Hybrid Runewords

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Zamčeno
siroga
Gorebelly
Příspěvky:203
Hybrid Runewords

Příspěvek od siroga » 09.09.2011, 14:37 hod.

Zdravim, na netu sem nahodou narazil na takzvany "hybrid runewords" nevim jak se tvorej ale ve finale vypadaji nejak takto :
Obrázek

vypada to jako by se skladalo rw destruction ale nejakym zahadnym zpusobem z toho vzniklo grief , jmenuje se porad destruction ale ma vsechny vlastnosti griefu (krome puvodnich runovych vlastnosti jako je napr -25% target defense) a navic ma vlastnosti z run co jsou do nej momentalne vlozeny, tudiz o proti puvodnimu griefu je treba lepsi o tech 20%cb. takovych veci je vic a zajimalo by mne jestli nekdo nahodou nevi jak se to da udelat, nemyslim tim ze otevru heroeditor a jednoduse to tam behem 2min prepisu, ale jak se to da udelat bez toho, jelikoz ta cena co tam vidite je cena tohodle predmetu na evropskym laderu, takze to musi jit i nejak jinak nez prez HE :D

edit-tak ta cena neni na euro laedru, tam takova hracicka stoji $399.95

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od Tordah » 09.09.2011, 14:56 hod.

pokial si ten predmet nevidel nazivo v hre tak je to fake
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od AJey » 09.09.2011, 15:44 hod.

Linky na takovehle "uzasne" stranky bych vubec nedaval ... :idea:
D3Pedia.cz

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od siroga » 09.09.2011, 15:53 hod.

tak tohle je docela mazec :D jeste trosku sem si hral s runes.txt a povedla se mi zajimava vec :D
Obrázek
kdyby nekdo jen nevericne kroutil hlavou rad poskytnu takto upraveny runes soubor a muze si to sam odskouset.

tenhle extrem ma vsak jednu nevyhodu, funguje pouze s upravenym runes.txt kdyz to otevrete s neupravenym klientem tak item zmyzi

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od Pseudopes » 09.09.2011, 16:28 hod.

Kde jsi našel runes.txt?

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od siroga » 09.09.2011, 16:48 hod.


Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od DeathHero » 09.09.2011, 17:28 hod.

ahoj pokud se takovy item da vytvorit upravou souboru v diablu tak to nepatri do tehle casti fora!
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od siroga » 09.09.2011, 17:31 hod.

to sem nevedel kdyz sem toto tem zakladal :D , ja sem to zakladal s tim ze sem nevedel jak se to da udelat a chtel sem vedet jestli se nekdo z vas uz s tim setkal. jinak jsem skousel na bnetu udelat item typu toho destruction z eld a el run a to nejde (skousel jsem armor z 2 run kterej se mi v singlu poved) ale jelikoz tam nehraju a nemam pristup k vyssim runam tak nemuzu skusit ani exie ze spiritu neco neco podobnyho , tak abych proste skladal existujici rw ale s jinyma vlastnostma tak kdyby mnel nekdo zajem tenhle experiment podstoupit, dodal bych upravenej funkcni runes.txt s tim ze pri slozeni rw spirit do pala shildu by zvniklo rw exile. v podstate cena experimentu je zanedbatelna pro nekoho kdo ma aspon 50lvl, v pripade uspechu vsak postava ziska docela drahej exile za cenu run na spirit.

EDIT - tak sem skousel udelat exile/spirit a nejak to nefunguje :D ale mam funkcni verzi s enigmou za runy hel+amn+nef tak kdyby nekdo mnel zajem to odskouset na bnetu napiste =)

PS - kdyby nekdo vahal kvuli tomu ze byl pokus s armorem neuspesnej tak to s tim nema moc spolecnyho, precejen to bylo temer jisty ze to nepujde uz kvuli tomu ze to funguje pouze s upravenym runes.txt, ale tohle myth/enigma se musi s upravenym runes.txt pouze slozit, pak uz funguje normalne, az na to ze se jmenuje myth ale dava bonusy od enigmy :D

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od ikski » 12.09.2011, 20:35 hod.

Upravenej runes.txt necekane bude fungovat jen na singlu. Na bnetu nic takovyho nikdy nepobezi a ta stranka kterou linkujes nahore je jen blbej scam aby z idiotu mohli tahat penize. Chtel sem napsat ze na to by se prece nikdo nemohl nachytat ale jak tak ctu tak lidska blbost je nekonecna

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od Fraxinus » 12.09.2011, 20:46 hod.

Jednou jsem se důkladně díval na runová slova v runes.txt a některá "nepoužitá" RW skutečně existují, ale nikdy jsem žádné nevyzkoušel...může to znamenat možná toto: obsah runes.txt se neshoduje se stejnojmenným souborem s jinou koncovkou použitým ve hře.

p.s. v 1.13 by se ten předmět na screenshotu jmenoval widowmaker.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od siroga » 12.09.2011, 21:23 hod.

ikski píše:Upravenej runes.txt necekane bude fungovat jen na singlu. Na bnetu nic takovyho nikdy nepobezi a ta stranka kterou linkujes nahore je jen blbej scam aby z idiotu mohli tahat penize. Chtel sem napsat ze na to by se prece nikdo nemohl nachytat ale jak tak ctu tak lidska blbost je nekonecna
o tej strance nevim ani jestli je funkcni a uz vubec by mne nenapadlo dat 500 dolaru za neco do hry. co se tyce nekonecnosti lidske hlouposti tak ta je asi fakt nekonecna jelikoz na tohle tema jsem behem 10min nasel nejmin 20topiku na ruznych forech a na zadnym se to nikdy nedoresilo k nejakymu rozumnymu vysvetleni, jinak co se tyce toho ze runes txt nefunguje na netu jsem uz skusil. widowmaker se jmenuje grief v HE proc se tak nejmenuje ve hre fakt nevim ale zmeny v runes.txt ktery provedu se ve hre projevi dukazem je treba i to ze lehka uprava udela to ze z run na rw myth slozis enigmu.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hybrid Runewords

Příspěvek od Grammator » 12.09.2011, 21:52 hod.

Tohle forum neslouží k šíření podobných nesmyslů, zakládáme si na své diskrétnosti a věrohodnosti informací, podobné výstřelky ziskuchtivých individuí tu nemají co dělat... Je to prostě projeté modem nebo rovnou fake a někdo na tom chce vydělat...

LOCK
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Zamčeno

Zpět na „Předměty“