Quest:The Pandemonium Event

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od raisen » 13.02.2014, 21:50 hod.

Sdílenou a velkou truhlu máš? Můžeš měnit rozložení bodů u vlastností a skillů? Jestli teda PlugY spouštíš nebo ne.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Slw » 13.02.2014, 21:59 hod.

gratulace. jen muj maly tip. ja misto salvy sem osobne pouzival u postav pre buff fade z treachery. pak jen nahodit brneni na fight a mohlo se zacit tancovat s mefem :)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 13.02.2014, 22:21 hod.

Ať to pustím přes PlugY, The Survival Kit nebo přes klasické D2, je to stejné. Žádná změna, ani velká truhla. Zkusil jsem stáhnout ještě PlugY v.10, která by měla jít na v. 1.13, ale ta mi nejde vůbec pustit a končí to chybou Checking library memory check failed

Za tip dík :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Attia » 13.02.2014, 22:48 hod.

hedgehog píše:Tak se povedlo, našel jsem třetí klíč. Ale teď bych potřeboval opět radu. Nejde mi vytvořit portál. Jelikož jsem v singlplayeru zkoušel jsem nainstalovat PlugY The Survival Kit a přes něj to pustit a to taky nešlo, druhý doporučovaný program mi nefungoval vůbec.
ty máš jen jeden klíč od každýho druhu? nevím jestli jsi si všim co psala raisen, ale potřebuješ 3x terror, 3x hate a 3x destruction...otevřít je v jedný hře abys sehnal všechny tři orgány...pokud máš jen jeden klíč od každýho tak seženeš jen první orgán...a v další hře máš šanci 1:3 že se ti otevře opět ten stejně port...

každopádně to nic nemění na faktu že neotevřeš portál...

Jinak pokud jsi nainstaloval špatný plugy na jinou verzi, je možný že se ti tím podělalo D2 a už tam ty správný nedáš...doporučoval bych ti zálohovat si savy, odinstalovat celý D2 i plugy co tam máš...nainstalovat znovu D2 s 1.13c patchem, nainstalovat PlugY v.10 a myslím že by ti to mělo jít...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od raisen » 14.02.2014, 13:41 hod.

Patch bys měl stáhnout zde, protože pokud si necháváš stáhnout patch z BN, tak se ti stáhne 1.13d a jak psal Attia, je třeba mít patch 1.13c.
HC grál: 537/516 (-21)

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 14.02.2014, 23:01 hod.

Díky za tipy. Vyzkoušet to budu moci až v neděli večer, a pak dám vědět.

Jinak Attian: Četl jsem co bylo napsáno od Raisen. Chtěl jsem vyzkoušet alespoň jeden portál, ale narazil jsem na právě zmíněný problém.
Raisen: ok díky

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Attia » 15.02.2014, 01:07 hod.

pokud ti můžu poradit, nasbírej si nejdříve všechny tři sady abys, až to rozjedeš, mohl získat všechny tři orgány v jedný hře, protože se ti fakt může stát že když budeš otvírat portály po jednom, budeš mít 5x orgán z Lillith ale nic z Izziho atd...;-)

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 15.02.2014, 06:37 hod.

Nedalo mi to, ráno jsem měl chvíli volnou, tak jsem odinstaloval všechno - D2, Plugy. Nainstaloval znova D2, aplikoval patch 1.13c, plug v10 a už to frčí :))
A pustím se nejprve do hledání zbytku 6ti klíčů.
Takže super, děkuji Vám moc :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od raisen » 15.02.2014, 08:55 hod.

Tak to je super, že ti to jde :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Attia » 15.02.2014, 08:59 hod.

jen ještě malej tip...nevím s jakou hraješ postavou a na jaký hraješ plX, a taky netuším jak moc jsi zkušený, ale než se vydáš do UT, napiš sem s jakým se tam chystáš buildem a prodebatuj tipy/triky, protože pokud jsi ještě nebyl UT, asi by tě tam čekalo malý překvápko...:-D ono UT není volný pokračování obtížnosti D2 a nedáš to jen tak s každou postavou se kterou se ti podařilo sundat Baala na hell...ta obtížnost je trochu jinde...;-) Jde mi o to, že když už pracně sbíráš ty klíče, ať máš taky co největší šanci z toho něco mít...;-)

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 15.02.2014, 11:26 hod.

