Hledači pokladů

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world
Re: Hledači pokladů

Příspěvek od DeathHero » 28.11.2012, 18:44 hod.

@raisen tak to mi prijde zbytecny lepsi si rozjet build s kterym se muze farmit uplne vsechno ja mu doporucuju wind druida je opravdu dost silny kdyz porovnam vsechny svoje pokusy byl nejvic safe proste jsem nechapal prochazel jsem vsechny lokace jako nic.

Zacinam uvazovat ze skusim 20K pindlu runu chci doexpit svyho windyho uplne v klidu jsem schopny za den udelat 250 najezdu takze koncem pristiho roku by mohlo byt hotovo pokud neripnu :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 28.11.2012, 18:48 hod.

Tak já pak dodala, že mě by nebavilo hrát to jen s jednou postavou. Ono než ty itemy člověk sesbírá, tak to dost trvá.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.11.2012, 18:51 hod.

Attia: Kdybych našel Death Fathom a hodil by se mi, tak bych ho určitě nosil. Stejně tak Griffon's Eye nebo kdyby třeba padla Jah runa, tak ju taky někam narvu. Jako horkej kandidát by bylo RW Ice :love:

DeathHero: Koncem příštího roku...to zní celkem krutopřísně :D Ale já než doběhám těch 1000 Pitů, tak to taky nějakej ten pátek potrvá. To není lokace na 30 vteřin. Kor na p8.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Obter!vr » 28.11.2012, 18:57 hod.

Díky za rady, nechám si to projít hlavou. Stejně teď nemám vubec čas na hraní ... škola - maturita za půl roku :-(
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Bemik » 28.11.2012, 19:34 hod.

Obter!vr : Wind druida doporučuju taky, hrál sem ho untwinked a našel sem si na něj hodně rychle MF výbavu. Jeho velká výhoda je, že nepotřebuje moc all skills a žádný FCR, aby zabíjel a nepotřebuje def ani rezy, aby přežil. Takže se můžeš hodně zaměřovat na MF a bude zabíjet pořád stejně dobře, jenom s lepšíma MF výsledkama. Jen ti ještě doporučím používat u merce co nejrychleji Reapers toll, méně výhodná alternativa je RW Lawbringer. Důvod? Zpomalí to nepřítele o 50% a navíc to sníží jejich phis res o 50%, což ti hodně zvýší dmg, hlavně proti act bossům je to velká výhoda.
Lawbringer bohužel nemůže nosit lancer merc, takže zvol barbara z pátýho aktu. Nebude dávat žádnej dmg, ale od toho seš tu ty, Lawbringer má zase výhodu, že má auru sanctuary, pokud se nemýlím, tak ta plošně každý dvě vteřiny odhazuje udead enemy dál od tebe (resp. od merce)

Opravdu doporučuju na MF wind druida, pokud si seženeš Enigmu (RW s teleportem) nebo levnou variantu - Najs staffku (69 teleport charges) na switch, tak budeš díky teleportu stejně rychlej jako MF sorc.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 28.11.2012, 19:37 hod.

Bemik píše:tak budeš díky teleportu stejně rychlej jako MF sorc.
Jenom taková štouravá poznámka: Nikdy nebude :green:

Ale je mi jasné, jak to myslíš, já to jen brala z hlediska framů :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od DeathHero » 28.11.2012, 19:49 hod.

@raisen jasny ja myslel ze na rozjezd se hodi vice wind druid urcite nerikam ze se ma hrat jen za jednu postavu jinak ten programek co jsi mi poslala mi stejne nefunguje takze si runy musim pocitat sam coz mi dela velke problemy :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Bemik » 28.11.2012, 21:48 hod.

Ahoj Raisen :-)
Jasný, že nebude nikdy tak rychle portit jako sorc :-D
Ale zase je schopnej zabít rychle, pokud ten merc castí decre. Nemluvím o nejlepší urovni, kdy máš všechny věci jako z návodu ;-) Hodně hráčů hraje s botama s 20% mf a o 50% z war traveler si můžou nechat zdát. (jen příklad)
Jen sem chtěl říct, že wind je super na MF, pokud nemáš super mf výbavu na sorc. A většina hráčů, co chtěj jen vybavit hlavní char např. pěkným ravenfrostem, nepočítají, jestli jim run trval 90 vteřin s windem nebo 80 vteřin se sorckou... (opět bráno s ohledem na průměrnou výbavu a lvl)
Ale neboj, vím, že si mě pochopila ;-) někdo si musel rejpnout, když se MF winda zastávám, kde můžu :-D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Fraxinus » 28.11.2012, 23:22 hod.

