Runovanie+gemovanie(ofarbovanie)

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jacobian
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Jacobian#2288
Runovanie+gemovanie(ofarbovanie)

Příspěvek od Jacobian » 23.04.2020, 11:18 hod.

Zdravím,

Diablo2 hrajem prvýkrát poctivejšie a potrebujem poradiť ohľadom vylepšovania zbroje. Prečítal som si celú stránku diablofans ohľadom vkladaniu rún a gemov. Dozvedel som sa zopár obmedzujúcich pravidiel, ktoré si chcem preveriť. Na stránke sa však nachádzajú runové recepty len do patchu 1.11. Ja som si nainštalova patch 1.14d

1. Zmenili sa pravidlá transmutácii, runovania gemovania s patchom 1.14d?

2. Fakt nemôžem vytvoriť (u Larzuka, v horadickej kocke) pre rare zbroj-item viac ako jeden socket?

3. Fakt nemôžem vytvoriť (u Larzuka, v horadickej kocke) pre magic zbroj-item viac ako dva sockety?

4.Existujú rare, magic zbroje-itemy s viac ako dvomi socketmi?

5.Môžem v jednej normalne zbroji-iteme so 4 socketmi použiť 1 gem (na zafarbenie) a 3 runy na runové slovo?

6.Existuje zafarbená nemagická zbroj-item? Niektoré zbroje-itemy sú ofarbené do červena, lenže sú vždy magické.

7. Podľa stránky diablofans sa normal zbroj-itemy delia na Low, Normal a High-superior. Normal sa diela na Normal, Exeptional a Elite. https://www.diablofans.cz/d2/normalni-predmety/
Existuje aj High-superior Elite alebo sú zbroje High na jedno kopyto vo všetkých obtiažnostiach?

8. Môžem prejsť všetky obtiažnosti a až potom použiť na najlepšiu zbroj-itemy 3 krát imbue u Charsci a 3 krát add socket u Larzuka?

9. Ako inak ofarbovať zbroj-itemy, keď nie gemami? Keby som sa náhodou dozvedel, že runové slovo nefunguje spolu s gemom. Dočítal som sa o nejakych modoch, programoch, hero-editoroch - len neviem či to už sa nepočíta ako podvádzanie a nepustilo by ma to na battle.net.

Celý tento môj vyčerpávajúci príspevok sa točí okolo toho, že si chcem vypiplať svoju zbroj. Chcem aby bola jednak čo najlepšia preto by som chcel runové slovo dostať do rare zbroje. Chcem aby ale zbroj aj lahodila oku. Preto sa pýtam na to farbenie gemami. Viem že zbroj-item získa farbu podľa gemu, len aby vtedy fungovalo aj runové slovo. No dúfam, že si nejaký skúsený hráč dá tu trpezlivosť a poradí hráčovi, ktorý chce začať brať Diablo2 vážne.
Hrajem Diablo2 roky sporadicky - prevažne Javazon build

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Runovanie+gemovanie(ofarbovanie)

Příspěvek od Slw » 25.04.2020, 08:42 hod.

1-6 ne
7) můžeš mít superior normal, exeptional a elite item
8)ano
9)používání editorů se bere jako cheatování. a pokud si vzpomínám, tak na open battle netu se to cheatery jen hemžilo (ale to už je let naz5)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Jacobian
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Jacobian#2288

Re: Runovanie+gemovanie(ofarbovanie)

Příspěvek od Jacobian » 26.04.2020, 16:57 hod.

Slw píše:
25.04.2020, 08:42 hod.
1-6 ne
7) můžeš mít superior normal, exeptional a elite item
8)ano
9)používání editorů se bere jako cheatování. a pokud si vzpomínám, tak na open battle netu se to cheatery jen hemžilo (ale to už je let naz5)
Ďakujem za odpoveď. To je inak blbé, že cheateri môžu hrať necheatermi. To vie sprasiť zážitok.
Hrajem Diablo2 roky sporadicky - prevažne Javazon build

Odpovědět

Zpět na „Předměty“