Crafting

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Crafting

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2013, 22:15 hod.

Tak jsem si včera řek, že by se mi hodily rukavice pro Cold Amu a výsledek? :green:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Crafting

Příspěvek od Bemik » 24.06.2013, 23:35 hod.

To je parchant :D moooc pěkný... to už unikát nenahradí
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crafting

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2013, 23:37 hod.

:D Diablo mi asi dává najevo, že jsem dlouho nehrál Sarah (Kick Assa).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crafting

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.08.2013, 16:41 hod.

Obrázek

Ideální na takové to domácí žvýkání :green:
Mimochodem...původně jsem chtěl Amulet pro Sosu :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Crafting

Příspěvek od raisen » 11.08.2013, 17:01 hod.

Super amulet!! Gratuluji :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Crafting

Příspěvek od Fraxinus » 11.08.2013, 20:12 hod.

Parádní kousek. Závidím ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crafting

Příspěvek od petanmrtvolak » 20.08.2013, 10:11 hod.

Čau,
super amulet :)
tak jsem taky zkusil pro svou Amazonku něco vycraftit.
to DarkDeamon - jsou to ty rukavice , co ji chtěl?? :)
Ale že to stálo šutrů, ještě že se to při běhání po LK rychle vrací.....

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crafting

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.08.2013, 10:25 hod.

Jo, nějaký takový jsem chtěl :) Ale proč jsi to nedělal z Heavy Gloves/Sharkskin Gloves/Vampirebone Gloves ? Měl bys LL, life a CB.

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crafting

Příspěvek od petanmrtvolak » 20.08.2013, 10:50 hod.

Ja chtěl radši CAST rukavky - Hraju Hybridku Amu (cold, fire) a ta mana se mi momentálně šikne víc.
Ještě zkusím vycraftit nějakej amulet. Ten tvůj pro toho nekra nemá chybu (jen možná vysokej lvl :) ).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Crafting

Příspěvek od RIP » 20.08.2013, 13:03 hod.

@petan: Ty tvoje rukavice nejsou zase az tak svetoborny, u Anyi v A5 se daji koupit lepsi, tedy magic 3/20, ja tam beham na nakupy pro claws a samozrejme ama rukavice...Craft porazi ten magic pokud ma dalsi vyuzitelny mody

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Crafting

Příspěvek od Attia » 20.08.2013, 13:11 hod.

ale může ty rukavice využít na pacifistu :-D

jinak ten necro amulet je neskutečnej...2necro + 20 fcr je celkem unikát...nemluvě o regen mana, dex a hlavně 14 all res...kdyby místo dex dával str byl by to fakt ultimátní kousek...

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crafting

Příspěvek od petanmrtvolak » 20.08.2013, 13:35 hod.

RIP: dík za info, zkusím taky. Já netvrdím, že jsou světoborný. Zatím ale určitě pro mou Amu nejlepší z mýho inventáře...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Crafting

Příspěvek od RIP » 21.08.2013, 06:01 hod.

Hlavne jak ta na ne koukam znovu - oni jsou safety craft a ne blood craft, ktery se na ne obvykle pouziva, ze jo?...Chybi tam mody, ktere tam normalne jsou, ikdyz CB treba Bow ama moc nevyuzije, to je pravda...Jo, a rozhodne to var z Normal kousku rukavic, at nemas moc vysoky pozadavky na lvl

@Attia: Jo, ten necro amulet je asi nejlepsi caster craft, co jsem kdy videl, 20%FCR je nejvetsi problem ziskat, ja tolik snad nedosahl nikdy, a to jsem caster amulet craftil snad 500x a vic ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Crafting

Příspěvek od Attia » 21.08.2013, 23:19 hod.

20%FCR amuletů jsem měl dost...jenže to byly buď +1 soso/necro apod, těch bylo víc...a nebo to byly 20%FCR +2 fire skill prostě na danou větěv, těch bylo jen pár...

ale nikdy jsem neměl 20%fcr a k tomu +2 necro/soso skill

na realmu kde jede PvP by ti za takovej amulet utrhaly ruce :-D by mě zajímalo kdybys ho na PvP realmu hodil do aukce, na jakou runu by se cena vyšplhala...myslím si že minimálně BER by tam byla...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crafting

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.08.2013, 10:07 hod.

