Patch 2.0.5

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 30.04.2014, 13:33 hod.

Alfajk píše:podle me je chyba v tom random dropu,nemuzes si cilene vyfarmit co ti chybi a to je dost zasadni problem,ja treba jeste nevidel dropnout vyr set,nebo thunderfury,nebo SoJ...zato nailbiter a neaderthal me padl celkem asi 10x,tak wtf,rng ? to proste neni zabava,to je frustrujici nuda...i v tom D2 se dali veci cilene farmit,stejne tak treba v Titan Questu,nebo kterykoliv jiny hack n slash hre,tak proc ne tady? proste kdyby treba SoJ padal z diabla treba 10%,no nebylo by to zabavnejsi?
Ne nebylo by to zábavnější...protože by každý měl SoJ a každý měl Thunderfury a každý by si za pár hodin poskládat godly gear tak bys pak už tím tuplem neměl důvod hrát..chápeš? Diablo 3 je o tom, že hledáš gear, ne že už ho máš za chvíli a pak jen chodíš a drtíš..alespoň pro mě tedy je radost z dropu vyšší než radost z projití rifty na T6 pod 4 minuty...

EDIT: K těm číslům, na světě neexistuje hra, která by měla stejný počet hráčů po 1 roce vydání - neřku-li po dvou letech jako D3. takže úbytek hráčů je naprosto přirozený a v pořádku dle očekávání. Datadisk koupila během týdne cca polovina lidí, možná spousta botterů odpadla, ale to vidím jako velké PLUS přece :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 13:40 hod.

Cíleně se tu farmí esence, to se mi zdá dostatečné. Plus některé věci se dají aspoň trošku cílit u Kadaly.

Mně se třeba cílené farmení nelíbí, to podle mě hru naopak hodně kazí. Ale samozřejmě každý na to může být jiný názor.
U cíleného farmení buď bude vysoká šance na drop a pak to budeš mít hned. Nebo bude nízká, pak ale chodit pořád dokola to samé není zábava, ale pěkný opruz (tedy alespoň pro mě určitě).
V současném systému sice dost věcí nemám a bude trvat delší dobu než je získám, ale můžu hrát cokoliv kdekoliv a vybírat si to pro mě nejzábavnější + to více střídat.

A co se týká padání věcí, které ještě nemáš, to by se mi sice celkem i líbilo, ale to by nešlo v současném systému, kde potřebuješ často něco opakovaně, protože to má mizerné staty.

Jediné kde to v současném systému jde jsou plánky. Není to nakonec u nich i tak udělané? Dříve jsem běžně našel znovu plánek, který už jsem měl. V ROS zatím ještě ne. To ale stále není důkaz toho, že se to nemůže stát, proto to pokládám jako otázku.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Grammator » 30.04.2014, 13:41 hod.

Sarevok píše:Praveze nemas pravdu. Vezmi si diablo2.
Jenže Diablo 2 je jako hra a nastavení obtížnosti atypické, vyšší obtížnost je jen nastavení obsahu z lenosti... D3 se po prvotním omylu s infernem vydalo cestou mainstreamových her, kdy si vybereš obtížnost a na tu projdeš celou hru, následně ji můžem opakovat na vyšší, v D3 oproti ostatním je nějaká výhoda, kdežto většina jiných her (Heroes, CoH, Warcraft, Simcity, CoD, Far Cry a buhvíco ještě) nemá, nemá žádný bonus za splnění vyšší obtížnosti, chápu že to nejsou stylem podobné hry, protože v Diablu jde o loot, ale ten princip je funkční, v CoD tě nikdo nebude nutit hrát Experta, když to z jakéhokoli důvodu nechceš, a dát 1x T4 rift je několikanásobně výhodnější než dát několikrát T1, ty tu vlastně žádáš omezení contentu hry pro lidi co nehrají nejvyšší obtížnost, jak k tomu má pak přijít pracující otec rodiny co má čas třeba jen hodinku denně, pokud vůbec? Jestli ti jde jen o nějakej uberevent, pak souhlasím. Mě osobně čest nedovolí farmit ubery na low diff, taky ty šance jsou docela hezky rozfázované, farmit materiál na diff nižší než T3 vlastně ani nemá smysl. Neříkám že vše je ideální ale nechci bourat koncept. Kdo chce mít Diablo těžké, nic mu nebrání...

