Itemizační patch nejdřív v listopadu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799
Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Tal_Rasha » 11.07.2013, 20:56 hod.

Celkom zaujímavý nápad by mohol byt, nieco ako ked si clovek na zaciatku prepne ze chce HC , tak by si zvolil aj AH/noAH mod , cize svet v ktorom by nebol ziadny AH, nevyhodou by bolo vytvorenie 4 rozlicnych svetov 2x SC 2x HC, ale mohlo by to byt zaujimave. Pocnuc najtazsim noAH HC svetom konciac najlahsim AH/SC svetom :-) ... kazdy by si vybral co mu vyhovuje.
Osobne mi urcita forma AH nevadi, ale bolo by dobre ho nejak obmedzit , obmedzit napr. pocet obchodovatelnych itemov, alebo nieco podobne. Mam kopu priatelov ktory uz ani nehraju hru ale hraju AH ... Bohuzial , aj keď tu hru mám rád , tak musím priznať že aj ja som na AH strávil špekulovaním príliš veľa času.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od esopeso » 12.07.2013, 07:08 hod.

Všecky naše problémy by částečně vyřešil itemizační patch ale tak dlouho zase čekat ?! Proč ?! Nevidim důvod ....
Další věc co by Dia pomohla by byla nova lokace . Vydel bych to na mistnost jako INF machine . Tam portaly do novych random lokaci s nejakym bosem a s pevnym random dropem :-)
END GAME hrozně chybí :-)))))
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od HELLERcz » 12.07.2013, 07:50 hod.

Hmm ... hodně by pomohl už datáč :o)
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Programos » 12.07.2013, 07:53 hod.

Ja si na ten datac radeji pockam, patche at sypaj klidne kazdej tejden ale datac, prosim Blizze, vem si na to sakra cas at to nedopadne jak 15.5 2012 kdy jsem misto ve 00:01 zacal hrat az nekdy 01:30... a pak byl akorat zklamanej ze vseho co prislo.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.07.2013, 07:56 hod.

Tal_Rasha - ale vždyť NoAH se dá hrát už "terazky" za stávajících pravidel. Já to tak hraju a nemám s tím žádný problém. Hraje to tak spousty lidí. Problémem jsou tady opravdu itemy a nejzásadnější vadou je jejich malá provázanost s buildy a mezi sebou.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Majky_majk » 12.07.2013, 08:48 hod.

Já asi do datáče nepůjdu... pokud by tam byla nějaká forma NO-AH, tak ho koupím, ale jinak ne.

Po dohrání (tím myslim, moje pravidelné ukončení hraní) D3 totiž díky AH nepřišel ten pocit, jako jsem měl u ostatních Diabel. Ke kterým jsem se klidně po půl roce zase na pár dní vrátil a posouval svojí postavu dál. Tady to vůbec nemá smysl, protože po půl roce neni kam postavu posouvat.... její gear je bezcenný a dá se vlastně začínat od začátku :-(.

Zrovna včera jsem si chtěl zahrát a když jsem zjistil, jak se moje postava propadla... přešla mě chuť i na krátké farmení.
Naposledy upravil(a) Majky_majk dne 12.07.2013, 08:51 hod., celkem upraveno 1 x.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Majky_majk » 12.07.2013, 08:49 hod.

WulFgaR77 píše:Tal_Rasha - ale vždyť NoAH se dá hrát už "terazky" za stávajících pravidel. Já to tak hraju a nemám s tím žádný problém. Hraje to tak spousty lidí. Problémem jsou tady opravdu itemy a nejzásadnější vadou je jejich malá provázanost s buildy a mezi sebou.

Už jsem to tady psal několikrát... dá se hrát bez AH, ale hra na to neni stavěná.

Dle stejného argumentu by nebyl potřeba ani HC mód. Každý přece může hrát SC a při smrti smazat postavu, že?

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.07.2013, 09:19 hod.

Ale jo, já ten argument trochu chápu.... rozumím vám
Pro mě (v mý hlavě) by nakonec nemusel být ani ten HC mód zvlášť :) (Třeba ať mi svítí někde počet smrtí, proč hned rozdělovat světy ?) Abych to ale řekl ještě jinak ... mně by spíš vyhovovalo, kdyby tyhle "mody" posunuli do rukou hráčům.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Kuki10 » 12.07.2013, 09:36 hod.

Jak posunuli?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od ZOMB » 12.07.2013, 09:45 hod.

Kuki10: Asi tím myslel, že mi dají pravomoc vytvořit super mod pro celou naši komunitu :D :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od esopeso » 12.07.2013, 09:56 hod.

Tak ale už je venku ? :-D :-D :-D
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.07.2013, 09:57 hod.

Tak jak řikám ... :)
Prostě počty úmrtí, nákupy v aukci a jinak se dají řešit způsobem, jakym píšu. Ať mi někde na vlajce svítí tyhle věci (nad hlavou v uvozovkách lítá obří lebka) a je pak na tobě, jestli chceš běhat "s cejchem smrti nebo ne", proč kvůli tomu hned dělit komunitu na 650 "modů".

.........
A k módům obecně ... pusťte do hry modery, jako se to dělává(lo) normálně ... co se osvědčí popularitou - implementujte. Sami se s tim crcaj rok a na fóru nechali válet tisíce dobrých nápadů, aniž by to zasahovalo nějak zásadně do hry (ve smyslu brutální úpravy kódu).

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od R-2 » 12.07.2013, 10:36 hod.

