runove slova

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 02.11.2010, 08:02 hod.

U strafe by knockback měl fungovat, ale nečekej, že se k tobě nikdo nedostane. Podle mne bych spíš šel do IAS nebo nějakého ED jewelu.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Welwet » 09.11.2010, 18:27 hod.

nedavno me padl Goldstrike Arch ...tak premyslim jestli ho raci nedat misto toho lycana..?

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: runove slova

Příspěvek od Marast » 10.11.2010, 10:20 hod.

Pro dovednost Strafe samozřejmě Knockback funguje a to velice dobře. Ale jestli jej mít v luku, toť otázka. Většinou se nosí rukavice Gleglaw´s Pincers, nebo se v kostce vytváří Hit Power rukavice. Ale mít v nějakém elitním luku runové slovo Melody a zajít si do krypty, či mauzolea, to by mohlo vypadat docela dobře. :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: runove slova

Příspěvek od Benedikt » 06.01.2011, 09:11 hod.

Zdravím, potřeboval bych vaši radu. Nevím proč, ale nejde mi poskládat runové slovo Duress. Mám verzi Diabla 1.10, runy dávám ve správném pořadí => Shael + Um + Thul. Dávám to do Archon plate, které jsem si prvně v Horadric Cube udělal ozdobitelné (3x samozřejmně). Jediné, co se mi stalo je to, že runy přidali svoje bonusy, ale slovo nic. Vážně mě nenapadá, co může být špatně.

Screenshot je zde :
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 7430_n.jpg

Děkuju předem, sehnat Um mi dalo hodně práce a jsem z toho malinko na infarkt >:'(
Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 06.01.2011, 09:20 hod.

nebude to tím, že je to runové slovo only ladder?
Zkus si nainstalovat patch 1.13 a mělo by to být v pohodě

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: runove slova

Příspěvek od Benedikt » 06.01.2011, 09:24 hod.

Právěže tohle slovo je na verzi 1.10 a je i pro singl. Ale zkusím to s novým patchem :)
Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 06.01.2011, 09:44 hod.

Dej vědět, jestli ti to funguje...

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: runove slova

Příspěvek od Benedikt » 06.01.2011, 11:11 hod.

Právě jsem to patchnul na 1.13 a opravdu runové slovo funguje >:D Je to ale zvláštní, protože jsem na více stránkách našel informace, že je Duress od patche 1.10.
Nedalo mi to, protože mám 1.10 rád, a provedl jsem re-patchnutí zpět na 1.10. Podle mě se stala hodně zajímavá věc, nevím jestli jste se s tímto již setkali, pro mě je to novinka. Slovo si zanechalo své vlastnosti, jen se brnění tváří jako pouhý "šedý" osoketovaný předmět :P

Nejlépe to vystihuje tento screen : http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 2639_n.jpg

Ještě doslov, zase tak dobrej nápad to nebyl. Diablo se mi pomstilo za vymejšlení blbostí a projistotu mi brnění smázlo :lol: I když asi první dvě hry na 1.10 jsem ho měl a fungovalo jak má :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 06.01.2011, 11:25 hod.

Já jsem zde ale uvedl, že rw Duress je only ladder a teď si nejsem jist jak to na patchi 1.10 je, jestli můžeš Ladder rw skládat i na singlu. V 1.13 to však jde bez problémů a mám to odzkoušené.

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: runove slova

Příspěvek od Benedikt » 06.01.2011, 11:32 hod.

Na 1.10 nejde dávat ladder rw na singlu.
V tom případě by bylo lepší, upravit kolonku runových slov co je zde na stránkách, protože tam je Duress řazeno mezi singlové slova... z toho jsem taky čerpal :)
A děkuji za radu :love:
Obrázek

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: runove slova

Příspěvek od homer_cz » 06.01.2011, 15:05 hod.

Duress bylo "ladder only" pouze v 1.10 od 1.11 funguje i na singlu stejně jako Prudence,Splendor a Wind - již to jsou singlová slova,ale v 1.10 byly ladderová
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 07.01.2011, 09:24 hod.

díky za objasnění

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: runove slova

Příspěvek od Lyon » 27.03.2011, 21:32 hod.

Jake je podle vas nejlepsi dostupne runove slovo do zbrane pro meele char?Vsichni basni nad griefem,vsude vidim v navodech grief grief grief.Ja ted dal do eth ettin axe RW Death a nemuzu si ho vynachvalit (jedu zealota).

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 09:00 hod.

Death je dobrej, ale problém je, že navyšuje procentuálně dmg, takže z hlediska attack speedu je rozhodně lepší Grief ve Phase Bladu. No a ten bonus do dmg je masakr. Grief je rozhodně lepší...Jedinou výhodou Deathu je CB, kterej Grief nemá...takže je dobrej třeba na ubery nebo akt bosse, ale máš switch ne...tak zkus oba a uvidíš ten rozdíl...

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: runove slova

Příspěvek od Lyon » 28.03.2011, 09:02 hod.

vyzkousim,pokud nekdy najdu Lo runu :)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 09:05 hod.

Komtesa nebo Lower Kurast...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: runove slova

Příspěvek od siroga » 28.03.2011, 10:42 hod.

grief neni spatnej ani na bosse ci uberbosse, nepotrebujes zas tolik cb abys obetoval tolik dmg co grief dava , navic kdyz se to vsechno secte a vynasobi tak rychlejsi to mas tak jako tak s griefem protoze kdyz budes mit aspon trochu cb (okolo 20%) tak na ubery to pomalu ale jiste staci, sice jim nesundas tolik prvnima trema ranama jako s LW ale treba 5-7, ale pak tech par hp co budou mit jim rychle dorazis, coz s LW je docela problem kvuli tomu ze nedava moc dmg, a na normalni prisery je grief proste lepsi, proc ubirat % z aktualnich hp a mlatit 10x kdyz to jde zabit na 2hity ...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 10:45 hod.

Siroga, o Last wish jsme se nebavili, ale je fakt, že Death je takovou podobnou a o hodně levnější variantou. Já třeba Death ani LW nejedu, nedává to bonus do ias a sekery jsou holt pomalý. Stačí mít 2x upnutý Goblinky a Guillemku a pak je to s tím Griefem masakr.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: runove slova

Příspěvek od siroga » 28.03.2011, 10:50 hod.

lw jsem uvedl jen jako nejvetsi sanci na CB, a i prezto ze dava might tak ten dmg a rychlost s jakou padaji uber bosaci se s griefem neda srovnat, death se sice vyplati ale tak maximalne do druhej zbrane u barbara, aspon podle mne...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 10:54 hod.

Tak já zkoušel Deatřh u smitera místo griefu a jde to v UT rychlejc - ostatní běžná monstra pomalejc

Odpovědět

Zpět na „Předměty“