"MF turnaj" Zájem o něj a provedení

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
"MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Aragorn » 09.08.2011, 15:40 hod.

Ahoj všem,

říkal jsem si jestli tu je pár lidí, kteří by chtěli a měli čas na nějaký MF turnaj (turnaj v hledání předmětů/run)?

Pokud by byl zájem, domluvíme pak provedení/pravidla (patche, lokace/monstra, čas/počet runů, typy postav, MF atd.)


Šel by tedy někdo do toho?
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Welwet » 09.08.2011, 15:47 hod.

Určitě, otázka je jestli utwin, twinked??

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Aragorn » 09.08.2011, 16:04 hod.

Welwet: No kdyby jsme to jeli for fun, tak ať si každý jede s čím chce. Pokud by se jelo na počet runů/killů, tak je stejně jedno co máš za dmg. A MF přemýšlím jestli nedat fixní ať se srovná jeho hodnota u různých charů (ať socky nemají výrazně víc než ostatní a tak)
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Welwet » 09.08.2011, 17:27 hod.

No, teď nechápu jeslti je to reakce na to twin, untwinked..? :o)

Jinak mě napadlo, co hrát untwin od znovu? tzn. založí se novej char, dojede se na hell a bude utwinked, bez atmy a podopných věcí..samozřejmě playery a runování, to je každého věc..

akčkoliv, je to i že sobeckých důvodů, sám nemám žádnej SC char a na HC nemám postavy vhodné na MF..

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od DeathHero » 09.08.2011, 18:04 hod.

ahoj ja bych do toho sel musi byt nastaveny pravidla nekdo hraje na ruznym patchy ne kazdy server ma nastaveny stejny drop.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Aragorn » 09.08.2011, 20:02 hod.

Welwet: No od znova se mi to osobně právě hrát nechce. Myslel jsem, že by každý jel s nějakým svým oblíbeným (MF) SC charem.



Jinak povolil bych D2+LoD ve verzi 1.10-1.13, ale žádné módy ani specifické úpravy dropů atd. ne (PlugY či jiné prográmky použité jen na nějaké informační účely nevadí)
U těch různých patchů by se to dělalo asi tak, že by se například u 1.13 tolik necenil drop run.

Mohlo by se udělat těch turnajů více (začalo by se třeba Pitem v 1.aktu Hell) a na konci by se pak ještě vše sečetlo pro celkové výsledky.

Kdyby se to mělo hrát tak nějak férově a časově přívětivě, tak by bylo myslím nejlepší hrát na max možný počet runů na počet dní. Např. v prvním kole maximálně 500 Pit runů za týden. Takže když by někdo měl socku a stíhal by super rychle runovat a navíc měl hodně času, tak by to měl třeba za 3 dny. Pak by si mohl dát oraz. Lidi co mají pomalejší chary a méně času by to měli třeba za 6 dní. A i ten kdo by běhal velmi pomalu nebo/a měl opravdu málo času a stihl by třeba jen polovinu možných povolených runů za týden by taky mohl soutěžit, jen by logicky jeho šance porazit někoho s větším počtem runů byly nižší.

MF bych asi povolil maximálně 400 (to včetně merca) s tím, že hrát může každý i s nižším MF samozřejmě. Pak by se to asi dělalo tak, že pokud by hráči byli od sebe např. 5 bodů a ten s menším počtem bodů měl nižší MF, tak by toho druhého porazil. A pokud by měl MF nižší o 100 a více tak by porazil i hráče, který by měl o 10 bodů více.

Hodnotily by se pouze nálezy elite unique items, class specific items, lepší sety, Rainbow facety, amulety od Atma's výše, prsteny od Bul Kathos' výše+SoJ a runy od MAL výše. Rare itemy, jewely a charmy bych asi nechal být. Ke každému nálezu musí mít člověk screenshot (vím, že to není kdovíjaká záruka, ale tak čekám, že nikdo švindlovat nebude a ty screeny tak budou spíš pro ostatní, aby se koukli, co komu padlo)
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Welwet » 09.08.2011, 20:53 hod.

Teď nechápu jak myslíš ty plugy?? mě třeba přijdou nutnost, zvlášť u MF postavy..dále nějak pořád neslyším odpověď na téma přehazování věcí..například jestli si můžu narychlo udělat sossu hodit jí MF equip z jiné postavy která už úsěšně hraje na hell..

A druhá věc, hodnotit drop na realmu, SP, HC, to je úplně jiná..
na realmu si za půl dne hodíš sossu na 85, za dalšího půl dne máš dost perf gemů na nějaké Tal rasha věci...a za týden máš myslím slušně vybavenou sossu na MF a velké šance na solo Ball run..což se třeba o SP kde člověk (právě pokud mluvíme o untwinked) říct nedá..nemluvě o HC, kde si člověk nemůže dovolit (mluvím za sebe..) portit sossou v low equpu jak se mu zamane..

mimochodem, nechcu nějak urazit realmové hráče..ale dle mého je to trochu jiná kategorie..

edit: teď jsem si pozdě všiml že jsi zmínil SC...tak to promiň..jsem špatně přečetl.. :-|

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Aragorn » 09.08.2011, 21:27 hod.

