Stáhnutí obyč. charmu

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174
Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Rawmen » 01.03.2013, 17:32 hod.

Ahoj všichni,
chtěl jsem zeptat, zda jde někde stáhnout "obyčejné" charmy. Jedná se mi konkrétně o: Entrapping +1 Assassin Traps.

Děkuji.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.03.2013, 17:36 hod.

Asi nikdy nepochopím, jak to někoho může bavit hrát, když si itemy stáhne :roll:

Pokud po těchto skillerech opravdu toužíš, tak doporučuju na p7 běhat Lower Kurast (H)...dřív nebo později padnou.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Rawmen » 01.03.2013, 18:12 hod.

Co ti mám říct, jedu na hell, 4. akt, chtěl jsem si zkusit jaký budu mít max demage. Mě třeba nebaví milionkrát běhat dokola, jen aby mi něco padlo (stačilo mi to když jsem to hrál se Sorckou, furt dokola na bosse a napadali mi jenom kraviny, díky nechci) a ano je pro mě lepší, když si to stáhnu a vložím, špatný pocit z toho nemám. Stejně ty nejlepší věci padaj na hell, takže na co mi to bude když mi něco padne nakonci, když to už stejně budu mít dohrané, nemám v plánu po dohrání běhat furt na bosse apod (zaprvní nudné a zadruhé člověk to musí dělat fakt hodněkrát), to postrádá smysl dostat věci, které chcete, bůh ví jak dlouho podohrání a jenom opakovaným běháním na bosse, k čemu mi to to pak bude, když to nebudu hrát? :roll:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.03.2013, 19:17 hod.

Věř mi, že na maximální damage se nedostaneš. To bys' potom musel dělat ty tebou neoblíbené nájezdy. Rozumím, že někomu to může lízt krkem. Pak jsou ale lidi, kteří právě toto na té hře milují. Zabití Baala (H) pro ně není konec hry.

A na co by ti byly fajn itemy na "konci hry"? Zkus si pak vykosit Über Tristram s tím, že si nejprve dojdeš pro orgány. Zjistíš, že i když budeš mít dmg Lightning Sentry přes 10, 11, 12, 13...tisíc, tak ta postava bude zralá tak na skartování :D

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Rawmen » 01.03.2013, 19:38 hod.

Já vím, že to pro někoho není konec hry. :) Já to třeba dojedu na hell a nechám to být, ale zkusím to s jinou postavou + buildem.
Diablo 2 hraji pro zábavu, když se nudím nebo jsem ve škole. :) A je mi jasné, že z toho nebude žádnej super zabiják, stačí narazit na něco je odolné vůči bleskům + fyzickým útokům.

Já třeba chápu, že Tebe to baví, máš web kde hledáš předměty, fandím Ti a přeji Ti ať najdeš vše.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.03.2013, 20:41 hod.

Bleskům + fyzickým útokům? To hraješ nějakou divokou Trap Assu :) Problém by měl spíš nastat, když narazíš na někoho, kdo je Light + Fire Immune. Merca bych doporučil s Holy Freeze aurou.

Díky, že mi přeješ. Poslední dobou mám ale neskutečnej pech...asi daň za to, jak se mi dařilo v období Vánočních svátků.

Ať se i tobě daří ;)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Rawmen » 02.03.2013, 11:01 hod.

Myslel jsem to tak, že mám body v Light traps a pak dost v Shadow master, takže když narazím na light + physics imune, tak ho nezabiju ani ja, ani merc a většinou ani Shadow, nebo zabijeme, ale chvilku to trvá. V Fire traps mám jeden bod + all skills, ale u Wake of Inferno - je poškození něco málo přes 500, což je na hell slabé.

JInak díky, právě zkouším Zealota a Bowazon.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.03.2013, 13:38 hod.

Tady je rozdělení skillů, jak si ho představuju já u Trap Assy (musíš chvilku počkat, než se to načte). Poslední body dávám do Fire Blast, kterej má pak díky +all skills nebo + trap skills tisícové poškození. Mě se to povedlo vytáhnout na hodnotu fire dmg 6k-7k a pořád to nebylo maximum. Trapp skilly jsem měl přes lvl 40...přesně si to už nepamatuju. Chci tím říct, že body do Shadow Mastera se určitě nevyplatí dávat. Na kontrolu davu tu je Holy Freeze merc + Cloak of Shadows + Mind Blast.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Rawmen » 06.03.2013, 09:11 hod.

Díky, zatím za ní už nehraji, momentálně jsem to dohrál za druida, tak teď už mi jen zůstal Barbar, Paladin a Amazonka. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Stáhnutí obyč. charmu

Příspěvek od Slw » 06.03.2013, 10:10 hod.

z phrozen keepu sem kdysi stáhl postavy s různými udělátky a jedna z postav byla i napěchována všemi skillery of vita. můžu zaslat...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“