Právě a hlavně kvůli RMAH nikoho nikam nepustí...... :-(
Já za sebe bych bral mód bez RMAH s omezením prodeje v AH pouze na kameny, plány, vykraftěné věci, potiony a pod., bez možnosti dát do AH herní droplé předměty a legendární předměty všeho druhu (plánek, vyrobený předmět).
Jinak Blizz tady na D3 ukázal a asi nejen nám, ale i sobě, jak po dlouhatánském vývoji, kopě předělávek, dodělávek a podobně vypustil hru, která místo stálice v žánru, spíš připomíná kometu, která zahořela jasným plamenem, každý se běžel podívat, ale po nějaké době i přes snahu ve vydaných path, přišel masivní odliv hráčů. Navíc mě osobně připadá, Blizz zas až tolik hráče neposlouchá, protože těch nápadů co komunita vymyslela a implementace by nemusela být tak složitá, ale se nikde neobjevuje. Celkově komunikace Blizz vz. D3 hráči, má ode mě palec dolů. A datadisk = slyšel snad někdo něco? ......
Pěkný den vám tady všem 8-)
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od HELLERcz » 12.07.2013, 11:47 hod.

Jo slyšel, jen takovou skládačku by the way .. jinak ani suché z nosa.
Obrázek

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od R-2 » 12.07.2013, 11:50 hod.

Ještě, že jsi neodpověděl soon :-D
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Daffs
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daffs#2266

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Daffs » 12.07.2013, 11:56 hod.

Nedávno sem četl v jednom blue postu, že se na itemizačním patchi nepracuje a tým se věnuje jen konzolové verzi a datadisku

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od R-2 » 12.07.2013, 12:14 hod.

Ano, konzoly připravují, mají pevné datum, přitom sám sem zvědav na ten úspěch na konzoli, nevím co udělá Asie a USA, ale v EU nepředpokládám nějaké šílenství. Že by někdo hrál PC i konz. verzi? Proč?
O datadisku mluví na blue už víc jak půl roku..... = soon , no a item., nebo jiný zajímavý path??? asi 3x soon.
Prostě D3 tím pomalu pohřbívají zaživa = škoda, protože jako začátek, to co vydali, není špatné, ale.......

Tak ahoj a zase někdy (soon) tady :-)
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.07.2013, 12:25 hod.

BTW: Já jenom ... protože jsem tu svoji myšlenku popsal jako tatar, tak dovysvětlím.

Příklad: Jaký je rozdíl mezi HC hráčem a SC hráčem ? Odpověď je: jedna smrt
Obdobně se dá postupovat i u AH a NoAH ... apod.

Jsou to jen jakési "flagy" nebo "příznaky" na postavách. O mod jako takový vlastně nejde.

Pokud umřeš, tvoje postava přechází automaticky z příznaku "HC" na "SC"

V praxi by si vlezl do nějakých "game preferences" a naklikal si x-voleb, který chceš - nic složitýho. Stejně tak, aby si se mohl porovnávat s ostatníma, zaškrtneš, že například nechceš hrát s jinými než sis naklikal sám. Ve výsledku je porovnávání pouze "filtrování v databázi" - nic víc.

Podstata je, tyhle volby nechat na hráčích a ne je násilně implementovat "jako nějaký další svět". Ale z důvodu, který píše r-2 tj. RMAH (AH), to blizz neudělá. To je mi jasný.

Uživatelský avatar
vincdrago
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vincdrago#1334
Bydliště:Morava

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od vincdrago » 12.07.2013, 13:16 hod.

podle mě je na ted blizz hodně špatně, absolutně nevědí co do toho patche mají narvat, od hráčů už dostali asi miliardu nápadů, stačí si jen vybrat a přepracovat, podle jsou ted ve fázi kdy se pořád rozhodujou co dělat dál , jinak by už dali vědět, před tímhle patchem každej měsíc vydávali developers journaly a podobný blbosti kde se dalo dobře vyčíst co se objeví v dalším patchi nebo co chystají celkově do budoucna, ale v posledních několika měsících prostě nic, v tomhle se mi líbil Jay Wilson, ten vždycky spoustu věcí co dělají nebo co zamýšlí prozrazoval dopředu.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Itemizační patch nejdřív v listopadu

Příspěvek od Majky_majk » 12.07.2013, 19:31 hod.

WulFgaR77 píše:Příklad: Jaký je rozdíl mezi HC hráčem a SC hráčem ? Odpověď je: jedna smrt
Obdobně se dá postupovat i u AH a NoAH ... apod.
Jenže tohle právě neni vůbec pravda... víš?

HC hráči a SC hráči nemohou hrát dohromady... pro HC potřebuješ jiný gear, jiný build, jinou strategii hry, jiné spoluhráče. Bylo by pro každého hrozně složité neustále rozlišovat, kdo je HC a kdo je SC ingame.

A podobně je to i s AH. Hráč bez AH nikdy nebude mít takový gear a nebude hrát s takovou strategií, jako hráč s dvojnásobným DPS díky tomu, že si mohl postavit gear dle buildu. Kromě toho by s noAH mohl být mnohem lepší drop než s AH.

Neni na tom co řešit.

Bylo by úžasné, kdyby se Blizzard rozhodl, že PC hráčům umožní patchem vstup do konzolové verze, kde nebude AH. Nebo jim přidá tenhle mód s konzolovým dropem. Co by to pro ně bylo za práci? :-(. Diablo 3 by se fakticky restartovalo a většina nás by začala od 0. I těch, co už dávno nehrají.

Možná to bude znít šíleně, ale kdyby byla možnost si na PC koupit Diablo 3 pro konzole (tz. hrát na PC s PC ovládáním), vážně bych o tom uvažoval.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“