runove slova

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Re: runove slova

Příspěvek od Tib3rian » 02.07.2012, 12:01 hod.

Za posledny tyzden sa mi podarilo konecne zlozit Call to Arms a Heart of the Oak.
http://tiberian.rajce.idnes.cz/d2#Screenshot005.jpg
http://tiberian.rajce.idnes.cz/d2#Screenshot004.jpg
Naposledy upravil(a) Tib3rian dne 02.07.2012, 12:20 hod., celkem upraveno 1 x.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: runove slova

Příspěvek od raisen » 02.07.2012, 12:07 hod.

A kde popadaly runy?

Edit: Tak němčinu jsem tady ještě na screenshotech neviděla :D
Naposledy upravil(a) raisen dne 02.07.2012, 12:18 hod., celkem upraveno 1 x.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: runove slova

Příspěvek od Tib3rian » 02.07.2012, 12:24 hod.

Ano, preto nedavam vela screenov. Runy na Call to Arms mi padli davnejsie + Ohm mi dal DeathHero. Vex runa mi padla tuism vcera v LK(screen nemam) a Pul runu som pracne vyrobil postupnym kombinovanim run od Io az po Lem. 2 Fal mi padli v kratkom case s Countess, tak som vyrobil tretiu Lem a z nich Pul.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: runove slova

Příspěvek od raisen » 02.07.2012, 12:27 hod.

Náhodou ráda se na tu němčinu podívám a pak hádám, co by to asi mohlo být :-) A aspoň si ji pak zopakuji :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: runove slova

Příspěvek od Tib3rian » 02.07.2012, 12:37 hod.

Tu sa da naozaj len hadat :) A to je este stastie ze sa tie slova zmestili do jedneho riadku. Doslova husarsky kusok od prekladatelov :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: runove slova

Příspěvek od Tib3rian » 25.10.2012, 03:00 hod.

"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: runove slova

Příspěvek od RIP » 25.10.2012, 04:47 hod.

Ja vim, ze HRs padaji ted na kazdem rohu, ale takhle vyhodit LO?Sorry chlape, ale nedalo mi to...

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: runove slova

Příspěvek od Tib3rian » 25.10.2012, 22:15 hod.

Co je na tom zle? Rozhodol som sa, ze palachovi grief zatial nedam. Sak ona padne dalsia. Skor ci neskor.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: runove slova

Příspěvek od RIP » 28.10.2012, 08:11 hod.

To asi ju, pokud hrajes 1.13, ale udelat takovejto armor merc only mi prijde jako plejtvani, ale to je Tva volba...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: runove slova

Příspěvek od Emperor » 14.09.2014, 14:23 hod.

Ahoj, chci se zeptat - chtěl jsem si vytvořit RW Wealth, měl jsem runy (Lem, Ko, Tir), brnění s třema dírama (koupený) a místo RW jsem si vyrobil jen brnění s třema runama - prostě se mi to RW neutvořilo :{ Co jsem proboha udělal blbě? Na tu runu Ko jsem čekal dost dlouho.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.09.2014, 14:29 hod.

Problém byl v tom koupeným brnění. Socketed itemy musejí být šedý, ale ty jsi ho měl magic, protože ty 3 sockety byly díky affixu of Artisan's.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: runove slova

Příspěvek od Emperor » 14.09.2014, 14:45 hod.

Já myslel, že stačí prostě mít ty tři díry, bože, já jsem trubka hloupá ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Welwet » 15.09.2014, 11:06 hod.

hehe, tohle se stalo snad každému kdo hrál diablo..jenom asi né u těhlech run ;)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 06.01.2015, 14:33 hod.

Zdar lidi :D
Tak jsem se s Welwetem bavil o RW co by bylo asi nejlepší do seker (Berserker axe) na Build Frenzy (lokace /ubery)
v Buildu Frenzy jsme se oba shodli na RW Beast ale o druhý sekeře máme dost spor :D
BotD se nám zdá né dost efektivní na tu vysokou cenu....

já navrhl Death což runově o trochu lehčí a indestructible... a Welwet o dost levnější Grief
a nevíme jestli je lepší čistý dmg 340-400 + dmg zbraně v GRIEFu (ITD) nebo 160-180 x 430-512 dmg DEATH s (CB) v ethereal verzi.
máme ohledně toho trochu dilema....
a hodně nás trápí to opravování... když to nejsou phase blady....
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Welwet » 07.01.2015, 19:47 hod.

jop jak psal SF...akorát ty jsi chtěl původně mít Oath a Death ne? netušil jsem že chceš mít Death+ Beast, to potom jo, ale přesto si myslím že ta fana + grief bude fungovat lépe :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 08.01.2015, 13:17 hod.

