Runy

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Runy

Příspěvek od RIP » 14.09.2013, 05:17 hod.

Nekteri hraci jsou tam opravdu na vysoke urovni a co se tyce MF turnaju, tak je tam dost velka konkurence, takze to meritko co pro uspech staci je tam jine, latka o dost vys...Ale v mem pripade bych to spis videl na dva faktory - stesti a na to, ze jsem diky 1.11 zvykly nabehat kilometry, nez neco najdu, coz v 1.13 rezultuje v celkem slusne mnozstvi high run...Vcera napriklad dalsi v Chaos sanctuary, ale to si taky necham na konecny update ;)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Runy

Příspěvek od Slayer » 14.09.2013, 08:39 hod.

D_D - Já dělám to stejné co jsem dělal i předtím, akorát teď má ta hra jinou, kladnější, odezvu :) Já jsem v podstatě 1.13 tímto způsobem zatím taky nehrál. Spíše jen untwinked, teď se snažím naplnit svoje představy ke kterým se mi na realmech nikdy nepodařilo přiblížit. Zajímalo by v čem je teda rozdíl mezi hráči z incgamers a náma tady ?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Runy

Příspěvek od RIP » 14.09.2013, 09:03 hod.

Hmm, par by jich bylo, napriklad:

Koukni na treti post tyhle strany , je to vysledek 5k Tunnelu, ktery ten manik dal za par mesicu ;) Ten samy 5k project ma ted v Pitu, a to je jeden z mnoha, spousta dalsich proste beha a nepostuje 10k runu v Tunnelech a Pitu do pul roka?Fakt sileny

V podstate celej tenhle thread (zacina Last wishem), ale mrkni na posledni post tyhle strany, to je supec...

Samozrejme nejde jen o hunteni, ale da Ti to predstavu, co znamena skutecne nekde behat...

Navic je tam spousta lidi, kteri maji zmaklou mechaniku hry, poradi s jakymkoliv charem a optimalizaci, 20+ lidi s charem na lvl 99 atd ;)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Runy

Příspěvek od Slayer » 14.09.2013, 09:52 hod.

Mě teda akorát přijde že na to mají dost času. Nechci to nijak zpochybňovat ale každý když odehraje tisíce her tak bude mít věci a expy. Kdo se tomu takto věnuje určitě bude mít i nějaký ten přehled ve fungování hry atd. Já si už tolik všechno nepamatuju.
Podle mě je v D2 mnoho zkušených hráčů, kteří znají hru roky, nebo dejme tomu od vydání a s pauzama se k ní vrací až doteď. To že někdo nemá co na práci a nudí se doma a má čas na hraní z něho ještě nědělá lepšího hráče něž někoho kdo si na to vyhradí pár hodin týdně. Uznávám ty lidi že mají trpělivost, což je věc kvuli které já jsem třeba hraní několikrát přerušil, protože se mi hra pak stala stereotypní a k tomu ještě nic nepadalo.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Runy

Příspěvek od RIP » 14.09.2013, 10:30 hod.

Pokud znamena, ze jsou lepsi v tom smyslu, ze dotahli kazdej aspekt hry dal, pak ano, takhle bych to definoval...Jak jsem psal, spoustu lvl99 postav, dokoncenych gralu, ale i naked chary dohrane na p8 Hell, spousta lidi, co velmi dobre rozumi mechanice hry a dokazi poradit v podstate s cimkoliv...Ja nerikam, ze jsme tupci nebo masla :lol: , ja jen rikam, ze tam je spousta lidi dal, a to nejen diky trpelivosti ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.09.2013, 12:15 hod.

Já to hlavně myslel tak, že když se na incgamers zakoukám na tamní dropy, tak dycky jen žasnu. Je jasný, že je to taky dané kvantitou hráčů, která se s tou, která je zde nedá srovnávat, ale i tak mi to tam přijde o level víš. Třeba co se týče různých návodů a hlavně buildů. Tím nechci říct, že je to tady špatný nebo že jsou špatní hráči. Já osobně to spíš beru jako motivaci, že to dropnout jde, i když to občas slouží jako demotivace :D

Edit: Těch 5k AT je fakt drsných...ty dropy...krásně se na to kouká :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Runy

Příspěvek od RIP » 14.09.2013, 13:29 hod.

Takze to vidime stejne, to jsem rad ;)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Runy

Příspěvek od Slayer » 25.09.2013, 19:20 hod.

Tak posouvám metu ještě o stupínek výš :) zároveň je to konečně první HR z pindla v tomto období.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.09.2013, 19:25 hod.

Já už na to nemám slov. S těma Cham se poslední dobou nějak roztrhl pytel :shock: Ještě někdy říkej, že ti to nepadá :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Runy

Příspěvek od raisen » 25.09.2013, 19:26 hod.

:D Už "dlouho" žádná nebyla, co? :roll: :D 2x Jah, Cham jsem nedropla ani za rok více aktivnějšího hraní 1.13.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Runy

Příspěvek od Slayer » 25.09.2013, 19:29 hod.

Už dlouho nic nebylo, to máš pravdu :D dnes krom té runy fakt nic a obecně je to taky poslední dobou slabé. A buďte rádi že jsem si to nechal mimo tunely :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Runy

Příspěvek od raisen » 25.09.2013, 19:31 hod.

To jsme, Slayere, to jsme :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Runy

Příspěvek od petanmrtvolak » 25.09.2013, 20:07 hod.

Gratuluji k CHAM. Snad se někdy taky dočkám :roll:

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Runy

Příspěvek od Slayer » 25.09.2013, 20:17 hod.

Díky :) buď trpělivý a dočkáš se...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Runy

Příspěvek od RIP » 25.09.2013, 22:52 hod.

Gratuluju, ja spis tise zavidim ty dve JAH, co bych zas jednu dal, jeste BER k tomu a jsem v sedmem nebi :lol:

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Runy

Příspěvek od Slayer » 26.09.2013, 18:42 hod.

Díky, ty 2 Jah se podařily :) uvidím co bude dál. Přeju hodně štestí při hledání.

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Runy

Příspěvek od kmotor » 03.10.2013, 16:07 hod.

vobec prva cenna vec, ktora mi vypadla v prastarych tuneloch :D http://oi40.tinypic.com/30ayzvb.jpg

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.10.2013, 16:51 hod.

Pěkné :) Gratulace.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Runy

Příspěvek od Welwet » 05.12.2013, 05:49 hod.

http://welwet.rajce.idnes.cz/Itemky#Screenshot007.jpg
Plus ještě 2 xgul, mal ..ještě 4, teoreticky 3.. :lol:

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Runy

Příspěvek od DeathHero » 05.12.2013, 14:28 hod.

@Welwet gratulka co z toho bude ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Odpovědět

Zpět na „Předměty“