádné synergie, ale o to se zbylé body dají efektivně využít do Passive Skills. Díky :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Amazon

Příspěvek od Marast » 05.03.2015, 20:41 hod.

Fend jsem kdysi zkoušel, ale zbytečně brzy jsem to zalomil. Dost náročný build především na předměty. Ideální mít je už sesbírané a nachystané...
Impale jsem nikdy nejel, ale co jsem tak zkoušel, zdá se to být jeden z nejhorších dovedností vůbec. Snad jedině zbraň s naprosto kolosálním poškozením a neskutečná rychlost útoku by z toho mohlo udělat něco solidního. Ale jinak vážně nevím...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 05.03.2015, 21:06 hod.

@Marast: Děkuji :)
Dneska jsem se nad tím pozastavil, že z odvětví oštěpu a kopí se používá převážne blesk.
Zjistím, že vyzkouším :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.03.2015, 22:48 hod.

Dragonius: Jak píše Marast....Impale je fakt divnej skill. Skrz možné použitelné zbraně je hodně pomalej, což se potom nehodí, když je kolem tebe garda monster. Našel jsem video, na kterým ten dotyčnej jede Impale, ale ten equip je na pár let farmení. Navíc to vypadá, že je to hraný na p1, což je s takovým equipem totální propadák.

Fend funguje jako Zeal u Paladina. Jeho největší problém ale je, že je zabugovanej. Když zahájíš Fend attack a používáš zároveň i úhyby (Dodge a Avoid) a Amazonka se něčemu vyhne, tak se Fend přeruší. Ama může v útoku někdy pokračovat, ale už nic nezasáhne. Takže si představ situaci, že zahájíš attack, poprvé bodneš, ale pak se něčemu vyhneš a dalších 11 zásahů dáš do prázdna, ale monstra tě během toho mlátěj jak žito. Maximální počet zásahů je 12 s tím, že do každé potvory může udeřit 1x v salvě.
Tomuto bugu se dá vyhnout pouze tak, že nedáš žádné body do úhybů. To ale znamená, že jseš bez Valkyrie.

Podle mě větší hukot udělá Charged Strike, než-li Fend+Impale dohromady.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“