Patch 1.0.7 na PTR!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Kuki10 » 15.01.2013, 23:48 hod.

Asi tak.
Vicemene IK kazda clasa kazdou, kdo je rychlejsi vyhrava.
Takze duely me nezajimaji.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Jojo WD » 15.01.2013, 23:53 hod.

Hmm tak neako ........ Zatial
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od coyd » 15.01.2013, 23:53 hod.

Meli alespon pro pvp nerfnout vsechen dmg na 10% tedy o 90% aby se alespon trochu dala uplatnit nejaka taktika atd.. takhle je to opravdu k hov..u
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Foebane » 16.01.2013, 00:14 hod.

Sak je to PTR, vsechno se muze jeste zmenit.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Quetak » 16.01.2013, 00:30 hod.

PvP opravdu jen for fun na hodinu, v tomhle stavu je to nesmysl.
Craft se mi libí, zkusil sem 5 amuletu s int a nevypadaly nejhůř, potenciál tam je.
Demonic essence padaj dobře, kor na vyššim mp.
Expy letěj parádně.
Farma receptu bude asi nej na ghomovi (wp blízko a 5nv je tam hned na prvnich hradbach) - zabil sem 2x kuleho a 3x ghoma a 3 recepty (str wristy, int ramena a int amu)
Reflect je neškodnej docela a viditelnej je dobře - takova hvězda pod mobem a kolem něj poletujou nějaký meče.
Radiant ruby dává pořád jen +20min/max dmg, ten top +150min/max, to je docela nepoměr tak to snad upravěj.

Lamowar
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lamowar#2924

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Lamowar » 16.01.2013, 01:33 hod.

To pvp nebolo zas az tak zle, ak ma na to clovek gear (rozumej vela life, rezist) a spravne skilly

hral som wizza - takto boli skilly http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... Whd!cYaYba
life cca 70k
allres cca 700+
armor cca 3k

Nedostaval som IK, dokonca s tymto buildom sa dal prezit aj stunujuci monk so serenity, nehovorim, ze to bolo uplne super..tie suboje netrvali dlho, ale neboli to IK.
Vsetky classy sa mi zdali docela ok ..az na barbara ten mi prisiel o dost slabsi oproti ostatnym classom.
Su to iba prve pocity, tak to netreba brat uplne vazne, az cas a aziati ukazu, ktore buildy su naj :).

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Projax » 16.01.2013, 04:44 hod.

Lamowar píše:To pvp nebolo zas az tak zle, ak ma na to clovek gear (rozumej vela life, rezist) a spravne skilly

hral som wizza - takto boli skilly http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... Whd!cYaYba
life cca 70k
allres cca 700+
armor cca 3k

Nedostaval som IK, dokonca s tymto buildom sa dal prezit aj stunujuci monk so serenity, nehovorim, ze to bolo uplne super..tie suboje netrvali dlho, ale neboli to IK.
Vsetky classy sa mi zdali docela ok ..az na barbara ten mi prisiel o dost slabsi oproti ostatnym classom.
Su to iba prve pocity, tak to netreba brat uplne vazne, az cas a aziati ukazu, ktore buildy su naj :).
tak az budes mit cas tak ti ukazu jak vypada duel proti dobremu wd s 400 allress ;)

+ ano barb je uplne bezceny na pvp

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od coyd » 16.01.2013, 05:22 hod.

Tesim se az zitra nekoho vyzvu :D ale nejlepsi jsou QQ posty nekterych porazenych :D jakoze mackate jenom jeden button a nejste skill a ze jste lamy apod pritom si ani neprohlidnou vas gear.. a pritom mate treba 3x takovy dps a 2x tolik hp a kazdy se rozciluje ze mu date oneshot :D cekal jsem nudu ale tohle mne bavi
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Talis » 16.01.2013, 07:10 hod.

Tak to mě řekněte co celejch tech 7 měsícu s tim PvP dělali, když je to jen o tom kdo prvni zmackne klavesu?
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Nekronaut » 16.01.2013, 07:36 hod.

Jestli tohle čtu pár hodin po spuštění, tak je 1.07 total unbalanced...

Jinak jsem zvědavej jak vydrží můj WD s 106K life, 700AR a 4,8K armor...večer s někým rád vyzkouším.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 08:10 hod.

Ty duely jsou nevybalancovane. Je videt, ze jen naprogramovali novou mapu a do toho umoznili poskozeni mezi hraci. Nic vic, nic min.

Ty skilly nejsou na PvP delane. Kazda classa ma minimalne jeden super silny skill, kterym je schopna zabit protihrace. Neni to o resistech ci zivotech. Zkouseli jsme to s vice postavami a pokud budu brat v potaz postavy s "lepsim" gearem, nezachrani te ani 1000 resistu a 100K zivota.

Urcite nerfnou dmg, tomu verim, ale myslim si, ze to nebude stacit. Pokud se pusti do upravovani skillu, tak tato uprava se muze tykat jen PvP, protoze by to totalne rozbilo celou hru v PvE. Ted uz chapu jejich vyroky o tom, ze Team Deathmatch je nudny, takze ho rusime a budeme predelavat. NENI TO PRAVDA. Neni to o tom, ze by to bylo nudne, pravda je, ze to jak je hra navrzena, je pro PvP nepouzitelna.

Realnou variantou, ktera je dle meho pouzitelna je, ze se nektere skilly proste zakazou. Pak by byla teoreticka sance na urcity balanc.

