Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Morishort » 09.05.2012, 07:01 hod.

rozhodne bude všetko oddelene čo sa tyka SC a HC... akokeby ste hrali na rôznych realmoch... ak by to tak nebolo, tak by bolo možne si na SC nafarmiť prachy a atisana upgradeovať a na HC si len vycraftiť veci...
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Timpa » 09.05.2012, 09:16 hod.

15.5 uděláme Topic kde budou lidi psát který akt udělali a obtížnost ??? Myslím tím kdo první aby člověk věděl kdo je jaký fanatik a během chvíle udělal akt. Či jak daleko ten člověk je. (takoví ten efekt kdy člověk od půlnoční udělá akt někdo se na to podiví wau to je šílenec) :)

Zdá se vám to jako zbytečnost ?

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Morishort » 09.05.2012, 09:22 hod.

zbytočnosť to je... ale už vidím, ako sa tu každý druhý bude zakladať zbytočné témy o tom... upozorňujem, že takéto témy sa budú mazať...
jedine čo by som asi toleroval, by bolo, keby tu bola jedna téma, kde človek hodí screen so svojim postupom... nič iné, všetok ostatný OT by bol mazaný... ale asi ani to nie...
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Talis » 09.05.2012, 09:26 hod.

Hlavně by to bylo plny spoileru.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Timpa » 09.05.2012, 10:05 hod.

Morishort: však jsem myslel třeba jak budou někdy dny kdo zabil nejvíce a podobně. Tak pro informaci komu se podaří jako prvnímu překonat 1. Akt a kdo ho bude dále nasledovat. Komu se jako prvnimu podaří překonat třeba obtížnost Normál a podobně + screen.

Tohle jsem měl namysli. Je to zbytečnost ale aby tak hráči věděli kdo už dohrál normal kdo hell kdo už je na infernu a ve kterém aktu a podobně. :D

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od persoholic » 09.05.2012, 10:11 hod.

kazdy normalny bude hrat a nie postovat sem blbiny ala uz mam lvl 10, uz som zabil kinga, uz hram druhy act...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od HELLERcz » 09.05.2012, 10:36 hod.

No, ale takových nenormálních je dost ... si piš :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Morishort » 09.05.2012, 10:41 hod.

Timpa: no on niekto take tema založí, ja osobne neplánujem, ak to téma bude čo k čomu, tak nie je problem ho nechať a nech tam ludia hadžus svoj progress.

persoholic: bohužiaľ sa mýliš... kopec ľudí sa bude chcieť pochváliť barakou blbinou, takže nás moderátorov a adminov čakajú krušné chvilky...
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Madus » 09.05.2012, 10:49 hod.

Naco zakladat spam topic... aj tak by to malo vypovednu hodnotu 0. Ked chces vediet kto sa kam dostal tak si pozri profil priamo v hre. Urcite bude nejaky cz/sk channel kde budes mat vacsinu takychto epeen ludi, kde budu permanentne spamovat.

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od persoholic » 09.05.2012, 11:04 hod.

lol to bude spamu... uprimnu sustarst adminom a moderatorom... :D

ps: ak by uber admin zmodifikoval profil (tak ako je tam teraz ze co hram - moznosti d1, d2, d3) tak, aby sa tam dali davat act1-4 normal, nightmare hell, mozno by sme boli toho trocha usetreni... ale velke nadeje si nerobim... :D

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Timpa » 09.05.2012, 11:25 hod.

Vsak proto jsem se ptal napřed Vás jestli je to podle vás dobrý nápad nebo kravina než abych zakládal něco zbytečně ;).

Vozi

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Vozi » 09.05.2012, 11:28 hod.

Tak na tohle je idealni profil nebo armory. Pokud by kazdy postoval co kde zabil, tak by byl neskutecny spam. Prinosem by mohla byt nejaka seznamka pro hrace, kteri pokorili hell.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Timpa » 09.05.2012, 11:36 hod.

Ale ja jsem nepsal aby kazdý psal kde co zabil ale kdo první pokoří akty. Co nejdříve a obtížnosti.

