PTR 2.1 Online

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Tbro » 21.07.2014, 14:54 hod.

To by me taky zajimalo....zacinam totiz nabyvat nazoru ze pet wd jedine jako psychycal a ostatni (poison, fire) budou trocha znevyhodneni :/
Naposledy upravil(a) Tbro dne 21.07.2014, 17:14 hod., celkem upraveno 1 x.
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od prelien » 21.07.2014, 16:42 hod.

Idealni by bylo kdyby ti fetisi z pasivky (dmg) byly ovlivnitelni runou ze skillu.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od firdecek » 21.07.2014, 16:51 hod.

No to by mohlo být, ale co když ten skill vůbec nebudeš mít? jaký efekt by pak pasivkový fetišové měli? myslím, že by obecně měli pasivní fetishe nerfnout směrem dolů, jelikož je to jedna pasivka, která je neskutečně OP, když člověk sežene správné předměty...

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od prelien » 21.07.2014, 18:18 hod.

Treba podle tvyho nejvyssiho elem. dmg

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Gold Eagle » 22.07.2014, 01:55 hod.

firdecek píše:No to by mohlo být, ale co když ten skill vůbec nebudeš mít? jaký efekt by pak pasivkový fetišové měli? myslím, že by obecně měli pasivní fetishe nerfnout směrem dolů, jelikož je to jedna pasivka, která je neskutečně OP, když člověk sežene správné předměty...
Prd jsou OP. KLaždá classa má na něco OP věc. U pet WD je hlavně OP ring na gargantua doga. Konečně mi padnul takovej napůl na prd - inteligence/armor/ life on hit a rgenerace. Regeneraci jsem změnil na 45% crit. dmg a nasadil. přišel jsem sice o 5% dmg a 3,5% toughness, ale pes, přesto, že jedu physical dával physical šlupky za 60 miliónů a více a vělmi pěkně léčil LOH. Za jednu ránu mi tam lítali čísla kolem 28 000 lifu a víc + ještě můj vlastbí LOH. Pak jsem testoval na Ghomovi a z physical, fire a poison cede s předstihem poison, přesto, že mám postavu +65%m physical celkově. Posion garga dog velmi profituje ze stackování poison dmg.

Takže jsem k fetišům a gargovi přidal g. doga. Ale často moc nepracuje - nedostane se ke kořisti, což bude upraveno zmenšením klizních boxu ve 2.1. Vydrží víc než Gargantuan a dává několikanásobně větší dmg než garga. A je to hlavní pet zbraň na bose. Je to Godzilla.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od hulkxxxl » 22.07.2014, 08:05 hod.

tady je link na nové sezónní legendárky... mě osobně tam teda nic neuchvátilo

http://media-diablofans.cursecdn.com/at ... daries.png
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 22.07.2014, 08:18 hod.

Taky mi žádná ani trochu nezaujala. A tím lépe, aspoň mi ze seasons nebude nic chybět (seasons hrát určitě nebudu).

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od firdecek » 22.07.2014, 08:25 hod.

No já seasons rozhodně budu hrát, i kdyby žádné seasons legendárky nebyly. takže je mi to jedno. Mě se líbí ten pocit, že člověk se raduje z každého blue předmětu, z každé větší hromádky goldů, přemýšlí, do čeho investovat - zdali craftnout jedno blue brnění anebo to raději šetřit. Je to myšlení, které je nyní 99% hráčů cizí, protože si každý nakoupil goldy anebo je vydělal přes AH a každý má všecko.

Seasons výhodu vidím tedy právě v tom restartu a zažití pocitu, jaký jsem měl 15.5.2012 - spíš tedy den poté, až se trochu zmátožily servery :wave: :wave:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od hulkxxxl » 22.07.2014, 08:30 hod.

lol tak blue matroš a goldy jsou pro mě vzácný i teďka :D

neustále mi chybí materiál a goldy na crafty a reroly, hlavně rerolnout něco kde je cca 16 možností jako třeba štíty nebo wepky to je vážně porod

taky byl můj plán udělat a vybavit všechny chary což se mi ještě zdaleka nepovedlo takže jasně sezona je hezná, ono je to sranda začínat odznova ten počáteční progres, ale já expím tak že normálně hraju a toto si užiju i v nonseason hře
Obrázek Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od fuxicek » 22.07.2014, 08:40 hod.

