Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 02.01.2016, 20:15 hod.

@DD: Diky
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Obter!vr » 13.07.2016, 15:15 hod.

Ahoj, po delší době jsem dostal chuť zopakovat si amazonku a tentokrát jsem se rozhodl pro jedovou amazon. A měl bych dotaz.

Nejprve samozřejmě nahonim dmg na jedových oštěpech, jenže co pak?

1)Napadla mě varianta hrát to na jed + valkyrie + decoy, s tím, že prostě merc (might nebo to co zvyšuje obranu?) a valkýra (boostlá o hafo HP) se postarají o zbytek co je poison immune.

2)Nebo tu je další varianta a to taková, že k tomu jedu si vymaxuju Fend a půjdu se na blízko mlátit spolu s mercem (zvyšující obranu) a časem by se vymyxovala valkýra.

3) Jestli někoho napadá nějáký jiný ideální způsob, tak tohle je to místo kam bych ho napsal :D

Netvrdím, že to bude selfound, ale v podstatě si z truhly vezmu jenom Titanky a možná nějáké to RW udělám z toho mála HR co mám (najdu :D ), ale to nevím. Jisté jsou jen ty titánky. Moc mě to totiž nebaví, když si nahodím nějákej gear (když už, tak ten finální no ...).

PS: z toho co jsem napsal, jsem spíše pro variantu 1), protože se mi zdá bezpečnější :) ale i tak poprosím o radu :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 13.07.2016, 16:14 hod.

ten její poison zabíjí dost dlouho...dost...doporučuju nabouchané kombo v podobě merce might + vostrá valka..
a popřemýšlel bych možná o luku ...

u fendu pozor, mám u něj hodně negativní zkušenosti, hlavně při hraní na úhyby(tím pádem i valka) + obklopení více potvorama..(hlavně že je na to ten skill určenej) :D :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 13.07.2016, 18:16 hod.

Problem je v tom, ze cimkoliv to mixnes, tak nakonec skoncis u toho, ze budes pouzivat vic ten doplnkovej skill jako hlavni a ten hlavni jako doplnkovej...Ja hral celkem zajimave kombo Plague javelin/Strafe bow a bylo to celkem slusny, hodil jsem nejdriv ostep, abych je otravil, pak prepnul na luk a mydlil lukem...Lepsi varianta by byla ale ta s Freeze arrow, ta se s jedem podle me dobre doplnuje, problem je ale v tom, co jsem psal driv, ze poison nakonec budes pouzivat ciste na pomoc vs CI a ne jako hlavni skill...Pokud pojedes hlavne poison, pak ma Welwet absolutne pravdu, budes potrebovat silnou Valku + merce ;)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Obter!vr » 13.07.2016, 18:37 hod.

Vím, že kdybych používal Freeze arrow, tak budu používat převážně jen ten, proto se tomu chci vyhnout :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 13.07.2016, 18:42 hod.

RIP: proto jsem vůbec nepsal bleskovou..a taky bych mířil spíš na strafe, žere málo bodů a není to prasárna jako cold větev.. :lol: ..- takže by člověk měl používat i ten poison :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 13.07.2016, 18:55 hod.

Hmm, tak Vam kuci pekne dekuju, uvrtali jste me do toho jen co je pravda :lol: Dostal jsem na tu amu chut, takze se zrodila Goldie, Plague/Jab amazonka, samozrejme jeden pruchod hrou a bez prehozu veci, tak uvidime :D To jsem celej ja, rozvrtam dvacet veci a nic nedotahnu poradne do konce :roll:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 13.07.2016, 19:41 hod.

Je to poněkud troufalé řešení, ale pokud přemýšlíš o fendu, nechtěl bys zkusit radši Impale? Pokud budeš krytý valkyrií, decojí i mercem, bude to paráda.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 13.07.2016, 20:02 hod.

Tak ja nakonec jedu Plague/Jab jeste s tim, ze jsem se rozhodl, ze budu pouzivat mercyni z A1, at jsou to holky vsechno amazonky :lol: To bude vopruz :lol: Ale je to celkem zajimavy, uvidim, kam se s tim dostanu, Valka je samozrejme nutnost, celkove jsem zvedavej, jak to poskladam z hlediska skillu, pac bych jich potreboval vic nez jich budu mit :roll:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 13.07.2016, 20:42 hod.

tak poison větev žere 40, valka 40, zbytek pasivky ne? to není taková hrůza..jako impale, to je jinak hrozně zabitej skill :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 13.07.2016, 21:46 hod.