Botd jsem složil minulý ladder a za tu cenu vítězí Grief (ITD, deadly strike, prevent monster), jenom si musíš ošetřil leachování. Ale ty jsi psal, že na UT. Já bych dal eth Death a non eth Beast (můžeš opravovat pomocí ORT). Rozdíl v dmg na UT nepoznáš, soustředil bych se na rychlost. Zato ten nárůst Crushing Blow s Death jistě oceníš. Max rychlost + tuna CB. OW máš taky. To by byla moje volba pro UT. Jinak pro melee chary u mně vítězí Grief v PB (cena/výkon). Pak se pochlubte :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: runove slova

Příspěvek od Emperor » 20.07.2016, 13:10 hod.

Na čem všem závisí dmg vytvořeného RW ve zbrani? Pochopil jsem akorát, že to souvisí s rozdělením předmětů na normální, exceptional a elite ... když mi na hellu vypadl (konečně) flail s pěti ďourama a má poškození 1-24, tak asi nemá smysl do něj dávat runy a předpokládám, že je lépe počkat na elitní verzi téhož předmětu a vyrobit z něj např. Honor, chápu to správně? (tak nějak jsem se domníval, že na hellu padají jen ty elitní verze) ...

info jsem čerpal odsud ...

dík za osvětlení dané problematiky ...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 20.07.2016, 13:29 hod.

nejdůležitější je základní dmg zbraně a její rychlost.... jediná vyjímka je Grief který má staticky až 400 dmg. ale ten se dělá z 99% do phase blade protože nemá durability.
jinak všechny RW s % enhanced damage jde ze základu zbraně.

JInak třeba Honor není až tak složité poskládat..... Sol padá už někde v normálu takže cokoliv s 5ti dírama co bude lepší s Honor než to co máš v roce se pro postup hrou vyplatí..... flail asi ne... jestli jsi na Hell min. exceptional verzi pokud to bude lepší než to co máš v ruce....

nene hell ti akorát zpřístupní postupně všechny Elite verze podle dané lokace..... i v těch lokacích s největším Item lvl ti může padnou cokoliv, úplně cokoliv.. hlavně hromadá křápů :D
to by bylo moc jednoduché kdyby ti padali jen elite verze :D

no s RW je to složitější..... když má RW % enhanced dmg a budeš ho používat na mlácení tak určitě elite verze.... pokud tu zbraň zamýšlíš jako finální.
ale takové RW Spirit stavět v phase blade u Sorceress je k ničemu. dmg samotné zbraně na kouzla nemá účinek...
navíc dej bacha které RW bez plugů můžeš stavět......

nepoužíváš plugy..... jak jsem někde četl... v různých lokací mají předměty různé Item lvl a to že jsi na Hellu neznamená že ti může všude padnout elite verze zbraně kterou hledáš....
třeba Pit na Hell v Tamoe Highland 1 act. má maximální 85 a bossové 87lvl a může z nich padnou úplně vše...
a takových lokací je víc.

v 2 act. jsou to třeba Ancient Tunnels ....

jde o to že třeba ve většině lokací i v 5 act. ti třeba Berserker axe nepadne páč má myslím item lvl 71....

meče jednoručky myslím padaj ale skoro všude i elite. ta Berserker axe je trošku extrém :D

tady máš stránky s Area level a pod tím stránky base items. když porovnáš hledanou zbraň s lokacema dopátráš se.
http://diablo2.diablowiki.net/Area_Level
http://diablo2.diablowiki.net/Base_Item_Levels
na koci stránky Base items levels máš Base Armors and Weapons tam jsou už přímo druhy a když rozklikneš odvětví najdeš hledanou zbraň ve všech verzích.

PS: snad jsem ti moc nezamotal palici :D
Naposledy upravil(a) Secondface dne 20.07.2016, 16:30 hod., celkem upraveno 3 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 20.07.2016, 16:16 hod.

ale taky to není úplně dané.... na to že má Berserker axe item lvl 71 tak jsem jí nikdy neviděl s nižším item lvl jak 80 :D

pamatuji si to hlavně kvůli tomu že někdo psal že v Lower Kurast Berserker axe může padnout (alvl 80) ale ze stojanů v LK ne (alvl 79)
takže taky přesně nevím podle čeho se řídit...
ale moc se o to nestarám :D prostě většinou dohraji sám nebo s někým postavu untwin, pak ji twinknu a co není tak naběhám v max alvl lokacích. ;)
Naposledy upravil(a) Secondface dne 20.07.2016, 16:30 hod., celkem upraveno 1 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: runove slova

Příspěvek od Emperor » 20.07.2016, 16:30 hod.

díky za vysvětlení, mrknul jsem na to. Jen pro sichr - pokud má Krvavé vřesoviště area lvl 67 a elite Flail má ilvl taky 67, znamená to, že mi tam může vypadnout?

Odpovědět

Zpět na „Předměty“