Tak uplne stejne, jak firdecek jsem se citil po zakoupeni ros, měl jsem jen 30 mega goldu, pac jsem vsechny stihl prodat za real money, coz byl pekny balik penez. Predstava, ze jsem se do ted v rosku dostal nekam a ze to budu absolvovat znovu me uprimereceno spis desi nez ukaji, ta hra je o pocitech, tak at si kazdy dela to, co mu je prijemne.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Dava_C » 22.07.2014, 08:42 hod.

hulkxxxl píše:lol tak blue matroš a goldy jsou pro mě vzácný i teďka :D
Přesně, já od vydání RoS poctivě sbírám všechen materiál, když jdu solo, tak úplně všechen, v partě v Riftech moc času není, ale snažím se sebrat aspoň jeden batoh za rift. Mám asi 28k žlutých, 14k, modrých a 14k bílých a k tomu 1270 Forgotten soulů. To ovšem možná nebude stačit, teď na PTR jsem natočil asi 500 soulů a desítky tisíc matroše, když sem rerolloval gear na test (např. Firebirds offhand ve variantách s CDR, s RCR, s EB, s Disintegrate vzalo asi 300 pokusů) a to jsem nerolloval Cold gear, Lightning gear a rozhodně nemám vycraftěné top rolly např. Ausghild - třeba bracery 120(90) modrých na otočku, mazec.

Je třeba být připraven, na vydání nebude čas sbírat Rift stony, materiál, gemy, klíče na HF amulet, všechen zájem se přesune do GR, kde se bude expit, sbírat lege, tunit gemy (pro nolifery).
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 22.07.2014, 08:43 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Still-Alive » 22.07.2014, 08:43 hod.

Mě se taky libí Seasons... škoda že se tam nenulují všechny Achievementy :)
Nebo není tlačítko na reset Achievementů :D

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Zaljan » 22.07.2014, 08:53 hod.

no achievu se par nuluje a dalsi se pridavaj - mne to blika porad :)

jinak faktickej wipe je fakt super - je to parada, jet opravdu od 0 bez paragon bodu, goldu (tedy ja si toho do RoS moc neprines, vzdycky jsem byl no AH socka), trenit artisany... seasons svym zpusobem budou vlastne jedine opravdove HC, tedy alespon jejich zacatek, kdy clovek nebude mit opravdu nic a kazdej RIP bude fakt bolet (alespon prvni mesic)

EDIT: jinak doufam, ze ty season lege jsou jen zacatek, za WD bych je snad ani nesbiral :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Darkness » 22.07.2014, 08:54 hod.

reset achievmentu neni treba, protoze na seasons je zalozka, kde mas vsechny achievmenty znova + mas special season achievmenty
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 22.07.2014, 09:04 hod.

Blue matroš mi chybí taky pořád. Trochu goldů jsem do RoS měl, to ale pomohlo jen mírně na začátku (měl jsem asi 350 mil. goldů a už jsem překročil ve hře 1 miliardu posbíraných, takže už jsem 3x tolik nahrál než měl z AH).

A i přesto, že hraju v RoS pouze Wiz., tak do teď nemám ani perfektně vybavený ten jeden build co hraju. Základ mám, ale třeba stále mizerné Vyr's rukavice, které mi dost snižují dmg (za chybějící ChD). A i ten základ jsem sehnal teprve až na začátku července a jen asi díky nemoci, kdy jsem cca 12 dní hrál výrazně více než mám běžně čas. A i ty crafty bych dále ještě lépe ladil (a ladím), ale brzdí mi právě hodně modrý materiál.

Teď si teprve tu postavu začínám užívat a budu ji dále ladit. Ve 2.1 pak budu zkoušet i další elementy Archon buildu po změnách některých skillů. Takže prostor tu mám nově pro cold a arcane build (ten zase díky novému Moonlight wardu). Na cold build zatím ale stejně nemám ani cold SoJ.

Kdybych hrál seasons, tak si vlastně build, který chci hrát nezahraju vůbec nikdy, protože bych ho nikdy ani nedal dohromady a trápil se celou dobu s tím co mi moc nebaví (tedy hrát zcela nehotový build).
Myšlení mi u toho určitě baví, taky si všechny buildy hraju jak mi vychází nejlépe ve variantě co mi baví a vše si k tomu i přesně spočítám. Na začátku ale není moc co počítat, protože tam je fuk, jestli to uděláš ideálně nebo trochu hůře, protože to stejně za chvíli všechno zahodíš.

