Kdo dropuje setove veci napr Trang-Oul zakladni verze 1.07

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Alyss
Quill Rat
Příspěvky:1
Kdo dropuje setove veci napr Trang-Oul zakladni verze 1.07

Příspěvek od Alyss » 15.07.2015, 20:48 hod.

Ahoj, chtel jsem se prosim zeptat, kde mam nejvyssi sanci na ziskani setovych casti pro nekromanta - prilba, amazonka - luk, barbar kladivo?
Hraji zakladku 1.07, nechci jinou a myslim, ze na obtiznost hell, na nejakem bossovi nebo pred koncem nic nepokazim? A ma na to vliv vetsi nalezeni magickeho predmetu v inventari? Mam jako pokus vice talismanu v inventari, co dava kazdy hodne procent, ale hraju dlouho a zatim nic nepadlo. Ani zbran pro carodejku virivy krystal z Tal Rashy. Ten jsem sehnal nekde na netu pres Atmu

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Kdo dropuje setove veci napr Trang-Oul zakladni verze 1

Příspěvek od RIP » 16.07.2015, 05:53 hod.

Nevim, jak moje odpoved bude presna, proto Ti doporucuju si najit na netu Repuzs guide pro verzi 1.07, je tam rozsahla cast o hledani predmetu v teto verzi, pripadne se podivat na incgamers - Diablo 2, mela by tam byt tataz prirucka a spousta dalsich uzitecnych informaci...Bohuzel ted nemam zrovna cast tu hledat linky na to, co sem zminil, sorry...

V globale si ale myslim, ze Trangs helmu a Mavinas luk urcite nedropnes z koncoveho Bosse, v 1.07 maji nejak podivne orizle Treasure class, z kterych muzou davat itemy, a bohuzel prave ta helma a luk jsou z tohoto pohledu prilis vysoko...U te Barbarske zbrane by to teoreticky nemel byt problem, a ano, MF% ma vliv na nalezani itemu, cim vic, tim lip, ale idealne 300%+

Jedina sance, jak se dostat k tomu luku a helme je tzv Rack running, tedy otevirani truhel, protoze ty naprosto nelogicky mohou dat v 1,07 vic veci nez Bossove, obavam se ale, ze aby dana truhla splnila Tve pozadavky, musi byt nejspis z Nihlathakova templu (Hell), a ani tak si nejsem jisty, jestli ty itemy muze dat, jak jsem psal, mrkni na ty prirucky, a najdes tam vsechno ;)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“