Mám na mysli to, aby ty programy nebyly používány způsobem, který je nefér vůči tomu, co daný program/mód nemá. Že by si chtěl někdo nalezené věci skladovat ve velké truhle pomocí PlugY je samozřejmě v pořádku.
Přehazování bych povolil. Turnaj by byl o nalézání předmětů a ne o tom, že je každý musím najít s kompletně self-found super lvl charem.

realm nemá smysl (potřebujeme neměnné generování map), u HC nepředpokládám, že by někdo šel do MF turnaje. Takže bych to prostě viděl na SC singleplayer postavy.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od raisen » 10.08.2011, 07:03 hod.

Aragorn píše:realm nemá smysl (potřebujeme neměnné generování map), u HC nepředpokládám, že by někdo šel do MF turnaje.
Takže já na realmu a HC nemám šanci :green:

Tak to, že nebude mít neměnnou mapu, je jeho věc. Nevím, proč by to mělo vadit ostatním, že se mu bude měnit mapa.. Na realmu si zase nemůže člověk nastavovat players, jak se mu chce. Takže tolik výhod bych zase neviděla.

A když by jel každý se svým MF charem, tak je snad jedno, kde je, jestli na singlu nebo realmu, ne? Nechápu argument, že člověk má za týden slušně vybavenou sosu na realmu, když na singlu si na ni ty věci prostě naháže.
Welwet píše:například jestli si můžu narychlo udělat sossu hodit jí MF equip z jiné postavy která už úsěšně hraje na hell..
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Welwet » 10.08.2011, 09:32 hod.

no já to právěže udělat nechcu.. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Aragorn » 10.08.2011, 17:59 hod.

Raisen: Ano, to je samozřejmě pravda, když to vidím takhle napsané :)

Takže zúčastnit se může každý ať už se singleplayer, HC nebo realm postavou.
Jen s tím /players by se to muselo tedy nějak vyřešit.

A opakuji, že je jedno jak si kdo tu MF postavu udělá. Nemusí to být self-found equipnutá postava. Důležité je jestli by účastníci souhlasili s tím maximálním MF (já jsem uvedl hodnotu 400).
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od hami » 10.08.2011, 22:06 hod.

takže ve výsledku se srovnají MF, classy a i pomalejší na to budou mít celkem dost času, takže vlastně závisí už jen na štěstí
když turnaj tak třeba dát pár hodin a kdo toho najde víc a může hrát s čim a s jakym MF chce
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Bemik » 10.08.2011, 22:46 hod.

budete hodnotit podle nějakýho ceníku a výsledný bodování bude v runě/runách? Jen mě zajímá, jak určit uspěch...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od raisen » 11.08.2011, 08:42 hod.

To jsem si taky říkala, že bych ty předměty vzala podle nějakého ceníku.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Aragorn » 11.08.2011, 09:00 hod.

hami: MF turnaj má podle mne být samozřejmě hlavně o štěstí. Je imho blbost, aby někdo byl znevýhodněn za to, že má třeba amazonku bez teleportu s MF pod 300 a turnaj se de facto proměnil v soutěž sorceresses s teleportem a MF 500+.

Bemik/raisen: Hodnotilo by se asi body. A asi bychom si půjčili score tabulky z diablo.incgamers, které vypadají nějak takhle: http://diablo.jjscud.com/scoring/lvl85.txt (brali bysme tedy jen elite class specific/set items a na runy a bižuterii bysme se asi vykašlali)

Přemýšlím taky nad nějakými cenami pro nejlepší 3 hráče.

edit: Fraxinus: To nabízíš ty? :D
Naposledy upravil(a) Aragorn dne 11.08.2011, 09:34 hod., celkem upraveno 1 x.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Fraxinus » 11.08.2011, 09:22 hod.

1. cena - elitní píka ethereal a superior. V ní runové slovo BotD :lol:

edit:
Aragorn: Ne, ale z run, co by se našly, by se dala poskládat a podíleli by se na tom všichni...byla by to taková forma "startovného" a povinnost nalezené runy odevzdat. +kdo najde tuto píku, tak tu také :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od raisen » 11.08.2011, 09:54 hod.

A jak by se to udělalo, když by někdo hrál na realmu a někdo na singleplayeru?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Fraxinus » 11.08.2011, 09:57 hod.

To hraní na realmu se mi moc nezdá...není na některých trochu upraven drop?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od raisen » 11.08.2011, 09:59 hod.

Není.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: "MF turnaj" Zájem o něj a provedení

Příspěvek od Fraxinus » 11.08.2011, 10:01 hod.

V tom případě by se musely udělat 2 sběrny...jedna na SP, druhá na realm. Nebo by realmoví měli smůlu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“