Heleme ho vlka, vrátil se konečně z temného hvozdu. :wave:
Nejlepší je stejně shánět předměty s postavou bez runů, tam když se zadaří, tak je to 1000-násobná radost. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Bemik » 29.11.2012, 10:18 hod.

Nazdárek Fraxi ;) To víš, vy veteráni D2 ste se s příchodem trojky stali menšinou na foru :lol: tak sem přišel jako posila

Jasný, jen tak běhání je vždycky nejlepší zábava, hlavně po pátým aktu hell. Když mi tam padl první Mara (s 24 all rez), to byl uplně jinej pocit, než tři hodiny killovat mefa nebo baala...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Cirdan » 01.12.2012, 11:34 hod.

raisen píše:DeathHero: Poslala jsem Ti odkaz na jedno počítadlo, které myslím oba používáme :-)
Mohu té dostat odkaz na to počítadlo? Děkuji.

Jo a jakou lokaci (kromě LK) byste mi doporučili k nalezení Jalal's Mane?
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Fraxinus » 01.12.2012, 11:47 hod.

Baal na hellu. Tam mi padla už asi 2x při untwinked hře bez opakování nájezdů. Jinde ještě nikdy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 01.12.2012, 11:51 hod.

Podle kalkulátoru má největší šanci Baal na Nightmare a pak Mephisto, Diablo a Baal v tomhle pořadí na Hell.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Obter!vr » 05.12.2012, 14:01 hod.

Začnu trochu OT:

Měl jsem rozehraných pár postav HC (nekro - hc příběh, fire/summon druid, frenzy barbar,...), ten frenzy barbar byl založen asi před týdnem, protože jsem byl doma nemocný, takže si začnu užívat trochu HC MF :-) ... dařilo se hezky měl jsem nalezené nádherné kousky a teď jsem hledal téma ohledně plánování postavy, protože jsem to tu někde na foru viděl. Našel jsem ale jiné téma, které se týkalo problému s ukládáním savů. Říkal jsem si, že si to přečtu, protože ani mě se neukládají savy ze hry, ale zvykl jsem si na to, protože předměty zůstávaly a problém s tím nebyl. Jak jsem tak četl, tak jsem se dočetl, že když hru pustím jako správce tak že se to dá do pořádku. Tak jsem to zkusil a co se nestalo ... Kliknu na SP a najednou mi skočí výběr postav (jako když nemám nic založené), tak jsem znervórněl jako co to je :-) ... tak jsem to vypnul, zapnul jsem to normálně a postavy nikde .... a ku***, říkám si. Tak to vypnu, zapnu normální diablo (bez plugů), a to samý, postavy nikde...ale vytvořila se mi ve složce Diablo 2 složka Save...mrknu tam a vidim tam _LOD_HC_SharedStashSave ... tak říkám, dobrý vypadá to že předměty zůstaly tam kde mají :D ... zapnu hru, vytvořim HC postavu, kouknu do truhly a předměty v pr****. Po chvilce rozdejchávání sepisuju tohle :D ...


Takže vše od začátku ... HC příběh viewtopic.php?f=97&t=4653 je v čudu, protože když jsem neměl savy tak nebylo co zálohovat :D ... MF frenzy barbar na 60 úrovni za 3 dny je taky v čudu (ale pro jeho památku musim říct, že našel předměty jako např toto ...


No a abych se dostal k tomu, proč to píšu sem:
Až zase budu mít čas, tak se vrátim k MF a proto se chci zeptat, co si myslíte o sose Frozen Orb + Lighting ?? :-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od DeathHero » 05.12.2012, 14:07 hod.

@Obter!vr tak to mi je lito mel jsem uplny stejny problem vytvoril jsem postavu a neudelal se save tak jsem to musel nekolikrat preinstalovat no jo skoda stracenyho casu.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Tib3rian » 05.12.2012, 14:20 hod.

Ja som hral sosu frozen orb + chain lighting a neprisla mi dostatocne efektivna na farmenie(neviem sa moc dobre portit). Jedine co som naozaj zvladal efektivne bol Mephisto. A kedze mam mod PlugY, tak som si ju prehodil za Blizz ballerku a s tou mozem chodit skoro vsade. Aj Meph ide na players 3 velmi rychlo. Proste ak ma clovek k dispozicii volne prehadzovanie buildov, tak si nakoniec zvoli ten najefektivnejsi. A ze v D2 su rozdieli v sile buildov znacne. V podstate podobny princip ako v D3, lenze tam to akosi vacsina nechape a stale hovori, ze sa tie slabsie buildy nedaju hrat. Co je blbost.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Drakesis » 06.12.2012, 15:16 hod.