A D2 mi nikdy těžké nepřišlo, dokud sem nevytvořil Avalon. :P

edit: asi je to otázka vkusu, tak na to hodíme bobek... zpět k tématu...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 30.04.2014, 13:44 hod.

Mlok píše:Jediné kde to v současném systému jde jsou plánky. Není to nakonec u nich i tak udělané? Dříve jsem běžně našel znovu plánek, který už jsem měl. V ROS zatím ještě ne. To ale stále není důkaz toho, že se to nemůže stát, proto to pokládám jako otázku.
V RoS je to opravdu uděláno tak, že ti dvakrát ten stejný plánek zkrátka nepadne. a to je jen dobře :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 13:54 hod.

Tak to je dobře. I když to samo o sobě nemusí vůbec zvyšovat šanci na padnutí těch zbývajících, dle toho jak je to implementované.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 30.04.2014, 14:12 hod.

No můžu říct že na plánky se mi nejvíce vyplatilo jezdit na normal s masivním zabíjením monster...především jsem jel teda split farmu A1, ale vedlejší efekt byl ten, že už mám v podstatě všechny plánky ve hře (chybí mi cca 2-3).

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Mlok » 30.04.2014, 14:53 hod.

Je mi jasné, že to bude na plánky nejefektivnější.
U mě to ale má dva nedostatky:
- nebude to vůbec zábavné
- naprosté minimum expů, paragon lvl jsou pro mě také důležité a nemám na hraní zase až tolik času, takže je pro mě lepší spojit pomalejší farmení + rychlejší expa, navíc takhle je to pak i více zábavné

V poslední době jsem nic nižšího než T2 nehrál vůbec, takže mi počet mobů zase tak moc rychle nejde (poměr zabitých mobů/čas, což je rozhodující pro plánky). Možná teď dám chvíli T1 rifty (hlavně kvůli shardům, na počet mobů jsou určitě rychlejší některé T1 bounties, v riftech každou chvíli docela hodně chodím, sneslo by to tam větší densitu monster - která v některých lokacích A1 je). Pod T1 už stejně nejsem téměř o nic rychlejší (takže to nemá smysl aktuálně už vůbec, když navíc tam nebude šance na torment only věci, které také nějaké ještě chci), i na T2 to jde pořád docela rychle.

A celkově plánků až tak málo nemám, akorát nemám ty co zrovna potřebuju.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 30.04.2014, 23:53 hod.

Chcu v patchi 2.0.5 zvýšit drop legend zase na víc než po tom stealth nerfu. Dneska 6 map bounties a 3 NR k tomu a zase prd ani na svatý exkrement. Mám prd nemůžu craftit co potřebuju. Neba mě to. Blizzarde?! Naděl taky nám na HC nějakou radost.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Alfajk » 01.05.2014, 01:32 hod.

nerfly to spolecne s kadalou,1200 shardu,nez jsem ji podojil o jedny soulovy rukavice...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Kuki10 » 01.05.2014, 01:51 hod.

Nemožný, dneska me padl Wh...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 01.05.2014, 03:21 hod.

Co co co? Obušek vypadnul ven?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od HELLERcz » 01.05.2014, 05:34 hod.

Witching ? :) cg !

Já si furt brousím zuby na Unity / SUn Keeper (padl mi ale nic moc) / Frostburny .. :) zatím bez úspěchu.
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Gold Eagle » 01.05.2014, 12:04 hod.

Witching? Ten už mi v ROS padnul, hezky zvednul dmg má ho postava,která mi na HC chcípla. Tomu se říká smíšený pocit.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od zahron » 01.05.2014, 12:13 hod.