Hraju za Necromancera a podobá se buildu Summoner. Normální a Nightmare jsem hrál na P8, Hell už jen na P1. Mimo klíčů se snažím hledat runy, abych si mohl oblíknout potřebné vybavení.
Když už tedy, kde najdu prsten Stone of Jordan? Ten se mi v životě nepodařilo najít a to si myslím, že mám něco odehráno, ikdyž né na tak vysokých úrovní. Po nainstalování plugy se mi zobrazují, že je určitý počet u obchodníků jestli jsem to dobře pochopil.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od raisen » 15.02.2014, 13:07 hod.

Bylo by dobré si sehnat u summonera RW Enigma či (spíše) nějaký předmět, který má charges na Teleport (magic/rare amulet, Naj's Staff atd.) a je vhodné použít jako Revive Urdary a jim podobné, které najdeš v RoF (River of Flame) nebo pod palácem v 2. aktu. Mají totiž šanci na vlastnost Crushnig Blow, což je dost klíčová vlastnost u UT. Popřípadě dát Mercovi nějaký unikát s CB.

Na SoJ má velmi dobrou šanci Andariel na Nightmare, protože může hodit pouze tři unikátní prsteny - Manald Heal, Nagelring a právě SoJ. Jen to bude chtít tak 1000 nájezdů na ni, zhruba, klidně ti může padnout i dříve :) Samozřejmě počítám s MF kolem 300 aspoň.

Ta hláška s těmi SoJ's je něco jiného. Hra jako by "prodává" prsteny SoJ a po určitém počtu prodaných prstenů se zjeví Diablo Clone místo nějakého superunikátního bosse.
HC grál: 537/516 (-21)

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 16.02.2014, 11:47 hod.

Enigmu mám v plánu, jen mi chybějí vzácnější runy. Zítra mám volněji, tak si zaběhám párkrát pro klíče a k Andy :)
myslíte, že se vyplatí např. set Trang-Oul's Avatar nebo raději volit předměty předměty s RW? Tento set nemám, ale nvm co přijde dřív, jestli vzácnější runy nebo by začaly padat věci do setu.
ok, díky

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od RIP » 16.02.2014, 18:15 hod.

TO set je spis sitej na miru poison necrovi nez summonerovi, ten lip vyjde s RWs + unikaty

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 17.02.2014, 21:44 hod.

ok, díky
Měli byste ještě typ kam na vzácné runy? Snažím se běhat po různu - k Mephistovi, do L. Kurastu, atd.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 21:52 hod.

Co se týče run, tak se kvůli nim hodně běhá Lower Kurast nebo Cow level na Hell. Z monster má třeba nejlepší šance Hepaesto, ale boj s ním je hodně o hubu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od RIP » 17.02.2014, 22:41 hod.

Nejlepsi dve lokace v 1.13 jsou Lower Kurast a Travincal, na LK jakykoliv char, na ten Travincal to chce Barba...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 22:47 hod.

Jo Travincial, na ten jsem zapomněl. Tam to chce už ale krapet slušnější equip, aby to člověk "v klidu" dával minimálně na p3. Jinak třeba v alvl85 je to spíš loterie/náhoda. Třeba DeathHero kdysi v jednom dni dropl 2x Jah v Chaos Sanctuary. Slayer zas dropl 2x Jah během jednoho týdne v Ancient Tunnels.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od Attia » 18.02.2014, 22:13 hod.

tak já osobně na realmu huntil runy buď v LK, ideálně paladin s vigorem nebo sosa s portem, barbar v travincalu s find itemem a nebo cow Hell kde lítal nekro s CE nebo trapka s DS...osobně mám ale největší úspěšnost na COW hell s poison necrem s CE. Tam jsem hight run nasbíral asi nejvíc...ono to ale asi bude tím že mě nikdy LK nebavily takže jsem jich moc nenaběhal :-D, navíc COW's maj i tu výhodu že ti tam múžou popadat jak runy, tak itemy, tak charmy a hlavně jsem tam hledal itemy na RW kterých je vždycky nedostatek ;-)

hedgehog
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Quest:The Pandemonium Event

Příspěvek od hedgehog » 07.03.2014, 09:24 hod.

A můžu se ještě zeptat, kolik tak v průměru máte MF? Vzácné runy mi moc nepadají, hledám hlavně Jah a Ber

Jsem náhodou narazil na Uber Diabla po prodání určitého počtu SoJ a jak s mými mimoni zatočil :)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“