Tak já teda nemám moc vytrvalost, jelikož chodit jednu lokaci furt dokola, to sem můžu posadit cvičenou opici a jít do lesa, ale! Dal jsem teďka 50 fg CS a WK (1 nechodim) s Blizzkou na HC na Phoenixu a padlo mi velký prd zatim, no. Nejvyšší runa byla LEM (a to by tam měl bejt drop run 1.13 -.- mein gott!), tak se upnul Zmijomág a vyšlo krásnejch 820 def. Normálně to tahám přes 1k. Když se daří, tak se daří. ;-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 07.12.2012, 13:36 hod.

Přidala jsem dalších 100 runů, které byly docela úspěšné. Dva skillery, Pul, Um, Mal a Lo rune :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od BladeMaster » 07.12.2012, 14:01 hod.

Práve navštevujem Pindleskina, mám už za sebou ~650 runov, spravím 1000 a dám report o drope unique a setov. Potom by som chcel pridať ešte porovnanie s Tresh Socketom a Eldritchom. Viem, že 1000 runov je na porovnanie málo, ale vždy ma zaujímalo ako to dopadne. Zatiaľ best drop z Pindla je Arkaine's Valor, bohužiaľ len +1 skills :(.

Edit: Pindleskin je 1000x dead a ja sa pomaly pustím do spracovania výsledkov :D.

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od BladeMaster » 09.12.2012, 12:01 hod.

Lokácia: Pindleskin
Celkový počet nájazdov: 1000
Počet dokončených nájazdov: 1000
Players: 1
Postava: Lightning Javazon Xerina, lvl 93
Magic Find: 450
Total time spent: 06:42:51 hod.
Time per run: 24,15 sec.
Hlavný cieľ: porovnať unique a set drop Pindleskina, Tresh Socketa a Eldritcha, Windforce

Nájdené predmety:
TC 3 (1) - Death's Hand
TC 6 (1) - Witherstring
TC 9 (2) - Ravenclaw, Skewer of Krintiz
TC 12 (5) - Shadowfang, Civerb's Ward (2x), Hsarus' Iron Heel, Steelgoad
TC 15 (7) - Milabrega's Orb, Isenhart's Lightbrand, Cathan's Mesh, Griswold's Edge, Cathan's Mesh, Hawkmail, Bloodrise
TC 18 (6) - Venomward, Sander's Superstition , Isenhart's Case, Venomward, Gravenspine , Cathan's Rule
TC 21 (10) - Stormeye, Arctic Mitts (2x), Iceblink, Cathan's Visage, Cleglaw's Tooth (4x), Tancred's Crowbill
TC 24 (5) - Sigon's Guard, Vidala's Barb, The Iron Jang Bong, Bverrit Keep, Brainhew
TC 27 (7) - Sigon's Gage, Arctic Horn (2x), Infernal Torch, Tearhaunch, Sigon's Wrap, Ironstone
TC 30 (1) - Milabrega's Diadem
TC 33 (4) - The Patriarch, Venom Grip (2x), Coldkill
TC 36 (6) - Arcanna's Flesh, Butcher's Pupil, Skin of the Vipermagi, Hexfire, Heart Carver, Kuko Shakaku
TC 39 (3) - Aldur's Rythm, Whitstan's Guard, Magnus' Skin
TC 42 (1) - Spirit Forge
TC 45 (1) - Witchwild String
TC 48 (4) - Lycander's Aim, Tal Rasha's Horadric Crest (3x)
TC 51 (1) - Guillaume's Face
TC 54 (1) - Arreat's Face
TC 57 (1) - Gimmershred
TC 60 (2) - Wizardspike, Bonehew
TC 63 (0) - ---------------
TC 66 (1) - Griswold's Heart
TC 69 (1) - Immortal King's Stone Crusher
TC 72 (1) - Rune Master
TC 75 (0) - ---------------
TC 78 (1) - Arkaine's Valor
TC 81 (1) - Boneflame
TC 84 (0) - ---------------
TC 87 (0) - ---------------

Amulets, Rings and Jewel (9) - Cathan's Seal, Civerb's Icon, Angelic Wings, Dwarf Star, Manald Heal, Vidala's Snare, Angelic Halo, Rainbow Facet - Poison Nova 4/4, Arcanna's Sign

Odpovědět

Zpět na „Předměty“