Máte slabý drop?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240
Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Ksinbad » 31.01.2014, 11:07 hod.

Použiju vote kick. Pokud jich bude více, tak se odhlásím a nechám je v tom vymáchat. Jiné řešení mi v tomhle případě nenapadá.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od marian_r » 31.01.2014, 13:48 hod.

Čakal som že sa dopracujeme k terajšiemu stavu. :wave:

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Casus » 01.02.2014, 17:12 hod.

Javurek: Mit desitky hodin volnyho casu neznamena hrat "na urovni". Hru si clovek kupuje proto, ze se chce bavit a chce se bavit tak jak uzna on za vhodny. Ne kazdej ma cas hrat 24/7 a penalizovat za to nekoho je uplne ujety. To samy plati o Ksinbadove navrhu. Kick do menu za 3 smrti? To opravdu udela hru vice zabavnou. :shock: Nekdy mi prijde ze se lidi prilis zabyvaji tim, jak ostatnim hru ku*vit, a ne delat lepsi.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Ksinbad » 01.02.2014, 18:07 hod.

Casus

No každý na to může mít různý názor, ale přijde mi, že smrt postavy na SC by prostě měla být více penalizována. Není to moc zábavně a ani příjemné hrát z lidmi, kterým navadí zemřít 3x během jedné minuty hraní (stejně bývají takoví hráči ostatními nakonec vyhozeni). Vykopnutí do menu není narozdíl od HC vůbec přísné a byla by to podle mě jak legrace, tak i adrenalin.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od NargarotH » 01.02.2014, 18:57 hod.

Když udělali možnost revivu na místě smrti a zrušili čas možnosti revivu v checkpointu který se s další smrti pořád prodlužoval, tak asi těžko blizz teď změní názor a bude zase vymýšlet nějáké penalizace.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Ogo
Wraith
Příspěvky:116
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:OgoCz#2171

Příspěvek od Ogo » 01.02.2014, 20:05 hod.

Pokud chcete penalizaci za smrt, hrajte HC, jinak nema cenu to resit, dneska nechce nikdo na nic cekat, penalizace smrti na SC nema smysl, pokud hrajes s lidmi co porad umiraj, tak s nema nehraj, forum je plny hracu, staci si vybrat, nic ve zlym chlape ;) sry za OT

Xiaomi Mi2S

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Guru » 01.02.2014, 21:00 hod.

Za kazdou smrt bych vam z kazdeho itemu ubral 1 bodik duriability aby jste se vy SC jelita naucili konecne hrat :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Baglik » 02.02.2014, 09:08 hod.

Penalizace na sc by být určitě měla třeba jako v D2 ztráta zkušeností a nějakého zlata a čím častěji by se umíralo tím by byla vyšší to by donutilo hráče hrát opatrněji a nechodit na obtížnosti kde nemají co dělat, protože nechápu hráče kteří mají dps 60 k a lezou na MP10.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Qwadrax » 06.02.2014, 10:11 hod.

Standartne v D3 plati ze po zabiti 1000 mobu dropne 1x legendarka, casove rozhrani na dve hodiny je nepodlozena, ale in game funguje to ze cim vice mobu zabijete rychleji tim vam pada vice legendarek, muj osobni rekord je 12h hrani je 43 legendarek(to, ze je z toho pouzitelna jedna mozna dve, tri ted neresim)
dalsi moznosti jak tuto sanci zvysit je NH 5 pri kterem mate sanci na dodatecnej drop z ellitek a mate zvysenou sanci, ze to bude legendarka,

pokud si chcete nejak zlepsit drop legendarek doporocuji vyzkouset dva runy:
1,
je to run v actu 1, festering, pripadne jeste cementarka a crypty a to pouze pro ziskani NV5, a pak komplet celej fields a tohle dokola

2,
je v actu 2, oasis pro NV 5 a pak do kanalu a dokola,

pri obouch runech to celkem dost pada,

co se tyka expeni:

pokud mate partu ideal je Crypt run (s pripravou), pri crypt run se da udelat kolem 150mil expu(HF ring. ruby v helme a pripadne leoric)
pokud partu nemate tak zminovanej run cislo 1 je celkem slusnej exping taky, delate cca 40-60mil expu za cca 15-18 min
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od killerek » 08.02.2014, 11:08 hod.

Qwadrax: Ty pises stav ve D3V, ale ty dve hodiny se tykaji PTR/Bety. Napsali, ze chteji, aby legendarka padala cca kazde dve hodiny herního casu. Aby se vyhnuli tomu, ze ma někdo totalni smulu na drop v RNG, tak pridali po tech dvou hodinách casovac, který neustale zvysuje drop legendarky, kdy by nidko nemel dopnout ledgendarku po vice nez po cca 10 hodinách hrani.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Guru » 08.02.2014, 13:11 hod.

Muj drop je naprosto dostacujici, vali se toho po zemi totiz tolik, ze chvilema nevim co vzit driv ... a tak uz ze zeme radeji nic nezvedam :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Qwadrax » 08.02.2014, 13:32 hod.

killerek píše:Qwadrax: Ty pises stav ve D3V, ale ty dve hodiny se tykaji PTR/Bety. Napsali, ze chteji, aby legendarka padala cca kazde dve hodiny herního casu. Aby se vyhnuli tomu, ze ma někdo totalni smulu na drop v RNG, tak pridali po tech dvou hodinách casovac, který neustale zvysuje drop legendarky, kdy by nidko nemel dopnout ledgendarku po vice nez po cca 10 hodinách hrani.
v bete to funguje zatim skoro stejne, nevsiml jsem si rozdilu, co s tim pred spustenim udelaj nevim :D, rekord za 12h na bete je 38 legend, bete hraju stejnym zpusobem, jen mam cryty od 9 do 17mil :D(viz screen co jsem daval na forum :D) na barbine celkem sranda _:D
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Gold Eagle » 08.02.2014, 15:51 hod.

Kecy prdy beďary. Zádný postih na SC za chípání není účinný tak jako odměna za NEchcípání. Třeba stackování nárůstu magic find a expů. Když chcípně, tak reset a plač si, že ti padaj houna.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Casus » 08.02.2014, 18:41 hod.

MF ve vanille neovlivnoval kvalitu statu na itemu, houna ti padaly s nim i bez nej. Do RoS se planuje nejaka zmena? Nebo touzis po stackovani useless buffu?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Gold Eagle » 08.02.2014, 22:39 hod.

Nyní je na PTRku a betě občas žluté stackovací studna. To sis nefšimnul?

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Casus » 08.02.2014, 22:42 hod.

To je mozny, ja PTR moc nehral. Proto me zajima, jestli MF ma vliv na kvalitu, nebo opet jenom na pocet prefixu.

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od killerek » 09.02.2014, 04:28 hod.

Gold Eagle : Ale ta studna zveda jen expy o 25% na urcitej počet expu. V podstate takovej "rest bonus" z MMO, jen diky paragonu pouzitelnej na dele :-)

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Máte slabý drop?

Příspěvek od Silblade » 10.02.2014, 11:55 hod.

No já nevím, jestli to je schválně, ale v drtivě většině, co mi padly legendárky, tak to bylo z uren, sudů, stojanů na zbraně či z náhodně poletující včely.:D Schválně jsem si toho začal všímat, pač už mi to bylo jakýsi podezřelý - z elitek mi padla legendárka jen jednou v životě. Tak nevím, jestli to je záměr, nebo měl někdo při programování lootu Parkinsona či co.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“