Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 05.03.2015, 22:51 hod.

To ani nezkousej :lol: Jak psal Mara, je to narocne (a tim myslel hodne narocne) na pripravene itemy, fend navic myslim trpi bugem z uhybu, takze clovek dost casto miji, mno, jsou to jednoznacne nejhorsi moznosti jak jet amu (a tim myslim i po passive only amazonce :lol: )

Edit: Tak Deamon me predbehl ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 06.03.2015, 09:49 hod.

@DD a RIP: díky i Vám :)

Já právě koukal, co by se dalo vyzkoušet a tynhle skills jsem u nikoho ještě neviděl a už teda vím, proč neviděl :lol: Ale třeba ten Fend mi přišel jako dobrý, škoda toho bugu u něj.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 09.03.2015, 16:06 hod.

ten fend se bez uhybu da hrat celkem cajk, a valka neni, ale decoy by realativne mohla postacit..
teoreticky staci slusna pika a narvat do ni shael >]

me osobne to prijde nejhorsi v rovine equipu, kdy jakekolik jine zbrane maji omnohem vice vyuzitelnych rw, unikatu a setu... :roll:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 10.03.2015, 01:59 hod.

Welwet: mě to přijde v této rovině nejlepší pro otestování svých schopností....je to prostě build pro zkušené hráče, co se musejí vypořádat s málem. Výhoda fendu je ale v tom, že funguje dobře i s celkem pomalou zbraní typu Pike nebo Lance. A pak máš dvě možnosti, buď sílu (tedy unique, rare, crafted nebo rw), nebo rychlost (ideálně superior Lance 6x shaeled + might merc). Obojí funguje báječně.

A fend se dá hrát i s úhyby, jen musíš nemít +skilly v equipu a být hlavně extra pozorný a poznat, kdy ještě sekáš a kdy už ne. A hlavně se nedostat do evazivního bloku, kdy bys byl obklíčen rychle útočícími potvorami, jimž bys uhýbal neustále, i kdybys měl jen lvl 1 v úhybech.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od BliiNky » 10.03.2015, 07:57 hod.

Souhlasím s Fraxem ... osobně jsem hrál Fendzonku jen s Decoyem, A1 mercyní a bez úhybů. Takhle sestavená je to slušná řeznice, trošku o trpělivosti a přemýšlení, ale zábavná. Nebýt toho, že jsem při hraní v NM Forgotten Tower spadl ze židle a mezitím mě rozšvihal bosspack fana lučišnic, tak ji dostanu určitě dál. Do budoucna je to určitě jeden z charů, ke kterému se hodlám vrátit :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 21.03.2015, 15:11 hod.

ja se vsim sohlasim, i s tim ze je to opravdu tezkej char, ale ne slabej, sam jsem tento build zrakvil uz na normal ;)
jeste dodam, ja u toho buildu zkousel uhyby i bez a bez uhybu me to prislo znatelne hratelnejsi :wave:

predevsim ale veintuluji frustraci k naproste nevyvazenosti ohledne equipu k jednotlivim buildum,skillum oproti ostatnim, napr.
cold VS fire vetev , pocinaje cold lukem na snizeni resu [ted si nevzpomenu na jmeno], pokracujicim mavina setem, konce rw Ice, v cem proste nemuze nikdy Immo arow konkurovat, nehlede ze skill sam ma prece jen nejake mouchy..

a v totoznem svetle to vidim u fendu, kde je RWs, placnu, tak tretina oproti jakekoliv jine zbrani...a ze by se nejakej chytrak zabival buildem samotnym a high rw popr. kvalitnim unikaem pro tento build, to se take nestalo...docela slusne o tom svedci i fakt treba neni zadne kopi v setech >]

proto je dle meho tento build a plno dalsich, [nebudu tvrdit ze lepsich, ale rozhodne zabavnych] , tak tezce hratelny ..
tak, snad jsem nikoho neunudil k smrti, ale hrozne me bavi rejpat takhle do chyb diabla :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Abuzus » 30.03.2015, 14:23 hod.

Tak cold větev má výhody, ale ImmoAR taky funguje. Hrál to tady DamageDeath a někde se najít i jeho HC char. Jinak určtiě bez úhybů, to je jako by jste hráli Conc-Barbara s blokem.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Amazon

Příspěvek od Secondface » 08.04.2015, 16:32 hod.

Abuzus píše:Tak cold větev má výhody, ale ImmoAR taky funguje. Hrál to tady DamageDeath a někde se najít i jeho HC char.
To jo ... ale když se řekne u amy cold větev nebo fire větev tak to cold vyhraje na plný čáře....
by mě zajímalo kolik by musela mít fire větev dmg aby se to vyrovnalo cold větvi... musel by tam být dmg o dost větší než u cold větvi aby to vyvážilo nepohyblivost cílů u větvi cold.

Podobně i u Assy ... fire Traps.... taky málo využitelné...
nebo nedopočítávání některých skillů v Matrial arts... ale tam přesně nevím co už ... :D

nebo Druid.. Fire větev oproti wind

Mohl by někdo udělat mód kde by tyhle málo využitelné skilly něčím obohatil aby se z toho dali stavět buildy do nějakých lokací...
klidně se hlásím jako tester :D

PS: nebo už něco takového je? :D
věřím že jako unofficial patch by se to chytlo :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 08.04.2015, 20:40 hod.