P.S.: Ano barbar nejspise bude nejhorsi charakter na PvP. Trosku jsem s tim pocital. Uz jen samotny fakt, ze nema zadny skill na nesmrtelnost ho radi do nizsi kategorie. Sam jsem s barbarem stal proti DH a kdyz jsem srovnal gear, byl jsem na tom mnohonasobne lepe. V PvP ovsem vyhral Demon Hunter. Bez sance. Ja ho sice zabil na IK, ale jen ve chvilich, kdy on udelal chybu. Jinak to bylo v jeho rezii. Takze me nezbyvalo nic jineho, nez ho nahanet po mape a on si vesele strili, hazi vaulty, pasti a zase strili :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od casperdeluxe » 16.01.2013, 08:17 hod.

Jaký je u wize boost u piercing orbu? a co umí nejlepší emerald? Četl jsem tu, že nejlepší ruby nemá AS. je to pravda? děkuji za odpověď :)

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od pns » 16.01.2013, 08:25 hod.

az se musim smat kam blizz dotahli pvp, po x-letech vyvoje a x mesicu provozu tohle daji svetu :D myslim, ze to vybalancovat nelze, ikdyby meli koule, svlekli postavy do naha a pridali 100% life tak 1vs1 kvuli skilum je to nehratelne, v parte by to zrejme uz bylo o necem jinem, ale nic z toho se nestane ze zrejmych duvodu... ostatni veci jen prohlubuji pve prvky takze nic noveho, nic to nevylepsi ani nezhorsi...

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 08:27 hod.

Tady je oficialni patch notes k PTR:
http://us.battle.net/d3/en/blog/8414570 ... -1_15_2013

Zatim je ovsem potreba pocitat s tim, ze se to muze zmenit. Nejsou to patch notes na patch, ale na PTRko.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Punky » 16.01.2013, 08:35 hod.

Ragnarok píše:.P.S.: Ano barbar nejspise bude nejhorsi charakter na PvP. Trosku jsem s tim pocital. Uz jen samotny fakt, ze nema zadny skill na nesmrtelnost ho radi do nizsi kategorie.
na tom zaciatku ta nezachrani ani Ignore pain (mozno skusit runu Contempt for Weakness) a Relentless?

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Milion » 16.01.2013, 08:41 hod.

mě by zajímalo co nový path, respektive nový tier gemů udělá s cenou radiant star

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Ragnarok » 16.01.2013, 08:52 hod.

Punky: Priznam se, ze jsem to nezkousel. Faktem je, ze jsem ty duely hral neco pres hodinu a buildy jsem prehazoval jen na to, co znam. Urcite se nejake varianty najdou, jak trosku prezit, ale ve vysledku to jen prodlouzi tve utrpeni. Barbar je dost spatna classa na tenhle souboj. Nechci tady byt za hatera, ale ja s tim spokojen rozhodne nejsem. Kdyz vezmu v uvahu toho demon huntera, nejsi schopen ho chytit. Vzdy je o krok pred tebou a tebe to radi do pozice nahanece, coz on vyuzije ve svuj prospech. Alespon, ze pasti, ktere poklada jsou videt, jinak by to byl jeste vetsi pruser :))

Kazdy, kdo je ranged postava ma vyhodu. I wizzard, ktery te muze sesolit blesky ze storm armoru. Ono staci si vzpomenout jake to je, kdyz jsi bojoval proti zrcadlu pri zabijeni Diabla na infernu. Demon Hunteri s tim meli velky problem. No a ted se to otoci proti tobe a to navic s mnohonasobne vyssi dmg a vyssi (alespon v drtive vetsine) inteligenci protivinika ;)

Jinak souboj barbar vs barbar byl o neco zajimavejsi. Jelikoz byl protivnik slabsi, dovolil jsem mu pouzit rend, ktery ja nemel. A i kdyz mel o dost nizsi dmg, tak je fakt, ze ten rend, ktery mi dal, tak jsem krvacel pekne dlouho a bylo to hodne znat. Napsal bych, ze tento souboj byl zabavnejsi, ale neni to pravda. ZSase to bylo otazkou par vterin. Vetsinou jsem mu dal IK.

No, uvidime jak to budou ladit, verim, ze Blizzard si z otho vede vlastni statistiku a postupne to budou upravovat. I kdyz tady na to nadavam, tak jsem rad, ze to konecne dali na PTRko, byt v takovem stavu v jakem to je. Nyni maji alespon moznost si nechat poradit a vyladit to na tisicich hracich, kteri to zkouseji. Skoda je, ze tohle neudelali uz pred pul rokem. Nyni mohli byt mnohem dal a my konecne mohli mit plnohodnotne PvP.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od Nekronaut » 16.01.2013, 08:54 hod.

Milion píše:mě by zajímalo co nový path, respektive nový tier gemů udělá s cenou radiant star
No logicky jdou ceny všech gemů nahoru...

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od sgtmajfoley » 16.01.2013, 09:01 hod.

Tak vcera sme to skušali s crackonošom a quadraxom a bola to docela zábava, niečo bolo IKčko a niečo bol dlhý a pekný fight. Vyskúšali sme, že sa oplati mať u barbara na sebe stormshield + helm of command na vysoky block. Ale inak ako classa do PvP zatial vyhráva DH (stačí aby ste položili na zem 2x spitfire turret a nepriatel nemá šancu + jeho GPS navigované šípy...neviditelnost), na druhe miesto by som dal Monka s najlepšou pasivkou do PvP (pokial mate stun, fear atd... mate redukciu 75% dmg!), potom je to docela vyrovnane a zalezi na builde a geare.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Patch 1.0.7 na PTR!

Příspěvek od warfare » 16.01.2013, 09:24 hod.

Hmmmm dobre jsem udelal ze jsem neprodal svou dobrou starou helm of c..;)
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“