Impale.....na to potřebuješ pořádnej kvér, aby to byl zabíjecí skill....co takhle ethereální BotD? :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Smashulin » 13.07.2016, 23:11 hod.

Ani ethereální BOTD ji nespasí, protože Impale je pomalý skill jako šnek i s ultramegaextra vysokým Eias a Ias. :-P

A lepší než fend je Jab. Jednak proto, že jab je rychlejší a jednak proto, že fend je nepoužitelný s úhyby, které ovšem meele amazonka potřebuje k přežití. A navíc při souboji s jedním nepřítelem fend nefunguje, ale místo něho se uplatňuje pouze normální útok.

P.S. Ty úhyby celkově u té amazonky nadělají víc škody než užitku. Narušují útoky i u jiných skillů. Například strafe je na tom hodně podobně jako fend, ale naštěstí pro strafe útočí lučištnice z dálky, takže se tak často nedostane do úzkého kontaktu s nepřítelem a jeho útoky a nemusí se jim uhejbat.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 14.07.2016, 01:51 hod.

U impale je největší tragédie, že s ní nefunguje kritický úder. Jinak by to byl fantastickej zabiják.

Jab trpí tímto bugem také. Jenom má tu výhodu, že je na rozdíl od fendu přerušovanej, takže ten projev není tolik markantní. Čistě teoreticky ten bug nastane i když amazonka použije zeal z Passion. A na jeden cíl máme přece impale. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.07.2016, 13:20 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=5y0b_HrylRs

Tady se můžete podívat, jak to vypadá, když má člověk super equip a stejně je ten build oničem.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 14.07.2016, 19:06 hod.

Sto lidí, sto chutí. Tam v komentářích to někteří chválili. A já též chválím. Impalezonka rozhodně není nic pro MFery jako ty. Spíše je určena pro šílence jako já. :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Smashulin » 14.07.2016, 21:27 hod.

Na tom videu je krásně vidět, že i s dobrou výbavou s tím kopím píchá pomalu. Se stejnou výbavou a skillem jab by to všechno vymlátila pětkrát rychleji.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 19.03.2017, 22:03 hod.

Ahoj všem :)

zeptám se ke Strafce... Získává dmg i ze small charms např. +100 Poison Damage Over 5 Seconds? Mám pár charmů, ale ve statistikách to přidává jiné hodnoty. Nebo je lepší se focusovat na charmy s elementarním poškozením popřípadě +min/max dmg?
Děkuji
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
SilkyBachus270
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od SilkyBachus270 » 20.03.2017, 10:48 hod.

Predpokladám že to dá menej ako má. Jediné prečo by to mohlo byť nižšie je ten 3/4 weapon damage aj keď to jasne nie je weapon damage o čom sa bavíme, ale viacero vecí v D2 fungujú inak ako sú popísané. Skús to pozrieť s normálnym Attack. Zbrane majú v D2 násobený damage s Strength (melee) a Dexterity (ranged). Tieto hodnoty zvyčajne mätú potom. Napr. sekera s 76-119 damage a 100 sila a vylezie ti z toho 400-800 damage.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.03.2017, 20:48 hod.

Dragonius: Pokud ti jde čistě o dmg, tak nejlepší charmy pro Strafe jsou s max dmg. Ideálně na jednom charmu: max dmg, attack rating a life. Jinak za každej bod do Dex se ti dmg zvyšuje o 1%.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2017, 22:13 hod.

Dobré jsou také charmy s dual elementárním útokem, nejlépe v kombinaci Fire + Lightning, ale takový ti padne za průchod hrou maximálně tak jeden.

SilkyBachus270: Problematika zobrazení škod je dost složitá, zvláště když se do toho přidá poison dmg. Tam hraje roli jak ta redukce strafu, tak počet různých zdrojů jedu a je v tom pravda děsnej guláš. Pokud by byl zdroj poison damage jen z charmů, tak by se i jed měl zobrazit jako součet bitových škod všech těch charmů krát 0,75. A délka otravy by měla být průměrem všech hodnot na těch charmech.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“