Akty a obtížnosti. :lol: už to tu píšu každý post a každý mě tu na to odepisuje že by byl maras kdyby každý psal co zabil. A já tu pořád do kola říkám jenom akty a obtížnosti.

Jsem měl na mysli mrknu na forum. (ty data jsou samo sebou automatické při odesláni postu to tam píšu aby jste si uvědomili co mám na mysli.)

15.5 HELLERcz - I. akt (normal)
15.5 Vozi - II. akt (normal) -> wtf ???
16.5. HELLERcz - II. akt (normal)

Je to kravina ale tohle jsem měl namysli.

EDIT: no myslim že ta seznamka pro hell by bylo lepší :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Programos » 09.05.2012, 11:39 hod.

Morishort píše:zbytočnosť to je... ale už vidím, ako sa tu každý druhý bude zakladať zbytočné témy o tom... upozorňujem, že takéto témy sa budú mazať...
jedine čo by som asi toleroval, by bolo, keby tu bola jedna téma, kde človek hodí screen so svojim postupom... nič iné, všetok ostatný OT by bol mazaný... ale asi ani to nie...
Možná většina lidí bude víc pařit, jak chodit na forum, to ovšem neznamená, že se vyhnete obřímu návalu nových uživatelů, kteří budou zakládat téma o progressu jak diví. Takováhle témata o progressu stejně budou vznikat jen na začátku, než se všichni ustálí na lvl 60. Tudíž témy zbytečné, být váma tak bych to mazal.

Nevím, jestli na to všichni z vedení zapoměli, nebo se to prostě neplánuje ale taková sekce FAQ by byla hodně užitečná. Už teď to víme a máme tu zatím jediný topic "dotazy okolo D3" což určitě nebude stačit. S přístupem plné verze se bezpochyby vyskytne dost problémů, na které by se zdejší uživatelé chtěli zeptat...
... just saying
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Cejkis
Fallen Shaman
Příspěvky:78
BattleTag:Cejkis#1290

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Cejkis » 09.05.2012, 13:01 hod.

Jen mě tak napadlo, mohli by jsme mít zapnuté prográmky na měření počtu kliknutí a vzdálenosti uježděné myší :) to by byla zajímavá čísla
Hudba : Funk, rock'n'roll, jazz, deep a soulful house, REM, Bonobo
Tanec : Lockin', house dance, poppin'

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Smelina » 09.05.2012, 13:07 hod.

Ovladač od diablo 3 myši steelseries pocita kliky :-) kilometry ne

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Morishort » 09.05.2012, 13:37 hod.

Programos píše:Nevím, jestli na to všichni z vedení zapoměli, nebo se to prostě neplánuje ale taková sekce FAQ by byla hodně užitečná. Už teď to víme a máme tu zatím jediný topic "dotazy okolo D3" což určitě nebude stačit. S přístupem plné verze se bezpochyby vyskytne dost problémů, na které by se zdejší uživatelé chtěli zeptat...
... just saying
no ono sa to plánuje a preberá a rozhodne sa na to nezabudlo, ale akosi nikto nemá čas, aby to splieskal... ak si ochotný, máš čas a chuť, tak daj vedieť a zapriahneme ťa :o)
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od persoholic » 09.05.2012, 14:58 hod.

HLAVNE!!! nech ide internet... :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od HELLERcz » 09.05.2012, 15:34 hod.

Cejkis píše:Jen mě tak napadlo, mohli by jsme mít zapnuté prográmky na měření počtu kliknutí a vzdálenosti uježděné myší :) to by byla zajímavá čísla
Na počítání kliků mám u té SteelSeries Diablo III myši v programu a záložce Statistics aktivovaný počet klikanců a nahrávám si to a funguje to ...
Jsem zvědavý na klikance během první odehrané šichty :D
Obrázek

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od TrackThor » 09.05.2012, 15:49 hod.

jakej program je na to měření vzdálenosti? ono snad ještě něco dělalo i mapu ne?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“