Secondface: Ohnivé útoky jsou levnější na manu než ledové. To zaprvé. Za druhé jsou k dispozici mnohem dřív. A za třetí, a to HLAVNĚ! Se skillem Exploding Arrow funguje Enchant a Holy Fire, které zvednou jak škodu na zbrani, tak škodu skillu, která se může díky piercu uplatnit až pětkrát u řady z monster. Díky tomu je pak možný udělat z takové ohnivé bowky vskutku zabijáka...a než bys tohle měl, tak je dobrá volba luk narvaný perfect rubíny nebo ralkami, protože se ohnivé škody z předmětů ke skillu přidají taky. U cold větve funguje jen ta škoda z předmětů, takže jako posilovač nic moc, navíc freezing arrow máš až od levlu 30.

S těmi fire traps je to sice pravda, ale wake of fire není zas tak špatný.
Skilly z martial arts, no neplechu tam dělá next delay. Kvůli tomu se mnohdy nesečtou škody z nabíjecích elementárních dovedností.

Fire větev a slabá u druida? To těžko. Fissure snad nejlepší dovednost proti skupinám potvor. A molten boulder je zabiják, když se ho naučíš správně používat....bezpečný i na players 8 (i když to s ním dost trvá)

Mody netřeba.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Abuzus » 09.04.2015, 00:44 hod.

Fraxi, přiznej se ! Že ty jsi měl Fire Amu ??
- jméno ?
- pohlaví ?
- datum narození ?
- nějaké bližší info plsssss, nebo to najdu v HC příběhu?
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 09.04.2015, 06:34 hod.

@Secondface: U amy a predevsim u Druida naprosto souhlasim s Fraxim, jsou vice nez hratelne, samozrejme nejvetsi problem je v imunite rady monster, prijde mi, ze ve hre je Fire imunnich nejvic, ale to se da vyresit...Tu trap assu jsem hral, a vazne tezce pokulhavala za svou sestrou bleskometkou, ale take se dala, jen to chtelo trpelivejsi pristup ;)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Amazon

Příspěvek od Secondface » 09.04.2015, 10:14 hod.

aha! tak děkuji za podrobné vysvětlení, jsem zase o něco chytřejší :D

ještě by mě teda zajímalo poison/plague javelins... hlavně jak to hrát na vyšším levelu.
na HC strašně často dobíhají...
a oproti poison nově je to takový lechtátko :D
ale asi to nebylo plánovaný jako hlavní skill ale asi doplněk k LS či LF... na immune když do toho stejně musíš vrazit bod nevím no :D
i u minulého buildu co sem s ní hrál turnaj Avengers kde nebylo možnost LF, tak jsem radši rval body do Valky než abych dal něco do poison javelins...

a teď jsem si ještě vzpoměl na inferno sossu co mi welvet ukázal :D
plamen jak kráva.... sice mi říkal že je to celkem účinný na velký potvory páč jim to pak dává dmg 2x za velikost ale i tak mi to příjde dost slabý :D
hlavně když to dává prý nižší dmg než je tam napsaný.
pokud si to teda správně vybavuji.
Abuzus píše:Fraxi, přiznej se ! Že ty jsi měl Fire Amu ??
Tak já mám za to že Frax má vyzkoušený snad všechno :D

RIPe tak to bude asi chyba ve mě.... všechnu trpělivost vyplácám v práci a rodinou :D ještě abych byl trpělivý u hry ... to jo :twisted:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 09.04.2015, 12:24 hod.

Co takhle +skilly, rukavice z TO sady a Treachery - to je rekl bych celkem slusny zdroj navyseni dmg...Poison Java nebude nikdy uber rychlej zabijak, ale je to schopny char na mensi pocet players i v Hell - to mam odzkousene ;)

U te Inferno soso, nejsem si jisty, protoze nemam sam s timto buildem zkusenost, ale mam pocit, ze ta realna dmg je proti te zobrazene pouze tretinova...Stejnym neduhem trpi i druiduv Arctic blast....

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Amazon

Příspěvek od Secondface » 09.04.2015, 12:45 hod.

to jo... ještě nějaký small charmy pestilent a je vystaraný :)
možná jí zkusím twinket... těch pestilentů mám cca 10+ tak uvidím :D
žádnej Anthrax :{ ale pestilent stačí :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 09.04.2015, 16:57 hod.

Abúzus: Měl :P Ale statistiky si už nepamatuju.....strength 90, dexterity 60 a vitality 90. :lol: .....na HC příbězích ji ale asi nenajdeš, i když jsem o ní mluvil, ale už si nepamatuju, v jakém tématu.

Secondface: dmg oštěpů je v pořádku, problém je tam jen šíleně dlouhá doba účinku jedu, která snižuje efektivnost a trvá pak dlouho, než příšera umře. Dá se to vylepšit třeba Venomem. A jak už tu psal RIP, chtělo by to aspoň ty TO rukavice. Ten nárůst procent k jedovým škodám by měl být znát. A samozřejmostí by měla být hůlka s Lower resist na switchi.

A ta inferno sosa byla propírána hlavně mnou zde: https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =97&t=3380
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od kmotor » 07.11.2015, 13:00 hod.

vsimol som si, ze v sekcii buildy chyba build pre typicku nadupanu strafezonku. bol by zaujem o nieco take? nech to nepisem zbytocne. :-|

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 07.11.2015, 17:19 hod.

Ani to nepiš....na ty stránky nové články a editovat staré už víc jak rok nejdou kvůli nějakému technickému problému.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2015, 18:24 hod.

Navíc tento build https://www.diablofans.cz/diablo2lod/ama ... wazon.html tak nějak sedí. Akorát místo 20 MS osolit 20x Strafe :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 02.01.2016, 19:51 hod.

Rychla otazka, prosim :)

Skill Pierce u Amazonky da se vyuzit i u Strafe?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.01.2016, 20:08 hod.

Ano.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“