Etheral item

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208
Etheral item

Příspěvek od Emperor » 20.07.2016, 16:04 hod.

Vypadly mi etheral botky Sandstorm track, které mají vlastnost "opravuje životnost". Znamená to, že jsou i přes etheral atribut nezničitelné?

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Etheral item

Příspěvek od Secondface » 20.07.2016, 16:59 hod.

jistě....

jinak předměty co mají indestrutible v schopnostech a jsou elite verze v základu nemohou být ethereal.
armor Leviathan.... nebo phase blady nemají durability jsou ind. Azurewrath ... Lightsabre.... nikdy eth.

ale verze Exceptional se schopností indestrutible v eth. verzi být mohou. a můžeš je vylepšit na elite verze. i eth. dimenzional blade...(rare/uniq) když se ti to vyplatí....
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Etheral item

Příspěvek od Slw » 21.07.2016, 09:24 hod.

Emperor píše:Vypadly mi etheral botky Sandstorm trek
Ty jsi lucker. ještě mi řekni, že maj +15 str/vita s 70%poi rez a já se picnu >:D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Etheral item

Příspěvek od Emperor » 21.07.2016, 09:50 hod.

15 str/14 vita, 48 poison rez, jeden z runů v LK za summonera ... palachovi by se asi hodily víc ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Etheral item

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 11:48 hod.

Kdysi jsem takove daroval jednomu PvP hraci na inc, celkem si jich cenili, takze se divil, ze je davam zadara...Ja se zase divil, ze takovou plecku nekdo chce, holt o PvP vim prd...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Etheral item

Příspěvek od Slw » 21.07.2016, 14:27 hod.

roll na staty super, rez nic moc. ono sou to velmi dobré botky. já je hodně používal na windy dudících (poi rez se hodil a byla to jedna z mála možností dostat někde FHR)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“