Patch 1.0.8 potvrzené změny

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od firdecek » 08.05.2013, 11:40 hod.

A new section has been added to the friends list called "Players Near You"

Any player who is on your local network will be displayed here (even if they're not currently your friend)
If needed, this feature can be disabled from the Social Options of the Game menu

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Petkoo5 » 08.05.2013, 11:45 hod.

jaj teraz som tomu pochopil, že tam bude automaticky naskakovať záložka, keď sa niekto nájde.... som myslel, že si to budem musieť sám vyhľadávať..

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od ReptileSVK » 08.05.2013, 11:47 hod.

tak ale na local network, cize domaca siet, lan....pre mna blbost

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Punky » 08.05.2013, 11:50 hod.

ReptileSVK píše: keep2 start ciel? no to asi tazko. minnimalne 1x sa musis vraciat zo slepej ulicky a to ti zabere peknu minutu
ked uz ten dung trochu poznas, tak priblizne vies kakde ist aby si minimalizoval slepe ulicky a vracanie sa... v kazdom pripade, aj ked nepoznas a ocitnes sa v slepej ulicke, tak odlog/log a ides znova... to ti zabere tak 15 sekund... predsa sa nebdues vracat cez pol mapy...

inak mne sa zatial najviac pacia fields of misery... je to velke ako krava, neviem kolko to trva ale urcite tak 10+ minut... ale je tam tych mobiek mega vela (v 2 runoch 16 a 17m expov) a nie je to take stereotypne ako dookola jedna lokacia

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od sklb » 09.05.2013, 14:13 hod.

Drakkari píše:Jasně, je v pořádku mě vulgárně napadat a urážet moji inteligenci, jen za projevení svého názoru, a to nyní přispívám slušnou a nikoho neurážející formou, co jsem vám udelal?
O akej inteligencii to hovoris? Ako sorry, ale ked sa clovek rano zobudi a jedna z prvych veci co si na internete precita je tvoja oslavna oda na tento patch fail, co ti ma na to povedat?
Reve píše:by me zajimalo jestli to fakt mysli vazne(tohle snad nikdo vazne myslet nemuze)..a nebo jen chce tady nektery postouchnout k flamu

tiez som sa nad tym uz par krat zamyslal, ale pravdepodobne to mysli vazne, co je dost na zamyslenie;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od killerek » 09.05.2013, 15:02 hod.

Patch jsem vcera vyzkousel a Act 1 hustotou mobu opravdu prekvapil, jak ti mobici pribihali ze trech smeru k nam :love: Hral jsem to jen dve hodky, ale jsme potesen. Pro me nadlouho konec actu 3.

Konecne sem si prekraftil sutry pri odklikavani Settlers online :)

Abych popichnul hatery, tak se mi D3 take stale libi, ale ja jiz hrama neziju a mam je jen jako odreagovani po praci. Dost casto mi boostnou skilly, co se mi libi a hraju. Optimalni buildy a farmici trasy jsem take nikdy nehral, takze pohodicka.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Reve » 09.05.2013, 15:35 hod.

killerek, ale timto urcite nikoho nepopichnes pac to je napsany normalne...neni nahoda, ze se spousta lidi navazi do Drakariho a do ostatnich co se jim hra libi se nikdo nenavazi a respektuje to...i kdyz on to asi moc nechape, tak by se mozna mel zamyslet, ze si za to muze sam..pac jeho vyjadrovani to fakt stoji za to...ja absolutne chapu, ze se hra nekomu libi..taky si sem tam zahraju..proste je to tupa klikacka na zabiti nudy..asi tak jako kdyz si zajedes treba dve kola NFS..proste z nudy...to, ze u toho vydrzim max pul hodiny a to uz poslednich 10 minut dohravam jen tak kdyby nahodou neco padlo (coz samozrejme ze ne) to je vec druha..

pokud nekdo jako Drakari napise to, ze to, ze se nekde hra posra... a znicila ekonomiku, ze mu to nijak neprekazi, a protoze neni barbar a postava mu neblbne, ze mu to taky nejak neprekazi a muze hrat vesele dal a tesit se ze hry...tak to podle me neni DIABLOfAN, ale trouba..pac nechape, ze priste to muze byt EU server a jeho postava..pro me je teda vetsi DiabloFAN nekdo kdo dokaze rict, ze se mu hra nelibi a vcem a i kdyz nesouhlsi stim co blizz dela tak to neznamena, ze nema Diablo rad..znamena to akorat, ze by treba rad videl aby se hra ubirala jinym smerem..nekdo kdo vychvali aji to co blizz jasne podelal(coz je snad bezreci po tom co se tsalo na US servrech a neni to poprve) to je teda fakt "SRDCAR"...