Je to pořád stejně na ho*no že zas pláčem nad špatným dropem, ale problém je vtom, že MĚ TO NEBAVÍ KDYŽ MI NIC NEPADÁ, mám přes 30 forgottenů (a v truhle asi dalších 40 legendarek), protože se mi prostě nevyplatí rerrolovat a craftit, protože mě to něják neboostne a měnit buildy když stojí vyndání gemu 2 dny farmení bounties a riftů mě příjde taky trochu zbytečné.

Zase nadruhou stranu abych nebyl tak negativní tak si myslím že RoS oproti classic D3 ušlo hodně velkou cestu dopředu a doufám že k dokonalosti to nebude trvat dalších X let. :roll:

Ještě bych se chtěl rád vyjádřit k systému legendary craftů, který mě naprosto ale naprosto a totálně VYTÁČÍ NA NEJVYŠŠÍ MÍRU :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od NargarotH » 01.05.2014, 12:18 hod.

Škoda že absolutně pokakali rare itemy no, takhle člověk jen čeká na legendárku, z kterých je dost zase nic moc :)
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od skyrim1988 » 01.05.2014, 12:20 hod.

Zahron : Z toho si nic nedelej.Ja o souly mel nouzi a ted jich mam asi 20.Co lg to srot :D Kaslu na slzy,jde se ven na piiivo :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Alfajk » 01.05.2014, 12:24 hod.

nejvetsi problem je v always online proste,kdyby to nebylo tak zkrypleny,tak si kazdej hru namoduje tak,jak chce,drop si nastavi podle sebe,obtiznost taktez a i s tou grafikou by se dalo neco delat...

Uživatelský avatar
Croven
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Croven#2177

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Croven » 01.05.2014, 13:49 hod.

no mne craft pride z 95% gamble a nie craft, ale co uz no, treba craftit a craftit

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od Dava_C » 01.05.2014, 13:59 hod.

zahron píše:Je to pořád stejně na ho*no že zas pláčem nad špatným dropem, ale problém je vtom, že MĚ TO NEBAVÍ KDYŽ MI NIC NEPADÁ, mám přes 30 forgottenů (a v truhle asi dalších 40 legendarek), protože se mi prostě nevyplatí rerrolovat a craftit, protože mě to něják neboostne a měnit buildy když stojí vyndání gemu 2 dny farmení bounties a riftů mě příjde taky trochu zbytečné.

Zase nadruhou stranu abych nebyl tak negativní tak si myslím že RoS oproti classic D3 ušlo hodně velkou cestu dopředu a doufám že k dokonalosti to nebude trvat dalších X let. :roll:

Ještě bych se chtěl rád vyjádřit k systému legendary craftů, který mě naprosto ale naprosto a totálně VYTÁČÍ NA NEJVYŠŠÍ MÍRU :lol:
Ale aktuální droprate na lege je nejnižší od dob 1.04 včetně, tohle prostě nepamatuju takovou bídu cca 1 lege za 2h a setovky tak 1 za 100 hodin. V D3V 1.08 jsem měl 3 lege na hodinu a v cryptách i více, sice se to nedalo použít ani prodat, ale tady už to není o nic lepší.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.0.5

Příspěvek od firdecek » 01.05.2014, 15:11 hod.

Alfajk píše:nejvetsi problem je v always online proste,kdyby to nebylo tak zkrypleny,tak si kazdej hru namoduje tak,jak chce,drop si nastavi podle sebe,obtiznost taktez a i s tou grafikou by se dalo neco delat...
Já jsem opačného názoru - offline mód by celé D3 úplně pohřbil. Každý by si přes prográmky nastavil gear jaký chce - takže nějaké seasons by nikdo nehrál, proč. Armory a porovnávání equipu by bylo zbytečné, exploity a hackeři by se jen hrnuli..ne díky, takto je to lepší.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“