Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 05.02.2014, 08:41 hod.

Jsem zvědavý, jak to zamává s RMAH/AH, protože v posledních týdnech je trend úplně opačný. Na obou AH je to samý crap a lidi pořád zbrojí a kupují z mého pohledu průměrný itemy i za 200e 2 měsíce před datáčem...
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Frozen » 05.02.2014, 08:43 hod.

Nevím, já teda osobně nic neřeším a ty dva měsíce si zahraji ještě úplně stejně jako bych hrál kdyby nebyl RoS oznámen. Jediný co se změnilo, že už nekupuji na ah, ale ani nerozprodávám svůj gear. Prostě si to chci ještě užít, než abych měl o pár kaček navíc, který nakonec budou stejně k ničemu, protože počítám, že nás bude limitovat něco jiného než peníze např. různé shardy, které budeme schopni získat až v RoSu.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od hulkxxxl » 05.02.2014, 08:44 hod.

zatím se normálně prodává ... docela se divím, měl jsem v plánu koupit nějakej gear na expení ale co vidím na streamech tak na experta procházeli docela bez problémů a vždycky se po cestě nějakej upgrade našel
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hugin
Fallen Shaman
Příspěvky:93
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugin#2242

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od hugin » 05.02.2014, 09:43 hod.

Ahojte,ja by som si to tu potreboval trošku zhrnúť ak môžem :
1) PL je spolocný pre všetky postavy, či už stávajúce alebo novo založené?
2) Oplatí sa momentálne rozcraftovať zlaté predmety na materiály alebo ich radšej len predávať?
3) Ak mám na rozdelenie PL body, môžem vymazať všetky postavy bez toho aby som stratil tieto body?
(napr. ak vymažem WD s PL100, stratím niečo? )
4) Vidím že v RoS je omnoho vyšší dmg, čiže patch upravuje aj odolnosť monštier celkovo?
5) Torment je dostupný aj v klasickom Diablo3?
6) Viete mi prosím vysvetliť čo znamená to PH na obrázku dole?
7) Veľmi pekne ďakujem za odpovede :)

Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od hulkxxxl » 05.02.2014, 09:52 hod.

1) pl se ti přepočte z expů co jsi nasbíral do teďka, po založení nové postavy máš hned pl a můžeš přidělit body. Pragon je sdílenej všema postavama na sc/ a na hc
2) toto nevím myslím že jsou všechny materiály nové (někdo to tu bude vědět) a jdou převést v nějakém poměru , já vše prodávám
3) postavy vymaž až po převedení pl / teda po vydání paragonu 2.0, pak už je máš natrvalo a můžeš smazat všechno ale až POTOM !!!!, někdo má třeba 10x barba naexpeného počká na datáč a potom všechno kromě jednoho smaže a udělá si další postavy
4) život monster jde do miliard .....
5) momentálně v ptr je t obtížnost dostupná pokud máš lvl 60 myslím
6) PH je zkratka pro Placeholder, má to bejt zamčení itemu na tom místě, není to ještě dodělané proto je tam jen to ph
7) snad ti to pomohlo, nz
Obrázek Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 05.02.2014, 10:54 hod.

V příštím ptr/beta patchi přidají novou záložku do truhly ke koupi a zamezí enchantování vanilla itemů, takže půjde očarovat jen item, který padne po 2.0.1 což je skvělá správa! Někteří hráči nicméně puknou vzteky muahaha.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Predy » 05.02.2014, 10:55 hod.

zdar k tomu druhému bodu je to takto: všechny materiály z normálu nightmare a hellu se ti převedou na věci z inferna tedy zavařovačky a zlatý slzy tyto materiály využiješ na craft do 25. levelu budeš potřebovat pouze infernové zavařovačky a slzy a od 25. levelu k tomu navíc bude potřeba demon esennce, takže našetři si tak 1000 zavařovaček a nějaký ty slzy a zbytek prodávej protože od 61 levelu jsou úplně nové datadiskové ingredience které budou padat z mobů level 61+

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 11:02 hod.

2) současné materiály budou převedeny na jeden druh matroše (o poměru jiném než 1:1 se nemluvilo), kterým se bude craftit pro lvl cca 1-60, přibudou nové materiály pro lvl 61-70. Většina streamerů říká, že mystic žere hooodně zlata, proto já osobně se snažím loot spíš prodávat - logika je taková, že se smart dropem ti budou padat itemy "šité na míru" a tak nebudeš pociťovat, pokud si s sebou vemeš třeba dobrej cain set na expení, takovou potřebu se zahojit craftem v průběhu expení 1-60, spíš bude potřeba ty téměř top dropy na lvlu 70 při expení paragonu předělat u mystica => potřeba zlata; navíc teda na PTR mi padají na lvl60 věci co mají dobré staty plus brutální lvl redukci => dohraju nejdřív act V s barbem a pak teprv založím crusadera a craft třeba ani nebudu potřebovat ;)
Doufám, že si to takhle z hlavy pamatuju správně ;)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 11:03 hod.