a ted trochu vic k tematu: Patch 1.08 toho pro me moc nezmenil...sice je trosku zmena, ze klikas jinde nez v AKTu 3, ale neni to vec, ktera by neco menila na hre samotne...mozna, ze u toho zezacatku vydrzim misto 30min treba 45 :)...ostatni zmeny jsou spise kosmeticke a zpohodlnuji hrani, ale nejak zasedne nemeni nic...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Drakkari » 09.05.2013, 16:07 hod.

neresim co by kdyby sliby chyby, resim co je ted, a to je dobre a zabavne a hratelne tecka, aukce je pro hrani nepotrebna ergo gold duping ktery navic v eu neni, se me netyka a hru mi nekazi, barbara hraji, je zabavny, nijak mi neblbne nevim vo co de :D
patche si uzivam je super, pouze nazor tot vse, ted me muzete zase vulgarne urazit, ale co ja si uz zvykl :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od kojot » 09.05.2013, 16:08 hod.

Neřešte tady, jak se komu D3 líbí, nebo nelíbí. Na to jsou zde jiná témata. Tady se bude řešit jenom patch 1.0.8. Každý má právo k tomuto patchi vyjádřit svůj názor, ať už je jakýkoliv.
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Casus » 09.05.2013, 16:28 hod.

Souhlasim s kolegama, patch je perfektni, nemuzu si vynachvalit. Pofarmil jsem si za par desitek minut pul paragonu (7-8) a kdybych vydrzel o chvilu dyl tak mam navic 3% bonus k dropu craft materialu.
Prvni akt je pekne hustej a to ze chybeli mobove zvladli fixnout docela rychle od vydani, za to chvalim. Padla mi taky dokonala archon chestka. Mela dva sockety, a tri ruzny mainstaty. Muzu ju ted pouzivat na vsech classach. Ze nejsou staty vic jak sto a ze nema vit a resisty nevadi, nazenu to jinde.
Takze farme zdar a jsem rad ze me cekaji dalsi desitky hodin zabavnyho hrani nez vyjde dalsi patch. :lol:
(V jiných hrách ofc)

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 09.05.2013, 16:29 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:14 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od firdecek » 09.05.2013, 17:40 hod.

Taky mi padá nějak víc legendárek, ale všecky brimstone - dokonce jsem se zaradoval, pač mi padl dead mans legacy zároveň s won kim lau a vše opět brimstone :wave: :wave:

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Rakiii » 09.05.2013, 18:07 hod.

Kdyby mi nenabíhala déle loadovací obrazovka tak bych ani nepoznal, že nějaký patch byl.

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Tal_Rasha » 09.05.2013, 19:52 hod.

Patch sa mi paci , je to super, clovek moze chodit kadial chce, po hocakych mapach, dungeonoch bez toho aby sa obaval ze to nerobi efektivne. All identyfiy, a ostatne drobnosti ako zvysenie tych informacnych obrazkov nad skill barom , je tiez fajn

Ale jedna vec co sa mi nepozdava a dufam ze blizzard to uz nebude dalej robit je, prilisny bonus k experience. Nemali by uz dalej ten paragon route skracovat, beriem ten tah ze v parte su monstra slabsie , trosku viac expu, ale sucasny bonus k expom aj za NV sa mi zda uz vela.
[ 100%(base) + bonus from MP + helm ruby + ring] * [1 + Up to 0.75 from NV + Up to 0.30 for multiplayer]

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Winty » 09.05.2013, 21:21 hod.

Já to jako přehnané nevidím, protože doteď byl teoreticky na exp nejvýhodnější MP0 a MP10 nejméně výhodné. Ale teď na vyšších MP se díky XP boostu farmit XP vyplatí a větší MP -> větší zábava (aspoň pro mě)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od NargarotH » 10.05.2013, 01:20 hod.

Je sice super, že je všude skoro 2x, někde i víckrát monster. Ale je třeba mít na paměti, že spolu s tím nerfnuli i expy a droprate :)
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8770357797#7
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od HELLERcz » 10.05.2013, 06:20 hod.

To bych neřekl ... já expím daleko rychleji, než před patchem :)
Spíš mě sere, že se neuráčili stále opravit zobrazení itemů na zemi !
Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od limu » 10.05.2013, 08:40 hod.

Heller, přesně tak. Expení a ještě v partě ted letí o dost rychleji a to nezobrazování se mě kálí taky dost, jinak spokojenost celkem.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od Kuki10 » 10.05.2013, 09:33 hod.

Ja itemy normalne vidim.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Patch 1.0.8 potvrzené změny

Příspěvek od dohny777 » 10.05.2013, 09:44 hod.

taky...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“