A k tomu tu budou leg. gemy, které jsou některé docela zajímavé. Pokud je nechají jak jsou, tak ale nejsou v základu v podstatě žádné moc silné. A už jsem si poučítal, že v podstatě téměř žádný se mi nevyplatí na rank 1 vyměnit ani za 6% ChC (u některých je to na hraně a možná se to i tak vyplatí, bude se muset testnout, ne vše jde předem spočítat, třeba jak v reálu budou naskakovat rychle některé stacky a jak dlouho je udržím).
Takže tu bude další cíl a to upgrade leg. gemů. Nejprve si vybraný gem připravím a až bude na vyšším ranku, tak ho vyměním za ChC. U některých bude potřeba až rank 50, aby byla i ta druhá vlastnost.

V seasons bych se s mojím časem u upgradu 2-3 leg. gemů na rank 50 nedostal nikdy a vůbec si je neužil.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 22.07.2014, 09:09 hod.

Dava_C píše:např. Aughilds - třeba bracery 120(90) modrých na otočku, mazec.
O těch mi ani nemluv, těch už jsem dělal cca 100 kousků a vždy je musím na čas zcela opustit, protože není modrý materiál. Aktuálně mám aspoň slušný roll na light, cold a fire variantu. Ještě znovu udělat arcane a případně bych chtěl ještě lepší rolly (tzn. trefit jak chci i secondary vlastnosti, tzn. na aktuálních už mám cíleně light resist, ale ideálně bych tam chtěl i jinou druhou sec. vlastnost než tam mám).

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 22.07.2014, 09:13 hod.

A to jsem nezmínil paragon. Ten bych chtěl mít 600+, tam se akorát láme hranice, kdy bych měl v podstatě všechno podstatné. Z 600 na 800 už to pak moc velké zlepšení není. A na 800 se stejně nedostanu nejspíš nikdy ani když hrát seasons nebudu.
Na 600 se ale časem dostanu a budu spokojený. I to ale bude trvat ještě dost dlouho. 470 paragon ani celá polovina potřebných exp. na dosažení 600 paragonu. Když započtu, že teď expím rychleji než na začátku, tak jsem dejme tomu v polovině (časová náročnost) k cíli 600 paragon. Takže budu rád když to dám do konce roku.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Dava_C » 22.07.2014, 09:32 hod.

Mlok píše:A i přesto, že hraju v RoS pouze Wiz., tak do teď nemám ani perfektně vybavený ten jeden build co hraju. Základ mám, ale třeba stále mizerné Vyr's rukavice, které mi dost snižují dmg (za chybějící ChD). A i ten základ jsem sehnal teprve až na začátku července a jen asi díky nemoci, kdy jsem cca 12 dní hrál výrazně více než mám běžně čas. A i ty crafty bych dále ještě lépe ladil (a ladím), ale brzdí mi právě hodně modrý materiál.

Teď si teprve tu postavu začínám užívat a budu ji dále ladit. Ve 2.1 pak budu zkoušet i další elementy Archon buildu po změnách některých skillů. Takže prostor tu mám nově pro cold a arcane build (ten zase díky novému Moonlight wardu). Na cold build zatím ale stejně nemám ani cold SoJ.
Zrovna jsme se v neděli bavili s klukama (600+), že Blizzard přidáváním nového obsahu nenechá lidi ani pořádně dokončit/doladit aktuální postavy a nenechá si je tím pádem je pořádně naplno užít a už musí sbírat nové (5 stat SoJ, gemy, HFA...). K těm craftům ještě, to nepočítám, že kromě různých variant Firebirds ramen je třeba mít i různé varianty Asuhgild ramen, což taky dá matroši zabrat, pak různé varianty rukavic, brnění, je toho spoustu díky větší diversitě buidlů to bude náročnější než nyní.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Darkness » 22.07.2014, 09:44 hod.

ja zrovna zabavu v ladeni klonu jednoho, dvou buildu zabavu nevidim, proto se mi upravy a vetsi variablita libi

-----

archon ma prej na PTR CC imunitu

season only legendarky uz dropuji
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 22.07.2014, 09:45 hod.

Teď bych už jen ocenil, aby patch vyšel brzo. Tedy jestli ještě neudělají jedno kolečko úpravu Wiz. Archon by snesl ještě jedno kolečko úprav a to mírné navýšení dmg (a možná i trochu tougness, když Archon se hraje převážně na blízko) + přidání jednoho volného skillu.
Moc tomu nevěřím, spíš myslím, že přidáním imunity na cc efekty to bude vše.

Ta imunita je ale super a co jsem ji na PTR vyzkoušel, tak mi na life o to více prudí (že chybí). A light arcane torent na čas mimo Archon je také super a také mi chybí.

Aspoň že těch 120 modrých materiálu se u braceru sníží.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“