Drakkari píše:V příštím ptr/beta patchi přidají novou záložku do truhly ke koupi a zamezí enchantování vanilla itemů, takže půjde očarovat jen item, který padne po 2.0.1 což je skvělá správa! Někteří hráči nicméně puknou vzteky muahaha.
source? sem si chtěl vzít 3%LS IK pásek a hodit na něj co nejvíc síly... :twisted:

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 05.02.2014, 11:11 hod.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... ?page=2#36

+ ještě opraví siegebreakra, jeho reflect dmg bude fungovat jako u elit. Patch prý bude soon, tak myslím že do pátku.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Guru » 05.02.2014, 11:22 hod.

Odkaz neskutecne SEXI, ted uz jen aby SMART DROP fungoval jako RNG ve Vanile pro 99% hracu a mame vyhrano ... pockat nebylo to 1% hracu !? LOLik :lol:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Kubis » 05.02.2014, 11:32 hod.

walosek píše:source? sem si chtěl vzít 3%LS IK pásek a hodit na něj co nejvíc síly... :twisted:
To by ti bylo stejně k ničemu. Na lvl 70 LS fungovat nebude...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od hulkxxxl » 05.02.2014, 11:49 hod.

pánové co mají betu, je fakt málo gearu co má na sobě allres? co tak koukám tak mít allres vitku a str zároveň je skoro zázrak všichni strkaj diamanty kam to jen jde
otázka č. 2 ty bloodshardy se dají předat někomu jinému nebo jsou boa ?
prachy právě ztratili na hodnotě prorože už budou fakt jen na unsoket a reroll novejch itemů... nákupy starého už fakt nemají cenu
Obrázek Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 05.02.2014, 11:51 hod.

ja jim veril,veril jsem,ze se poucili z chyb D3 a ze D3ros bude bez problemu,jak ja jsem se spletl...za ty 2 zbyvajici mesice stihnout rozbit i to,co pri prezentaci D3 RoS jakztakz fungovalo a dostaneme kompletne nefunkcni paskvil,jsem radosti bez sebe...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 11:52 hod.

Hlavně s all res je problém protože na itemech mas 4 primární staty a bude se to muset nějak kombinovat podle postavy jak bude potřeba.
Třeba já s wizzem to řešit nemusím díky vysoké int, wd to stejný.
Bloodshardy nemáš ani jak předat.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od hulkxxxl » 05.02.2014, 11:58 hod.

no dost často jsem viděl na itemech jen 3 primární, třeba vit str a k tomu nějakou kravinu a pak sec staty... no už aby to vyšlo hlavně doufám že bez bugů co ti dají ik
Obrázek Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 05.02.2014, 12:36 hod.

Alfajk píše:ja jim veril,veril jsem,ze se poucili z chyb D3 a ze D3ros bude bez problemu,jak ja jsem se spletl...za ty 2 zbyvajici mesice stihnout rozbit i to,co pri prezentaci D3 RoS jakztakz fungovalo a dostaneme kompletne nefunkcni paskvil,jsem radosti bez sebe...
Ty jsi nešťastný viď? Neboj se, hra bude dechberoucí skvost, od kterého se bude velmi obtížně odpoutávat, a svými kvalitami si zajistí místo v našich srdcích na dekády, a svým vnoučatům budeme vyprávět o tom jak se naší generaci dostalo té cti, a mohli jsme si zahrát velkolepé Diablo 3 a mnoho jeho datadisků a budeme šťastní.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 12:55 hod.

Kubis píše:
walosek píše:source? sem si chtěl vzít 3%LS IK pásek a hodit na něj co nejvíc síly... :twisted:
To by ti bylo stejně k ničemu. Na lvl 70 LS fungovat nebude...
ani do lvl69? anyway nechapu jejich myslenkove pochody...
taky by me zajimalo, esli setove itemy z RoS budou fungovat dohromady se setovkama z vanilly :roll: obavam se ze nikoliv...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 05.02.2014, 12:58 hod.

Do lvlu 69 ano ale už minimálně.
Důležitější je life regent,loh hp ATP...
Da se bez toho hrát úplně v pohodě.
Setovky nefungujou musí ti padnout novy.:)
Včera jsem dostal tak rasha pasek to by byl hukot kdyby to počítalo i starý sety.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od walosek » 05.02.2014, 13:24 hod.

ja nechapu posledni varku zmen, ktere vedou k obrovske diskontinuite mezi D3V a D3RoS... cemu vadi LS na itemech? proc nefunguje na lvl70? proc nelze legacy itemy enchantovat? prece maji k dispozici tolik volnych parametru, ze mohou udelat rozdil mezi ilvl63 a ilvl70 (nebo kolik bude maximalni v RoS) takovy, aby zaroven legacy itemy odsoudili k nepouzitelnosti ale pohlidali si rozumnost itemizace na lvl70...
proc nenabidnou legacy setovkam moznost "rerollu" na RoS item, vsak lidi na tom vice ci mene pracovali, aby ty sety meli, tak by mohli mit tuto moznost volby ne? vsak to nemuze byt takova obrovska prace...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“