Otázka ohledně barev "itemů"

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Deathmartin
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Otázka ohledně barev "itemů"

Příspěvek od Deathmartin » 16.05.2016, 20:30 hod.

Zdravím,
rád by jsem se zeptal, zda někdo ví, či je-li to vůbec možné změnit v diablu 2:LOD (patch 1.13) barvy věcí, které jsou na zemi.
Jde mi vlastně jen o unikáty, protože ta zlatá barva se mi na mém monitoru prakticky neliší od žluté, rád by jsem to měl nějak odlišené, aby jsem nemusel pořád vše sbírat.

Moc děkuji za odpověď. S pozdravem, Martin.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Otázka ohledně barev "itemů"

Příspěvek od Smashulin » 17.05.2016, 15:35 hod.

Ta žlutá je zlaté hodně podobná, když se po zapnutí grafického testu zaškrtne 2D mód. Ty barvy potom celkově vyblednou a zhorší se.

Jinak si zvyš jas a kontrast. Když je špatně nastavený kontrast monitoru/hry, tak zlatá i žlutá může splývat taky, stejně jako šedá a černá.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázka ohledně barev "itemů"

Příspěvek od Tordah » 22.05.2016, 16:41 hod.

Jednoduchý, ale pracný spôsob je v stringoch dať unikátom farebný tag (purple color alebo red color) pretože tieto farby sú na zemi jasno rozoznateľné.

Druhý spôsob je zmeniť paletu v hre, ale to by zmenilo všetky texty ktoré používajú zlatú farbu (nie len unikátne itemy)

Tretí spôsob je prideliť unikátom vlastný flippyfile, niečo ako má Diablo 3. http://cdn.blizzardwatch.com/wp-content ... t-loot.jpg To znamená že ak padne unikát, na zemi uvidíš špeciálnu ikonu len pre unikáty. Je to pracné len v prípade, ak by si chcel takúto ikonu vložiť do každého flippyfile (animácia itemu keď padne na zem). Inak budú mať všetky unikáty rovnakú animáciu (teda žiadnu, pretože to nahradíš ikonou)
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“