Amulet se povedl pěkně. Sranda bude, až ho ripnu :D Pro mě je to taky premiéra co se týče 20 FCR + 2 All Skills. Jinak co se týče výměny, tak za Ber bych ho nedal. Spokojil bych se s Jah, ale tato úvaha je stejně zbytečná.

Jinak děkuju za gratulace a ať se vám taky podaří něco pěkného ukuchtit ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Crafting

Příspěvek od Attia » 22.08.2013, 15:12 hod.

ta BER byla myšlena jako cena minimální v aukci pod kterou bych nešel...pokud by byl na serveru patch 1.13 tak si myslím že by šla cena i nad JAH...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Crafting

Příspěvek od RIP » 24.08.2013, 18:23 hod.

Tak jsem zkusil dalsich 30 caster craftu a zase nic :lol: :lol: , v tomhle stesti nemam, no vsak si ho vybiram jinde ;)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Crafting

Příspěvek od Secondface » 14.08.2014, 16:34 hod.

Zdar,
Co se týče craftů zajímalo by mě, jestli je nějaká tabulka kde je napsaný co mi to může hodit za další vlastnosti... než jsou jen ty stálé.

konkrétně mě zajímá jak je to u opasků, jestli se dá najít v rare MF a nebo jestli se to dá MF vycraftit, což jsem zkoušel tak 10x a bez úspěchu. u TAL opasku mi 15% nepříjde moc a nad Goldwrapem trochu ohrnuji nos :D
skladám max MF equip, našel jsem Eth. Tomb Reaver jak RIP postnul toho svýho Groma tak mě to nadchnulo a už mám svýho barbara na 5. act. Hellu :D
Mám k tomu pěkné Gravepalm s 200% d. to undedead a Travelerky už jsou taky a dokonce s max MF :shock:
na krku Seraph's Hymn s 129 AR a 49% damage to undedead
hledal jsem nějakou jednoduší alternativu k Skullders Ire ale nic s takovým bonusem do MF jsem nenašel, jedině Enigma :( což moc jednoduší není :D
takže budu muset hledat..
jen než vycubým Zodku do toho Tomb Reaveru tak to bude zase trvat, páč jsem měl chvíli krizi, no a o 2 zálohy jsem dost neštastně přišel :( ale jde to celkem rychle, už mám dvě Lo :) i když času na nějaké hledání je pořád míň a míň.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Crafting

Příspěvek od RIP » 15.08.2014, 12:23 hod.

Mno, perfekt eth Tomby (ci temer perfekt) se shani temer stejne blbe, ne-li hur jak ta ZOD...Pokud Ti jde vicemene o Pindla, tak na nej staci obyc verze...Pindl ma fixni drop, vzdy dava dva itemy, takze je jedno, jestli ho budes behat na p1 nebo p8, pokud Ti nejde taky o expy...Pokud ciste o itemy, tak ho chod na p1, dal jsem na nem dohromady uz vic jak 70k najezdu a statisticky uz si dovolim rict, ze 99% dobrejch dropu je z nej a ne z minionu, takze nastaveni poctu hracu fakt nema cenu zvysovat ;) (tedy pokud nechces aj runy, ale na ty je aspon u me skoupej)

Co se tyce pasku, tak Goldwrap (upgrade-ovany) je jedina varianta, dalsi moznost je vyuzit Tals pasek, idealne v kombu s brncem, uz si nepamatuju, kolik potrebujes kousku vybavy, jestli staci dva nebo tri...

V tehle lokaci navic neni rozhodujici ani Enigma, barbar se srajdou (rozumej rychle behajici :lol: ) je vic nez dostacujici ;)

Edit: S tim Tals brncem staci dva kusy, nejsi sosa ale barbar :roll:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Crafting

Příspěvek od Secondface » 15.08.2014, 15:30 hod.

Dík, Snad mi na něm padne i ten Skullders Ire :D

Tomb Reaver z toho důležitého má jen 200% Damage to Undedead místo 230% a 40 to all ress. (max 50) trochu menší AR vem čert >:D
ještě abych našel Ruby Jewels of Favor :D (40% E. Damage a 20% IAS) a ještě k tomu 2x... ale na to hodím bobek a hodím do toho 2x Ist :ble:

PS: vylepšovat se dá jen zbraně a armory ne? :shock:
vylepšit pásek jako armor nejde přece.. to jsem zkoušel :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“